EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Mława

Kierowniczka z Mławy zatrudnia swoją rodzinę i nie szanuje pracowników

@Mława

Nic nowego, nie oczekuj na reakcję od firmy, bo własnie od samej góry idzie przykład. Na naszym obiekcie jest to samo rodzina, przyjaciele, znajomi, a co najgorsze połowa z nich ma zawarte tylko umowy i wogóle nie pracują, bo przecież pracę wykona zwykły Kowalski.

@Mława

Dzień dobry, w celu zweryfikowania opisanego problemu proszę o kontakt na alert@grupaever.com.pl

Właśnie się dowiedziałem że pracując przez okres ponad 2 lata na umowę o pracę zakład nie odprowadzał składek ZUS itp. Bardzo miła wiadomość.

@Andrzej

Sprawdz sobie okres kiedy podobno firma przystąpila do tarczy antykryzysowej ( maj - czerwiec - lipiec ) Przez przypadek, bo o tym nikt nie informował, że te 3 miesiące pracownicy pracowali na 4/5 etatu i brutto zarobili 2080 zł. z czego reszta zostala przekazana na umowę zlecenie co też jest nie zgodne z prawem, bo wykonujesz prace na tym samym obiekcie dla tego samego pracodawcy i pod tym samym kierownictwem. Wystarczy poprosić o zaswiadczenie o zatrudnieniu z tego okresu i masz czarno na białym. Powoli zaczynają wychodzić przekrety, a EVER CLEANING to już drugi raz ma problem ze składkami, kiedyś równocześnie dawali dwie umowy zleceń z czego jedna opiewała na miesieczny zarobek 50 zł. brutto i od tego odprowadzali skladke około 3 zł. to dopiero są zarty z pracownika. Jak to mówią kijek ma zawsze dwa końce i powoli zaczynaja chwytac ten drugi, a to nic dobrego nie wróży.

Medium
@Andrzej

Jeśli na umowę o pracę, znaczy osoba niepełnosprawna z dopłatą z PFRON. Nie rozumiem, jak w takiej sytuacji można zaniedbać tego obowiązku, szczególnie przy oświadczeniu firmy widniejącym na stronie po lewej "Wspieramy niepełnosprawnych!"?

@Medium

Jako byly pracownik otrzymałam również pismo z ZUS potwierdzające, ze przez kilka lat nie odprowadzano za mnie składek, a nie byłam pracownikiem niepełnosprawnym i po informacji od obecnych pracowników, oni również otrzymali takie same pisma i nikt z nich nie jest pracownikiem niepełnosprawnym. Tak więc umowy o pracę żaden pracownik bez grupy do dzisiaj by nie dostał, ale że kilka lat wstecz ktos dobrze wymyślił, żeby obejść płacenie skladek do ZUS, to zaczeli podpisywać, a tym samym stworzyli ,, dobry wizerunek firmy "

@Andrzej

Panie Andrzeju, Pragniemy zapewnić oraz uspokoić, że EVER odprowadza składki ZUS za swoich pracowników i zleceniobiorców. Może Pan to potwierdzić logując się do Samoobsługowej Platformy Pracowniczej, kontaktując się z Działem Kadr lub weryfikując dokumenty przekazywane wraz z PIT-11 za lata poprzednie. Służymy też dalszymi wyjaśnieniami dotyczącymi decyzji wysłanych przez ZUS, w tym celu prosimy o kontakt pod numerem infolinii 789 070 410.

Witam EVER CLEANING, EVER FS Jestem trochę zdezorientowana pismem z ZUS, ponieważ nie sadziłam, ze pracując od 4 lat nie zostały odprowadzone przez pracodawcę moje i innych pracowników skladki. Wyjaśnienie na obiekcie to kpina, że księgowa sie pomyliła. Czego jeszcze pracownicy się doczekaja, mam wrażenie, że pracujemy nie w Spólce, a jesteśmy mackami ośmiorniczki rodzinnej firmy.

