Restauracja KFC Struga

Szczecin

Opinie o Restauracja KFC Struga

robert 2014-08-14 12:39:19
Juz kolejny raz trafiłem na brak sałatki <<bo za mało zamówiliśmy<<a najbardziej żałosne było jak padła maszyna z napojami i musiałem podchodzić w kolejce do pani która nalewała z butelki trochę do kubków napoju bo sie pienił jakby nie można było dac do zestawu jedej pepsi żenada
ex pracownik 2014-10-05 10:52:17
Nikomu nie polecam! Kasa słaba, a pracujesz jak robot. Ludzie niby mili, a prawda jest taka, że tylko czekają żeby Cię podpieprzyć kierownikowi. Układy układziki, Karolina główna menadżerka nawet sie nie uśmiechnie tylko zawsze ma "złe dni" Ruch ogromny nie masz czasu nawet "się podrapać" bo co chwile słyszysz a plecami "brakuje tego brakuje tamtego szybciej!" kamery w całej restauracji i traktują Cię z góry.Grafik ustalany tak, że w tygodniu pracujesz 2-3 dni w najgorszych godzinach i finalnie na koniec miesiąca dostajesz pensje 600zł.Nie polecam, najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem...
byłypracownik 2015-12-05 23:09:26
Nikomu nie polecam, chyba że chce sie mieć do czynienia z mobbingiem. Inni pracownicy mogą zrobić z tobą co chcą, bo maja układy z kierownikami. Wyzwiska i poniżanie były tu na porządku dziennym. Pozdrawiam
mikel 2016-04-22 18:14:00
jedek, podobno dla dostawców żarełka proponują maksymalnie jakieś 6 zł na godzinę. Myślę, że to jest poniżej wszelkiej krytyki. Plus jest taki, że klienci czasami dają jakieś napiwki bo inaczej nie dałoby się w ogóle tego zrozumieć.
Zostaw swoją opinię o Restauracja KFC Struga - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja KFC Struga