Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Mateusz

Widzę że u was pracują sami co lubią łyknac gorzały. Ja po wudzie dostaje małpiego rozumu i wole zajarać dżojnta albo wciognonć krechę w nos. I mam takie pytanie czy na rozmowie o robotę pytaja czy się pije? I czy jak powiem że nie,to dyskwalifikuje mnie jako pracownika? Bo jeśli picie alko i mocna głowa to warunek konieczny to nie będę składał CV.

@Mateusz

takie idiotyczne pytania dyskwalifikują kandydata. Pan założy sobie profil na FB albo instagramie i tam wypisuje dalej głupoty.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Porombany drwal

Żeby dostać się do firmy to trzeba mieć mocna głowę. Jak jesteś cienias malolitrazowy i nie wypijesz 0.5 litra czystej to nawet nie probuj pracy we firmie. Tutaj pracujo sami zawodowcy i bialska elita co bioro 0.75L na rozgrzewkę przed robota.

@Porombany drwal

Że wam tak się chce

Piszący te wszystkie posty mieli chyba do szkoły pod górkę. takich głupot to nawet rządzący nie są w stanie wymyślić.

aa....n
@Porombany drwal

Widać z ciebie jaki jest zawodowiec... 0.75 to nie ma takich butelek cymbale,,,, :)

Mogę Wypić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy? Słyszałem ale nie wiem czy to jest prawda, że na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie podjęcia pracy każą wódkę pić i sprawdzają czy ktoś ma mocną głowę? Podobno picie alkoholu w pracy w Aluteam to tradycja i większość pije i nikt tego nie sprawdza. Lubię pić wódkę i sam dużo piję ale nie che mi się wierzyć że na rozmowie kwalifikacyjnej poją kandydata wódką. Myślę że bym się nadawał do tej pracy i bym pił w pracy. W poprzedniej też chlałem dużo więc i w Aluteam bym sobie poradził. Mogę litra wódki przez 6 godzin wypić i stać na nogach.

Alkoholik

Jak jest z alkoholem w Aluteam? Słyszałem, że prawie wcale nie sprawdzają trzeźwości? Piję na okrągło dzień w dzień. Fajnie by było napić się w pracy wódeczki z ziomkami i przy okazji coś tam zarobić.

Emilia
@Alkoholik

No może w jakimś pubie łatwiej by było o takie warunki których oczekujesz. ;) A jeśli słyszałeś, że nie sprawdzają to chyba znak, że nie ma takiej potrzeby?

Wódka
@Emilia

Emilio nie sprawdzają bo by pół zakładu musieli zwolnić a nie ma komu robić . W poniedziałek rano większość na kacu z czerwonymi twarzami od chlania lub pijani . A ilu pije w pracy . Sprzątacz koszy nie raz mówił , że kosze pełne butelek po wódce i puszek po piwie. W wielu zakładach jest stacjonarny alkomat na ścianie przy wejściu i dmuchach przed rozpoczęciem pracy . Aluteam nigdy nic takiego nie powieszą bo by pół załogi musieli zwolnić . Sam kiedyś pracowałem w Aluteam i cały czas do pracy przychodziłem pijany lub na ostrym kacu i piłem w pracy piwo na kaca. Kolega do tej pory pracuje i mówi że na drugiej zmianie zawsze przez zmianę 6 piw wpija a mówił , że są tacy co wódę walą .

@Emilia

Mój ojciec pracuje w ALU już chyba z 15 lat. I przez ten czas ani razu z pracy nie wrócił trzeźwy. A nieraz nawet nie wrócił na noc bo zapił w robocie i spał naj.....ny gdzieś pod płotem w firmie. Matka chce go zgłosić na przymusowe leczenie i chce żeby zwolnił się z alu. Ale on niechce i mówi że kocha Alutim bo tam jest wódka i koledzy co zawsze poleją z rana sete a rano zawsze go telepie i dostaje padaczki. Już nieraz w firmie telepała go alkoholiczka padaczka. I temu rano w robocie zamiast herbaty ma w termosie wódkę. I tak do końca zmiany min 0.75 musi być.