Klara

Ta firma to jedna wielka pomyka. Pracujący tam ludzie traktowani są jak marionetki. Jeśli ludzie nie mają na chleb tkwią w tym bagnie nie mając wyjścia a firma to wykorzystuje niestety. Nie opłacając ZUS składek kpina. Wstydźcie się jak można tak ludzi wykorzystywać

Szanowny Pracowniku, Pragniemy zapewnić oraz uspokoić, że EVER odprowadza składki ZUS za swoich pracowników i zleceniobiorców. Może to Pani potwierdzić logując się do Samoobsługowej Platformy Pracowniczej, kontaktując się z Działem Kadr lub weryfikując dokumenty przekazywane wraz z PIT-11 za lata poprzednie. Służymy też dalszymi wyjaśnieniami dotyczącymi decyzji wysłanych przez ZUS, w tym celu prosimy o kontakt pod numerem infolinii 789 070 410.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EVER GRUPA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Na naszym obiekcie każdy ma dwie umowy np. umowa o pracę+ umowa zlecenie, albo umowa zlecenie + druga umowa zlecenie np. Czysty Efekt i pieniążki są dzielone na dwie umowy. W obecnej sytuacji od dłuższego czasu nikt więcej dni w miesiącu nie pracuje, a dziwnym zbiegiem okoliczności i tak kilka osób ma rozdzielane wypłaty, trochę dziwne, a zarazem piękne, że kierownicy tak doceniają i za darmo płacą.

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Klara

Ta firma oszczędza na wszystkim brakuje wszystkiego. Nie można się doprosić. Rękawiczki pod wydział albo sami żeby pracownicy kupowali. To co się wyprawia to żenada tu pracownik liczy się najmniej tylko kasa

@Klara

Dziwne jest to co pani pisze. Ja pracuje w tej firmie już od roku i nigdy nie było takiej sytuacji. Kierownicy zawsze zapewniali nam rękawiczki. Co prawda na początku pandemi był z tym problem, ale zawsze starali się coś zorganizować. A jak nam teraz czegoś zabraknie, to idziemy do nich, mówimy jaka jest jest sytuacja i dostajemy nowe. Może pani pechowo trafiła, nie do tego kierownika? Bo ciężko mi uwierzyć , że tak działa cała firma ,jak pani opisuje.

@Klara

Kasa, ale dla kogo? Oszczędności na obiektach= dodatkowa premia dla kierowników. Nie ważne, że pracownik sprząta płynami rozcieńczonymi 1:100 i nie ważny jest efekt, ważne że jest sztuka (osoba ) i oby do przodu. Przykre to jest i zarazem żal mi jest tych wszystkich zarządzających, że wydają opinię o sobie i nie dziwne jest teraz dla mnie,że poszukują wiecznie pracowników. Normalny pracownik widząc tak wiele nieprawidłowości nie będzie pracować i wiecznie oglądać ciągłych oszczędności w firmie, która nie wiem w jaki sposób tak długo utrzyuje się. (Na pewno domyślam się, ale nie mnie przyjdzie to oceniać )

@Łódź

Tylko pogratulować, że ma Pani tak wspaniałe kierownictwo. Zdarzają się wyjątki fajnej kadry zarządzającej, ale to jest coraz rzadziej spotykane, ponieważ zdaję sobie sprawę, że ciężko jest takiemu kierownikowi przebrnąć przez gąszcz przepisów i wytycznych swojego przełożonego i dlatego o takich kierownikach mało kto wie, wystarczy poczytać wpisy z ostatnich kilku lat i wszystko jasne.

pracownica

Nie zgodzę się z panem. a te wyjątki to właśnie na odwrót, zdarzają się wyjątki wśród tych fajnych kierowników, ale tak to przecież wszędzie jest. ja pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolonaa, super ludzie, wypłata się zgadza, robię swoje i mam spokój. na opinie z ostanich lat nie patrzę, bo przecież wszystko się zmienia (ludzi i podejście). zresztą pracuję kilka lat i widzę

@pracownica

Super cieszę się bardzo, że udało się Pani przepracować te kilka lat z wyjątkowym kierownictwem i życzę dalszej owocnej współpracy. Na obiekcie gdzie ja pracuję nie mieliśmy takiego szczęścia, no może kiedyś namiastka czegoś takiego zaiskrzyła, ale w ostatnim czasie stało się to pięknym wspomnieniem.

