FM Logisitc - spedytor międzynarodowy

Mszczonów

Opinie o FM Logisitc - spedytor międzynarodowy

SKYMAN 2010-04-13 20:16:06
Drodzy Koledzy i Koleżanki,
Chciałbym napisać kilka słów o systemie rekrutacji na stanowisko pracy: spedytora międzynarodowego w firmie FM Logisitc.Stwierdzam obiektywnie że pracują tam ludzie którzy dostali się tam po znajomościach albo ludzie którzy podatni są na zachowania nielojalne. Ubiegałem się na stanowisko spedytora międzynarodowego. Selekcji dokonywała firma doradcza i odbywała się w 3 etapach.2 etapy odbywały się wzorowo bo organizowała je firma doradcza. Przeszedłem je i 3 etap miał się odbyć w firmie Logistic.Rozmowa z dyrektorem personalnym. Na miejscu okazało się że to kłamstwo a rozmowa przebiegła z 2 spedytorami. Byli to ludzie wskroś niekompetentni i mający za zadanie poniżyć człowieka, pytania kto to ejst spedytor itp. Po rozmowie była ich odpowiedź ze decyzje o przyjęciu lub nie przekaże firma doradcza. Po tygodniu przyszła odpowiedź że firma logisitc nie może mnie przyjąć nie podająć przyczyny.
Wniosek: STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY. TAM LICZY SIĘ LIZUSOSTWO, DONOSICIELSTWO I NIEKOMPETENCJA. A W RZECZYWISTOSCI JEST TO PSEUDOFIRMA.
Zostaw swoją opinię o FM Logisitc - spedytor międzynarodowy - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logisitc - spedytor międzynarodowy