Żul
@Alkoholik

Prawda jest taka że jak nie pijesz to długo tu nie porobisz. Tutaj alko to tradycja i nie toleruje się abstynentów. Abstynent to potencjalny (usunięte przez administratora)

@.

Gwarantuje że to jest kłamstwo. Nie wiem czemu i komu maja służyć te wypisywane bzdury. chyba tylko temu aby dać upust swojej frustracji i chęci błyśnięcia na forum. Niestety w tym negatywnym znaczeniu. Na głupotę nie ma lekarstwa.

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

(usunięte przez administratora) mnie!!!!!! Na internecie pisali że 5 tys. zł się zarobi. Po 3 miesiącach i umowie próbnej zarabiam w Aluteam 3900 - 4300 zł netto. 5 tysięcy w żadnym miesiącu nie zarobiłem. Zarobki w granicach 3900 - 4300 zł netto. Zazwyczaj wychodzi 4200 zł netto. A za tyle to nie będę pracował bo teraz byle ob-szy-mór 4200 zł wyciągnie na budowie. Już złożyłem wymówienie.

Nowy robol

Czemu zarobiłem tylko 2370zl za miesionc roboty? A gadaliscie że zarobki min po 4tusi

@Nowy robol

podpisał pan umowę, nie umie pan policzyć ile z niej wynika? trzeba się wrócić do szkoły

Nowy robol
@D.

A w(usunięte przez administratora)to mam. Rzucam niedługo robote nie bede za takie grosze tyrał. Tylko ładnie piszecie o zarobkach w necie a okazuje się co inego

CV tu nie zlożę
@D.

To jednak najniższa krajowa tutaj. A taka była propaganda dobrobytu że zarobki ok 5 tysi. Haha śmiechu warte. Wiedziałem że to kit. Pisali tak bo niema komu robić hihi A tak naprawdę to bieda z nędza tutaj. Żadnych perspektyw. Tylko tyrka za najniższą krajową

@CV tu nie zlożę

przy kopaniu rowów pewnie dostaniesz więcej, tam nie potrzeba głowy tylko mięśni. więc od razu zapłacą więcej. w AluTeam są troszkę inne wymagania. ale powodzenia.

CV tu nie złożę
@D.

Nawet żeby wykopać rów to trzeba myśleć. A ty nosisz głowę tylko dla ozdoby hihi.

CV tu nie złożę
@D.

Jak jesteś taki mądry i używasz głowy ale nie umiesz poprawnie napisać dwóch zdań. Bo zdania zaczynamy pisać z wielkiej litery. Ale pewnie eksternistycznie skończyłeś zawodówkę. Powodzenia w dalszej edukacji.

@CV tu nie złożę

jakoś nie jestem przekonany, że ktoś kto wypisuje takie bzdury skończył oprócz podstawówki jakąś inną szkołę. ja ze swojej zawodówki jestem dumny. a skoro już o dużych literach, to troszkę inne zasady obowiązują w necie. ale o tym pamiętają tylko troszkę starsi.

Tak w necie nie obowiązuje ortografia????????

@,,

to nie ma nic wspólnego z ortografią.

Leszek
@CV tu nie zlożę

Zawsze kuszą dobrymi zarobkami ale na początek to nie ma co wymagać kokosów. Może po okresie próbnym są podwyżki i wtedy wyciągnie się więcej. Nie pomyślałeś o tym?

Cieć -Stróż

Mam pytanie do pracowników Aluteam ? Czy osoby które są Cieciami , Stróżami w firmie i siedzą tam przy wejściu na stróżówce czy tam cieciówce są sprawdzane pod kontem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu ? Jakiś czas temu byłem i składałem podanie do firmy Aluteam i widziałem jak cieć , stróż z waszej firmy wprowadzał rower do środka do pomieszczenia na cieciówce , stróżówce . Mimo , że obok był parking dla rowerów on ten rower wprowadził do środka do pomieszczenia. Raczej normalny i trzeźwa osoba nie zachowuje się w ten sposób aby rower pakować do środka firmy ? Może był pijany ten cieć , stróż , może co innego brał lub wąchał ? Chyba , że u was w firmie taki zwyczaj , że wszyscy pracownicy wprowadzają rowery do środka firmy zamiast parkować na parkingu ?

