Fibris S.A.

Opinie o Fibris S.A.

ktoś

Nastała cisza na forum

Odd

No w tym momencie słychać całkiem niezłe rzeczy, z tego co wiem zbliżają się jakieś podwyżki i lepsze czasy, uprzedzam wcześniej, bo można się zatrudnić i załapać

nikt

Hej. Co tam slychac.

Arnold

A jakie są zarobki na utrzymaniu ruchu?

kadrowa
@Arnold

Na dziale utrzymania ruchu płacą więcej niż innym zwłaszcza prawdziwi fachowcy tzw, złote rączki i ci którym się chce pracować dobrze zarabiają. Można dorobić w nadgodzinach

Arnold
@kadrowa

Ale konkretnie. 3 k zl netto bez nadgodzin?

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
re dobrarada

Z całym szacunkiem posada dyrektora handlowego to nie wakat spawacza! Z tym nie przychodzi z CV do kadr z pytaniem czy jest robota.... Dlatego to pytanie się powiela. Kto zdrowy psychicznie rzuci obecną pracę i zwiąże się z firmą o niejasnej sytuacji? -ot co...

dobrarada

Jeżeli ktoś poważnie szuka pracy to śledzi ogłoszenia, przyjeżdża osobiście do firmy,odwiedza dział kadr i składa C.V a nie przepytuje w temacie jakiś oszołomów piszących na forum

Majster Pipa

Proszę przyjść i zobaczyć porozmawiać!Cudów nie ma ale te 2200pln można zarobić jak ktoś się stara i jest lojalny wobec firmy!!!Zapraszamy!!!

zatrudniony
@Majster Pipa

Panie majster 2200 zarobic w tym zakładzie zwykłemu pracownikowi to pobozne zyczenie nawet z nockami i świetami.Chyba mowa o placy brutto.

pick

jaja se robicie czy co? co tam się dzieje tak naprawdę?

Osama Omelelele

Ty idzie tam!Tasm duzio pracia i ladnie pinondze!!!

fanny Hill

jest tam jakas praca?

Osama Omelelele

Ty iść tam!Jeśt tam duzio pracia!!!

Osama Omelelele

Ty iść pracia!Tam jest!!!

ktoś

to ogłoszenie na portalach o posadzie handlowego to od tej firmy jest,wie ktoś?

syndyk

Ta, jest liderem pod względem zadłużenia - potencjalny bankrut. Tylko czekać aż podwyższą krajową płacę minimalną ...

@syndyk

tak? a Ty syndyk skąd to wiesz?? a możne wiesz ile tego zadłużenia? i co do tego ma minimalna płaca??

kociamber

a co z dyrektorem handlowym, zatrudnili kogoś? Ja nie rozumiem to jest jakieś tabu? wystarczy tak lub nie jeśli się obawiacie pisać;-)

Majster Pipa

Tacy analfabeci niech się lepiej nie wypowiadają!!!Do łopaty a nie do poważnej i szanowanej firmy!!!

:))

Jak dla mnie praca w Fibris jest OK , pracuje na dziale mechanicznym i jestem zadowolony

Pozdrowienia dla UR (utrzymanie ruchu). Wiem, że nie macie teraz łatwo.

Press

Ludzie uciekają z fabryki!!!

kociamber

... zatrudnili jakiegoś dyrektora handlowego? Jestem ciekaw bo aplikowałem ale moje 10 letnie doświadczenie jako manager było widocznie niewystarczające.... z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.