Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

D.

przyjdx i sie zapytaj. zawsze masz szansę. a twoje dziary nikogo tu nie obchodzą. Pochwal się kolegom.

Słoik Lider

Co wy wiecie fizyczni z Aluteam ??? Co wy , żeście zwiedzili , gdzieście byli ? Ja byłem w Niemczech i innych krajach na reklamacjach. Na reklamacjach to jest kasa , stać mnie na wszystko . Co wy wiecie o piciu leszcze ? Chowacie się w Aluteam po kiblach , szatniach , załadunkach i pijecie po kryjomu . Na reklamacjach to się piło . Nikt nie sprawdzał , to się chlało non stop . Na reklamacjach to było picie i zarobki . Ale zwykły fizol z Aluteam nie pojedzie na reklamacje i nie będzie kosił kasy w euro i pił codziennie wódkę . Na reklamacje trzeba sobie zasłużyć . Tylko najlepsi jeżdżą na reklamację , koszą kasę w euro i piją non stop wódkę legalnie bo nikt nie sprawdza . Na reklamację jeździ tylko elita .

@Słoik Lider

następny nie dopieszczony pijak amator. czy nie możecie sobie znaleźć forum , gdzie wasze "błyskotliwe" wypowiedzi będą do czegoś służyły. jak masz pisać głupoty to nie pisz wcale. albo pochwal się żonie czy kolegom. będą zachwyceni

Wódka - Piwo

To ty " D " głupoty wypisujesz . Napisałeś , że ci co pili już wylecieli z pracy . He he . Wiesz ile widzisz he he . Przecież nikt kto pije w Aluteam nie biega po zakładzie i nie krzyczy , że pije w pracy i jest pijany . Jak napisałem wiesz ile widzisz czyli mało wiesz . Piją dalej tak jak pili . Fakt , że rzadko sprawdzają alkomatem sprzyja piciu alkoholu w pracy . Kolega specjalnie do pracy rowerem jeździ aby pić w pracy . Nikt nie pije na umór aby się przewracać i spać na środku hali . Piją po kryjomu , w kiblach , szatniach , pod prysznicami . Kolega mówił ,że zawsze do pracy przynosi butelkę 0,7 wódki i wypija całą butelkę za zmianę . Co godzinę biega do szafki i pociąga z gwinta . Nie pije na umór , dozuje sobie , nie zatacza się i nikt nie wie , że pije . Co niektórzy to przelewają sobie butelkę wódki do pepsi . Piją wódkę zmieszaną z pepsi jako pepsi . Wnoszą taką miksturę na zakład i piją jako pepsi podczas pracy . Inny znajomy wlewa piwo do 2 litrowej butelki po soku jabłkowym i to piwo żłopie jako sok jabłkowy . Kto pije z głową i nie upija się do nieprzytomności będzie pił w pracy i nikt go nie złapie . Kolega pracuje w Aluteam ponad 15 lat i mówił , że prawie zawsze pije w pracy wódkę lub piwo i nigdy go nikt nie złapał . Pije z głową , dozuje wódkę , co godzinę wypija około setki i jest podpity a nie pijany .Znajomi co piją w pracy w Aluteam mówią , że co tu robić jak nie pić .

"Małpki" Piją
@Wódka - Piwo

Troszeczkę picie wódy w Alu spadło . Jak się pracowało na 3 zmiany i były nocki to po nockach w koszach walało się pełno pustych butelek po wódce i puszek po piwie . Teraz nie ma nocek to picie spadło ale dalej piją . Wystarczy zajrzeć do koszy i też widać , że walają się tam puste butelki po wódce i piwie . A ile jest takich osób , co kolega napisał wyżej , że przynoszą wódkę rozrobioną z Colą czy pepsi lub piwo przelane do plastikowych butelek po napojach . U kolesia co ma w Alu szafkę obok mojej to walało się w szafce pełno pustych " małpek " tych butelek 200 ml po wódce . Mówił , że niedawno posprzątał i wywalił do kosza 27 butelek tych " małpek " . Nieźle łoił , pewnie na 2 zmianie .

