Cartalia.com

ann_1988 2012-10-26 12:17:15
1. 5 zł/h na umowie smieciowej
2. Drugie 5 pod stolem
3. Zero podwyzek
4. Jeśli ktoś chce podwyzke to jest wywalany i nowy przychodzi na jego miejsce.

Tak to sie kreci.
on 2012-11-15 15:09:53
Dokladnie tak jak ktoś napisał: płaca niska (ok. 5-8zł), umowa śmieciowa (albo w ogóle, czyli na czarno).
Ogólnie to przykre, ale ta firma powinna być tylko małym przystankiem w drodze do dalszej kariery. Szefostwo nieuprzejme, nieszanujące pracowników, przemądrzałe i robiące wszystko aby zniechęcić do siebie podwładnych. Nie żartuję, wiem że w każdej firmie \"szef wie lepiej\", ale tutaj jest to spotęgowane.
Podsumowując: brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, atmosfera grobowa. Nie polecam.
aniani 2012-12-04 13:34:22
nie polecam nie płacą prowizji dekoratorom i florystom.Pani AS. przeciąga tak długo ak to jest możliwe po czym konczy korespondencję
Teresa 2012-12-05 19:52:21
Oni się budują i teraz potrzebują dużo pieniędzy, trzeba to zrozumieć że mało płacą. Każdy kto się budował to wie jak to jest ciężko
MD 2012-12-11 16:39:09
Firma będzie przeniesiona na drugi koniec warszawy, pewnie wszystkich zwolnią bo nikt nie dojedzie 40 km do roboty
miuu 2014-08-07 16:58:14
osuści nie polecam współparcy z tą firmą, szczegolnie pani Adrianna
Bun 2014-09-19 21:28:46
Firma tonie w długach! Szefostwo okropne! Nikogo nie szanują! Budować się nie budują bo ich na to nie stać, działkę sprzedali! A przenieś się musieli bo ich ze starej siedziby wyrzucili za niepłacenie czynszu. Jedyne co w tej firmie dobre to pracownicy, którzy niestety cierpią przez szefostwo. Muszą kłamać, kręcić... A to niestety działa na niekorzyść ich nazwiska. Nic dziwnego że pracownicy wiecznie poddenerwowani, sfrustrowani. Szefostwo co chwila wymyśma głupie zadania, które trzeba realizować. Wieczne braki na magazynie. Wypłata? Kiedyś podobno była na czas... Dziś ciesz się jak 10 dostaniesz 100zł :).
zuska 2016-04-20 12:03:37
Nie ma ani jednego pozytywnego wpisu o tej firmie jak oni prosperuja.
zuska 2016-04-20 12:32:43
Nie ma ani jednego pozytywnego wpisu o tej firmie jak oni prosperuja.
sdop 2016-05-10 20:03:39
No ale @zuska nie wiem nawet co chcesz wiedzieć, całą swoją ofertę mają przestawioną na swojej stronie internetowej, zaproszenia są robione na zamówienia, ceny nie są wysokie więc warto się skusić, a do tego jeszcze przy dużej ilości można dostać rabat.
Zostaw swoją opinię o Cartalia.com - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartalia.com