To nie prawda
@Cieć -Stróż

Cieć stróż co ty za brednie wypisujesz . U nas w Alu Team nikt nie wprowadza żadnego roweru do pomieszczeń . Nikt tu u nas w Alu Team nie jest nienormalny aby wprowadzać rower do pomieszczenia . Nikt z pracowników Alu Team nie jeździ rowerem po hali , nie wprowadza rowerów do majstrówki ani do pomieszczenia gdzie jest stróżówka . Stróż musiałby być nienormalny aby rower wprowadzać do pomieszczeń Alu-Teamu . Co może jeszcze parkuje rower w pomieszczeniu . To nie prawda że wprowadza rower do pomieszczenia . To nie prawda . Wszyscy pracownicy parkują rowery na parkingu dla rowerów . Nikt też nie przychodzi do pracy pijany i nikt nie pije alkoholu w pracy . Wszyscy pracownicy są trzeźwi w pracy bo są sprawdzani alkomatem . Kto o zdrowych zmysłach by wprowadzał rower do pomieszczenia służbowego i jeździł rowerem po pomieszczeniu . To nie prawda Amen . To nie prawda Amen .

//////////////////////////////
@Cieć -Stróż

Jakie kryteria i wymagania ma firma AluTeam przyjmując na STRÓZA ? Czy chcąc być STRÓŻEM w AluTeam trzeba mieć studia wyższe ? Czy STRÓŻE w AluTeam mają studia wyższe ? Czy po maturze mogę się ubiegać o pracę STRÓŻA w AluTeam ? Gdzie składać podanie na STRÓŻA w AluTeam ? Czy w stróżówce AluTeam jest łóżko i można spać stróżując ?

@//////////////////////////////

Być cieciem w alutimie to prestiżowa praca i jest ostra selekcja. Przynajmniej jeden język obcy trzeba znać. I wyższe wykształcenie. Ale w zamian dostajesz służbowe auto nie żadna tam skodzina czy opelek. Tylko merc klasa E na początek. Klimatyzowany lokal z pełnym barkiem. O laptopie i komórce to już nie wspomnę. Karnet na siłownię basen i SPA. A zarobki na okresie próbnym jakieś 5 tys. A jak się sprawdzisz i podkablujesz paru pracowników to 10tys to już napewno. A i jeszcze nie można pisać w CV że jest się z piszczaca bo odrazu cfalka wyladuje w koszu. I jak już jesteś cięciem to jesteś panem na całym zakładzie. Wszyscy pracownicy brygadziści i prezesy kłaniają ci się w pas. Możesz dla brygadzisty kazać zbierać pety na placu. Pozdro i powodzenia ludziska

Wanda

Ale Ty serio mówisz? Bo brzmi to trochę abstrakcyjnie, serio mercedesa się dostaje?

@Wanda

Noo baa merc i to benzyna 5L. Zatankowany pod korek pb98. A nie jakiś tam diesel klekot. Na te stanowisko nie wypada jeździć traktorem. Cieć to już wyższe swery. Teraz to już towarzystwo lekarzy, prawników i sędziów. Kolega jest cieciem i odrazu awansował społecznie. Jak podjechał pod blok mercem to sąsiad odrazu na OIOM pojechał bo zawału dostał a drugiemu gul stanął że mu szyja spuchła. I kolega już ma pełną szafę alkoholu. Wsio tam jest wino, czystą, brandy, gin, itd itp. i już zapchał też wersalkę. Bo z każdej zmiany coś przyniesie bo pracownicy mu dają żeby przymknął oko co wnoszą i wynoszą z firmy.

obiektywny

zastanawiam się, kto pisze tutaj te posty,i gdzie i czy jest administrator tej strony? najgłupsze posty mają najwięcej plusów.czlowiek napisze coś mądrego (1 post na 10?) I zbiera same minusy...a pierwszy post po wejściu, od "Natalija" ponad 300 +?..nie każdy jest tutaj takim....zeby nie obrazić tych 300 tu opisujących.moze ta garstka tych bardziej inteligentnych po prostu ma w d.... te wypociny.

