SZPAK/SERMLEK

Bytom

Opinie o SZPAK/SERMLEK

gosc 2010-04-18 13:22:51
Pierwsze wrażenie – spoko szefowa więc jakoś to będzie.
W czasie okresu próbnego myślę wszyscy traktowani są bardzo łagodnie. Po czasie niestety zaczynają się otwierać oczy na prawdziwe stosunki panujące w firmie.
Szefowa toleruje i stara się nie widzieć niedoskonałości swej współpracowniczki, notabene koleżanki z lat szkolnych. Pani ta jest fakturzystką. Jakiej klasy ? Można to ocenić po przeczytaniu takiego dokumentu. Jednym z przykładów jest sprzedaż mleka do kawy z MAGNESEM ( powodzenia w wyjmowaniu łyżeczki ). Dwóch następnych „ świętych „ to samozwańczy VIP
[usunięte przez moderatora] ( bo za takiego się uważa ) .Niestety jest to tytuł jedynie umożliwiający pobieranie większej pensji. Umiejętności organizacyjnych nie ma żadnych. W czasie gdy inni pracują potrafi myć swoje auto. Wszystko to na oczach szefowej. I nic. Reszta pracowników to śmieci pracujący więcej od wspomnianej elity.
Zostaw swoją opinię o SZPAK/SERMLEK - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZPAK/SERMLEK