Firma kurierska "Opek"

Łódź

Opinie o Firma kurierska "Opek"

Potencjalny pracownik 2011-02-08 16:35:24
Witam
Proszę o informacje jakie warunki zatrudnienia i jaka atmosfera panuje w łódzkim Opeku no i ile można zarobić na magazynie czy to jako magazynier bądź kierownik magazynu
pozdrawiam.
zły 2012-02-24 09:44:18
Potencjalny pracownik - 2011-02-08 16:35:24

Witam

pozdrawiam.
dostane odpowiedź
www 2012-12-11 12:25:44
pracownicy sa zatrudniani przez posrednika OTO na ul gdanskiej 91

podobno opek rotuje duza liczbe ludzi wiec juz wiadomo jaka praca tam jest
:))) 2013-06-19 00:11:53
a jak się pracuje w sortowni w Lodzi ? jakie warunki są ? Czy kierownicy są mili dla pracowników ? dostałem propozycje pracy na magazynie. Dziękuje za info z góry.
niki 2013-09-12 15:55:11
zarobki takie żeby nie zdechnąć z głodu jeśli jesteś oszczędny a pracy od chuchu...
jiako 2016-05-20 22:21:19
nie widziałem tej oferty, ale wydaje mi się, że taki magazynier może mieć tutaj sporo pracy. Zapewne firma płaci za to dobre pieniądze, ale nie wiem jak jest konkretnie. @Mariusz, może Ty coś wiesz? :)
Zostaw swoją opinię o Firma kurierska "Opek" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma kurierska "Opek"