Staram się zrozumieć, że żeby coś osiągnąć trzeba sobie odmawiać i oszczędzać ale nie może być tak, że oszczędzanie jest cały czas, że odbija się to na jakości wykonywanej pracy i to nie przez nieudolność pracowników tylko przez brak odpowiednich narzędzi w rękach pracowników i dosłownie chodzi tu o chemię i ilości przeznaczane do sprzątania jak rownież wyposażenie wózków serwisowych i sprzęt potrzebny do innych prac jak sprzątanie toalet. W ostatnim czasie uległa również atmosfera między pracownikami pracującymi jako cały zespół pracowników serwisu sprzątającego, podzielono brygady na tę lepszą bo w oczy nie powiedzą zlego slowa Liderowi, i na tę gorszą gdzie pracownicy mówią prawdę co leży na sercu.Pracuje się tragicznie, a jak powiesz jedno słowo za dużo to możesz się ubierać i iść do domu, albo mogę Cię zwolnić.Nie na takim zarządzaniu polega chyba zajmowane stanowisko?

Kinga

Nie Wiem jak jest teraz ale zawsze tak było w ever Krotoszyn. Jak się nie podoba to za bramkę, i powtarzały was nie będzie ale my będziemy

Klara

Pracowników w Krotoszynie się zwalnia ale kierowników nie po co aż dwóch kierowników, skoro są cięcia to wszedzie

Dokładnie to samo co u nas na obiekcie, Lider z doświadczeniem, pracujący przed awansem w serwisie dziennym, a poźniej dosyć długo na zmianach nocnych w tej chwili zapomina, że nie wolno traktować ludzi jak śmieci, zero przykładu dla nowo zatrudnianych pracowników, wogóle bardzo małe zaintetesowanie obiektem, potrzebami pracowników, wyjeżdżając na inny obiekt pracownicy jak pieski muszą biegać po obiekcie i kompletować sprzęt, który jest zabierany, harmonogram na dany miesiąc ustalany jest na kilka dni i nie można nic sobie wcześniej zaplanować ponieważ nawet jak masz dzień wolny to dostajesz telefon np. rano, że na popołudnie do pracy. Nie możesz odmówić, ponieważ jak pracujesz na zleceniówkę to z zemsty dostaniesz kilka dni wolnego, a na umowę to masz jak w banku pracę, która wyciśnie Cię jak cytrynkę, albo przez dłuższy czas same zmiany popołudniowe.Bardzo źle się pracuje, większość również uważa, że ktoś taki może doświadczenie w sprzątaniu posiada, ale w zarządzaniu zadaniami między pracownikami i tworzeniem wizerunku Lidera zespołu pracowników, z którego się wywodzi i jak nikt inny powinna rozumieć potrzeby pracowników to absolutnie swoją władzę wykorzystuje w sposób nie przyzwoity.

@Klara

Może dla tego, że jest ogromny obiekt, a samo zmniejszenie liczby pracowników nie wpływa na jej zarzadzanie, pracę tak samo trzeba wykonać.

Skorpion
@Klara

Pierwsze słyszę pracuję rok u Michała i nic nie brakuje .

Co do Firmy naprawdę super 5+. Ale mam jedną uwagę Pani Dyrektor nie napiszę nazwiska. Dała wypowiedzenie w jednym punkcie i nawet nie raczyła nikogo poinformować że za trzy tygodnie w okresie zimowym wszyscy tracimy pracę!! Gdzie tu ludzkość tej firmy. Święta, Nowy rok. Dziękujemy za rzetelność i naprawdę życzymy Pani Dyrektor żeby ją też postawiono w takiej sytuacji!!

Proszę odpowiedzieć dlaczego w związku z obecną sytuacją zamknięcia galerii handlowych, bez jakiej kolwiek informacji ze strony kierownictwa, osoby zatrudnione na umowe zlecenie pracują wychodzi z obecnego grafiku tylko kilka dni w miesiącu, gdzie po wprowadzeniu zaostrzeń informowano nas, że praca będzie dla wszystkich, a w praktyce wygląda to tak, że pracy nie ma dla pracujących na zlecenie i do tego nie ma informacji czy przysługuje postojowe, czy firma przystępuje do tarczy, a może przysługuje pomoc z poprzedniej tarczy? Proszę o odpowiedź, która rozwieje wątpliwości wielu pracowników, a tym samym nie wszyscy pracujący na zlecenie są emerytami i dorabiają sobie w ten sposób, a wręcz przeciwnie, dla większości jest to jedyne źródło utrzymania siebie i rodziny.

Warszawa. Horizon Plaza. Pani Kierownik Beata Święta kobieta. Polecam pracę.

M. Dz.

Pracuję 3 miesiące z Panem Michałem Wajerakiem. To człowiek przez duże C, kompetentny i uczciwy. Zawsze miły, uśmiechnięty i skory do pomocy. Po złych doświadczeniach w poprzedniej pracy jestem pod wrażeniem. Jednak można być przełożonym i pozostać dobrym człowiekiem. Oby takich było więcej.

