Oberthur Technologies

Kobyłka

Opinie o Oberthur Technologies

Janusz 2015-04-08 20:35:30
Kiepska firma, zarobki kiepskie, 8 godzin pracy to pobozne zyczenie, atmosfera w pracy kiepska. Generalnie AMG.net w wersji 1.1, taka biedronka IT 1.1
Great 2015-05-08 16:53:27
i zapewne właśnie dlatego udało nam się zbudować zespół w 95% dzięki rekomendacjom naszych pracowników :) Dodam, że w przeciwieństwie do pozostałych firm IT w Łodzi nie płacimy pracownikom za polecenia kolegów / koleżanek. Po prostu każdy ma szansę mieć wpływ na to z kim i jak pracuje. A mamy już 40 pracowników na pokładzie i wbrew oczekiwaniom konkurencji rośniemy szybko i zdrowo.
Janusz2 2015-05-31 12:06:51
To chyba u Was w Łodzi. W Kobyłce sprawa przedstawia się inaczej zostałem zmuszony do przejścia do innego działu, do wyboru druga opcja - zwolnienie. Teraz mam szefową, która nie ma ani wyglądu ani wiedzy "chyba właśnie z polecenia" bo na temacie to się nie zna w ogóle. Przypisuje sobie zasługi innych i wszystkie kity łyka jak młody pelikan.
Olo 2015-06-03 21:56:21
Wynagrodzenie ok (spokojnie można wyrwać 14000 brutto), ale trzeba uważać na kółko różańcowe pana W*****a. Jeśli lubisz pracę po godzinach, lizusostwo i donoszenie na siebie to jest to wymarzona praca dla ciebie.
Paweł 2016-07-01 19:08:37
Zgadza się w 100%
Zostaw swoją opinię o Oberthur Technologies - Kobyłka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberthur Technologies