DERKOM sp.j.

zamośc

Opinie o DERKOM sp.j.

ceku 2010-04-12 23:12:29
on 2010-04-15 01:02:08
zgadzam się z tą wypowiedzią w 100% pracownicy są nie doceniani i ( usunięte przez administratora ) maksymalnie ile się da za jak najmniejsze pieniądze,( usunięte przez administratora )się nie interesuje dobrem pracowników a tylko kasą .
MB 2010-04-29 23:36:32
pracuje w podobnej firmie... napisz ile tam można zarobić?
anonim 2010-04-30 13:43:38
MB - 2010-04-29 23:36:32pracuje w podobnej firmie... napisz ile tam można zarobić?kierownik - sprzedawca( usunięte przez administratora ) to wyobraź sobie ile zarabia zwykły sprzedawca?!?!
nicca 2010-05-11 15:57:03
Słyszałem, że hurtownie już im nawet towaru nie dają... takie mają długi...
wn 2010-06-09 14:07:57
codziennie zostajesz trochę po godzinach i nikt oczywiście za to nie zapłaci... robią wszystko aby wykorzystać pracownika na maxa, a szczególnie nowego... dziadostwo
ktos 2010-06-30 12:44:54
bzdura
anonim 2011-06-15 21:26:17
najlepszą motywacją jest to że im dłużej pracujesz to mniej zarabiasz :D:D , urlopu nie da się wykorzystać bo nie ma nikogo na zastępstwo,czyli robisz ( usunięte przez administratora )
ktos 2011-07-17 21:01:30
zarobki po kilku latach pracy mniejsze niż w biedronce, wykorzystać ile się da pracownika za jak najmniejsze pieniądze, mobilizacja do pracy taka ze "możesz zarabiać jeszcze mniej"
anonim 2011-08-16 17:40:22
ceku - 2010-04-12 23:12:29Firma się coraz bardziej pogrąża. Płaca na bardzo niskim poziomie jak na branżę komputerową. Pracodawca coraz mniej interesuje się firmą i pracownikami. Nic dziwnego, że traci najlepszych pracowników... sami odchodzą do konkurencji. Brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój... nie polecam!( usunięte przez administratora )
pop 2011-10-03 21:00:38
Lepiej sprzedawać ziemniaki na rynku niż zatrudniać się w tej firmie!!! Wyzysk na maksa za marną wypłatę. Ciągle nadgodziny, których nie ma jak odebrać. Idiotyczne raporty, które niczemu nie służą. "Geniuszem" jest ten kto to w tej firmie wymyśla.
ja...sz... 2012-02-01 23:40:10
oj rozlatuje się ta firemka... zamykają kolejne oddziały: zamość, chełm, hrubieszów
po co 2012-03-01 11:16:25
upada upada a najbardziej poszanowanie dla pracownikow. zeby na magazynie pracowal czlowiek z orzeczeniem o niepelnosprawnosci. super niech dzwiga paczki z towarem.szkoda mi tych ludzi
ktorzy tam zostali...
gosc 2012-03-03 10:51:06
ale cyrk tam macie :-) pracuje w podobnej fimie ale nie widziałem aby gdzie ktoś zatrudniał NP na magazynie, czy za to nie grożą urzędy karą?
mam nadzieję że chociaż nie na wózku itp
G 2013-07-25 18:03:52
anonim - 2013-05-23 22:21:08

