Opinie o WG Call Center w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WG Call Center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WG Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Call Center w Poznań

Arek

Firma totalnie nierzetelna, która nie wywiązuje się z umowy. Zapłaciłem za wypełnienie wizytówki na pierwszej stronie Google dwa razy i do dzisiaj nie mam żadnej reklamy ani żadnych kodów aktywacyjnych. Nie odbierają telefonów a kontakt z opiekunem jest niemożliwy a gdy już uda się dodzwonić opowiadają tą samą śpiewkę, że dział techniczny wyśle kody lub opiekun oddzwoni. Trzymać się jak najdalej od tej pseudo firmy. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego na policję lub oddać w ręce prawników.

@Arek

Proszę to zgłosić, chociażby przez (usunięte przez administratora) Mi również próbowano sprzedać wizytówke google. Przesłano nawet ofertę, której się domagałam. (oferta sporządzona w rozszerzeniu word) Pani, kiedy powiedziałam, że wydaje mi się, że jest to próba (usunięte przez administratora), uniosła się, że chyba nie wiem, z kim rozmawiam. Następnie, gdy powiedziałam, że odpowiednie organy sprawdzą, z kim rozmawiam i czy firma jest ok, to połączenie zostało natychmiast zerwane. Musimy reagować, zgłaszać od razu.

M.M Mechanika Pojazdowa.

Witam chciałabym złożyć grupowy wniosek do sądu o (usunięte przez administratora) przez firmę WG Call Center jeżeli ktokolwiek chciałby się dołączyć proszę o kontakt na maila mechanikapojazdowa.nejman@o2.pl W grupie siła !

@adamkowal846@wp.pl

Jeśli o prosperowaniu mowa, to czy nie szukają teraz przypadkiem kogoś do siebie do pracy? widzę ze mimo tych opinii teraz pojawiają się takie chyba od kandydatów skoro pracą się interesują. Z jakich przyczyn? od drugiej strony warto?

Mam parę pytań co do stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Nie piszą o pozyskiwaniu klientów na własną rękę, czyli korzysta się tylko z gotowej bazy, tak? Zarobki są nawet okej, tam ponad 5k można zarobić, ale niestety na umowie zlecenie.. dajcie znac czy komuś z was udało się przejść na umowę o pracę.

Zygman Nowy wpis

Firma totalnie nierzetelna . (usunięte przez administratora) . Przejmują reklamy od innych firm. Oferują rozwiązanie umowy z tymi firmami. Oferują obsługę reklamy na Google. Dzwonią co 3 miesiące mówiąc , że to ostatni telefon. Żądaj coraz większych sum. To po prostu (usunięte przez administratora) Naciągają nieświadomych klientów na kasę. Nieświadomi płacą. Dziewczyny są miłe , nie wiedzą , że są narzędziem (usunięte przez administratora) i szczerze wierzą w to co robią. Żal mi ich. Niestety będą ukarane za współudział w tym procederze. Składam zawiadomienie. Proszę dołączcie się do mnie .

Mańka Nowy wpis

Często jest rotacja? Zastanawiam się, czy firma się poszerza albo mają się zwolnić jakieś stanowiska, ponieważ byłabym zainteresowana pracą w obsłudze klienta, tak jak poszukiwali w listopadzie, no ale to jednak kilka miesięcy temu i ogłoszenie już nie jest aktywne. nie ma teraz wolnych wakatów?

Arek

Weronika
@Arek

Bo w praktyce wizytówka w Google jest darmowa i każdy laik może ją założyć samodzielnie. Zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? Czy odpuszczasz WG Call Center?

Ola
@Arek

Mam taka sama sytuacje. Mysle nas pozwem zboirowym bo w pojedynke to zbyt male szanse.

Reginald
@Weronika

Nie wolno odpuścić wspólnie mam siłę

maggie
@Weronika

podaje wam nr telefonow z ktorych oni dzwonia 61 666 29 64 lub 61 250 49 74 to oszusci

Monika Nowy wpis
@Arek

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WG Call Center? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
M.M Mechanika Pojazdowa.

robert01041972@wp.pl
@M.M Mechanika Pojazdowa.

