Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Klientka

Drogi właścicielu. Czemu nie dacie odpocząć pracownikom w sylwestra. Skróćcie czas pracy do 15 ponieważ pracownicy to też ludzie mają rodziny dzieci i chcą odpocząć a nie pracować do 17. To jest poprostu wyzysk.

Wojciech

Najgorsze ciasta co jadłem

juzek

pani dorotka z biskupca jest najmilsza oraz najuprzejmiejsza polecam pozdrawiam

Jakie godziny pracy obowiązują w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

.....

Zależy o kogo pytamy piekarza? kierowcę czy sprzedawcę ?dodam jeszcze magazynierów?o ośmiu godzinach można zapomnieć

Franiu

(usunięte przez administratora) po nocach 6 dni w tyg.

ODPOWIEDNIE

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kandydat do pracy

Byłam parę godzin na tak zwanym szkoleniu dajcie ludzie spokój wyzysk zleceniowka do tego 12 godz dziennie rzucanie z punktu do punktu szkoda mi tylko starszych stażem pracownic bo nie wiedzą że można się docenić i ruszyć krok do przodu i zmienić pracodawcę to nie średniowiecze ze trzeba charowac jak (usunięte przez administratora) rynek jest otwarty nie trzeba jeba..... Za pół darmo pozdrawiam

@Kandydat do pracy

Każda firma ma swoje zasady i procedury. I to niejest żaden wyzysk . Stając na 12 godzin to ty wtedy sama odpowiadasz za swój dzień za przyjęcie towaru wprowadzenie do systemu za kase, za to następny dzień masz wolny, niepracujesz dzień w dzień. Normalnie pracownice pracują na umowę o pracę, tylko na pół etatu jest umowa zlecenie, wtedy możesz sobie też dorobić w innym zakładzie pracy. Czego nierozumiesz . Niechce Ci się pracować to niewypisuj bzdur

Ala

To chore żeby sklepy były czynne od godziny 6.30.

Asia
@Ala

W jakim sensie chore, proszę Pani za późno ? Kierowca musi dostarczyć pieczywo a sprzedawczynie muszą przyjąć pieczywo i wyłożyć, przychodzą do pracy na 5 rano. Może będą wstawać o 3 w nocy żeby dojechać do pracy i przygotować wszystko. Chorzy to są klienci.

GG
@Asia

Może 24h na dobę? Pani Ala wpadnie o 5 po bułeczki

Jarek Prezes
@Asia

Kierowcy to przychodzą na 2 w nocy tak dla jasności więc stara klempo (usunięte przez administratora)

WaMa

Rogale są jak z gumy.Chcialabym zjeść rogala takiego jak były pieczone w prywatnych piekarniach w latach 70- tylko czy Wy to potraficie?

Wieloletni klient

Szefostwo zadecydowało o tym ,że niektóre chleby podobno sprzedaje się stare to znaczy z poprzedniego dnia o zgrozo!! Tak drogi chleb i stary? Jak stary to za pół ceny .Panie Goszczycki wstyd !!!

Xxx

Witam dzisiaj byłam w piekarni tyrolska Pani Sprzedawczyni nie nabija paragonów dziwiła się że chce paragon. Kogo wy zatrudniacie? Następnym razem zgłoszę do skarbówki, bo tak nie może być. Jeszcze szukała paragonu jakiegoś żeby mi dać, na oczepnego, gdzie widziałam że to nie mój, bo nic do kasy nie wpisała. To nie była jedna sytuacja tylko już 3, dlatego piszę Chodzi o sklep w galerii warmiskiej, dnia 13 padziernika

ona
@Xxx

Tak uczy szefostwo...tylko polecenie jest ,ze jak znamy klienta dobrze to nie nabijac

klient

kupiłem w Sopocie w Piekarni Tyrolska drożdżówki z serem , rogale,bułki oraz chleb - wyroby nie smaczne, w drożdżówkach brak sera,rogale twarde - nie świeże pieczywo chociaż ceny wysokie. od dawna nie jadłem tak paskudnych wyrobów piekarniczych . Dla przyszłych potencjalnych klientów odradzam zakupu

Xxx

Jakość pieczywa masakra, bułki tez słabej jakości bo tylko nadają się do bułki tartej

...

Najgorsza jakość pieczywa ze wszystkich piekarni

Cukrzyk

Co się stało z chlebem orkiszowym? Od około 2 tygodni chleb ten jest suchy, twardy, skórki nie da się ugryźć, tak, jakby był pieczony kilka razy, opiekany! Chleb jest drogi a jeść się nie da.

Sabina
@Cukrzyk

To samo zauważyłam z chlebem wiejskim i razowym kamień normalnie, coraz gorsze wypieki w tej piekarni a ceny stale w górę!!!

Klient

Dlaczego nie ma wyprzedaży w niedzielę?

Klient

Co się dzieje że w znowu nie było wyprzedaży w niedzielę?

Cines

Mniejszy wybór pieczywa bułki które są smacze( z ziemniakiem, burakiem) dosrarczane są sporadycznie. Warunki pracy Pań sprzedawczyń są katastrofalne, budynek przeszklony bez wentylacji i nie działającą klimatyzacją dramat otwierając drzwi wkraczają owady dramat panie pracodawco

@Cines

Ta opinia jest zdecydowanie negatywna

Cines

Mniejszy wybór pieczywa bułki które są smacze, z burakiem, ziemniakiem dosrarczane są sporadycznie Warunki pracy Pań sprzedawczyń są katastrofalne budynek przeszklony bez wentylacji i nie działającą klimatyzacją dramat otwierając drzwi wkraczają owady dramat panie pracodawco

Leszek K

Bardzo słabo bułki jak z waty bez smaku zapachu do tego twarde , i to za tą cenę , Coraz gorzej niestety ,dla mnie teraz to piekarnia tylko z nazwy .

Klient

Czy po wakacjach wrócą wyprzedaże w niedzielę?

Klient

Dlaczego negatywne komentarze są usuwane? To w niczym nie pomoże. Jakości chleba to nie poprawi, a każda szanująca się firma bierze na klate wzloty i upadki.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.