Brygadzista
@obiektywny

Dziewczyna ze wschodu chce pracować to trzeba jej pomóc. A że najlepiej co umie to "robienie pałki," to trudno. Myślę że wszyscy faceci chcieliby Natalie na swojej zmianie. Ale nie trzeba odrazu obrażać. Natalio składaj CV poprzemy twoja kandydaturę a później odwdzieczysz się jak najlepiej potrafisz. Pozdrawiam.

@Brygadzista

najlepiej przyjmij ja do pracy w domu. bo w firmie nie ma szans.

Pryma sort
@obiektywny

Też nie należysz do Tych inteligentnych skoro wypisujesz tu swoje wypociny i jeszcze domagasz się polubień , podpisz się imieniem i nazwiskiem my Ci wystawimy opinie czy należysz do inteligentnych czy Jesteś zwykłym grabanowcem z Wilcz....

obiektywny
@Pryma sort

widzę, że dużo o mnie wiesz, więc cwaniaczku powiedz mi to w realu skoro już wiesz. Czy jesteś taki bohater tylko w Internecie? Wymagasz żebym się przedstawił?sam będąc anonimowym?Ty już wiesz, wystarczy.

Pryma sort

A czy u was w Libii ,,soluwka " znaczy to samo co ,,solówka " w LB ??

Warszawiak
@Pryma sort

A jaka to różnica LB czy LBI jak to i to wieś i polska klasy B.

D.

Myślałem ze takich pisarzy już dawno wyrzucili, niestety widzę że jakieś niedobitki jeszcze zostały. chyba że to następny sfrustrowany pracownik co go z pracy usunęli i wylewa tu swoje żale.

Alu ziom

Jak jest u was z Maryśka? Morzna palić na legalu? Bo lubie sobie zajarać dżojnta wtedy mam fazę i lepiej mi się myśli. Wole jarać niż pić. Bo wiem że u was dobrze grzeje sie gorzałe. Ale ja nie ta liga i nie wytrzymał bym waszego tempa. Marysia jest lepsza bo niema kaca i alkomat nie wykarze. Pozdro mordy i mordeczki niedługo dołoncze do aluekipy.

@Alu ziom

nie sądzę aby taki klient dołączył, chyba ze do kolegów na odwyku. na pewno nie do AluTeam.

Alu ziom
@D.

Kolega tu pracuje i obiecał załatwić robotę za odpowiednią ilość ,,.% rozumie się. Muwi że zna tu każdego tylko trza wiedzieć komu posmarować. Jeszcze się gościu spotkamy w robocie to zaprosze cię na Sete i galaretę. Bo będę robił mała imprezkę taka na wpisowe. Tylko jak będę znał już grafik bo to musi być na drugiej zmianie. W sumie i na pierszej by przeszło ale lepiej drugą. Pozdro mordeczki i dozoba na zmianie.

@Alu ziom

długo nie popracujesz, dyscyplinarki szybko są tu załatwiane. takim szybko dziękujemy.

Krystyna

i bardzo dobrze ze nie we wszystkich firmach pozwala sie na % w pracy, jestem za ... czy jak cos takiego sie zdarzy to wszyscy o tym wiedza firma informuje ze ktos wylecial za taka a taką rzecz?

@Krystyna

tak, informowani są brygadziści. poza tym dla pracowników nie jest to tajemnicą.

Przodownik pracy

Tylko że brygadziści nie lepsi ,%. Ryba psuje się od głowy a u bygadzusty za litra można dużo załatwić.

@Przodownik pracy

na pewno nie załatwisz cofnięcia decyzji, nie maja tu nic do powiedzenia. wiec nie opowiadaj bzdur.