Oszustwo 690 zł i żadnej reklamy nie ma

adamkowal846@wp.pl
@robert01041972@wp.pl

Zapłacilem za przedłużenie na 5 lat nieistniejącej umowy na wizytówkę w Googlach. Zgłosiłem sprawę do Urzędy Ochrony Klientów i Konkurencji oraz do wydziału Dochodzeniowego Policji. Jak długo (usunięte przez administratora)mogą prosperowąć?

@adamkowal846@wp.pl

Halina

Siemanko, chcę do nich aplikować do obsługi klienta, akurat mieszkam w Kozienicach, więc miałabym stosunkowo blisko do Radomia. Sporo tutaj opinii klientów, ale może ktoś z pracowników zagląda tutaj na forum i mógłby mi cokolwiek powiedzieć na temat pensji jaka jest w dziale obsługi klienta? W ogłoszeniu jest też zawarta informacja, że pensja składa się z podstawy, prowizji i nagrody? Za co są te nagrody? Za najlepszy target w miesiącu czy może za jakąś frekwencję? Ktoś się wypowie?

Xyz
@Halina

Smieszne pieniadze, 1400 zł przez 3 miesiace umowy zlecenie. Szkoda wstawac codziennie za takiw grosze

@Xyz

Jak to możliwe, to był jakiś niewielki ułamek etatu, bo przecież na cały etat legalnie zarabia się więcej? Chyba, że piszesz nie o podstawie, a o samej premii, albo nagrodzie, a ja źle zrozumiałem :/

@Xyz

A po tych 3 miesiącach jest szansa chociaż na najniższą krajową? Po zleceniówce dają normalną uop?

Marzena

Ja tam za wiele o tej firmie nie znalazłam, co w końcu wyszło z tym pozwem, firma coś wyjaśniła? Chyba większość tu pisze jako klient, mnie ciekawi, co sądzą pracownicy o tym miejscu. Ktoś uchyli rąbka tajemnicy?

Grzesiek

Proponuje zrobić pozew zbiorowy

Bronisław
@Grzesiek

A co, problemy z wypłatami macie? Czy o coś innego chodzi? Opowiedz :)

Mechanika pojazdowa.
@Grzesiek

Czy może Pan Podać swój numer telefonu lub jakoś się z nami skontaktować również chcemy wysłać pozew i odzyskać swoje pieniądze???

Prosiaczkoloska

A ja jestem zadowolona z usług tej firmy i obsługi mnie jako klientki. Nie rozumiem negatywnych opini, pewnie pisze je konkurencja typu (usunięte przez administratora), która w perfidny sposób podkrada klientów. Jestem w stałym kontakcie ze swoją opiekunką, która zawsze służy mi bezpłatną pomocą i dobrym słowem. Gorąco polecam!

Jakub

Witam, również ta sama sytuacja. Pani zapewniała mnie że wizytówka będzie pozycjonowana po 10 słowach kluczowych które podam. Zaraz po opłaceniu umowy kontakt się urwał. Zapraszam do kontaktu osoby chcące dołączyć się do pozwu. Ja na pewno nie odpuszczę i działam w tym kierunku. Wysyłałem kilka maili w różnym czasie, dzwoniłem na numer do Pani Izabeli (niby mojego opiekuna), dzwoniłem również na numer podany na stronie, nikt nie odbiera. Tak jak wspomniałem nie ma z tymi ludźmi żadnego kontaktu a wizytówka nie działa.

@Jakub

Jestem osoba (usunięte przez administratora). nr tel 796459508. prosze o kontakt

Wioletta
@Jakub

Witam! Również dałam się nabrać. Niestety dodzwonić się nie można, a jeśli oni zadzwonią z tą samą propozycją, obiecują wyjaśnić sprawę i tyle ich słyszałam.

MzPerX
@Jakub

Chcętnie doł˛äczyłbym się ewentualnie, proszę o kontakt.

Paulina
@Jakub

Panie Jakubie, czy począł Pan już jakieś kroki prawne odnośnie tej firmy? Niestety dołączyłam do grona osób poszkodowanych. Zamówiona wizytówka miała działać bezterminowo, a okazało się że po 4 dniach zniknęła. Oczywiście brak kontaktu z firmą.

