Eurilogic Polska

Opinie o Eurilogic Polska

odradzam 2011-02-01 21:13:58
UWAGA PRZESTRZEGAM! Praca w Eurilogic nie nalezy do najprzyjemniejszych :) W duzym skrocie:

Praca: mordega straszliwa, tylko dla wytrwalych komandosow przyzwyczajonych do ciaglych atakow biurowych zombies

Placa: wolny zart...w dodatku obcinaja kiedy sie tylko da (sprobuj sie spoznic! Co nie jest wcale trudne, bo siedziba znajduje sie przy Jankach). Vouchery sa zabierane nawet, jak sie bierze urlop, pomimo tego, ze sa czescia skladowa pensji.

Atmosfera: kompletne dno, choc ludzie robia co moga, by choc na chwile bylo lepiej. Niestety menedzment nadrabia zaleglosci i niszczy wszelkie przejawy inicjatywy lub poprawy stosunkow miedzyludzkich. Przyklad: kiedy tylko ludzie lepiej sie poznaja, sa natychmiast rozdzielani. W ogole ma sie wrazenie, ze menedzment spedza caly dzien tylko na tym, by zebrac na kogos haki i uprzykrzyc zycie. Biada tym, ktorzy podpadna...

Menedzment: dluuuuuuuuuuga historia. Hierarchia bliska Generalnemu Gubernatorstwu: Sa Aryjczycy (wlasciwie jeden, i to duzy!), Gauleiterzy (feministkom moze sie spodobac, ze w ta role wkradaja sie przedstawicielki plci pieknej), folksdojcze (wieksi i mniejsi) i untermensche (cala reszta). Granica miedzy tymi grupami nigdy sie nie miesza, wiec nie ma co nawet marzyc o awansach. Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie :)

Bonusy: paczki i inne slodkosci :) Vouchery, jw.

Dojazd: tylko dla tych, ktorzy mieszkaja blisko Al. Krakowskiej.

...a tak w ogole, to o czym my tu mowimy, przeciez HP wykupil uslugi helpdeskowe od Alcatel-Lucent (ktoremu Eurilogic w Warszawie podlega) i przenosi ten balagan na dniach do innych krajow!

To mowilem ja, Jarzabek Waclaw :)
Zostaw swoją opinię o Eurilogic Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurilogic Polska