Słoik Lider
@Wódka - Piwo

Nudne te skręcanie ścian to ludziska sobie popijają ;-) Nie będą łazić za każdym pracownikiem z alkomatem bo by musieli pół zakładu wywalić a nie ma komu robić .

Mientka faja

Pochwalcie się glomby kapusciane ile to nie zarabiscie tysiency. O 5 czy 4 tysi to możecie sobie pomarzyć. Marzenie scientej głowy kapuscianej. Haha. Robiłem tu i wiem jakie zarobki. A niema komu robić to wciskacie kity że niby takie dobre zarobki żeby ludzie przyszli robić. A tu bida z nendzo. LUDZIE nie wierzcie w te głupie propagande bo ta przebija już propagande kaczej tvp

@Mientka faja

skoro robiłeś a nie robisz to skąd masz takie dobre informacje? następny amator.

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

Mazepa Traktorzysta

Wie może ktoś czy da się dojechać z Sielczyka do Alutimu Traktorem przez łąki ? Tak na ukos , przez łąki i podjechać od tyłu Traktorem?

Janosik
@Mazepa Traktorzysta

Tylko uważaj na Mariusza łąkę koło rzeki , żebyś kolein nie narobił, kurki muszą po równym chodzić żeby się lepiej niósły ,

@Mazepa Traktorzysta

czy nie pomylił pan forum?

Młody 1

Panowie i Panie który to Romuś bo słyszałem że każdego podpierrr jestem tu nowy i nie wiem.. kogo mam z liścia strzelić

Mono

Za mniej jak 4000 zł na czysto to już nawet Ukraińcy nie chcieli pracować. A wy w ALU się szczycicie że 4500 na czysto zarabiacie. Co to za pieniądze?

@Mono

skoro żadne pieniądze to po co się tu rozpisujesz? ciesz się ze zarabiasz więcej, o ile to prawda, i nie wypisuj głupot skoro nie masz wiedzy o firmie

jakiś normalny

Biała Podlaska

Do "Obiektywny" Napisałeś, że zarobiłeś w Aluteam za maj 4757 zł netto. Za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Zwarzywszy że jesteś MONTRREM to jest bardzo mała pensja. Moja żona pilnuje dzieci i też pracuje od poniedziałku do piątku tylko po 10 godzin. 7-17 Ma stawkę 25 zł na godzinę. Za 220 godzin w miesiącu bierze jakieś 5500 zł netto. Nie ma żadnego wykształcenia jako opiekunka. Więc "Obiektywny" te Twoje 4757 zł netto w alutimie jako monter to jest nic....... wstyd za tyle pracować. Zwykła opiekunka zarabia 5500 zł netto.............. A FACHOWIEC MONTER W ALUTIMIE tylko 4757 zł. NIEŹLE KROJĄ WAS NA KASĘ W TYM ALUTIMIE SKORO ZARABIACIE TAK MAŁO. Toż teraz menel na budowie jako pomocnik ma około 25 zł na godzinę i 5 koła wyciąga. NIE DZIWOTA, że nie możecie znaleźć ludzi do pracy jak zarabiacie około 4700 zł netto. OPIEKUNKI DZIECI I MENELE NA BUDOWACH LEPIEJ ZARABIAJĄ BO PONAD 5 koła......

Alutimowiec
@Biała Podlaska

Gó......o Prawda . Pracuję już ponad 7 lat w Aluteam i nigdy 4700 zł już na czysto nie zarobiłem . Pracując od PON - PIĄ po 8 godzin zarabia się tak średnio 4300 zł na czysto . Jak się pójdzie w jedną lub dwie soboty w miesiącu to max można zarobić coś lekko ponad 4500 zł już na czysto.

