Fibris S.A.

Opinie o Fibris S.A.

Marek R

Firma jest spoko jak się chce pracować. Faktycznie jest spora rotacja ale to duża firma i nie ma sie co dziwić. Co do wynagrodzeń to faktycznie szału nie ma ale nie jest tak, że za najniższą krajową się pracuje.

@Marek R

Omijać taką firmę z daleka

Emeryt

Kilka słów, firma z wieloletnią historią, tradycjami, znana w wielu krajach świata na wszystkich kontynentach. Na rynku krajowym od 1959 Roku. Przepracowałem w tej firmie 40 lat. Jestem już na emeryturze ale zawsze wspominam z rozrzewnieniem czas gdy tam pracowałem. Dziś młodzież chce wszystkiego natychmiast, uważają że są najmądrzejsi, a tak naprawdę mają duże braki w wykształceniu i kulturze osobistej (żeby nie nazwać tego chamstwem). Po prostu dziś na rynku pracy zostało to co zostało, pamiętam że ludzie kiedyś szukali protekcji aby pracować w tej firmie.

XxX
@Emeryt

Pracuje w tej firmie 18 lat a mój Tato przepracował ponad 40 lat i tak się składa że firma nigdy dobrze nie płaciła a obecnie to jest jałmużna i nigdy nie były potrzebne specjalne protekcję a już na pewno nie po prywatyzacji.

pracownik..pracownik

Polecam! Firma rzetelna, zawsze wypłaca pieniądze na czas, organizuje szkolenia, stoi otworem do pracownika i na jego potrzeby, warunki umowy każdy sam sobie dogaduje, więc niech ludzie poniżej nie mają pretensji o małe zarobki skoro na takie się zgadzają na rozmowie. Czytając poniższe komentarze mam wrażenie, że to właśnie ludzie zatrzymali się 50 lat temu. Sama pracuje w tym Zakładzie i nie zauważyłam tak złych warunków pracy jak są opisywane poniżej. Ludziom, którym nie chce się pracować zawsze coś nie pasuje. Najlepiej narzekać na kadrę zarządzającą niż spojrzeć na samego siebie! Nigdy nie będzie tak, że będą wszyscy zadowoleni! I może mądrusie wypowiadający się na częste poszukiwania pracowników i DH wezmą pod uwagę, że to właśnie ludzie zatrudniani po czasie okazują się nieodpowiedni... a nie sami odchodzą:D I za chwile pewnie zostanie to skomentowane, że napisał włazidup Prezesa albo kadra zarządzająca. Zwykły pracownik, który docenia swoją pracę i warunki jakie tutaj panują a panują dobre. Niestety firma znajduje się w zaściankowym Przemyślu w którym człowiek człowiekowi od zawsze wilkiem i tylko zaciera ręce jak komuś gorzej. A jak lepiej to jest najgorszym wrogiem! Ogarnijcie się ludzie z tego amoku! ciągle wam źle i ciągle narzekacie a zadajcie sobie pytanie ile z siebie w pracy dajecie???

kmita
@1312

Te byki specjalnie, bo się nie zorientuje.

Wiki28

W Fibrisie pracuje bardzo dużo osób i jak w każdej najwięcej do powiedzenia mają niezadowoleni z wszystkiego. Ja kilka lat temu tam pracowałam i miło to wspominam. Była to moja pierwsza praca. Ludzie byli różni, jedni bardzo pomocni inni mniej. Płaca taka jak wszędzie, adekwatna do stanowiska. Mój chłopak nadal tam pracuje na produkcji i pracy nie szuka.

Przewija się tu temat najniższej krajowej ale w aktualnej ofercie dla kierowcy c+e piszą ze są motywujące warunki zatrudnienia. Jak na moje znaczy to coś więcej niż minimalna plus jakieś premie. Możecie się wypowiedzieć, bo sam nie wiem czy dobrze zrobię wysyłając cv. Pozdro

Ex pracownik

Ogromna rotacja w dziale eksportu. Nikt tam nie wytrzymuje. Zarobki kiepskie, premie niskie. Każdy i tak odejdzie po kilku miesiącach.

@Ex pracownik

Skoro jesteś już "ex pracownikiem" to może powiesz jakie właśnie to są zarobki? One nie zachęcają do zastania na dłużej?

@Aneta

Najniższa plus premia.To ok.3500-3700 na rękę.Dla niektórych za mało i odchodzą.

Bożena
@Ex pracofnik

a specyfika pracy? piszesz teraz o kasie, a same obowiązki i atmosfera na dziale? praca jak inne czy nawet luźno bywa?

@Ex pracofnik

To jakaś kpina. Kto zgadza się na pracę za takie pieniądze?

