Solid Security

Kalisz

Opinie o Solid Security

xxx 2012-08-16 17:57:33
Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Wiem co mówię. Rotacja ogromna zwalnianie pracowników a wszystko legalnie. Pracujesz w Firmie na umowy zlecenia o 17 dowiadujesz się że od jutra nie przychodzisz do pracy. Zabierana pensja , kary . Tak wygląda praca przedstawiciela handlowego. Firma krzak . A jeżeli ktoś chce sprawdzić to zapraszam .
pracownik 2012-08-17 20:39:29
Znam firmę SOLID i znam TUZ - córki spółki jednego ojca. Traktowanie ludzi często poniżej godności; śmieszne dyrektywy pisane przez śmiesznych ludzi i ci kierownicy właśnie; próbujący wykonać to czego wykonać nie można. Ciągły strach że jutro możesz nie pracować , mobbing, brak perspektyw , Co na to kodeks pracy?! Oczywiście jest to łamanie prawa pracy, a miejsce osoby łamiącej prawo jest w więzieniu. Tam gdzie nie ma szacunku dla pracownika; nie ma również szacunku dla pracodawcy; stąd też i atmosfera chora w firmie. JEDNAK I TU MOŻNA ZNALEŹĆ LUDZI WARTOŚCIOWYCH , WYROZUMIAŁYCH , PO PROSTU LUDZKICH CHOĆ Z SZAMBA I ONI PERFUMERII NIE UCZYNIĄ
xxx 2012-09-02 11:42:58
Mało ważne kto to napisał!!! Ważne, że miał świętą rację!!!
kubek3 2016-04-03 21:23:48
@kusik ty chyba nie wiesz ile wynosi teraz najniższa krajowa kolego. a poza tym wprowadzili widzę na stronce że można sobie zaprojektować własny system alarmowy, fajna nowość
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security