Obiektywny

Sami plotkarze tu , którzy nie pracują w Aluteam i tylko plotki wypisują . Ja pracuję w Aluteam to wiem . Warunki pracy w Aluteam są bardzo dobre . Zarobki netto w granicach 4300-4900 zł , zależy ile masz premii i nadgodzin . Ale tak mniej jak 4300 zł netto nie zdarzało się abym miał przelew. Ktoś napisze , że mało że inni w Białej zarabiają ponad 5000 zł netto . Zgodzę się zarabiają ale w Aluteam jest umowa na czas nieokreślony , wszystkie świadczenia , podatki , bony na święta i uważam , że zarobki w granicach 4300-4900 zł netto jak na Białą nie są złe .

@Obiektywny

Koleją super puenta "jak na Białą nie są złe". Flaki mnie się wywracają jak czytam tego typu wypociny... A zarobki pana "Obiektywnego" to zapewne wypracowane dodatkowo 3 soboty i 3 niedziele... Nic tylko się cieszyć...

@Pracuś

Nie przypominam sobie aby w tym roku AluTeam pracował w niedzielę. i na pewno nie będzie. ale.... jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej, tylko po co pisać głupoty?

Obiektywny
@Pracuś

Za maj... 10 czerwca miałem na przelewie 4757 zł. Nie pracowałem w sobotę i niedzielę. Te pieniądze są za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Plus premia, stażowe i jakieś inne dodatki.

@Obiektywny

No to gratuluję Panu, ma Pan przyzwoitą stawkę, zapewne coś około 50 zł netto za godzinę... Może skoro pochwalił się Pan wypłatą zdradzi Pan na jakim obszarze tak dobrze zarabiają ?

@Pracuś

dziwię się tym ludziom, że chce im się te durnoty pisać...

Były przemytnik

So jakieś przyjencia do firmy? Umiem szpahlowac i klejic bo wcześniej wozilem fajki z brześcia i mojich zhofkuw nie znalezli nigdy. Dobry jestem muwie wam. Jak zhowalem w dziure fajiki i zalepilem to wyglondalo na orginalne. To takie pszyczepy bym robił jak ta lala prima sort bym malował i nitowal.

D.
@Były przemytnik

proponowałbym najpierw skorzystać z programu do poprawiania błędów. Nie wstyd pisać z takimi błędami orograficznymi? rozumiem , że chce pan być oryginalny jak większość co wypisuje tu bzdury. ale jest pan po prostu śmieszny

J................

Za ile w alutimie pracują ??? Za 4500 zł ???? Toż to śmiech i niedowierzanie ? Pracowałem a tym alutimie 4 dni z podróżą . Po 4 dniach rzuciłem to w piz.....u !!!! Za tak ciężką pracę powinni płacić z 6000 zł na rękę a nie 4500 zł na rękę . Teraz jeżdżę z firmą i wstawiam okna , rolety , żaluzje . Pracuję Pn - Pt od 7-15 . Umowa o pracę i 5400 zł na czysto się bierze plus czasami klienci napiwki dają za dobrze wymienione okna , czy tam coś na boku się u klienta zrobi . Za te marne 4500 zł w alutimie to nawet bym z łóżka nie wstał .

@J................

przecież nikt nie każe ci wstawać z łóżka. pewnie mamusia przyniesie papu, da na piwo. po co przemeczać sie pracą. dużo wysiłku musiało kosztować sklecenie tego posta. nie przepracowałeś się?

Mistrz produkcji

Aluś szoruje po dnie.. Ani tu dobrych warunków pracy ani dobrych zarobków. Pracują tu jedynie nieudacznicy życiowi. Co NIC nie potrafią i tylko nauczyli się sklejać i nitować. Ich słownictwo to, "szłem" "Stojałem" "A het" Itd itp.... Analfabeci po kilku klasach szkoły podstawowej. Wstyd tutaj pracować za te 2360zl. No ale (usunięte przez administratora) to i tak za duzo.

@Mistrz produkcji

skoro nie pracujesz to skąd to wiesz? plotkarze tu są tylko ? warunki do pracy są bardzo dobre, a obiegowe opinie, powielane przez plotkarzy tego nie zmienia.

