EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Danek.

Pracuje w tej firmie od 2 stycznia na Śląsku i porażka kierownictwo ma cie w (usunięte przez administratora)

@Danek.

Witam, zachęcam do kontaktu z centralą w Warszawie, zbadamy sytuację i zweryfikujemy Pana problem. Proszę kierować zapytanie na alert@grupaever.com.pl

Lub

Nie polecam nie szanują ludzi poświęcającym im swój czas. Jeśli zaprasza mnie ktoś na rozmowę o pracę oczekuję, że ktoś przynajmniej zadzwoni i powie o jej wyniku. Nieprofesjonalne podejście, rozmowa bez pomysłu i bez odpowiedzi. Propozycje warunków nie do przyjęcia " jak się Pani sprawdzi dostanie narzędzia pracy" poważnie ?

Dlaczego platforma nie działa ? Nie można sprawdzić swojego wynagrodzenia (jak zostało naliczone) .Ponadto wyjaśnienia ,że wprowadzamy nowy system i mamy problemy jest smutne.Mamy prawo znać informacje nas dotyczące np .ilość urlopu. Czy to zgodne z prawem ?

Helena

W Związku dzisiejszym świętem Kobiet wszystkim Paniom pracującym w tej firmie życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości w tej nie zawsze łatwej pracy. Kobiety góra! PS całemu męskiemu zarządowi gratuluję podejścia. Pracuje w tej firmie trochę i nie spotkałam się nigdy Z przekazem jakichkolwiek życzeń dla pracowników. To, że jest słodzenie dre i mre i kob ok ale proszę nie zapominać kto państwo zasuwa na tą kasę.

@Helena

Pani Heleno, do przekazywania życzeń używamy innych kanałów komunikacyjnych - do tego służy Facebook. Dodatkowo wszystkie odwiedzające biuro Panie otrzymały osobiste życzenia oraz kwiatki :) Jeśli ktoś nie jest obserwatorem naszego Facebooka, to przesyłamy serdeczne życzenia dla wszystkich Pań, wszystkiego dobrego od całej firmy oraz Zarządu.

Elena
@EVER GRUPA

Przekazane życzenia na fb z dedykacją ,, Drogie Panie" to chyba nie jest zwrot w kierunku Pań sprzątających, a jeżeli otrzymam odpowiedź, że dotyczyło to ogólnie wszystkich to i tak nie uwierzę. Wspominając wpis chyba od zarządu dziękując pracownikom za ciężką pracę w czasie pandemii, to też chodziło tylko o tzw. elitę, bo nie przypominam sobie żeby wydrukowane pismo zostało przekazane Panią i Panom sprzątającym z przekazem podziękowania za bardzo ciężką pracę. Pracodawco sam sobie odpowiedziałeś, że Panie odwiedzające biuro otrzymały kwiatka i życzenia.Osoby zatrudniane są w różnym przedziale wiekowym i nie wszyscy odczytują wiadomości na stronach fb.

@Elena

To zwrot do wszystkich kobiet, które miały wczoraj swoje święto. Wpis dziękujący pracownikom znajduje się na stronie www, Facebooku oraz GoWorku, zatem dostęp nich mają wszyscy korzystający z Internetu :)

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Rachela

Nie wiem kto ma wgląd tutaj na tej stronie czy ludzie z firmy Ever czy ich admin.Ministerstwo Infrastruktury pracujący sprzątający to towarzystwo wzajemnej adoracji .Po drugie nowa osoba jest wykorzystywana do wszystkiego dlatego odchodzi ! To powinno dać do myślenia pracodawcy .Ale są biura poselskie gdzie sprawę można nagłośnić ????

Hela
@Rachela

A kto tam jest kierownikiem i menadżerem?

