Opinie o Techno Art S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Techno Art S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techno Art S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techno Art S.A. w Warszawa

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Techno Art S.A.?

Były pracownik Nowy wpis

Poszukajcie sobie innej firmy. Ta już jest zaorana. Problemy z płatnościami.

Zainteresowany Nowy wpis

Chciałbym w firmie pracować i trochę się zawahałem po lekturze opinii. Podpowiedzcie coś więcej.

Dedek

Pytanie tylko brzmi: 1. Czy to ta firma: Techno Art S.A. z siedzibą w Warszawie (00-528) przy ul. Hożej 5/7/68 2. Pytanie drugie brzmi: gdzie ich znaleźć? W Warszawie ich nie ma, odsyła sekretarka automatyczna do Białegostoku. Powinni mi zwrócić kaucją po zakończeniu okresu gwarancyjnego a nie ma ich nigdzie?

malina
@Dedek

W Białymstoku mieli Wirtualne Biuro.

Teleinformatycznych Nowy wpis
@Dedek

Znajdziesz ich w zalesie górnym na ul. Złocistych łanów. Maja tam chalupę.

Podwykonawca

Nam też wiszą kasę, na szczęście "tylko" 20000. Niestety komornik się poddał ze względu na "bezskuteczność egzekucji". Porażka. Już nie wiem czy prezes taki cwany czy z komornika taka sierota.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techno Art S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Budowlaniec

Oszuści i tyle mi aktualnie wiszą ponad 100 000 zł Sprawa oczekuje na rozstrzygnięcie w sadzie aktualnie firma nazywa się techno art serwis I aranżacje adres warszawa ul pańska 77/79 lok 023 na parterze w budynku Larisu

Ali
@Budowlaniec

Budowlaniec ty konfident jesteś. Musisz być rudy na 100 000 % .

Firma podwyk.
@Ali

Jako firma podwykonawcza szarpaliśmy się z nimi w sądzie przez ok dwa lata. Na nasze szczęście mamy dobrych adwokatów i podpisane protokoły odbioru więc udało się odzyskać całą zaległą kwotę a nie było ani łatwo ani przyjemnie. Odradzam współpracę z tym zleceniodawcą.

urzędnik

Nie ma z nimi kontaktu - brak telefonu czy strony internetowej czy emaila w sieci. Próbuję w ich interesie się z nimi skontaktować ale nie mam możliwości. Prezes zapomniał podpisać wniosek. Macie do nich jakiś namiar ? Urzędnik od Certyfikatu F-Gazowego.

WAJe

Szanowni Państwo, Techno ART SA= Techno Art Serwis i Aranżacje Sp. z o.o. były Prezes (tej [pierwszej) otwiera kolejną spółkę i rejestruje ją w Białymstoku po to aby dotychczasowi dłużnicy ( a miał ich nie mało) mieli problemy z dochodzeniem swoich należności. Proszę o inf. jaki jest aktualny adres tego serwisu i aranżacje po nawet PIP nie może ich zlokalizować.Aż przykro patrzeć co się porobiło z taką dobrą firmą.

Dedek

Ludzie....powiedzcie mi gdzie ich znaleźć? Na żadnego mail-a nie odpowiadają! Gdzie znaleźć kogokolwiek z firmy Techno Art S.A.???

kokokok
@Dedek

prezes zarządu Iwona Hys prowadzi kwiaciarnię na ul Mokotowskiej 61 w Warszawie...

Dedek

Jeszcze raz pytanie: mam ktoś może na Techno Art S.A. namiary? Gdzie można ich znaleźć? Jakiś telefon? Adres? To co mają w internecie ...to jakaś kicha, same automatyczne sekretarki ...!

Budowlaniec

Jak ja z nimi współpracowałem to mieścili się na Mickiewicza 63. (usunięte przez administratora) Osobiście odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Pochwalne wpisy są chyba członków zarządu, bo nie znam nikogo kto by dobrze wyszedł na współpracy z tą firmą

Zarząd

tak, tak sytuacja się poprawiła. Prezes już nie jest impulsywny, a zarząd to już nie krętacze. Choć skład osobowy nadal ten sam. Spróbuj, tylko nie zapomnij napisać komentarza na ich temat. Ciekawe czy zaczęli płacić podwykonawcom?

kamiloski

Ja tam nie narzekam pracowałem 3 miesiące zero problemów stresu i wypłaty na czas były

hfdh

Zdecydowanie potwierdzam słowa poprzednika.

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Prezes jest człowiekiem impulsywnym i przy tym strasznie zadufanym w sobie bucem. Zarząd to krętacze. Nie da się w tej firmie wykonywać pracy ponieważ nikt nie chce z tą firmą pracować (podwykonawcy, dostawcy) ze względu na permanentne problemy z płynnością finansową. W ostatnim czasie tj. luty-marzec 2010 mają dwie sprawy w sądzie pracy o nie wypłacanie pensji i to za trzy miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Techno Art S.A. - Warszawa

Techno Art S.A.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Taborowa 14
    02-699 Warszawa