Royal

Chwalicie się tym piciem w Aluteam a mało wiecie o piciu :-) :-) Ja to dopiero piłem w Aluteam . Już nie pracuję w Aluteam bo zwolnili mnie za to , że nawalony jak stodoła byłem w pracy . Ale zanim mnie zwolnili to parę lat prawie codziennie przychodziłem do pracy pijany i notorycznie piłem w pracy . Dorwali mnie dopiero po paru latach pijanego a wszyscy wiedzieli w pracy , że pije non stop . Kiedyś miałem do pracy na 6 rano , na pierwszą zmianę tak piłem , że mi się godziny pomyliły , że zamiast na 6 rano zaszedłem do pracy na 18 dzień wcześniej :-) . Dopiero tam powiedzieli mi , że jest 18 a nie 6 rano . Więc poszedłem pić dalej i na rano stawiłem się w pracy , oczywiście pijany . Kiedyś w pracy jak uszczelniałem dach to byłem tak nawalony , że dwóch kolegów mnie trzymało abym się nie przewrócił . Uszczelniłem ten dach na grubość dwóch palców ale przeszło i poszło do klienta . Nie raz spałem nawalony za ścianami w kącie . Nie pracuję już w Aluteam i nie wiem jak jest teraz ale kiedyś to się piło . Aż się łezka w oku kręci , jak wspominam.

Brygadier

Alu - Team to super firma. Ileż ja tam litrów WÓDKI i PIWA wypiłem. Niepojęte!!!! Na dzień dobry w szatni się waliło z gwinta wódę a później do roboty. Na drugie śniadanie piwo i do obiadu znowu parę łyków wódki. Mam się dobrze, pracuję i piję dalej w pracy.

@Brygadier

ciekawe gdzie , bo w AluTeam na pewno nie.

ROLNIK

Hej :-) A Wy tylko o tych pieniądzach w koło. Grunt że macie fajną ekipę i macie z kim wypić. I nie sprawdzają was alkomatem. A te 4,5 tysiąca złotych to już chyba wszędzie zarabiają po przy tych cenach za mniej się nie wyżyje.

@ROLNIK

cóż, ci co pili już wylecieli. więc głupot nie piszcie. dla pijących nie ma litości

Zakładowy żulik
@D.

Baju baju.... Jak pili tak chlają. Już nawet nie trzeba prxyniosic swojej wódki bo można kupić na miejscu albo wziąć na kreskę u brygadzisty. Wystarczy tylko swoją zapojka i szkło. Fajki też można nabyć bez problemu. Nie jedna libacja alkoholowa tutaj się odbyła. Nie jeden spał zarzyygaany w kiblu.

@Zakładowy żulik

takie bajki to pewnie śnią się po nocach. opowiedz żonie albo znajomym. może uwierzą.

Nikt
@D.

A ilu na nowo przyjęli i to 2 lub 3 raz już bo nikt nie chce tam iść lub przerobi miesiąc i ucieka. Od góry już jest fałsz i zakłamanie i rozciąga się na cały zakład

@Nikt

każdemu należy się szansa. Skoro przeszedł leczenie i chce żyć jak normalny człowiek trzeba mu pomóc.

Kuku na Muniu

Pracowałem parę lat w Alu-Team i mogę obiektywnie napisać co jest na Plus w Alu-Team a co na minus. minusy to : -- Hala nieklimatyzowana latem w upały jest tam nawet 35 stopni . -- Praca ciężka i ciągle gonią do pracy. -- Brygadziści bez wykształcenia , nieuki bez szkoły , nieznający języków obcych , mało znający się na robocie . -- Brudne ubikacje , zasyfione i śmierdzące . -- Praca brudna , w kleju , w kurzu . plusy to : -- zarobki , można zarobić około 4500 zł ( netto) podstawy a z dwiema sobotami około 4800 zł ( netto) --dobra ekipa do wypitki wódki i piwa w pracy -- bardzo sporadycznie sprawdzają trzeźwość więc można pić w pracy alkohol . -- bardzo rzadko zwalniają za pijaństwo w pracy bo nie ma komu robić . -- Dają bony pieniężne na święta -- dają za darmo mydło , pastę i kremy -- najlepsi jeżdżą na reklamację za granicę i zarabiają w euro . -- na tych reklamacjach ostro się piję wódę bo nie ma kontroli kierownictwa . -- umowa o pracę na czas nieokreślony . -- Prężnie działające związki zawodowe . -- Cieć na cieciówce nie sprawdza toreb i można wnieść wódkę do pracy .

