EuroActiv

Łódź

Opinie o EuroActiv

zlew22 2009-10-30 10:22:04
Typowa akwizycja,chodzisz po mieszkaniach i wciskasz ludziom kit,lipa straszna, nie polecam!
KR 2009-11-24 13:16:54

Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90.

Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o.

Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług

Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju.

Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo
w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy
, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc
w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy.

W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju.

Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej.

Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie
połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę.

Więcej informacji na (usunięte przez administratora)

czacha 2010-03-09 21:07:20
z euroactiv 12a ja uważam ze firma jest bardzo fajna a zarobki w niej całkiem niezłe pracuje w niej od niedawna i bede sie jej trzymał tak długo jak to możliwe prawdą jest ze ta praca nie jest dla każdego wiec jezeli ktoś sie nie nadaje to ma problem niech próbuje w innym zawodzie a nie wypisuje głupoty pozdrawiam wszystkich kolegów
anonim 2010-03-30 22:15:01
A wedlug mnie najlepiej pracowac dla platformy n w GLOBE MARKETING na Kosciuszki 132 u (usunięte przez administratora) poniewaz jego oferta w D2D to prawdziwa okazja dla Klienta a nie szukanie frajera jak to sie czesto robi w C+.
rbk 2010-03-30 22:38:43
co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gamoniu nie umiesz pracowac jako konsultant to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kopania rowów..masz tan umowe zlecenie hehe powodzenia;)
rbk 2010-03-30 22:46:04
euroactiv lodz to fajna firma i kazdy kto postawi sobie twarde warunki moze bez przeszkod awansowac tam wiec kto nas kwasi jest burakiem albo BRZEZINIOKIEM haha pozdro dla kumpli z firmy
lola 2010-05-13 11:46:37
praca jako akwizytor .godz pracy od 8-10 meeting w firmie pioseneczki i motywowanie pracownika od 10 -do czasem 20 ,21 praca wterenie. produktem jest telewizja sat cyfra+.praca poleg a na chodzeniu po domach na terenie wojewodztwa lodzkiego i zachecanie klientow do podpisania umowy na abonament cyfry+. warunki sa zblizone do tych w autoryzowanych salonach tylko koszty montazu moga byc wysokie nawet 300-400 zl.praca dla osb ktore lubia kontakt z ludzmi i maja zylke handlowca. kiepski pocztek powaznej kariery zawodowej,ale dobre rozwiazanie dla ludzi bez pomyslu na siebie lub bez potrzebnego wyksztalcenia.pieniadze moga byc przyzwoite tzn realnie n apoziomie 800-1200 zl miesiecznie.ale moze byc i tak ,ze bedziecie biegac po domach a w sobote (bo placa tygodniowki)dostaniecie 100zl lub nic.podsumowujac:dobra praca dla ludzi z zawodowym wyksztalceniem lub ostatnia deska ratunku finansowego. aha no i jeszcze jedno praca raczej na lato i cieple miesiace bo kto o zrowych zmyslach wedruje przez jakies pola i wsie w jesiennym deszczu, czu zomowej zawieji..pozdrawiam internautow
boniek 2010-06-24 18:14:45
a może ktoś podać adres tej firmy Łodzi?
Mało ważny 2010-09-01 12:31:01
EuroActiv Tramwajowa 11 - Rekrutacja - Ostrzężenie
---------------------------------------------------------
EuroActiv - tajemnicza firma "Słucham" od bardzo długiego czasu zasypuje Gratkę i Express dużą liczbą ofert z pracą, są to ogłoszenia typu: "praca od zaraz", "młodych mężczyzn od zaraz", "Różne stanowiska" itp. podając różne numery telefonów komórkowych, gdy dzwonimy pod każdy z nich odbiera dziewczyna i wita nas słowami "Firma słucham", gdy odpowiadamy że my w sprawie oferty o pracę dostajemy kilka pytań: "Pana/Pani wiek", "Pana/Pani wykształcenie", "gdzie Pan/pani ostatnio pracowała", gdy odpowiemy na nie otrzymujemy odpowiedź: "Przykro nam, nie znajdziemy dla Pana/Pani żadnej pracy". Przy próbie dowiedzenia się czegoś więcej na temat owej tajemniczej firmy "Słucham" dziewczyna staje się arogancka i każe nam "przestać się mądrować". Do niedawna myślałem że ta tajemnicza firma "Słucham" to jakiś prywatny pośredniak, ale po przeprowadzeniu małego "śledztwa" dowiedziałem się że ta tajemnicza firma to EuroActiv z ul. Tramwajowej 11 - dystrybutor CYFRA+, werbująca naiwnych ludzi na stanowisko akwizytora, w żadnym z zamieszczonych ogłoszeń ani w rozmowie nie podają nazwy firmy ani konkretnego stanowiska. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich aktywnie szukających pracy.
byłem-widzialem 2010-09-06 14:47:26
Praca jako DOMOKRĄŻCA!!!!!!! wielki szajs nie polecam
damian 2010-09-20 21:36:30
widze że ładnie jadą wszyscy o tej firmie ale to wszystko prawda pracownicy na KAŻDYM szczeblu maja umowe zlecenie nawet asystenci mangerów kase dostają zależną od swoich obrotów a wykazywane jest z tego 1/10 POPIELINA I ŚCIEMA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witalij 2015-01-31 23:52:29
Portal dla laików dotyczący wiedzy odnośnie Unii, tego co dotyka Polaków bezpośrednio - tak to również jest euroactiv. Jednak łódzki euroactiv zajmuje się dystrybucją dawnej c+ czyli obecnego NC+ Tak dla ścisłości - nie wiem jak jest teraz z warunkami, ale wcześniej byli naprawdę nieźli w swoje klocki.
easy 2016-05-12 17:13:10
Pewnie, że nie jest tak źle, ale wiecie czy maja terz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał.
Zostaw swoją opinię o EuroActiv - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroActiv