SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-07-11 15:01:08
Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.
Kwicknick 2015-12-03 17:25:18
Nie polecam.Dramat w czystej postaci.
Kwicnick 2015-12-23 15:27:41
Wysyłaj CV rotacja w tej firmie jest tak wielka że na pewno będą prosić na rozmowę. Tylko po co się tam pchać ?
dsa 2016-02-05 15:32:48
To nie jest dramat.
To UTOPIA i POMYŁKA
qwerty 2016-04-27 22:55:21
Powyższy wpis to jakiś żart. Pracownicy nie są zadowoleni, pracują Ci, którzy muszą, bo w danym momencie nie mają lepszych propozycji. W dziale handlowym jest ciągła rotacja. Ludzie podejmują pracę na podstawie obietnic "złotych gór" na rozmowie kwalifikacyjnej, a po zatrudnieniu przychodzi wielkie rozczarowanie i zmiana ustalonych warunków. Upokarzanie ludzi, mieszanie z błotem na porządku dziennym. Ktoś trafnie posumował "Utopia".
nana 2016-05-16 21:51:59
ja nie musze, nikt mi nie każe a chciałabym u was pracować @qwerty, najlepiej jako Pracownik Działu Handlowo-Technicznego - czy są aktualnie jakieś nabory>?
Zostaw swoją opinię o SOPREMA POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.