@@@@@@@@@@@@@@@@

Piszecie że zarabiacie w ALU w granicach 4500 - 5000 zł (netto) Po przeliczeniu to na 175 godzin w miesiącu daje stawkę - - - - - - 27 zł na godzinę (netto) Co w przeliczeniu na euro daje stawkę - - - - 5,7 euro na godzinę. BUAHAHA HAHAHAHA. W Niemczech najnizsza stawka to 11 euro netto na godzinę. Wy tam naprawdę w tym ALU ochłapy zarabiacie. 4500 - 5000 zł netto tyle zarabiacie w ALU - - - - - Pijaki na budowach ponad 5000 zł wyciągają Buahahahahah

k
@@@@@@@@@@@@@@@@@

A w Szwajcarii ponad 20 na godzinę, ale tu jest (usunięte przez administratora) Polska. I skończ Wasc już(usunięte przez administratora) bo Ci się niedługo nicki skończą.

@@@@@@@@@@@@@@@@@

więc po co się produkujesz na tym forum. znajd sobie forum budowlane i tam wylewaj swoje wspaniałe myśli

K.jak Krzysiek
@k

Sam na siebie piszesz Łachu ??(usunięte przez administratora)

nie lepiej przenieść się pod budkę z piwem? albo na jakieś forum, gdzie ktokolwiek będzie zainteresowany taka wymiana "uprzejmości". tutaj raczej nikogo to nie interesuje

magister

Od kogo tutaj wymagać chociaż min. kultury i obycia. Jak tutaj pracują ludzie kalecy intelektualne co w życiu nie przeczytali żadnej książki ani nigdzie nie byli i nic nie widzieli. Byli najdalej w Terespolu kupić ruskiej fajki albo wódki którą tak bardzo kochają i chwalą się na forum. Za pół litra sprzedaliby własną matkę.

@magister

a skąd takie informacje? moim zdaniem piszący post powyżej niewiele więcej jest warty. skoro poniża innych. a sam chowa sie za anonimowością internetu. ten "magister" to chyba od układania bruku.

słuchaj
@K.jak Krzysiek

słuchaj typie, może są jakieś tutaj podsmiechuwki, ale tu jeszcze nikt nikogo jeszcze nie wyzywa, więc ogarnij się. przekraczasz pewne granice. A skoro wiesz do kogo piszesz (Krzysztof),myślę, że wiesz do kogo piszesz, to po prostu powiedz mu to w twarz, bohaterze z Internetu...

Czy to prawda że Papież Franciszek jak będzie z wizytą w Polsce to ma odwiedzić Alu Team? Czy to tylko plotki? Ludzie mówią że ma być zrobiona wielka scena na parkingu tam gdzie stoją auta? I dwie zmiany muszą się w tym czasie modlić.

Spszedam 200 kilo cukru. Tylko powarzne oferty

D.

takie ogłoszenia to na olx. pomyliłeś strony.

Też pracownik
@D.

Gorzała droga a chłopaki lubią wypić. Ja mogę kupić i przerobie na swojaka. To przyniosę bańkę 5L po wodzie mineralnej. Dwie zmiany i damy radę wypić. A mój wyrób prima sort wcale nie śmierdzi drożdżami a kopie jak (usunięte przez administratora)

tyle co piszesz to senne marzenia. może udało ci się, wiec pij dalej do czasu. tylko nie płacz później jak większość. co do leszczy, cóż, skoro lubisz przepijać, nie bronię, ale z pracy wywalę z art 52. a nazwisko poznam może jeszcze w tym tygodniu.

Wypiwszy

Aby mnie wywalić to musisz mi udowodnić że jestem pod wpływem alkoholu w pracy . Do tego musi być wydruk z alkomatu , że byłem po spożyciu alkoholu . Piję już tyle lat i nie dałem się złapać i wątpię aby mnie ktoś złapał he he he . Zobaczymy czy wylecę z pracy i czy mnie złapiesz he he he .

