Opinie o Suret Z.O.O w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Suret Z.O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Suret Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Z.O.O w Sandomierz

Witam a jest tu może ktokolwiek kto pracował już jako mechanik? Raczej nie widzę takiego komentarza pośród tych ostatnich a mam zamiar aplikować na ofertę z internetu, która niedawno dodano. Wskazane są widełki od 5 do 10 tysięcy, więc czy na wstępie może mi ktoś wyjaśnić z czego wynika taka rozbieżność pomiędzy nimi?

xd Nowy wpis

odradzam, śmieciowe pieniądze i kłamliwy pan przelozony. Po miesiącu kazdy stad ucieka (w sumie nie dziwne xD)

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Suret Z.O.O rekrutacji na stanowisko Kierowca c? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Byly pracownik

Zero szacunku do człowieka, stawka 21.69 plus 800premi teraz ponoć więcej o 2 zł, a roboty więcej. Nie polecam

Magdalena Nowy wpis
@Byly pracownik

Rozwiniesz temat tej wspomnianej premii? piszesz ze wpadało kiedyś z osiem stówek ale za co tak w sumie? Są teraz jakieś konkretne normy? Mógłby ktoś opisać standard pracy? Podkreślasz też, że jest więcej roboty, jakiej?

Firma Suret Z.O.O w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Paulina

Stawka 19,5? W tym roku jaka będzie? Właśnie wisi oferta dla konstruktora. Z opisu wynika, że nie ma ani preferencji wiekowej czy tez tej związanej z doświadczeniem. To jako konstruktor w Dębicy jak można ocenić warunki? jest tam w miarę zgrany zespół? ile osób liczy i jakie występują rotacje?

Ananas

Jakie są stawki w Suret???

marek
@Ananas

stawka19,50

Czy jest możliwość pracy w Suret Z.O.O na część etatu?

Haha

Nie, ale możesz robić po 12 h dziennie od pn do pt

Gabriela
@Haha

I co wtedy jest jakoś lepiej płatne :)) ? Jak się po tyle godzin robi?

Młody

Jak wyglada sytuacja płacy i zarobków w FLT krasnik i jak się tam pracuje na wozkach przez firmę suret

tychy

przepracowalem tydzien w tychach na stora enzi ci czy jakos tak i zlotowki nie widzialem tydzieb

Ananas
@tychy

Jakie są stawki w Suret ??

Goły
@tychy

Kto wam będzie robił jak Ukraińców na wojnę wezmą

Kazik

Jeżeli chodzi o oddział w Kaliszu . Stawka śmiech .... Po ciężkich bólach dali 1zl więcej a pracy dołożyli jak by zaoferowali tysiąc więcej na miesiąc . Jeżeli chodzi o zmianowych czyt. ,,Kierowników ,, ,, majstrów,, czy po prostu zapchaj dziurę masakryczni nie znający się na swojej pracy ale za to rządzić by chcieli .... Kierownik Pan R . nadaje się do obgadywania ludzi z niektórymi... Jeżeli nie chcesz przyjść na nadgodziny to zaraz groźba nie dania Ci urlopu jakbyś potrzebował/potrzebowała . Wiecznie się chwalący że pracował w Halfenie a teraz boi się ubrudzić . Chyba że coś się zmieniło ale wątpię... Dobrze że już tam nie pracuje .... Pozdrawiam

???!!!???

Ja napiszę tak ! Firma Suret , w ostatnim czasie przeszła bardzo dużą zmianę . Prezes (usunięte przez administratora) i pozostali członkowie Zarządu już nie pracują . W Suret jest nowy Prezes ( młody człowiek z wizją nowoczesnej firmy ) , dyrektor tez jest nowy , zaczynał podobno od wózka, więc ma pojęcie o tej pracy, i osobiście uważam że zaczęło się szanowanie pracowników - nie jak za poprzednich , którzy pracowali kilka miesięcy ( pewnie bo byli jacy byli ) . Nawet zachowanie tych ludzi w tej całej pandemi - szczere i z zaangażowaniem - dla mnie ok Zawsze można mieć uwagi do kasy jaką płacą , ale widzę też , że Ci którzy naprawdę pracują i myślą co robią , to można zarobić na poziomie. Jestem wózkowym nie oczekujmy że dostanę tyle co prezes . Osobiście uważam ,że firma jest słowna , panuje tu dobry klimat , i ktoś to w końcu zaczął ogarniać ( nawet jak czasem jakiemuś kierownikowi odbija,) płaci na czas , wszystko dostajemy bez wielkich trudności , dbają o człowieka , a zarobki małe ( bo zawsze chce się więcej ) ale za to co robię OK , dla tego tu robię .

jake
@???!!!???

mam inne zdanie, zdjęciami i filmami z kom mógłbym bardzo zaszkodzić tej firmie pozdrawiam

@jake

Dokładnie dobrze mówisz oni mnie wykończyli psychicznie, masakra z biura to tylko dołożyć pracy dokładali wózkowi pili i zostawiali pełno po swoich zmianach najgorzej na box tam i brygadziści tylko dokładali też pracy ganianie i męczenie psychiczne!!!