Hej, pracuje ktoś obecnie w DERKOM? Da radę wyciągnąć 2300 netto albo więcej? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej? Z góry dzięki za odpowiedź.
Da sie 1400netto. W jakim sensie pomoc? pożyczka czy darowizna ? ale o obu formach pomocy zapomnij.
G 2013-07-27 16:14:02
Idź zapytaj :) jak lubisz bajek słuchać to polecam :)
janek 2014-11-16 23:32:36
a nie ma tych stawek napisanych w umowie ? jakoś musi być to rozliczane czy raczej jest takie rzeczy rozliczne poza umową pisemna tak na przysłowiową gębę ? czy jest możliwość wciągnięcia tego na papierową umowę ( rozumiem że wtedy stawka będzie mniejsza ale zawsze jest podkładka ) ? Bo wyżej wspomniana pensja 1,4 tys. nie jest to duża suma
Leon 2015-01-31 16:46:55
Firma jedna wielka porażka, co nie kupisz to padaczka, nie daj Boże coś ci padnie to pretensja do Klienta że plastik się obłamał, chciałem wspierać lokalny biznes ale nie ma sensu z takimi biznesmenami z daleka od ludzi lepiej kupić na agito tam masz chociaż pewność że jak kupisz coś badziewnego to ci wymienią bez problemów i chamskich gadek ze strony wielkich pseudofachowcóchów z serwisu "DERKOM". Lepiej zgubić z mądrym niż znaleźć z głupim. Nie polecam
na wlasnie zyczenie 2015-01-31 19:43:06
jestem na bezrobociu mozna powiedziec ze na wlasne zyczenie - tak wlasciwie to nie bardzo orientuje sie czego mozna tutaj sie spodziewac - tylko tak pytam czy moze tutaj sie rpaca dla mnie znajdzie bo szukam szukam szukam i nic dla mnie nie ma . zaluje ze poprzednia prace rzucilem ale teraz czasu juz nei cofne.
Zbynio 2015-10-22 22:17:38
Brak w tej firmie zarzdzców każdy robi co chce i pozniej wychodza maniamy i jeszcze te rozliczenia z materiałow flopy kolki itp instalator montuje a nie jest biurowcem magazynier jest od tego ile daje na budowe porazka pracowalem tam ale nie polecam 4 kierownikow i nikt nic nie wiem kase brac i sie nie przejmowac
zawiedziony 2016-02-16 20:22:56
moge powiedzieć jedno że gorszej dziadowskiej firmy nie widziałem i nie słyszałem już od pół roku chce się dowiedzieć o internet 20 na 20 szybkość mam światłowód a firma ma klienta daleko w duszy nie zależy im na klijncie w mojej dzielnicy jest dużo osób co powiedzieli że nie chcą z ta firmą mieć nic wspólnego i poczekają jak się zmieni operator światłowodu i każdemu odradze wybór tej firmy na dostawe internetu po prostu firma dziad
nie polecam 2016-03-11 11:00:43
Nie polecam Internetu w derkomie.
gracz 2016-05-08 12:31:52
Polecam, dobry ping w CSGO.
cardi 2016-06-01 00:07:30
pracuję w Derkomie..... na zlecenie bo tak mi odpowiada... to moje zajecie dodatkowe...montuję nata radiowego... praktycznie same montaże lub demontaże anten jak już klient podpięty pod światełko....na serwis 3-4 razy w miesiacu i to najczesciej z winy klienta.... albo router sie zawiesi i bida zamiast wyłaczyc zrobi reset .. wypłata w terminie.... zgodnie z wypracowanymi godzinami...fakt nie kokosy ale ok.. jak podniosą ustawowo minimalną stawkę za godzinę to bedzie cacy. relacje z innymi pracownikami i szefostwem sa ok.... te narzekania to chyba konkurencja .... bo ostatnio sporą przepięć do derkomu robiłem ... ehhhhh ...
IceMan 2016-08-11 19:29:45
Ludzie omijajcie to miejsce jak najdalej !!!
IceMan 2016-08-14 09:59:47
Poniżanie pracowników to pierwszy powód !! a drugi to nie umiejętność zarządzania ludźmi i do tego jeszcze lekceważenie klientów. Firma jest nastawiona wyłącznie na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi.
niezadowolona 2016-08-16 19:16:59
Serwis na czas ? to proszę mi powiedzieć dlaczego czekałam aż tydzień żeby ktoś sprawdził dlaczego nie mam internetu ?
bru 2016-08-16 19:20:40
i jak fimalnie się ta sprawa skończyła, dlaczego nie miałaś internetu? mam nadzieję że realnie i skutecznie pomogli. tym bardziej że marek powyżej pisze jednak o świetnym serwisie który zawsze jest na czas, bo już nie wiem za bardzo komu mam w tej kwestii wierzyć
bury 2016-10-27 01:09:13
Bo pewnie nie włączyłaś telefonu !
Zostaw swoją opinię o DERKOM sp.j. - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DERKOM sp.j.