Ela
@Hela

Co to za różnica kto tam jest kierownikiem czy managerem, wszędzie jest ten sam problem, że wszystkie płyny są rozcieńczane w skali, że nawet jak odkręcisz butelkę i chcesz rozpoznać po zapachu to jest to niemożliwe, albo w połowie miesiąca są takie braki i tak jak pisze myje się czystą wodą, jeżeli można to nazwać myciem i doczyszczaniem, brakuje też proszku do prania mopów i trzeba prać w mydle, które powinno być uzupełniane w podajnikach, więc i nydło się rozcieńcza, żeby do konca miesiąca starczyło. Nie ma też porządnego sprzętu, wszystko z odzysku, brudne, starte, wytarte, nawet odzież robocza i buty takie dla pań gumowe laczki za 20 zł. kupowane z Pepco kierownik każe prać w pralce, gdzie na codzień używa się jej do prania mopów, gdzie nikt nigdy porządnie nie wypłucze tych mopów z kotami z kurzu i następny pracownik, który przychodzi do nowej pracy na dzień dobry dostaje komplet odzieży + buty, z których musi się rozliczać. Prezesie, managerze, kierowniku czy to jest normalne, może swoje ubrania też oddacie do odświeżenia w końcu wiosna idzie, naprawdę warto. Jak można nazywać siebie kierownikiem, albo managerem? Kogo, chyba nie tych biednych pracowników? Tylko jesteście przełożonymi swoich umów o pracę, awansów i zabłysnięciu miedzy innymi na innych obiektach.

@Hela

Kierowników nie ma . To jest zespół wzajemnej adoracji a kto ma nad nimi nadzór nie zdążyłam się dowiedzieć bo takiego paskudnego przyjęcia do pracy nigdy nie miałam ! Zawsze raczej w innych firmach było pozytywnie ???? .A mycie sama wodą wszystkiego też mnie zdziwiło .To jest Ministerstwo Infrastruktury .

@Ela

Przyjęcie do pracy w takiej firmie to porażka . Praca jak w obozie koncentracyjnym . Wykorzystać ludzi a z grupą inwal.najlepiej .Że tu nie ma żadnej kontroli ???

@Rachela

@RACHELA dziękujemy za informację, dzięki niej zweryfikujemy sytuację na obiekcie oraz skontrolujemy stan środków chemicznych.

@EVER GRUPA

P.Pracodawco środki chemiczne do sprzątania stoją na wózkach tyle tylko że stoją ?Poza tym że już ktoś z góry zobaczył mój wpis to proszę pracodawcę o szkolenie pań "Brygadzistka"i odwrotnie o wprowadzenie nowych pracowników bez buty i pogardy tak jak to było w moim przypadku . Każdy z takiej pracy będzie uciekał . Pozdrawiam.

@Rachela

Pani Rachelo, pragnę tylko poinformować, że dział audytów już zajmuje się tym obiektem. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś uwagi, zachęcam do bezpośredniego kontaktu @ lub telefonicznego.

Arek

HR PROGRESS zatrudnł w tym tygodniu 140 pracowników, pytanie tylko ile jest tych pełnoprawnych z umową o pracę, wykluczając osoby z grupą, za które firma otrzymuje duże dofinansowanie, a ile zawarto umów zlecenie, które omijają kodeks pracy i zastępują umowęo pracę. Strona, która powstała na fb to juz chyba krzyk rozpaczy, zatrudniacie 140 osób, a zwalniacie z pracy pracownikow, którzy zaczynają rozumieć dzięki czemu ta firma tak długo istnieje.

@Arek

Zapewniamy, że sukces 26- letniej firmy nie opiera się na zwalnianiu pracowników (lecz tak jak w KAŻDEJ firmie, zwolenianina również się zdarzają). Na bieżąco pozyskujemy wiele nowych obiektów, do których potrzebni są pracownicy. Stąd takie liczby w tym konkretnym tygodniu, na całą Polskę :)

Rudy

Nie polecam. Mam złe doświadczenia z tą firmą. Nie będę się powtarzać. Wszystko jest w poprzednich wątkach.

Dlaczego takie bzdury piszesz gdyby firma była w porządku to ZUS by nie siedział jej na karku więc są tylko dwa wyjścia albo jesteś kierownikiem albo pupilem kierownika bo gdyby firma była by taka w porządku to nie szukałaby nom stop pracowników do pracy

Brawo w końcu ktoś skomentował to jak należy. Nikt kto szanuje siebie i swoją pracę nie będzie pracować w takiej firmie, chyba że jest jak to nazwałeś ,, pupilem" w całym słowa tego znaczenia. Wystarczy wejść na OLX Praca i wyszukać HR PROGRES i od razu widać ile dziennie ogłoszeń na terenie całego kraju poszukuje Ever, a najlepsze są ogłoszenia np. zatrudnimy na umowę zlecenie, praca w godzinach 6-14 14- 22 według ustalonego grafiku. Umowa zlecenie i grafik, kogo oni zatrudniają w tej rekrutacji?

