Hotel Anders

Stare Jabłonki

Opinie o Hotel Anders

anonim 2008-11-04 14:24:07
Słowa kojarzące się z Hotel Anders (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,): Solidna, profesionalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni .
Najbardziej podobało mi się w Hotel Anders: zdobyte dościwadczenie
Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Anders: położenie i estetyka.
lena 2009-09-15 15:07:11
profesjonalizm,życzliwość,mila atmosfera
życzliwa 2015-02-22 12:55:49
Cyrk na kółkach to najlepsze określenie, co dzieje się w tym hotelu. Począwszy od administracji, kierownictwa, aż po usługi, wszystko tam dzieje się na wariackich papierach, i mówią to sprzątaczki, kierowcy, kelnerzy i barmani. Z zewnątrz tego nie widać, ale wystarczy popracować tam trochę i widzi się dużo. Kelnerzy zatrudniani na śmieciówkach albo w ogóle bez umowy, o swoje pieniądze trzeba było się dopraszać. Starsze kelnerki to beton gospodyń domowych, do których nic nie dociera i wszystko wiedzą najlepiej. Zadufany w sobie z metra cięty kierownik restauracji, który co dzień musiał podbudowywać swoje ego na pracownikach. Ludzie pracowali po 12h i czasami nie dostawali nawet obiadu. Można by mnożyć podobne sytuacje. Przyjazd na weekend - tak, przyjazd do hotelu do pracy - absolutnie nie.
Aleksander 2016-04-27 22:10:21
Nie miałem sposobności tam pracować, ale byłem klientem, a nawet zadowolonym klientem. Obsługa bardzo miła, pokoje na dobrym poziomie, czysto i schludnie :) Jedzenie również bardzo dobre, można spróbować trochę regionalnej kuchni :)
Zostaw swoją opinię o Hotel Anders - Stare Jabłonki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Anders