Dora Metal Sp z o.o.

Opinie o Dora Metal Sp z o.o.

Doma Nowy wpis

Wiem, że praca spawacza wiąże się z dokładnością i precyzją i tego właśnie wymaga firma, ale czy wśród kandydatów są jakoś sprawdzane te umiejętności? Myślę nad podjęciem (usunięte przez administratora) w tym miejscu, tylko chciałbym poznać najpierw wynagrodzenie. Tym bardziej, że firma zapewnia o jego atrakcyjności.

operator prasy Nowy wpis

pracujemy, jest ok

Gogo

Czy to jest firma konkurencyjna?

Kinga Nowy wpis
@Gogo

Tak

Honorata Nowy wpis
@Kinga

Tak, a jak Ty rozumiesz to pytanie? Chodzi o konkurencyjność wobec innych pracodawców, czy innych firm? Pytanie nieprecyzyjne, a odpowiedź sucha :) Nie chcę zgadywać, wolę spytać :)

polecam

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Zakupów w firmie Dora Metal Sp z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
PRACUJE TU

Jest w porządku.

Elżbieta

Poszukuję informacji o możliwości podjęcia pracy w tej firmie w czasach epidemii. Jednak nigdzie na internecie nie mogę znaleźć informacji o aktualnej rekrutacji i miałam nadzieję, że z tego forum dowiem się czegoś więcej. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy ta firma potrzebuje nowych osób do pracy i jakie trzeba mieć doświadczenie?

Pomocny
@Elżbieta

Aktualne informacje o rekrutacji są na stronie www i na facebook. Zawsze też, można zadzwonić do firmy i się zapytać :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dora Metal Sp z o.o.?

ONA

Dobra firma

F35

DM to najlepsza firma w okolicy. Na przelew zawsze moge liczyc.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Dora Metal Sp z o.o.?

Słyszałam że nie przyjmują do pracy bo mało zleceń od klientów, wiec redukcja kosztów, ale jak masz doświadczenie w projektowaniu, produkcji albo kontakty handlowe krajowe oraz zagraniczne to masz duże szanse na dobry kontrakt oraz dobra stawkę oraz bonusy premiowe bo naprawdę płacą dobrze. Możesz dostać dużo lepiej niż w okolicznych firmach. (usunięte przez administratora)

Paczka

System jest prosty: podział na lepszych i gorszych.

Babki

Pracujemy obecnie w komacie. W Dorze pokonał nas system premiowy....

Czy pracownicy w Dora Metal Sp z o.o. dogadują się między sobą?

Faki

Zadajecie w kółko te same pytania, wszystko zależy od charakteru ludzi, z jednymi idzie się dogadać a z innymi nie - jak wszędzie

Dawid

Jakie wymagania ma pracodawca wobec kandydatów do pracy? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można aplikować? Liczę, że ktoś z Was odpowie.

Pozdro dla koniunkturalistów

„Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie!”

Jaki pakiet medyczny w pracy?

Czy firma DM oferuje pakiety prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w pracy?

Pz

Ludzie o czym wy tu piszecie widzę że już długo nie jesteście pracownikami dory. Przez ostatni rok doda przeżyła bujną rozwój może dzięki temu że Was tam niema. Po ostatnich zmianach jestem zadowolony że tu pracuje. Dzięki zmianą w zakresie planowania produkcji niema jakiegoś chaosu jak piszecie czy spikni. Praca przebiega sprawnie tak że nawet kawę wypijesz w spokoju. Wypłaty wzrosły i to BARDZO do tego stopnia że nawet wbrew temu co kiedyś pisałem mam w (usunięte przez administratora) nie obchodzi mnie to że ktoś zarabia więcej ja jestem zadowolony.

Facet z liściem na głowie
@Pz

bujną to Ty masz wyobraźnię

CHŁOP

zarobki wcale nie są takie duże jak reklamują (usunięte przez administratora)

Etsita Zbłąkany Wyspiański

Masz rację Pr warunki pracy , płacy są naprawdę bardzo dobre i chce się pracować. Dodam , wypłaty zawsze były i są na czas , dopłaty do wczasów letnich, premie świąteczne , roczne i wiele innych dodatków. Dodam ,że mając gorszy czas w moim życiu i widząc niepochlebne opinie sam przyłączyłem się do tz. Owczego pędu i dokonałem wpisów , które dziś nazwałbym zwyczajnym hejtem. Były nie przemyślane i pisane pod wpływem negatywnych emocji. Tu dodam ,że polecam krótki film z panem Lindą na temat hejtu , naprawdę daje do myślenia . Ludzie popełniają błędy bo są tylko ludźmi , ważne aby umieć wyciągnąć wnioski. Osobą , które poszukują pracy , polecam pracę w Dora Metal naprawdę warto , warto samemu przekonać się jak jest rzeczywiście .