@Bożena

W każdej pracy są obowiązki.Atmosfera uważam że jest dobra.Czasami ludzie tworzą sztuczne problemy ale ogólnie jest ok!

Edek
@Ex pracofnik

A na jaką wypłate może liczyć pracownik fizyczny na produkcji w Fibrisie?

@Edek

Jak nowy pracownik to minimalna stawka krajowa. Premii brak.

@Ex pracofnik

Takich stawek nie ma nawet brutto. Minimalna krajowa. Bez premii od jesieni. Stali pracownicy nawet nie mają aneksu na minimalną tylko jakieś wyrównanie do minimalnej co jest żałosne.

@Kuromi Nowy wpis
@Ex pracofnik

@EX pracownik, chcesz powiedziec ze w dziale eksportu handlowiec zarabia najnizsza krajową ?

przemis41

Czym jest uszlachetnianie i czy jest to ciężka praca?

@przemis41

Już sama praca tutaj uszlachetnia!Serce ciało i duszę!Od tego jest ten dział! Ludzie którzy uczciwie pracują zostają uszlachetnieni! Zapraszamy!!!

Urszula Nowy wpis

A pracownicy za uczciwą pracę są jakoś dodatkowo wynagradzani? Na przykład jakąś premią? Czy raczej to wszystko dotyczy sfery duchowej, o której tutaj piszesz? :D

@Urszula

Oczywiście!Za dobrą pracę wynagradzamy!Taka jest obecnie polityka firmy!Za dobrą i uczciwą pracę wynagradzamy czy to w formie premii czy bonów na art.spozywcze i inne gratisy! Niestety nie wszystkim można dogodzić!Zawsze będzie ktoś z pretensjami! Pozdrawiam i zapraszam do firmy!

Na jakie warunki może tu liczyć Specjalista ds. Technicznych? Niepokoi mnie fakt, że ktoś z pracowników nazwał wynagrodzenie jałmużną.. Na stanowisku wymagają wykształcenia wyższego, znajomości rysunku technicznego czy programu AutoCAD, to chyba tak słabo z kasą być nie może? Z drugiej strony ktoś wspomniał o bardzo wysokich premiach motywacyjnych. Ile one wynoszą? Jak tam u was sprawy się mają z rotacją, atmosferą? Tryb pracy nerwowy i szybki, czy normalnie można robić swoje?

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Fibris S.A.? Na GoWork.pl jest 14 marca kilka ogłoszeń.

Bezrobotny

Czy bez kwalifikacji można dostać pracę np po przeszkoleniu na dziale produkcji lub innym??.

@Bezrobotny

Tak oczywiście!Nie ma problemu! Zapraszamy!!!

Kajtek

Pracownik produkcji teraz na takie stanowisko szukają. Z wymagań to tylko dyspozycyjność i robota na zmiany. Na ile zmian się pracuje? Są też nocki i wtedy płacą dodatek? Robota tylko po 8 godzin czy można robić nadgodziny?

Co jaki okres czasu w Fibris S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Witam.Napewno nie po pierwszym m-cu pracy.Ale po paru miesiącach można rozmawiać.Musi się p.wykazać że zależy P.na pracy.Podwyżka na pewno nie będzie kosmiczna ale 100 zł.to na początek też dobre.Zależy jakie ma p.wymagania.Po roku pracy można zarobić i 3000 zł netto na rękę.Plus bony na święta 600 zł to też trzeba liczyć.Decyzja należy do Pana.

nagi

co ty pitolisz, wypiłeś coś 3 tysie, no pokaż mi takiego co ma

Ochrona danych osobowych!RODO.

abc

600 zł bony ale jak są to tylko dla biura, a 3000 to chyba kierownik może tyle zarabia , śmiechu warte

waldek
@nagi

dla chcącego nic trudnego. Trzeba pracowac a nie się opierd.... ;)

XxX

Ubiegać się można nawet codziennie. Niestety zazwyczaj efekt zerowy.

@waldek

W jaki sposób trzeba się wykazać aby móc na takie podwyżki liczyć w Fibrisie? Czy brany jest pod uwagę ogół starań, czy może wyrabianie jakichś określonych norm? Mogłabym poznać więcej szczegółów? :) Oczywiście chodzi mi o pracownika produkcji.

waldek
@Aneta

Jestem dyspozycyjny, nie chodzę na chorobowe, nie pamiętam kiedy byłem na chorobowym. Myslę, że kierownik może na mnie liczyć , jestem zawsze pod telefonem w razie awarii, jeśli wyrobimy norme produkcyjną- zawsze jest to nagradzane.

@waldek

Czyli, żeby dostać podwyżkę nie można chodzić na chorobowe? Czy jakaś ilość jest dopuszczalna? Normy są trudne do wyrobienia?

