logo Hemmersbach GmbH&Co.KG

Hemmersbach GmbH&Co.KG

Bielany Wrocławskie

Opinie o Hemmersbach GmbH&Co.KG

easy 2014-09-23 20:51:54
pracuje od stycznia, siedze i sie nie narobie, dostaje 2800 na reke. minusem jest brak profitow typu multisport czy prywatna sluzba zdrowia.
Nie wiem w jakiej wy firmie pracujecie ale napewno nie w hemmersbach`u
zx 2016-06-06 14:10:34
Witam. Zastanawiam się nad poniższą ofertą znalezioną na ich stronie :
(usunięte przez administratora) Interesuje mnie akurat lokalizacja w Łodzi, która widnienie w ogłoszeniu, natomiast nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym aby ta firma była obecna w Łodzi. Domyślam się więc, że docelowe miejsce będzie pewnie pod Wrocławiem. Zastanawiam się też, czy nie ma tu jakiegoś haczyka, oferta wydaje się dobra, nie ma dużych wymagań i jest idealna dla kogoś, kto lubi programować a nie ma dyplomu w tym kierunku. Byłbym wdzięczny za jakieś opinie o powyższej ofercie.
Kamila 2016-06-27 13:06:01
Witam, chcialam zapytac jak wyglada praca na stanowisku: Service Desk Agent with English oraz Junior Service Desk Agent - chat support we Wroclawiu. Jakie sa zarobki, jak wyglada praca oraz atmosfera? Czy jest mozliwosc awansu oraz dodatkowych szkolen informatycznych lub jezykowych? Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje , Kamila
ana 2016-07-09 22:45:41
Ja to bym się załapał na managera ds. rekrutacji, bo oprócz narzędzi pracy można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest dość istotna.
Zostaw swoją opinię o Hemmersbach GmbH&Co.KG - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach GmbH&Co.KG