Ukrajonec

Maja rzona puczsa sie w alutemie

Co to jest 4600 zł netto

Zarobki słabe w Aluteam jak na taką pracę jaka tam jest . Pracowałem 3 lata . Nigdy nie zarobiłem 5000 zł . Zarobki chodzi mi o kwotę netto czyli już na czysto były w granicach 4600 zł . Ale to trzeba było dostać premię i iść do pracy co najmniej w 1 sobotę i 1 niedzielę . Zwolniłem się bo te 4600 zł netto spokojnie zarobię gdzie indziej i się tak nie napracuję .

Patol z placu wolnosci
@Co to jest 4600 zł netto

Pi.... sz kocopoły. Jakbyś zarobił w alusmrodzie 4-tys to byś się trzymał tej roboty jak wesz kożucha.

Murarz

Ha ha ha ha. Chwalą się ze w Aluteam 4,5 tysiąca na łapę biorą. Czym tu się chwalić teraz prawie każdy te 4,5 tysiąca netto zarabia. I nie musi tyrać tak jak wół jak wy w tym Alutimie. Byle menel na budowie 5 tysięcy zarobi netto bo ma stawkę 25 zł na godzinę. Przy 200 godzinach w miesiącu zarobi 5 tysięcy złotych.

Do STANLEY

Do STANLEY . Masz rację kolego . Czym oni się w tym alutimie szczycą ? Że zarabiają 4.500 zł na rękę ? Już mało kto zarabia mniej niż 4000 zł na rękę I nie tyra jak tam w alutimie w upale i biegiem z jakąś normą do wyrobienia. Jako dekarz kolega w Niemczech przez polską firmę ponad 12.000 zł na rękę bierze a jak robił w Polsce to brał około 6.500zł na rękę . Koleżanka masaże robi i bierze 50 zł za godzinę . Teść jest hydraulikiem i dokładnie nie wiem ale coś ponad 6000 zł mu wychodzi i ma luzy w pracy . Nawet pielęgniarki ponad 4.000 zł biorą . A ONI SIĘ SZCZYCĄ ŻE W ALUTIMIE 4500 ZŁ BIORĄ NA RĘKĘ TYRAJAC 1 SOBOTĘ I 1 NIEDZIELĘ W MIESIĄCU . Teraz to już mało kto zarabia mniej jak 4000 zł na rękę i nie pracuje w soboty i niedzielę . Chyba tylko jakiś nieudacznik życiowy pracuje za mniej jak 4000 zł na rękę . Przy tych cenach to rodzina z dziećmi wydaje ponad 5.000 zł na jedzenie , opłaty i rachunki ......... a gdzie paliwo ? , remont auta ? Wakacje ? SZCZYCĄ SIĘ ŻE W ALUTIMIE 4.500 zł ZARABIAJĄ NA RĘKĘ .......... jak za mniej nikt nie pracuje , chyba nieudacznicy . Kierowca Tira na początek 7.000 zł dostaje ...... he he he .

STANLEY

A idźcie z tym Alutimem . Pracowałem parę lat, nawet miałem umowę na czas nieokreślony . Praca bardzo ciężka a latem na hali ponad 30 stopni . Zarobki mogły być . Z sobotą i niedzielą i z premiami przelew na konto około 4400 zł -4700 zł . Ale za tą ciężką pracę to za mała kasa . Na dodatek żeby te 4400 zł - 4700 zł zarobić to trzeba było iść w miesiącu minimum jedną niedzielę do pracy i jedną sobotę a weekend jest do odpoczynku a nie do pracy . Zwolniłem się i koniec . Później chciałem wrócić ale po to tylko aby iść od pierwszego dnia na zwolnienie i ciągnąć te zwolnienie ile się da , tak z pół roku . Ale nie chcieli mnie już przyjąć ..... a bym ciągną na zwolnieniu i kasę za darmo brał . Teraz pracuję gdzie indziej . Zarabiam mniej niż w Alutimie bo przelewy są w granicach 4200 zł ale praca lekka , na powietrzu i każda sobota i niedziela wolna .

Wanda
@STANLEY

Kurczę to ile godzin w miesiącu pracowałeś żeby mieć taką wypłatę?