Firma w porządku, pieniądze na czas bez opóźnień. Składki do ZUS odprowadzane. Kilka osób pisze że składki nie są odprowadzane ale nie znają sprawy bo kierownik wyjaśnił nam że składki są odprowadzane, tylko ZUS wymyślił sobie że oprócz składek które odprowadza jedna spółka w której jesteśmy zatrudnieni to powinna też odprowadzać druga czyli podwójnie a tak nie powinno być . Idźcie do amluksu albo do innej pseudo firmy to zobaczycie jak się pracuje . Koleżanka poszła teraz na emeryturę i pracowała długo i mówi że ZUS nie miał żadnych zastrzeżeń tylko normalnie dali jej emeryturę. Dla mnie to takie bicie piany przez tych wszystkich którzy mają zawsze jakieś ale . Dostali pismo, nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem i już szukają afery. Więc do tych wszystkich osób daję przekaz - nauczcie się czytać ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadajcie , a jak jesteście na tyle ułomni że nie potraficie czytać ze zrozumieniem to nie odzywajcie się bo robicie tylko zamęt .

Myślę, że ułomny to jesteś Ty, bo łykasz wszystko co powie Ci kierownik. Zastanów się, kto powie prawdę pracownikom, żeby wzbudzić ich niepokój i zeby dalej drążyli temat, a co ma wspólnego odejście na emeryturę, nic bo pracownik nie ma z tym nic wspólnego. Jeżeli rzeczywiście Ever nie odprowadzał składek to jest to tylko i wyłącznie dług firmy, który będzie musiał uregulować z odsetkami. Radzę Tobie czytać ze zrozumieniem, a jak masz jakiś problem to jest podany nr. telefonu w piśmie i bardzo miła Pani wszystko Ci wytłumaczy, w przeciwieństwie do Twojego kierownika, który zawsze powie, że to ZUS się czepia i chce, żeby podwójnie płacili i nie obrażaj innych pracowników, możesz wyrazić swoją opinię bo do tego masz prawo i do tego służy ta strona.

Daniel Alvaro

Lipa, pieniędzy Nie mogę odebrać,12tys złotych za zlecenie,wziąłem adwokata, ciężko odebrać pieniądze,na głowie stanę a odbiorę co Swoje !!!!!!!!!!!!!!!!

Naciągnięta przez firmę
@Daniel Alvaro

Alvaro-walcz!!!!! Ja nasłałam inspekcję pracy bo nie da się z nimi nic polubownie załatwić-jeśli chodzi o dochodzenie swoich praw. Dzwoniąc tam i pisząc chodzi o biuro narażasz się człowiek tylko na warczenie i wyklęty typu czy pani myśli że my nie mamy nic więcej do roboty!

@Daniel Alvaro

Jak to się stało, że firma aż tyle zalega pracownikowi?

Proszę wytłumaczyć, dlaczego po roku pracy na zlecenie w Spólce Sendra, znowu zmienia się nazwa Spółki na NEW WAY COMPANY. Praca ta sama, przełożony ten sam dla pracowników na umowę i zlecenie. Dokładnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, ale dla kogo, chyba nie dla pracowników. Moja prośba, proszę zaopatrzyć pracowników w odpowiednio pojemne segregatory, bo jak w takim tempie Spólki będą zmieniać nazwę to zabraknie miejsca nawet w tzw. archiwum.

Medium

Czy przypadkiem wówczas pracownicy z niepełnosprawnością umiarkowaną i wyższą nie tracą prawa do dodatkowego 10+dniowego płatnego urlopu?