Makak
@???!!!???

Jeżdżenie wózkiem bez kabiny, na zewnątrz w temp. -16 stopni nazywasz dbaniem o ludzi?(usunięte przez administratora)

Norbi

Może stok zapomniał dodać kilka słów o premii? Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, trzeba z pewnością się starać.

Pracuje w Gorzycach, jako operator wózka, Suret zajmuje się logistyką w Federal Mogul. Płacą bardzo słabo, obecna stawka to 16,67/h, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to że, jeździ się tu wózkami, z otwartą kabiną, przy każdej pogodzie, nawet w zimie, takie wózki nadają się tylko do hal zamkniętych, po za tym stan techniczny tych wózków jest fatalny. Nie wiem jak one przechodzą badanie UDT, jest to co najmniej podejrzane. Przestrzegam każdego kto chciał by tu pracować, SZKODA WASZEGO ZDROWIA I NERWÓW.

Eliza

I jak nowy prezes, odpowiada wam?

Czy Suret Z.O.O zatrudnia studentów?

Pani R.P

Nie było dużo takich przypadków ale zdarzały się... jak wypada szkoła to trzeba kombinowac i zamieniać się zmiany żeby to pogodzić ale dużych problemów z tym nikt nie robi także jest taka możliwość ale bierzesz to całkowicie na siebie.

Wozkowy

Już nadszedl czas i koniec tej śmieszne firmy w Sandomierzu. Niech idą ludzie do gorzyc z tym pijaczyna A. K. na czele tyle dobrego chociaż. Nie trzeba będzie patrzeć na jego pijacka gębę. A co do firmy to tragedia ludzie nie chcą tam pracować opinia firmy zła pod wzgledem płacy i pracy bo dali 18zl pod przymusem. Ja już z tą firmą nie będę miał już nic wspólnego nareszcie.

Gosc
@Wozkowy

Popieram w całej okazałości ten wpis. Cała prawda o biurze suret w Sandomierzu.(usunięte przez administratora)

Federall pracownik
@Wozkowy

Ha ha ludzie w Gorzycach pracują od 12.50 do 15.50 (usunięte przez administratora)

Ha ha
@Federall pracownik

Się pracuje się ma Wrzawianko .

klm
@Wozkowy

a jak Ci tak krzywda była tam pracować to może trzeba było zmienić pracę , chyba że taki z Ciebie pracownik....(usunięte przez administratora)i chwal Seito , że Cię wzięli

Stefan
@klm

Cześć wszystkim! Wiecie może, jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Suret? Chciałbym ustalić, czy szukają może nowych pracowników.

Joker

Pod jakim przymusem?

Pyza

Dlaczego podpisujesz się jako pracownik federala jak pracujesz w Suret ? Do zobaczenia w poniedziałek na drugiej zmianie :-)

Galon

W Gorzycach mają innego Szefa kto to ? Zna go ktoś ?

@Galon

Ten wątek dotyczy akurat oddziału firmy Suret w Sandomierzu, ale być może ktoś Ci odpowie na to pytanie. A interesuje Cię ta kwestia, ponieważ chciałbyś podjąć tam pracę, czy może już jesteś pracownikiem tej firmy?

Galon

A czego tak tam kiepsko ? Sluszalem o 17 pln + premia do 400 pl

Kolega

Witam w tym roku Suret zawitał do mojego miasta na początek 17 zł brutto. Po okresie próbnym podwyżka ale ten co to mówił już nie pracuje. Nowy szef twierdzi że nikt nie dostanie więcej jak 18 zł brutto a jak jest u was?? pozdrawiam

Kol
@Kolega

Witam, mógłbyś opisać jak wygląda praca w Kaliszu ?

kolega
@Kol

2 zmiany a nie jedna jak jest podane w ogłoszeniu (6-14, 14-22), brak jakichkolwiek premii czy dodatków zero motywacji tylko 12 zł/h na rękę

Federall pracownik
@Kolega

W Gorzycach pla a 15. 50 zł na godzinę śmiech na zacy federall

Paulina

@Kolega Nie napisałeś w jakim mieście mieszkasz? Chodzi Ci o pracę w Suret Z.o.o Sandomierz? Też chciałabym się dowiedzieć więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. A czy w ramach zatrudnienia otrzymałeś jakieś benefity pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie wakacji)? Będę wdzięczna za odpowiedź.

kolega
@Paulina

Kalisz. Odprowadzane mamy pieniądze na ZFŚS wiec pewnie jakaś suma pieniędzy na święta ale to się okaże. Poza tym nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Z.O.O - Sandomierz

• Jak się pracuje w Suret Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Z.O.O?

Suret Z.O.O