W. T

Pracuję z kierownkiem Panem Michałem od roku w Lublinie. Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam na tak wspaniałego człowieka. Ma odpowiednie podejście do ludzi. Zawsze życzliwy i pomocny jest. Dba o dobro pracowników. Polecam wszystkim pracę pod jego kierownictwem.

Mariola
@W. T

Zgadzam się , znam Pana Michała Wajeraka już długo, i zawsze bardzo dobrze się z nim pracowało . Do dzisiaj bardzo miło wspominają go pracownicy z Leclerc na Zana w Lublinie , a pracowaliśmy razem w amluxie jakieś 7 lat temu .

@Mariola

No nareszcie więcej informacji o p. Michale, niesamowite że pracował kiedyś w Amluxie, bo raczej osoby tam pracujące są tak dobrze szkolone żeby wiedzieć jak wykorzystać pracownika w 100% żeby wspinać się po szczeblach kariery zajmowanych stanowisk, nie mając pojęcia o niczym więcej jak czubek własnego nosa i jak to zrobić żeby szybko się dorobić zanim skończy się kontrakt. Myślę, że albo jest jakimś wyjątkiem, albo tak dobrze potrafi się maskować, żeby ogół pracowników zawsze potwierdził , że jest super kierownikiem. Tak bylo, jest i będzie, że kto dostanie władze zapomina od czego sam zaczynał, a podsumowujac Ever dorównał Amluxowi, a może nawet prześcignął w wykorzystywaniu i oszukiwaniu pracowników.Trening czyni mistrza, a mogę coś o tym napisać, bo w naszej kadrze zarządzającej też mamy byłych pracowników z Amluxa, którzy za jakiś czas przekażą swoją wiedzę innej firmie, a na końcu tak trochę w formie żartu, ktoś kiedyś dostanie nagrodę za całokształt osiągnięć dla firmy.

Czy te opinie które są pisane są sprawdzane na obiektach o których się pisze!!!!! Bo chyba nadal jest tak samo.... Ludzie nie kompetentni na stanowiskach jak we Wrocławiu Renoma ...

W. T.

Jadzia

Jestem pracownikiem Pana Michała w Lublinie , praca jest bardzo fajna , Pan Michał człowiek bardzo inteligentny , odnosi się z szacunkiem , zawsze można na niego liczyć , nigdy nie ma żadnych pretensji jak coś jest nie tak tylko grzecznie zwróci uwagę za co bardzo go cenimy , jedyny problem to brygadzistka na obiektach medycznych . Nie umie się odnaleźć na swoim stanowisku, narobiła afer na wszystkich obiektach dzięki czemu teraz pracownicy patrzą na siebie wilkiem . Mam nadzieję że nasz kierownik przejrzy na oczy i w końcu zrobi z tym porządek bo nie idzie wytrzymac . Pan Michał posiada krąg osób którym bardzo ufa więc może znajdzie się tam osoba która godnie podejmie się stanowiska brygadzistki .

Uniwersytet Medyczny

Polecam pracę w Lublinie . Pieniądze na czas, środki higieniczne i chemiczne są. Normalne podejście do pracowników , nie ma mobbingu, kierownictwo na wysokim poziomie. Na obiekcie ostatnio była dyrektor , bardzo miła i elegancka kobieta, widać że fajna z niej babka i dobrze patrzy jej z oczu . Każdy się bał że przyjedzie , ale okazało się , że to normalna wizyta w bardzo miłej atmosferze . Praca jak jak wszędzie przy sprzątaniu czyli trzeba się orobić ( jest satysfakcja bo każdy Ci za to podziekuje ) , ale ze strony firmy jest w porządku . Oddają wszystkie składki do ZUS . Jest umowa o pracę i urlop. Ogólnie polecam i życzę firmie Ever oraz całemu zarządowi wszystkiego co najlepsze .

Beata

Pani Ania nasza kierowniczka w BSH Wrocław to prawdziwa szefowa. Wie co chce ,ale przy tym jest bardzo ,,ludzka,,.Zawsze pomocna i zawsze do naszej dyspozycji. Nigdy nie miałam takiej szefowej choć szykuje się już na emeryturę .Nie jest to tylko moja opinia ale ja to pisze .Dziękujemy za takich kierowników .