@Medium

Nie wiem jak to jest z pracownikami z grupą, czy też co chwilę zmieniają im Spółki, ale tacy pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę i obowiązuje ich Kodeks Pracy, więc mają więcej możliwości, żeby dochodzić swoich praw, a w mojej sytuacji chodzi o umowę zlecenia i tu bardziej pomocny będzie ZUS, który wyjaśni o co chodzi, że pracuję mając umowę o pracę i dodatkowo do tego zawsze jest umowa zlecenie, co chwilę inna Spółka i dlaczego przekroczone godziny z danego miesiąca przechodzą na zleceniówkę, gdzie wiadomo nie są oskładkowane i z automatu korzystając z urlopu, albo ze zwolnienia lekarskiego zawsze wszystko jest liczone z najniższej krajowej. Nigdy na tej umowie nie ma napisane do kiedy świadczone jest tzw. zlecenie, co też chyba jest trochę przegięciem.

Medium

Przepracowałam kilka dni zaledwie, w dodatku na umowę zlecenie, lecz z perspektywą etatu (co nie wypaliło z racji siły wyższej, bezpośrednio od firmy Ever niezależnej) . Etat oczywiście z najniższą krajową, tyle że przy umiarkowanej niepełnosprawności krótszy o godzinę: 7 zamiast 8 godzin dziennie. Zresztą umowa zlecenie też była dla mnie 7 godzinna. Najniższa krajowa, więcej na etacie w firmach sprzątających nie da się zarobić, takie realia. Umowa zlecenie rzeczywiście ma dziwne zasady. Mimo, że nie wykonuję pracy ona trwa dopóki pracodawca jej nie wypowie. A można spodziewać się, że wypowie, gdy zetknie się ze zwolnieniem lekarskim zleceniobiorcy. Tak było w innej firmie, z którą nawiązałam umowę zlecenie. W związku z tym chyba pod formularzem odpowiedzi powinnam zaznaczyć "Pracownik", a nie "Były pracownik"...

Naciągnięta przez firmę

Drodzy pracownicy i nie pracownicy firmy SENDRA . Jeśli jesteście pracownikami ever i macie umowę o pracę i umowę zlecenie, a przebywa liście na zwolnieniu lekarskim-bierzcie póki czas zaświadczenie z firmy że nie wykonywali liście pracy w trakcie swojego chorobowego na umowę zlecenie-przedstawiając zwolnienie chorobowe jest ono wpisywane tylko i wyłącznie w umowę o pracę czyli firmy ever. ZUS traktuję to jako wykonywanie pracy w czasie chorobowego i żąda przedstawienia zaświadczenia o niewykonywaniu pracy .Wszystko jest fajnie dopóki jesteś pracownikiem lub spółka jeszcze istnieje. W moim przypadku spółka Praga już nie istnieje i zdobycie tam jakichkolwiek dokumentów jest niemożliwa.

@Naciągnięta przez firmę

Moja osoba też zetkneła się z nieuczciwością, ale to zupełnie inny temat. Zakładając, że korzystasz ze zwolnienia lekarskiego na umowę o pracę w Ever, to z automatu nie ma Cie w pracy i nie wykonujesz na pewno pracy na tzw. zlecenie, a tym samym nie otrzymujesz wynagrodzenia np. ze spółki SENDRA, a od stycznia 2021 NEW WAY COMPANY, chyba że było inaczej to na pewno będzie to problemem. Nawiązując do otrzymania zaświadczeń i innych dokumentów ze spółek, które już nie istnieją to z własnego doświadczenia wiem, że musisz zwrócić się do spółki HR PROGRES, która zajmuje się tzw. ,, archiwizacją ", bo wiemy że naciągają pracowników na koszty i za każdy papierek który wystawią należy uiścić opłatę. Dostaniesz do domu formularz z instrukcją obsługi i nr. konta do opłaty, prześlesz dowód wpłaty i otrzymasz to co chcesz. Życzę wytrwałości w walce z tą niby firmą bo warto, nawet jak wykonywana była ta sama praca na umowę o prace i dodatkowo była umowa zlecenie, żeby obchodzić podatki i zasilać spólki, które miały pracowników tylko na papierze i żeby funkcjonowały z Prezesami i całym sztabem bliższej i dalszej rodziny to złóż zawiadomienie w formie skargi do ZUS w miejscu gzie wykonywana była praca i w miejscu gdzie mieści się firma czyli w Warszawie, dołączyć stosowne załączniki w postaci umowy o pracę i umowy zlecenie gdzie pokrywają się te same daty i dibrze jest też wskazać kilka osób które pracowały, bądź pracują na dwie umowy, a co najważniejsze, że nigdy nikogo na oczy nie widziałam ze spółki, która zlecała mi pracę.