Potocki
@Jakub

podobna sytucja .szkoda że Pana opini nie przeczytałem wcześniej . Zapłaciłem 490 pln za stworzenie i wypełnienie wizytówki żadają kolejne pieniądze za tzw uruchomienie . mimo iż telefonicznie zobowiązali się bezterminowo zamieścić reklamę i to miały byc wszystkie opłaty .Teraz żadają dalszych opłat pod grożbą usunięcia reklamy / za którą już zapłaciłem . Poprosiłem o meila w tej sprawie i meilem podam im swoją decyzję . W odpowiedzi przerwano rozmowę . Rozmawiałem z tzw opiekunem , oraz Joanną Kujawa . Poprosiłem o telefon do kierownika firmy ,odmówiono . Zadzwoniłem na telefon firmy WG Caii Center podany w internecie odezwało się seminarium duchowne ?!. Proszę o kontakt tel 500825252 mail fazorro@wp.pl

Reginald
@Potocki

Dołączam do poszkodowanych mój nr tel. 602322043 jak najszybciej musimy zgłosić do Prokuratury, pozew zbiorowy jest mocniejszy. Pozdrawiam, Reginald

Klaudią
@Jakub

Dzień dobry czy ta sprawa jest gdzieś zgłoszona na Policję? Czy prowadzone jest postępowanie?

Aga
@Jakub

Chętnie cos w tym temacie zrobie szok ze taka firma swobodnie sobie dziala. Zglosilam rowniez ich do google. Moze oni ich jakos zablokują bo w koncu ta firma sie na nich powołuje

Gosia
@Aga

I Ja się nabrałam. Co można teraz z tym zrobić by odzyskać pieniądze?

@Jakub

Witam. Również dałam się nabrać. Telefon nie odpowiada, wizytówka jak się okazało była już dla mnie stworzona przez kogoś innego więc nie wiem w jaki sposób ta firma miałaby zrobić nowa. Zapłaciłam 590 zł za "nic". Jest szansa odzyskać pieniądze?

Zofia
@Karolina

Moge wiedzieć jak w ogóle trafiłaś na usługi tej firmy? :( Bo chyba nie z polecenia, skoro jest nie do końca fair wobec klientów?

@Zofia

Dzwonili po kilka razy w ciągu dnia. Namawiali, że mam "coś " na zawsze, przekonywali, że zawsze będę na pierwszej stronie aż w końcu dałam się nabrać. Bardzo szybko był kurier po pieniądze a później kontakt się urwał a telefon na stornie nie odpowiada

Edyta
@Karolina

Nie starałaś się tych pieniędzy jakoś odzyskać, drogą prawna czy coś? Czy uznalas, że Ci się nie opłaca?

@Edyta

Na moje szczęście pieniądze odzyskałam w całości. Odziwo dało się zrezygnować z usługi ale i tak musiałam się o nie upomnieć. Już teraz będę bardziej ostrożna

Zuzia
@Karolina

prosze o kontakt, jestem w tej samej sytuacji, 533299255, byłabym bardzo wdzieczna

@Karolina

A można się dowiedzieć jak to zrobiłaś? Tylko się upomniałaś i tyle?

@Danuta

Dzwoniłam na wszystkie numeru, z których oni wcześniej się kontaktowali do skutku. Rozmawiałam z trzema lub czterema osobami, aż w końcu jakaś Pani powiedziała, że można napisać maila z rezygnacją. Miałam poczekać 14 dni na zwrot. Oczywiście zwrot nie dotarł więc się ponownie upomniałam. Otrzymałam fakturę korygującą. Oczywiści po jakimś czasie zadzwoniła znowu "uprzejma" Pani która próbowała znowu wyciągnąć ode mnie pieniądze za to samo. Od tamtej pory jest cisza

@Karolina

No to ta odpowiedź totalnie różni się od poprzedniej, bo z tego co tu czytam to walka była a nie samo "upomnienie się". ;) Ale dobrze, że sprzedajesz ten patent, bo może jeśli każdy teraz będzie się tak dobijał to zmienią podejście?

