Techno Art S.A.

Opinie o Techno Art S.A.

Marcin 2010-04-13 16:36:54
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Prezes jest człowiekiem impulsywnym i przy tym strasznie zadufanym w sobie bucem. Zarząd to krętacze. Nie da się w tej firmie wykonywać pracy ponieważ nikt nie chce z tą firmą pracować (podwykonawcy, dostawcy) ze względu na permanentne problemy z płynnością finansową. W ostatnim czasie tj. luty-marzec 2010 mają dwie sprawy w sądzie pracy o nie wypłacanie pensji i to za trzy miesiące.
hfdh 2013-08-03 17:56:45
Zdecydowanie potwierdzam słowa poprzednika.
kamiloski 2015-05-01 09:32:52
Ja tam nie narzekam pracowałem 3 miesiące zero problemów stresu i wypłaty na czas były
Zarząd 2015-10-26 21:23:20
tak, tak sytuacja się poprawiła. Prezes już nie jest impulsywny, a zarząd to już nie krętacze. Choć skład osobowy nadal ten sam. Spróbuj, tylko nie zapomnij napisać komentarza na ich temat.
Ciekawe czy zaczęli płacić podwykonawcom?
Dedek 2016-01-27 10:44:04
Pytanie tylko brzmi:
1. Czy to ta firma: Techno Art S.A. z siedzibą w Warszawie (00-528) przy ul. Hożej 5/7/68
2. Pytanie drugie brzmi: gdzie ich znaleźć? W Warszawie ich nie ma, odsyła sekretarka automatyczna do Białegostoku.
Powinni mi zwrócić kaucją po zakończeniu okresu gwarancyjnego a nie ma ich nigdzie?
Budowlaniec 2016-02-10 15:20:27
Jak ja z nimi współpracowałem to mieścili się na Mickiewicza 63. (usunięte przez administratora) Osobiście odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Pochwalne wpisy są chyba członków zarządu, bo nie znam nikogo kto by dobrze wyszedł na współpracy z tą firmą
Dedek 2016-03-21 09:25:07
Jeszcze raz pytanie: mam ktoś może na Techno Art S.A. namiary? Gdzie można ich znaleźć? Jakiś telefon? Adres? To co mają w internecie ...to jakaś kicha, same automatyczne sekretarki ...!
Dedek 2016-03-29 11:41:45
Ludzie....powiedzcie mi gdzie ich znaleźć? Na żadnego mail-a nie odpowiadają!
Gdzie znaleźć kogokolwiek z firmy Techno Art S.A.???
kokokok 2016-04-01 12:07:14
prezes zarządu Iwona Hys prowadzi kwiaciarnię na ul Mokotowskiej 61 w Warszawie...
WAJe 2016-06-09 14:37:43
Szanowni Państwo, Techno ART SA= Techno Art Serwis i Aranżacje Sp. z o.o. były Prezes (tej [pierwszej) otwiera kolejną spółkę i rejestruje ją w Białymstoku po to aby dotychczasowi dłużnicy ( a miał ich nie mało) mieli problemy z dochodzeniem swoich należności. Proszę o inf. jaki jest aktualny adres tego serwisu i aranżacje po nawet PIP nie może ich zlokalizować.Aż przykro patrzeć co się porobiło z taką dobrą firmą.
urzędnik 2016-09-30 09:52:42
Nie ma z nimi kontaktu - brak telefonu czy strony internetowej czy emaila w sieci.
Próbuję w ich interesie się z nimi skontaktować ale nie mam możliwości.
Prezes zapomniał podpisać wniosek. Macie do nich jakiś namiar ?
Urzędnik od Certyfikatu F-Gazowego.
Zostaw swoją opinię o Techno Art S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno Art S.A.