@Aneta

Można ale jak naprawdę ktoś jest chory!Normy są łatwe do wykonania.Warunki są bdb.Klima.Posiłek regeneracyjny.Wysokie premie motywacyjne.Bony na święta.Środki czystości.Paczki na dzień dziecka.Nieoprocentowane pożyczki dla pracowników do 3Tys.zł.I inne.Polecam i Zapraszam do Nas!!!

Gringo

Co Ty człowieku bredzisz jakie bony? Jakie premie tam jest goła pensja na rękę i tyle.Śmierdzące mydło oraz proszek którym nawet podłogi nie umyjesz .Ludzie ten zakład to się zatrzymał w latach 80 XX wieku. (usunięte przez administratora)

@Gringo

Hej, to w końcu jak to wygląda w Fibrisie? Wasze zdania się mocno od siebie różnią i w sumie sama nie wiem w co wierzyć.. Jak jest z tymi premiami i bonami? Co się składa na wypłatę w firmie?

Anka
@Aneta

@Aneta powiem jak to u mnie wygląda, premie są i bardzo mnie satysfakcjonują, bony... dostałam paczkę dla dziecka na święta. Nie jest źle, ja jestem zadowolona z pracy, pewnie ależy od wymagań i stanowiska.

Zainteresowany pracą
@nagi

Proszę o informację o dyrekcji działu handlowego i właścicielu firmy są w porządku?

Omijać tą firmę

ToYa

To jest nie prawdziwa informacja... No cóż.

Ilona
@ToYa

Całkowicie nieprawdziwa informacja to jest? Ani jedna kwestia nie jest prawdziwa? Pracujesz tam, że wiesz takie rzeczy?

@Ilona

Odpowiedziałem "anonimowi" na te jego brednie "Warunki są bdb.Klima.Posiłek regeneracyjny.Wysokie premie motywacyjne.Bony na święta.Środki czystości.Paczki na dzień dziecka.Nieoprocentowane pożyczki dla pracowników do 3Tys.zł.I inne." Chyba że jest jedną z wybranych osób z biurowca których jest garstka w porównaniu do ludzi z reszty zakładu. Środki czystości to jest najtańsze proszki i najtańsze mydło ( kiedyś była Luksja). Jedzenie jest ale z automatu i po zaporowych cenach( bułka z serem za 6 zł, tiger za 3.30, danie z mikrofali 14)

@abc

Dokładnie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Magazynier w firmie Fibris S.A.?

Proszę zapytać w dziale kadr bo każdy ze znawców będzie mówił co innego.Ale myślę że z premiami ok.3500 netto.

Minimalna bez premii

Marzena

Pracował ktoś jako Magazynier? Jak wyglądała rekrutacja? O co pytali podczas rozmowy?

@Marzena

Trzeba ogarniać stany magazynowe, dużo się nachodzić i naskakać. Jak zła pogoda to na załadunku błoto. Najlepiej z UDT na wózek. Oczywiście za minimalną stawkę. 0 kobiet na magazynie aktualnie jest.

klient

polecam :)

Czy urlop w Fibris S.A. jest płatny 100%?

Ex pracofnik

Tak.Oczywiscie.Jeżeli komuś przysługuje urlop jest 100% płatny.

Firma Fibris S.A. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Oczywiście że warto.Ludzie często wypisują bzdury a Ci co czytają w to wierzą.Niepotrzebnie.Trzeba przyjść zobaczyć popracować i podjąć decyzję co dalej.Zostaję albo odchodzę.Firma stara się być ok.Jest przyjazna pracownikom.Stara się pomagać w trudnych życiowych sytuacjach.Pensje są na czas.Dodatki na święta.Paczki mikołajowe.Dodatek za nocne zmiany.W tej chwili są rozważane jednorazowe zasiłki socjalne związane z kryzysem gospodarczym i energetycznym.Wszystkie wnioski będą rozważane indywidualne.Tak że Zapraszamy! Pozdrawiam! Majster.

To fajnie. A w jakim systemie zmianowym robicie jak nocki macie? Czy może jakoś sporadycznie się one zdarzają?

ABC

Ciekawe czy w tym zakładzie istnieje fundusz socjalny i co się z nim dziejeeeeee

@ABC

Oczywiście!To z niego były bony na święta i nowy rok!Proste.

Izabela

a jeśli chodzi o bony na święta to byliście zadowoleni?

@Izabela

Jasne.600 zl na święta przydały się!

Awangarda

Jakie bony na święta co za wymysł.

Majster.
@Awangarda

Przecież byli!