On
@Jakub

Zgłosiłeś sprawę na drogę sądową?

ewa

wg call center to (usunięte przez administratora) wyludzaja pieniadze a nic nie robia. obecnie dzialaja tez pod inna nazwa eBiko.pl rzekomo tworzac video na (usunięte przez administratora) nie dajcie sie nabrac!!!!!!

meggie

to oszuści, trzymac sie z dala od nich, powinno sie podac ich na policje. dzwonia z numerow tel takich jak 61 666 29 64 lub 61 250 49 74 wysylaja kuriera dhl po pieniadze a potem znikaja!!!!! za zrobienie rzekomej wizytowki ktorej nigdy nie stworza!!!!

Chomik

Dałem się nabrać. Niby miałem tylko wykupić domenę a okazało się, że wykupiłem reklamę na portalach branżowych. Usługa miała być raz płatna a okazało się, że co trochę dzwonią o wykupienie dalszych opcji. Posprzedawali dane mojej firmy cholera wie gdzie i teraz różni tacy dzwonią do mnie żeby im zapłacić za okres publikacji. Dodatkowo nie dzwonią przedstawiciele portali branżowych tylko od razu kancelarie windykacyjne.

@Chomik

Kancelarie i windykacje? To brzmi jakby już sytuacja miała być jakaś kryzysowa, o jakich kwotach tu mowa? I tak właściwie nie rozumiem chyba, nie czytaliście umowy czy regulaminu jakiegoś?

Jolanta

Czy w tym call center jako doradca klienta ludzie mają skrypt który czytają podczas rozmowy czy mają mówić z głowy wyuczony tekst? Skoro nie odpowiadają na techniczne pytania to czy firma ma szkolenia w tym zakresie czy każe tylko czytać z góry ustalony tekst?

RuDy

Dziś Pani Duszyńska próbowała sprzedać mi reklamę którą wrzucą do Googla. Po paru technicznych pytaniach nie była w stanie odpowiedzieć gdzie dokładnie reklama się pojawi. Wg mnie naciąganie nieświadomych i zdesperowanych przedsiębiorców.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w WG Call Center?

Angie

odradzam pracy w tak zakłamanej firmie

Musisz byc nachalny, niegrzeczny, nielubiany, pusty

Bodżena

Nie mogę się od nich odczepić nie zapłaciłam, bo nie płacę za nic kurierowi jeśli nie znam warunków umowy. ani tak naprawdę nie wiem z kim tą umowę zawieram Niestety samej treści umowy nie mogę się doczekać jedynie ponaglenia do zapłaty i ogólnie co oferują w telegraficznym skrócie bez ładu i składu . Jeśli ktoś się zdecyduje na pozew zbiorowy dołączę się chętnie. Bożena

teresa
@Bodżena

Pani Bożeno, gratuluję że nie zgadza się Pani na wpłatę . Umowy Pani nie wyślą jak i ja jej nie dostałam.Niestety nie byłam tak stanowcza jak Pani i uległam namowom ich przedstawiciela. Do dziś nie ma mojej wizytówki.Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.Firma nie jest rzetelna.

teresa

Firma nierzetelna ,reklama wogóle nie istnieje ,niepotrzebnie wydane pieniądze.Proszę nie zawierać żadnych umów z WG CALL CENTER,bo możecie się nabrać tak jak ja.Przed zawarciem umowy pani dzwoniła bardzo często,jak już osiągnęła swój cel i wyłudziła kasę kontakt się urwał.

Jacek

Czy wystarczy kurs graficzny żeby znaleźć tu zatrudnienie?

Mietek

Ostrzegam wszystkich przed jakąkolwiek współpracą z WG Call Center - Poznań. To hochsztaplerzy! Jedyne co potrafią to wyłudzać pieniądze.

Paulina
@Mietek

Moja wizytówka miała działać bezterminowo. Skasowali mnie za to 450zł. Po niecałym tygodniu wpis dotyczący mojej firmy zniknął. To i tak cud, że wizytówka w ogóle powstała. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o WG Call Center - Poznań

• Jak się pracuje w WG Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy WG Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WG Call Center?

WG Call Center
  • Starołęcka 7