Murzyn

Firma Ever Grupa w Mławie wykorzystuje pracowników. Przeszło 10 lat na obiekcie- wystarczająco za długo. Powinna wejść na obiekt LG w Mławie nowa firma- nowi pracownicy oraz kierowniczka.

Pracownica
@Murzyn

Rozwiń trochę pojęcie wykorzystywania, może obecni pracownicy znowu czegoś nowego się dowiedzą, nie każdy ma tyle odwagi, żeby publicznie poruszać temat co dzieje się na obiektach?

Pracownik Sosnowiec

Pracowałem w tej firmie przez trzy miesiące i gorszej pracy w życiu nie miałem!!!!!!!!!!! Kierowniczka zmieniana co tydzień, wieczne problemy dosłownie ze wszystkim. Kłamstwo, brak jakiejkolwiek kompetencji przełożonych, potrafią oszukać człowieka w żywe oczy!!!!!!! (usunięte przez administratora)

PRACODAWCO Zmuszona jestem do poruszenia tematu odnośnie składek. Zostałam ponownie zaszczycona następnym pismem z ZUS, ale teraz chodzi o firmę EVER FS. Proszę wytłumaczyć, bo w odpowiedzi którą ostatnio otrzymałam pracidawca twierdzi, że ZUS błędnie przyjął odprowadzanie składek przez wiekszą ze Spółek i zapewniano, że składki były odprowadzane zgodnie z przepisami przez EVER FS, a z pisma wynika, że zostało wszczęte postępowanie, więc nie udokumentowano, ze EVER FS odprowadzał składki. Proszę jaśniej wytłumaczyć zaistniałą sytuację.

@Karolina

Pani Karolino, EVER odprowadza wszystkie składki. W tym przypadku sytuacja jest analogiczna jak w przypadku Ever Cleaning. Wyjaśniamy to. Zapewniamy, że nie ma się Pani czym martwić.

@EVER GRUPA

Dziękuję za odpowiedź, ale mimo podobieństwa spraw dwóch różnych Spółek, jeżeli można to tak nazwać, ponieważ pracownicy którzy pracują dłużej doskonale wiedzą, że nie chodzi o nic innego jak o zyski dla Ever Grupa, bez względu czy jest to któraś ze Spólek o nazwie EVER, czy chodzi o Spółki wchodzące w sklad grupy kapitałowej i zatrudniające tylko pracowników na podstawie umowy zlecenie, gdzie większa część pracowników jest już zatrudniona na podstawie umowy o pracę w EVER. Takie zatrudnianie pracowników jest bardzo żenujące, co chwilę zmieniane są nazwy Spółek i myślę, że będę dopiero spokojna jak otrzymam pismo z ZUS, że zostało wszystko odprowadzone zgodnie z przepisami, łącznie z moją tzw. pracą na zlecenie, zlecone przez tego samego kierownika, żebym wykonała pracę taką samą jak na umowę o pracę.( jestem w posiadaniu 7 umów zleceń + umowa o pracę, co bardzo mnie śmieszy to to, że chcąc np. zaświadczenie od zleceniodawcy nie ma podanego na pieczątce firmowej kontaktu telefonicznego, ale dzwoniąc na Arkuszową przekierowują od razu do Działu Kadr, albo do Działu Płac i wszystko masz od ręki, ale jak Spólka zmienia nazwę, to niestety akta pracownicze znajdują się w archiwum i Spółka HR POGRES przesyla do wypisania formularze z adnotacją i cennikiem ile trzeba zapłacić za potrzebny dokument.To jest po prostu kpina, pracujesz na jednym obiekcie, od lat pod tym samym kierownictwem, wykonujesz tę samą pracę, masz rozdzielane wypłaty na dwie umowy i jeszcze nasz płacić za to, że p. z Arkuszowej przyciśnie klawisz i potwierdzi, że pracowałaś w Spółce, gdzie nigdy nikogo nie widziałaś na oczy. )