Alkoholik 54

Hej . Właśnie szukam pracy . Wywalili mnie dyscyplinarnie z poprzedniej pracy za picie alkoholu w miejscu pracy . Czytam te komentarze i piszecie że u was w Aluteam sporadycznie sprawdzają trzeźwość alkomatem i piszecie że pijecie często i dużo w pracy i że można do pracy pijanym przychodzić bo nie sprawdzają trzeźwości codziennie . Więc to wymarzona praca dla mnie . Mam 54 lata i piję od 27 lat codziennie . Jak sobie nie wypiję to się cały trzęsę i dostaję padaczki alkoholowej , padam i mam drgawki . Dlatego muszę pić non stop . Mam nawet zaświadczenie od lekarza psychiatry , że jestem alkoholikiem i jak przestaję pić to łapie mnie padaczka alkoholowa . Więc pić muszę nawet w pracy . Jak piszecie że w Aluteam jest dużo alkoholików którzy piją w pracy to na pewno znajdę z nimi wspólny język i będziemy pić w pracy dzień w dzień . Jak się dostanę do was do pracy to stawiam wpisowe !!!! Przynoszę 6 litrowych butelek wódki do pracy i będziemy chlać .

zagrycha -zakąska
@Alkoholik 54

Witaj Bracie :-) Nie mogłeś trafić lepiej . Dawaj jak najszybciej do nas do Alu. Wypitka tu zawsze w pracy była , jest i będzie ....na wieki wieków amen . Nie ma alkomatu stacjonarnego i nie dmucha się przed wejściem do pracy . Dawaj no nas Bracie . Kiedy się przyjmujesz i .... kiedy te 6 flaszek przyniesiesz ? Zagrycha , zakąską i zapojka się znajdzie :-)

@zagrycha -zakąska

że tez są jeszcze tacy co takie głupoty wypisują. napij się a wylecisz tego samego dnia z art52.

@Alkoholik 54

nie ma problemu, spotkasz się z policja, zapłacisz mandat i wylecisz z art.52.

Były ALU........

Ludzie ale wy naiwni jesteście i się spieracie. Pracowałem w Alutimie trochę czasu. Odszedłem w 2020 czyli 2 lata temu. Już wtedy brałem kasy tak w granicach 4000 - 4300 zł. To kwota już na przelewie. Więc się nie dziwcie że oni teraz w Alutimie na bank 5000 zł zarabiają tylko się do tego nie przyznają. Jak 2 lata temu brałem 4000-4300 to teraz przecież wszystko poszło w górę. Po drugie kto teraz wyżyje za mniej jak 4000 zł? Po trzecie jak zwykli robole bez fachu i wykształcenia zarabiają na budowach, tartakach, wykończeniach, kosząc rowy ponad 4500 zł to przecież taki monter w Alutimie na bank 5000 zł zarabia. Pewnie w Alutimie podpisali taki dokument że nie mogą zarobków ujawniać. Na bank biorą 5000 zł. Bo żaden monter za mniej nie robi jak po budowach 4500 zł zarabiają pomocnicy co nic nie umieją. Nawet teraz kobiety przy pieczarkach ponad 4000 zł zarabiają. Przy tych cenach nikt nie wyżyje za mniej jak 4000 zł..

Leszek
@Były ALU........

Masz trochę racji. Niby przez te 2 lata powinny być jakieś podwyżki ale nie masz pewności że były. Może pensje stanęły w miejscu i ludzie nadal robią za 4 tysiące? Jak pracowałeś to można było dorabiać w nadgodzinach?

@Leszek

skoro nikt z was nie pracuje w AluTeam to po co prowadzicie tu dyskusje? nie mając pojęcia o aktualnej sytuacji. przecież nie ma to najmniejszego sensu. znajdźcie sobie jakieś inne forum

k

glos rozsądku...

Brajan
@Leszek

Można, płacą za nadgodziny.

Emilia
@Brajan

A wiesz jak te nadgodziny są rozliczane? Są jakoś ekstra płatne, czy po normalnej stawce godzinowej? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o