@Awangarda

rozumiem że to ironia i nie dostaliście żadnych bonów na święta? a czy w ogóle coś dostaliście? może jakieś inne benefity?

horizon

Z tego co wiadomo to żadnych bonów nie było i nie wiem skąd taki wpis.

Mietek.
@horizon

Byli ale się zmyli i to tyli!

@ABC

Niestety nie ma. Socjal jest wydawany na garstkę osób i ich wycieczki do Arłamowa na weekend. Jedynie paczki dla dzieci są dostępne (oczywiście trzeba mieć dzieci..) O premiach 3 miesiecznych też można polemizować bo nie każdy dział dostaję niestety.

Jola
@ToYa

Socjal jest przyznawany osobom które składją podania i potrzebują pomocy, sama składałam, miałam ciężką sytuację, męża chorego bez zatrudnienia. Firma mi pomogła to się ceni w dzisiejszych czasach. Paczki na święta dla dzieci są. Premie są przyznawane, nie co miesiąc ale jak dobrze pracuję kierownik zawsze to docenia.

@Jola

Potwierdzam!

Czy na produkcji w Fibris pracują w święta i weekendy i w jakich godzinach jest praca?

Tak.24 na dobę.Praca ciągła trzyzmianowa.6-14 14-22 22-6.

Edyta

Ok, dzięki za info! O ile więcej jest liczone za nocki?

ktoś

tak, na 3 zmiany praca, zależy jak grafik ale święta i niedziele też.

Edyta
@ktoś

No i powiesz ile więcej za nocki wpada? To dla mnie ważne info, liczę na odpowiedź.

Ktoś
@Edyta

50% dniówki więcej.

@Ktoś

Jakie 50? Nocki są 20% więcej płatne.

Majster Pipa
@ToYa

Nieprawda!Było i jest 50% więcej do stawki.To wychodzi 18,46e za 1godz w nocy.

@Majster Pipa

Hmm to czemu ktoś pisze że 20? Może każdy ma jakieś inne zasady?

@Anna

Dokładnie.Każdy dostaje zestawienie za przepracowany mc. I widzi ile i za co ma zapłacone.

A to jakiś raport dostajecie co miesiąc dodatkowo?

Roman.

Witam.Jaka jest stawka godzinowa w Fibrisie dla nowego pracownika?Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.

Bezrobotny

Czy po podstawówce też zatrudniają.

Tomasz
@Bezrobotny

Dobre pytanie. Patrzę na ich stronę internetową i widzę, że nie wymagają wykształcenia przy pracy. Od pracownika magazynu wymagają dyspozycyjności, uczciwości i zaangażowania, tego samego od pracownika produkcji. Nic tam w ogłoszeniu nie ma o wykształceniu. Sam chętnie bym się dowiedział, jakie są teraz zarobki na początek. Kto odpowie?

Beduin
@Bezrobotny

Jasne!Nawet po 4 klasach!

Majster Pipa.
@Tomasz

3200 brutto.Zależy od stażu.Na początku tylko tyle.

Marek R

@Marek R

Omijać taką firmę z daleka

Czy Fibris S.A. zatrudnia osoby 50+?

@Anonim

Oczywiście, a niby dlaczego nie? Jeżeli tylko jest chętna podjąć pracę i ma odpowiednie kwalifikację to z chęcią rozpatrzymy jego podanie.

Uśmiechnięta buzia :)
@Fibris S.A.

Witam Serdecznie :) Złożyłem do Państwa CV około 27 Stycznia i chciał bym uzyskac informacji czy zostało ono w jakiś sposób rozpatrzone? Bo jeśli nic z tego to spróbuje poszukać coś dalej. Dziękuję za odpowiedź z góry jeśli to będzie możliwe :) Pozdrawiam

@Uśmiechnięta buzia :)

Na jaki wydział CV złożyłeś?

@Uśmiechnięta buzia :)

Na jaki wydział złożyłeś CV?

Roman.

I 13 lat wytrzymałeś?To co poszło nie tak?

Nowy pracownik

Jakie są opinie stanowiska przedstawiciela handlowego? Góra bardzo ciśnie o wyniki? Jak wygląda normalny tydzień pracy? Jaka atmosfera? Jakie dają auto i czy do użytku prywatnego także można go używać?

Hanzik
@Nowy pracownik

Tak wszystko dobrze.Polecam.

@Hanzik

Jesteś w stanie napisać coś więcej? :)

@Nowy pracownik

a co, chcesz tutaj aplikować? gdzie znalazłeś ogłoszenie o pracy? :)

@Izabela

Tak, złożyłem cv. Ogłoszenie znalazłem na pracuj.pl

@Izabela

Tak, wysłałem swoje cv. Ogłoszenie znalazłem na internecie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.