@Beata

Pani Beato, dziękujemy za miłe słowa, przekażemy Pani Ani :-)

@Beata

Tak to prawda dlaczego nie została nasza Kierowniczka na obiekcie Renoma we Wrocławiu a Przeciesz przyjmowała mnie do pracy takie osoby kompetentne. powinny być. Na obiektach wspaniala menadżer.. Pozdrawiam..

Emerytka

Pracowałam w firmie ewer ponad rok polecam wszystkim pracę w tej firmie byłam na obiekcie we Wrocławiu na początku było dobrze dopuki koordynator obiektu nie umiala zorganizować pracy na obiekcie. Jednych faworyzowała drugich lekceważyła osoba nie kompetentną na obecnym stanowisku.. Rotacja rackwnikow zwalnia bez powodu. Żadnej organizacji pracy.. Mnie, zwolniła za pomuwieniaz dnia na dzień chociaż dłużej pracowałam niż ona cała satysfakcja zwolniła Emrrytke!!! Kompromitacja. Dla tak dodfdj Firmy na rynku pracy... Najgorzej jak trochę władzy daje się ludziom nie kmpetrnynym.. A szkoda ... Pozdrawiam. Emerytka...

Edyta

Praca dobra, płyny do mycia są na czas , nikt nie musi się o nic prosić , kierownik normalny jak przyjedzie to przejdzie po budynku i sprawdzi czy jest dobrze , jak ma jakieś zastrzeżenia to przekazuje ale normalnie bez jakiegoś opierdzielania czyli tak po ludzku bo jak pracowałam w wcześniejszej firmie to kierowniczka krzyczała i obcinała nam pensje . Pieniądze są na czas , czasami nawet dzień wcześniej . W Lublinie Ever ma dobrą opinię bo płacą na czas i nie musimy prać mopów i ścierek w domu . A wcześniej ścierki przychodziły raz na pół roku , nie było płynów do mycia , mieszaliśmy płyn do naczyń z wodą żeby myć podłogę . Teraz jest Ever i każdy na budynku uważa że tak powinno się sprzątac a nie tak jak było.

Zaciekawiona
@Edyta

Brawo dla Ever z Lublina, od dłuższego czasu czytam wpisy te lepsze, gorsze i kompromitujące firme i stwierdzam, że wizerunek tak dobrego i ludzkiego kierownika powinien już dawno zostać przedstawiony na stronie fb EVER GRUPA, bo takie osoby powinno się nagradzać nie tylko finansowo za zajmowane stanowisko, ale za zaangażowanie w kierowaniu zespołem i ludzkie podejście, które w tych czasach to rzadkość. Na stronie przedstawiane są tylko osoby pracujące w Warszawie, a gdzie reszta obiektów?

@Zaciekawiona

Zgadzam się . On podobno dostał jakąś nagrodę za najlepszy obiekt w firmie . Wiem bo kilka osób jak zatrudniało się u niego w biurze to mówili że na biurku stoi taka statuetka z nagroda za najlepszy obiekt , a na ścianie wisi jakieś podziekowanie z everu za pomoc w rozwijaniu firmy czy coś takiego i zdjęcia pracowników z felicyty . Ja akurat nie byłam w biurze na Witosa , więc nie widziałam . Na piątek ma być przetarg na akademii medycznej i nikt z nas nie wyobraża sobie żeby wszedl inny kierownik . Bo teraz my w końcu zostalysmy docenione i jak komuś wyda się to śmieszne to jego sprawa ale nikt tak nas nie docenił jak firma Ever !!!! !!!!

Pracownik Lublin :)

Piszę z Lublina . Jak ktoś szuka pracy u nas to polecam u Pana Michała ( nie wiem czy jest jeszcze jakiś kierownik na Lublin z everu , ale ja pracuję u Pana Michała ) praca ok, pracuje się bardzo dobrze , zero stresu . Fajne jest to, że Pan Michał przyjeżdża i pyta jak się pracuje , czy są jakieś problemy u nas i zawsze staje po stronie pracownika jak administrator ma jakieś zarzuty . Pyta co słychać , tak na luzie . Bardzo normalny facet , może przy pierwszym spotkaniu stwarza takie wrażenie niedostępnego eleganta ( ma takie meeeega fajne perfumy ... ) , ale przy bliższym poznaniu okazję się , że jest bardzo fajnym , ciepłym i miłym człowiekiem . Bardzo polecam pracę w everze w Lublinie u Pana Michała . Ja skończyłam studia, ale życie ułożyło się tak jak się ułożyło i pracuje przy sprzątaniu , ale uważam , że żadna praca nie hańbi . Polecam z serca i pozdrawiam gorąco !

