logo GEPARD SECURITY WROCŁAW

GEPARD SECURITY WROCŁAW

Wrocław

Opinie o GEPARD SECURITY WROCŁAW

asd 2016-10-19 22:14
wiesz to sa w takim razie umowy cywilnoprawne wiec pracodawca ma prawo zapisac w nich co tylko chce, a zadaniem kanadyata jet uwazne raczej przecztanie całosci musisz wiedziec na cos ie piszesz by pozniej nie bylo takich rozczarowan
Stały pracownik 2017-06-14 13:05
Od kilku lat jestem pracownikiem firmy Gepard Security. Rzeczy o których możemy przeczytać powyżej nie są prawdą. Możemy się uczyć, czytać, korzystać z komputera (po 17 i święta), a do tego sami decydować kiedy przyjdziemy do pracy i ile razy (można przyjść 5 razy w miesiąca jak i 20). Jest to ogromnym plusem, że sami robimy grafiki przez co można zaplanować sobie dłuższe wolne nie prosząc się o to szefostwa tylko dogadując z kolegami/koleżankami z recepcji. O pracy w święta jesteśmy informowani zaraz przy pierwszym spotkaniu jak i przy podpisywaniu umowy przechodzimy pierwsze szkolenie. Jeśli chodzi o spotkania poza godzinami pracy raz w roku organizowane jest ogólne zebranie z szefostwem dla przypomnienia ogólnych zasad. Nikt nigdy nie potrącił żadnemu z nieobecnych za to pieniędzy! Szef przy każdym pobycie na obiekcie przywozi nam pączki do kawy, a na Święta dostajemy paczki. Nikt nigdy mnie nie obraził. Nikt nigdy na mnie nie krzyczał jak i nie czułem się w żaden nawet najmniejszy sposób naciskany czy też poniżany przez przełożonych. Do tego atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli ma się problemy finansowe i potrzeba zaliczki nikt nie dostał nigdy odpowiedzi negatywnej. Zawsze można liczyć na pomoc. Natomiast nawiązując do tego że pracownicy często się zwalniają i jest duża rotacja składu to pracuje u nas dużo osób, które są tu od kilku lat. Skoro tak źle opisana została nasza firma to odpowiedzcie sobie na pytanie jakim cudem spora część nas jest tu tak długo? I jest nam bardzo dobrze ;)
Pracownica 2017-06-23 22:44
Jestem pracownikiem Geparda od 2 lat. Długi staż pracy oraz dalszą chęć współpracy zawdzięczam bardzo dobrym warunkom pracy oraz atmosferze. Decyduję się na komentarz ponieważ boli mnie nieprawda oraz obrażanie osób, które absolutnie na to nie zasłużyły. Pracownicy Gepard Security nie są nic nieznaczącymi pionkami, których można zastąpić pierwszą lepszą osobą. Troszczymy się o siebie wzajemnie, układamy grafik czasem nawet kilka razy tak by każdy był zadowolony. To Ty decydujesz ile chcesz pracować, to Ty decydujesz w które dokładnie dni chciałbyś pojawić się w pracy. Twoje życie prywatne oraz to co robisz poza pracą jest dla Geparda ważniejsze, praca jest dla Ciebie a nie Ty dla pracy. O tak dogodne warunki zabiega kierownictwo a przede wszystkim kierowniczka trzech recepcji, osoba niezwykle sympatyczna, która wstawia się za swoimi pracownikami. Odpowiada na wszystkie potrzeby oraz dba o dobrą atmosferę, niejednokrotnie nadstawiała karku za swoich pracowników. Dzięki temu Gepard Security cieszy się długoletnią współpracą z pracownikami. Wynik zadowolenia pracowników obrazuje także fakt, iż pracownicy Geparda często polecają pracę w firmie swoim bliskim. To jedna z nielicznych firm, która pozwala na samorozwój pracownika. Wykonując pracę dla Geparda masz dużo wolnego czasu, który możesz wykorzystać dla siebie, stawiamy na samorozwój. Kochamy czytać książki, w naszym zespole jest dużo młodych kształcących się ambitnych osób, które łączą pracę z nauką. Do tego wszystkiego nasze miejsce pracy to najnowocześniejsze biurowce mieszczące się w centrum Wrocławia. Zarobki są bardzo dobre, sami decydujemy ile chcemy zarabiać, wiąże się to po prostu z ilością godzin pracy o których decyduje pracownik. Są pracownicy chcący dorobić sobie 1000 zł do wypłaty a są i tacy którzy, chcą zarabiać ponad 3000 zł i robią to bez większego wysiłku. Jeżeli pojawia się jakiś problem, nie zostajesz z nim sam. Gepard stawia na współpracę oraz pomoc o wszystkim możesz powiedzieć. Sam prezes angażuje swój prywatny czas by mieć osobisty kontakt z pracownikami i zapytać czy wszystko jest w porządku. Kierowniczka recepcji uczula na klimatyzację nowych osób, staramy się od samego początku zaaklimatyzować w pozytywnej atmosferze nowego członka załogi, otrzymuje profesjonalne szkolenie oraz wszystkie niezbędne rzeczy do pracy. Nie jest pozostawiony sam sobie ponieważ ma pomoc kierownika oraz współpracowników, którzy są na obiekcie.
Zostaw swoją opinię o GEPARD SECURITY WROCŁAW - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEPARD SECURITY WROCŁAW