Gold Drop Sp. z o. o.

Limanowa

Opinie o Gold Drop Sp. z o. o.

Axilos 2011-01-30 15:01:22
hehehehe to prawda, babsko mi to samo powiedziało, a kumple robiący [usunięte przez moderatora] na magazynie, nawijali do mnie, że dwadzieścia osób teraz przyjeli...
hdfcjsdhgfjsks 2011-01-30 15:15:30
Układy, układziki, kolesiostwo i znajomości. Pozdrawiam
Kinderek 2011-01-30 16:01:16
Ja też dzwoniłam i to samo mi powiedzieli. Ciekawa jestem, kto kazał tej babie kłamać ?
kazia 2014-02-03 21:00:06
Nie polecam !!!!!!!! Zaszłam w ciążę jak wróciłam po macieżyńskim dostałam wypowiedzenie. Z jakiego powodu? cięcia i sratatata, po czym zatrudnili dwie nowe osoby!!! Masakra układy cała rodzina w firmie i w ogóle... Jak nie poświęcasz 200 % czasu ze swojego Zycia to spadaj na drzewo.
1234 2016-01-15 22:13:06
POWIEM tak poważnie pracowałem tam około roku bo musiałem gorszego syfu nie znam MASAKRA rodzina rodzina ,robiłem od poniedziałku do piątku od 6,00 wracałem o 19,00 po powrocie telefony od włascicielki własciciela i syna bo mała sprzedaż,własciciel powiedział mi że za mało sie poswiecam pracy NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI
gienek 2016-05-18 19:15:35
Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły. Ludzie dają radę. Także zgadzam się z Tobą @gienek.
Chris 2016-11-14 04:01:31
Pomogłem właścicielowi gdy zaczynał w Polsce, miał mi zapłacić komisowe.... Nigdy nie dostałem grosza!
Cham!
Zostaw swoją opinię o Gold Drop Sp. z o. o. - Limanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Drop Sp. z o. o.