Jednak to co tutaj piszą otej firmie jest szczerą prawdą pracownik jest traktowany jak śmieć pomimo dwóch zgłoszeń o stosowaniu mobbingu na obiekcie nikt się tym nie zajmuje pani menadżer jest ponad wszystkim nie znajduje czasu na wyjaśnienie sprawy gdy się do niej dzwoni nie ma czasu informuje pracownika że oddzwoni ale kiedy za rok czy za dwa gdy pracownik informuje ją że zgłosi sprawę do inspekcji pracy znajduje czas na oddzwonienie ale tylko po to by powiedzieć że ma esemesa z szantażem i może sobie zgłaszać pracownik gdzie chce bo ona ma esemesa .Ludzie omijajcie tą firmę z daleka

Szanowny Były Pracowniku, bardzo proszę odezwać się do nas bezpośrednio abyśmy mogli zainterweniować - alert@grupaever.com.pl

Zosia

Czy te opinie o tym co się dzieje na obiektach są sprawdzane czy to tylko mydlenie oczu bo mimo zgłoszeń pracowników o ich zastraszaniu i szkalowaniu firma nic nie robi czyli ceni sobie kierowników którzy pomiatają ludźmi cytat słów jednej pani kierownik do pracowników ,, zamknąć gęby i zrobić robotę" a jak nie to dowidzenia tak odnoszą się do pracowników bardzo przykre że w dzisiejszych czasach takie osoby pracują na stanowisku kierowniczym

@Zosia

Pracowałam kilka dni przymierzając się do etatu, lecz cała firma straciła z końcem roku umowę z dyrektorem obiektu. Jestem bardzo zawiedziona, gdyż bardzo mi odpowiadał tryb pracy w tym obiekcie... Kierownik w moim mieście młody i grzeczny, lecz można by rzec - unikający. Razi mnie co innego, stworzony system, gdzie młodzi ludzie kierują starszymi. Wolałabym starszą osobę za kierownika. Starsi doświadczyli więcej, bardziej ogarniają system, więcej dla nich znaczą rozpoznania na orzeczeniu o niepełnosprawności. Młodzi zaś czytają i nie rozumieją, patrzą i nie widzą... To nie jest wina pojedynczych kierowników, myślę że każdy chce być dobrym na swoim stanowisku. A może mierzę własną miarą? Nie wiem...

@Zosia

Pani Zosiu, będąc w posiadaniu podstawowych informacji (dane obiektowe czy dane kierownictwa), weryfikujemy każde zgłoszenie (przed pandemią robiliśmy audyty na obiektach, teraz został nam kontakt wyłączenie telefoniczny/mailowy). Bardzo proszę odezwać się bezpośrednio (alert@grupaever.com.pl), przekazując powyższe dane (obiekt, kierownik) - postaramy się wszystko sprawdzić oraz rozwiązać zaistniały problem.

Xyz

Nie docenia firma pracowników. Brak nagród i premii. Wynagrodzenia w miejscu jeśli chodzi o zlecenia. Brak tego co już w większości zapewniają konkurencyjne firmy np prywatna opieka medyczna, karty multisport. Dla równowagi na plus terminowość w wynagrodzeniach.

@Xyz

Wynagrodzenia musiały być wypłacane w terminie, żeby uśpić czujność pracowników, bo inaczej prędzej czy później ktoś by to zgłosił i nieopłacane składki do ZUS w formie pomyłki księgowej nie mogły by być kontynuowane przez kilka lat.

@Karolina

Pani Karolino, składki ZUS były oraz są na bieżąco, prawidłowo opłacane. Może to Pani potwierdzić logując się do Samoobsługowej Platformy Pracowniczej, kontaktując się z Działem Kadr lub weryfikując dokumenty przekazywane wraz z PIT-11 za lata poprzednie.