STANLEY
@Wanda

Jakieś 195 godzin. I przelewy były w granicach 4400 - 4700 zł. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin plus jedna sobota i jedna niedziela w miesiącu. Ale nie polecam pracy. Jest ciężko, kręgosłup siada i latem na hali nie da się wytrzymać. Czasami termometr pokazywał nawet 35 stopni. Te 4500 można teraz wszędzie zarobić i się nie narobić. Kuzyn pracuje w tartaku i ma 27 złotych na godzinę i co miesiąc ponad 5000 zł na czysto wychodzi. I praca tylko od poniedziałku do piątku.

Pracują Pracują

Na 100 % pracują ludzie którzy pracowali wcześniej w straży granicznej a teraz pracują w ALU . Jak nie wierzycie to idźcie do kadr i zapytajcie . Przeszli ze straży granicznej do Alu .

Abstynent
@Pracują Pracują

Chyba podpadziochy za wódę i łapówkarze i inni wykolejeńcy

$
@Pracują Pracują

No lepsze ALU niż zamiatać ulice.....

@$

Czy ja wiem.... lepsze... raczej coś zbliżonego... tzn. pod kątem zarobków....

@Pracuś

zamiatajac ulice można mieć 2-ga dniowke, szczególnie po weekendzie ????

@k

Normalni ludzie weakend spędzają z rodziną a nie w pracy....

Jadzurwrda

Ooooooo to widzę zarobki bardzo podskoczyły do góry. Jak ja pracowałem a było to 3 lata temu to za niedzielę brało się 300 zł, za sobotę noc też 300 zł za sobotę rankę i popołudnie 150 % zarobków. Z sobotami, niedzielami z premią uznaniową i wydajnościową zarabiałem około 4500 - 4900 zł netto. To teraz widzę ponad 5000 zł netto zarabiacie. I dobrze........ Bo to Cięzka praca.

Straż Graniczna

Już 15-20 lat temu krążyły pogłoski o bardzo dobrych zarobkach monterów w Aluteam . Ale widzę dalej tam bardzo dobrze zarabiacie , że aż pracują u was ludzie którzy byli kiedyś funkcjonariuszami Straży Granicznej i Urzędu Celnego . Musicie niezłą kasę tam w tym Aluteam trzepać skoro przechodzą do was ludzie ze Straży Granicznej i Urzędu Celnego . Coś pewnie około 6 tysięcy złoty zarabiacie na rękę bo za mniej to raczej ludzie by nie przechodzili ze Straży Granicznej i Urzędu Celnego . Pewnie trudno się do was dostać . Pewnie języki obce trzeba znać bo to niemiecka firma , rysunek techniczny czytać i pewnie na bank trzeba mieć studia lub chociaż maturę . Badania lekarskie też pewnie bardzo szczegółowe . A są też jakieś testy sprawnościowe jak się do was przyjmują ludzie ? Ile jest osób na jedno miejsce ?

Jakie zarobki
@Straż Graniczna

Serio w Alutimie pracują ludzie którzy pracowali wcześniej w straży granicznej i urzędzie celnym i przeszli do Alutimu ? Niezłe zarobki i jakość pracy musi gwarantować Alutim skoro ludzie z służby mundurowej rezygnują na rzecz pracy w Alutimie . Jaka jest umowa na początek w Alutimie ? Czy jako nowy pracownik zarobię 5000-6000 zł na łapę ? Kogo przyjmują ? Dużo jest tych pracowników którzy przeszli z urzędu celnego i straży granicznej ?

Yurij
@Jakie zarobki

Ludzie skończcie z tą propagandą dobrobytu w ALU. Czy naprawdę już niema komu robić że piszecie te wypociny?! Ludzie z państwowej fuchy co cały dzień smrodzi w stołek i co pół godziny chodzenia na fajka w urzędzie celnym przyjdzie pracować jako robol umazany w smarach i w gorącej hali 50stopni. Haha dobre. Jeszcze może ludzie z UC przechodzą do ko-M. U. Nal-nika hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o