Nas już w DM nie ma
@Etsita Zbłąkany Wyspiański

Przestań używać naszych ksywek. Już parę miesięcy nas nie ma w tej firmie wiec daruj sobie podszywanie pod cudze wpisy i pseudonimy. Było tak niemożliwie w DM ze zmieniliśmy pracę na lepszą. Wiec przestań podszywać się pod nas i ocieplać wizerunek. Prawda jest taka ze cały czas śledzimy jeszcze co się tutaj dzieje i ze zdziwieniem i szokiem stwierdzamy ze ktoś nikczemne próbuje wprowadzić czytających w błąd podając się ze innych. No ładnie widać do jakiego stopnia sięga propaganda. A administratorom tego portalu tez trzeba uzmysłowić ze każdy może użyć bezkarnie czyjegoś pseudonimu. Ten portal powinien być bardziej profesjonalny i oferować unikalny login powiązany z hasłem dostępu. Inaczej to jest wolna amerykanka i oszustów i manipulatorów pełno.

Etsita Zbłąkany Wyspiański
@Nas już w DM nie ma

Jesteś beznadziejny , myślę, że nigdy nie pracowałeś w DM i jesteś zwykłym TROLEM, który chce zaszkodzić porządnej firmie .

Robotnik

Wypłaty to może na czas ale za jaka cenę, szarpaninę i nerwówkę. Trzeba się szanować i ktoś kto ma odrobinę szacunku do samego siebie powinien się poważnie zastanowić. Ryba psuje się od głowy a głowy nie można zmienić......dałbyś już spokój wypisywać po nocach swoje kolorowe wypociny, Jacek. Nie od dziś wiadomo że nic się tam nie zmienia od przeszło 20 lat ponieważ jest tam ta sama ekipa która dobrze się że sobą czuje i ciągle szukacie młodych żeby za innych cwanych robili robotę. Spychoterapia czyli kto pod kim najwięcej dołków wykopie ten dostaje poważanie i inne. Oj znamy to meblowe szaleństwo. Jedni gwiazdorzą a drudzy zapylają w chaosie. Na dłuższą metę to raczej nie idzie i trzeba szukać następnych naiwniaków. Więc trzeba trochę pokolorować i naobiecywać. Tylko sam fakt że masowo obecnych oraz byłych pracowników przesłuchują państwowe organy ścigania też mówi dużo o firmie. To już tradycja że nie trzeba nic zrobić żeby zostać w firmie o coś oskarżonym i tracić nerwy i zdrowie na ciągłe niespodziane akcje. Wystarczy że ktoś z wiecznej paczki ma jakieś nocne urojenia i obsesje, zgłosi i już musisz się tłumaczyć. To są właśnie te dodatki które na Was czekają.

kot
@Robotnik

to prawda?

Obecny

To tylko pudrowanie a rzeczywistość jest taka jak każdy wie. Końcówki roku sprzyjają pogromom więc niedługo znowu zobaczymy coś ciekawego. A Ty przestań buszować po północy. Już niedługo Andrzejki to się znowu odświeżysz.

Pr
@Obecny

Proszę mnie nie oceniać w ten sposób. Wrzesień zeszłego roku był to czas, w którym realnie chciałem odejść z firmy (usunięte przez administratora), przez co zacząłem szukać nowego miejsca dla siebie. W grudniu nastąpiły podwyżki do których początkowo podchodziłem sceptycznie. Ale okazało się, że faktycznie, moja pensja wzrosła i to znacząco, poprawiły się także relacje z przełożonymi.Postanowiłem o tym napisać aby chociaż w taki sposób się zrehabilitować za wcześniejszy tekst. Napisałem raz i nic nie dodało do serwera potem kolejny i znów nic (stąd 3 wpisy tej samej treści).Darowałem sobie i zwyczajnie zapomniałem o wpisie i GOWORK. Niedawne wieści o kolejnych negatywach spowodowały że znów zajrzałem na ten portal. Mówią ,że za głupotę się płaci. Zali mi tylko tego że miałbym odejść z tej firmy akurat w momencie ,gdy akurat zaczęło mi się w niej fajnie pracować.

Łucja
@Pr

Miło słyszeć, że w firmie sytuacja pracowników poprawia się. Jak rozumiem jednak nie zrezygnowałeś z pracy i dalej rozwijasz tutaj swoją karierę? Jeśli tak, to fajnie gdybyś napisał czego mogą się spodziewać nowe osoby, które przychodzą do pracy - czy jest jakaś jasna ścieżka kariery i szkolenia wdrażające?

pr

Sorki że tyle razy to samo jakiś bład w odświeżaniu

Pr

Od około roku firma przeżywa bujny rozwój mi się tu podoba.

Zmiany Pr

Ludzie chyba dawno Was nie było w dorze od roku dora przeżywa bujną rozwój może właśnie dlatego że Was tam niema. Dzięki lepszemu planowaniu praca jest sprawejsza i niema chaosu czy spiny dlatego nawet kawę wypijesz w spokoju. Wzrosły także pensję i to BARDZO także wbrew temu co kiedyś pisałem mam w (usunięte przez administratora) nie obchodzi mnie to że ktoś ma wyższą pensje. Mnie się tu podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Dora Metal Sp z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w Dora Metal Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dora Metal Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dora Metal Sp z o.o.?

Dora Metal Sp z o.o.