@EVER GRUPA

Dzień dobry Oczywiście wszystko się zgadza z pensji pracownika były potrącane składki, wskazuje to PIT, jak również pasek z wypłaty z Samoobsługowej Platformy. Cytat z pisma ZUS, które otrzymałam Na podstawie dikumentów zgromadzonych w czasie kontroli m.in.wydruków informacji odpowiadających odpisom pełnym Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, z Rejestru REGON, kserokopii : planu podziału, sprawozdań zarzadu, rachunków zysków i strat, protokolów uchwał, umów o współpracy, ewidencji środków stałych, faktur, planów kont wraz z obrotami i saldami kont analitycznych, dokumentow ubezpieczonych, umow o pracę, kart wynagrodzeń USTALONO, ze płatnik składek EVER CLEANING Sp. z o.o.nie dopełnił obowiązku ZGŁOSZENIA do ubezpieczenia emerytalnego, rentowych, chorobowego i wypadkowego. W toku kontroli ustalono, że EVER CLEANING powstała w wyniku pidziału EVER GRUPA . Doda tylko, że mimo umowy, którą zawarłam z EVER FS to płatnikiem jest EVER CLEANING, poniewaz jest wiekszościowym wspólnikiem Ever FS i jako zleceniodawca zawarł umowe z Ever FS dotyczaca świadczenia usług w zakresie sprzatania obiektów i reszty innych usług. Mieszanina totalna i faktycznie pracownikam potracano skladki, ale dalej nie zgloszono tego do ZUS, wiec prosze nie wmawiac, że wsxystko jest OK, bo tak nie jest. Kontrola to wykazała, a pracodawca nie dostosował się do przedłozenia dokumentów potwierdzajacych zgloszenie pracowników do skladek, więc pojawoł sie drugie pismo, z którego jasno wynika, że odwołanie do Sadu Pracy i Ubezpieczeń ma zostać złozone w ciągu miesiąca za pośrednictwem ZUS. Miłego dnia i proszę nie mydlić oczu.

@Karolina

Na skutek przeprowadzonej przez ZUS kontroli ZUS potwierdził, że składki były prawidłowo płacone, jednak stwierdził, że składki te powinny być odprowadzane nie przez firmę z którą miała Pani zawartą umowę, a przez inną spółkę: EVER CLEANING. ZUS, błędnie przyjął, że składki za wszystkich pracowników, powinna była zapłacić największa spółka z grupy, a nie jak wynika z przepisów spółka, w której dany pracownik/zleceniobiorca był/ jest zatrudniony. Spółka EVER CLEANING nie zgadza się z takim stanowiskiem i od decyzji ZUS będzie się odwoływać.

@EVER GRUPA

Dziękuję za odpowiedź. W danej chwili ZUS wydał decyzje i w piśmie jasno określił, że pracownicy nie zostali zgłoszeni do ZUS, a tym samym EVER FS nie przedstawił żadnych dokumentów potwierdzających zgłoszenia do składek, nawet jeżeli było to pomyłką księgowej. Sprawa jest w toku, pracodawca ma możliwość odwołania i taką informację trzeba było przekazać pracownikom na obiektach. W obecnej sytuacji czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Wena

Dla mnie firma jest ok. Pieniądze zawsze na czas. Pod koniec miesiąca na koncie. Narzekają ci którzy zawsze będą narzekać i na każdą pracę i na każdą firmę to jest kwestia podejścia do pracy i do obowiązków. Pozdrawiam

Szanowny Madej\Wrobel w celu zweryfikowania problemu proszę o kontakt mailowy na alert@grupaever.com.pl, przekierujemy Pana dane do kadr oraz płac celem wyjaśnienia.

Mława

Kierowniczka z Mławy zatrudnia swoją rodzinę i nie szanuje pracowników

@Mława

Nic nowego, nie oczekuj na reakcję od firmy, bo własnie od samej góry idzie przykład. Na naszym obiekcie jest to samo rodzina, przyjaciele, znajomi, a co najgorsze połowa z nich ma zawarte tylko umowy i wogóle nie pracują, bo przecież pracę wykona zwykły Kowalski.

@Mława

Dzień dobry, w celu zweryfikowania opisanego problemu proszę o kontakt na alert@grupaever.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA