Ercen Jacek Jachimowski z Olsztyna

Olsztyn

Opinie o Ercen Jacek Jachimowski z Olsztyna

Bo on juz jest skończonym palantem 2010-04-13 23:05:39
Chciałbym wyrazić opinię i firmie ERCEN Z OLSZTYNA którą prowadzi JACEK JACHIMOWSKI,że jest on do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefem!!!
Pracowałem u niego-i byłem tylko wykorzystywany-nic po za tym-widziałem jaki jest dla innych pracowników!!!
Jest on chamski,wredny,-oszukuje i wykorzystuje polaków przy pracy, o zaliczkę nie warto jest się tego [usunięte przez moderatora] pytać,gdyż jest on [usunięte przez moderatora] egoistą-bije ludzi, nie szanując ich wartości.
Umowa zlecenie-bez daty i czytelnego jej wypełnienia-tak więc jest ona nie ważna i pracuje się tak jakby na czarno.
Ubezpieczenie jak dla mnie nie istnieje-i w ogóle nie widziałem,żadnego kwitu E-101,który to powinienem nosić przy sobie!
Jak cos mu się nie podoba,to od razu wywala z pracy bez pieniędzy-i nie obchodzi go jak ten ktoś trafi do polski nawet gdy ma 1tyś km do domu.Nie jest wypłacalny wg.umowy-niby na której jest kwota-5.80€-ale to kwota brutto-lecz i z niej ściąga sobie kasę do własnej kieszeni nie wspominając o tym osobie którą przyjmuje!!!!!!!!!!
""""Odradzam tego pracodawcę z czystym sumieniem,gdyż tylko stracicie pieniądze czas i może nawet zdrowie i pewnie popadniecie w większe długi niż da wam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobić!
Lepiej poszukać lepszej pracy-zwracając uwagę na wydawana opinie-niż wpaść w tarapaty...
Pozdrawiam serdecznie.....
Z poważaniem....
Były pracownik montażu paneli słonecznych na terenie Niemiec
anonim 2010-04-19 20:20:48
Bo on juz jest skończonym [usunięte przez moderatora] - 2010-04-13 23:05:39

Jest on chamski,wredny,-oszukuje i wykorzystuje polaków przy pracy, o zaliczkę nie warto jest się tego [usunięte przez moderatora] pytać,gdyż jest on [usunięte przez moderatora]i, nie szanując ich wartości.

RACJA-[usunięte przez moderatora] FIRMA JAKICH [usunięte przez moderatora]
fuck you 2010-05-19 14:04:48
co [usunięte przez moderatora],znów podszywacie się pod kogoś.
meli 2014-12-16 13:54:59
słyszałem gdzieś że Ercen jest to firma która nawiązała kontakt z niemieckim producentem czy też instalatorem paneli słonecznych i tym właśnie miały zajmować się osoby zatrudniane w firmie Ercen. Niestety jednak jak to zwykle bywa przy takich współpracach wiele rzeczy poszło nie tak jak obie strony się tego spodziewały
Zostaw swoją opinię o Ercen Jacek Jachimowski z Olsztyna - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ercen Jacek Jachimowski z Olsztyna