Marko

Witam po Jakim okresie jest umowa o prace?? Pracuje już 4 tydzień i chciałbym pracować na Umówię o prace ponieważ umowa zlecenie to niema żadnych dodatków nocnych itp z tego co mi wiadomo wiem na dzień dzisiejszy Miłego dnia pozdrawiam

@Marko

Witam Myślę, że jeszcze długo poczekasz, a jak za dużo będziesz dopytywał to uprzykszą tak pracę, że sam odejdziesz.Na obiekcie, o którym piszę to nawet mając umowe o pracę to dodatek za pracę w nocy był doliczany na umowę zlecenie ( doliczany, przeliczany, odliczany i suma końcowa to ciężka praca na zmianach nocnych przy doczyszczaniu = firma same plusy, (usunięte przez administratora) Powodzenia !!!

@Marko

Szanowny Marko, prosimy kwestię formy zatrudnienia przedyskutować z bezpośrednim przełożonym.

Dzień dobry Ponawiam moje pytanie do kogo moge się zwrócić o potwierdzenie ilości moich przepracowanych godzin, żeby wyjaśnić niezgodności związane z wypłatą na umowę zlecenie.Spółka w której mam podpisaną umowę oczywiście posiada adres, ale nie ma żadnego kontaktu telefonicznego.

Dzień dobry, proszę kontaktować się bezpośrednio z kadrami - +48 22 329 25 31 / 32 kadry@grupaever.com.pl

@EVER GRUPA

Dzień dobry Dziękuję za odpowiedź, tylko co ma wspolnego Dział Kadr firmy Ever jeżeli piszemy o Spółce, która mieści się w innej miejscowości, zarządza Prezes, więc chyba sam nie zajmuje się naliczaniem wypłat dla tak dużej ilości pracowników. Dlaczego w takim razie podpisuje się umowy zlecenia z różnymi Spółkami jeżeli rozliczane są w centrali Ever w Warszawie, nawet jak potrzebne jest jakieś zaświadczenie to wszystko przechodzi przez Ever na Arkuszowej. Czy w Spółkach gdzie podpisuje się tzw. umowy zlecenia wogóle ktoś urzęduje?

Dzień dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy poinformować, że Biuro Rachunkowe mieszczące się na ul. Arkuszowej 39 w Warszawie obsługuje wszystkie spółki pod względem kadrowo-płacowym.

@Pracodawca

Dzień dobry Dziękuję za odpowiedź, ponieważ jest bardzo ogólnikowa pozwolę sobie na zapytanie dotyczące numeru telefonu lub innego kontaktu bezpośrednio z Biurem Rachunkowym, które zajmuje się rozliczaniem wszystkich podspółek należących do EVER GRUPA. Proszę o podanie osoby, ktora jest odpowiedzialna za uzyskane informacje bo na pewno jest osoba kierująca takim działem, ponieważ na stronie internetowej są podane kontakty z różnymi działami i recepcją na Arkuszowej 39 tylko nie zamieszczono informacji o Biurze Rachunkowym bardzo ważnym dziale dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie.

Gościu

Jeśli nie wiesz czym jest grupa kapitałowa, to nie marudź. Dostałeś telefon, to dzwoń tam i załatw swoją sprawę.

@Gościu

Chyba ktoś się mocno poirytował, wiem doskonale czym jest grupa kapitałowa i nie mam nic przeciwko, ale nie będzie mnie nikt (usunięte przez administratora), że wykonując taką samą pracę pod okiem tego samego kierownika i nie przekraczając 8 godzin pracy, jedynie kilka dni więcej w miesiącu ponad normę ilości godzin obowiązujących w danym miesiącu i wmawiał mi, że jest to praca na zlecenie, nie dawał nic do podpisania na tzw. godziny zleceniowe, a jak zjawiła się kontrola PIP to od rana byliśmy szkoleni, że zlecenie wykonujemy w innym czasie i innym miejscu. Tyle w temacie tak dla małego wyjaśnienia cała ta firma i podspółki ,które co jakiś czas zmieniają nazwy to jedno wielkie nieporozumienie, a mam prawo żeby Pracodawca to wytłumaczył. Miłego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA