Opinie o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Finnveden Metal Structure. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finnveden Metal Structure o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

czak noriz

Panowie jakie związki zawodowe ???????? Ja się pytam choćby o jedną konkretną sprawę którą związki załatwiły ?????????? Związkowcy tak śpiewają jak im prezes zagra i tyle . Trzeba by było założyć nowe związki ale przy takim zastraszaniu jakim jest obecnie to pewno nikt się nie zapisze tak że temat zamknięty , nic się nie zmieni.

odlewnia

Gdzie są przerwy na odlewni...czy związki coś z tym zrobią ...na CNC ,szlifierni na tłoczni są przerwy dlaczego nie ma na odlewni przerwy 20 minutowej przychodzimy za 10 minut przed każdą zmianą albo wcześniej a schodzimy też niekiedy po ośmiu godzinach pracy i co !!!....

odlwenik

syf i kolesiostwo dobrze ma ten kto wozi brygadzistę do pracy zmiana jest rozdzielana w aucie przed pracą ci co mają wtyki u brygadzistów ściemniają i jest O.K a jak jesteś z poza układu to możesz j**ać na najgorszej maszynie i szanowy brygadzista nie zapyta Cie czy byłeś na przerwie, piłeś, sz***łeś, tylko czy maszyna idzie i ile masz braków tylko to się liczy, jak masz postoje to jesteś nieudolny i sobie nie radzisz więc dają cie do jeszcze bardziej prze****nej roboty. "Kierownicy" produkcji (trudno mówić kierownik produkcji o kimś kto ma zawodówkę i jest z zawodu ogrodnikiem czy cukiernikiem)porobili brygadzistów z największych donosicieli i wazeliniarzy i tak się to kręci. Nie poleca pracy w tym zakładzie największemu wrogowi chyba że lubisz biegać koło maszyny przez 8h bez przerwy picia i siku a na końcu i taki ci premie wezmą ok. 400 zł za byle pierdołe więc robisz za ok 2200 na czterobrygadówce bez wolnego bo zawsze brakuje ludzi wzięcie premii wiąże się w tym zakładzie z naganą z wpisem do akt bo tak sobie w biurze wymyślili TA PRACA TO DNO!

odlewnnik

...powiadacie związki zawodowe...one są tyle warte co Gruszka na zmianie B !!!...kompletnie nic tylko tyle ze jest na liście ...a związki też !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Finnveden Metal Structure się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
szlifiernia

Myślicie ze tam jest dobrze !!! ZAPOMNIJCIE !!! Przecież ta firma ściąga ludzi do siebie na szlifiernie z czechowic -dz.. po przez inną firme !!! ALE JAJA !!!

szlifiernia

...finnveden...shiloh....to jedno i to samo (usunięte przez administratora) myślą ze zmienią nazwe to ludzie sie bendom przyjmować....ludzie wiedzą co to za zakład.....dajcie spokój.....to sie prosi o pomst we do nieba !!!

larnia morska

Stary nie bierz się za to

LEON
@larnia morska

NA SZLIFIERNI OK 2000 NA WSTĘPIE 5 DNI OD PON DO SOB NA CNC OK 2150 NA WSTĘPIE SYS 5 DNI OD PON DO SOB NA ODLEWNI OK 2700 NA WSTEPIE TAM JEST 4 BRYG

sokole oko

ile mozna zarobic w finveden

proktolog

ludzie tylko narzekacie na tą cudowną władzę,a gdzie związki zawodowe rada pracownicza czy sąd pracy,jakby podać tą zapomnianą przez boga firme do sądu to może by się coś ruszyło,może do kazdej rozmowy z kierownikiem żądać kogosz ZZ lub rady,grupowy pozew o chorobe zawodową,bo kontrargumenty pani z bhp są zenujące ....propozycji i możliwości jest od metra tylko trzeba chcieć a nie użalać na śniadaniowym

ciapaty

zmienic to tam sie nic nie zmieni dopoki Amerykanie nie wpadną na to, że trzeba wymienic cale kierownictwo. Przecież ci ludzie na najwyższych stolkach sa zupelnie niekompetetni! W kilku firmach juz pracowalem ale czegos takiego jeszcze nie widzialem! Bo co to za MANAGER (celowo z bledem) co bluzga po swoich ludziach i miesza ich z blotem domagając sie podania rozwiazan aktualnych problemow. Panie i Panowie MANAGEROWIE, tak do waszej informacji wg wielu systemow zarzadzania dobry menager to ktoś kto podsuwa swoim ludziom rozwiązania i daje im narzędzia potrzebne do osiągnięcia celu. Takimi MANAGERAMI jak wy to moglby zostac kazdy specjalista spod wiaduktu. jak to mowią: ryba psuje sie od głowy :)

tyran

Proponuje się dogadać między sobą wynająć gościa do w.... jednego drugiego i to tak konkretnie jak nie pomoże to następnych do skutku

Były pracownik.

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie , zmiana nazwy nie zmienia niczego na korzyść dla pracowników wręcz przeciwnie . Kierownictwo teraz dopiero daje popis swoich umiejętności , boja się o swoje stanowiska bo wizytacja przedstawicieli SHILOH wypadła gorzej niż marnie i nie chodzi tu o pracowników fizycznych tylko tych leni patentowanych w niebieskich koszulach ( nie obrażając kilku naprawdę porządnych gości , którzy zabłądzili do akwarium w poszukiwaniu dobrej pracy) , brak organizacji pracy, totalny chaos i inne tematy nie przypadły do gustu wizytatorom. Nie ważne ile masz lat czy czujesz się dobrze czy źle, czy jesteś chory i masz 40 stopni gorączki, czy ktoś z twoich bliskich dostał zawału, umarł , masz chrzciny, wesele i zapowiesz to pół roku wcześniej. - masz przyjść do pracy i koniec. Terror , Mobbing i Totalne Kolesiostwo (jeśli masz wujka, ciotkę, brata , kuzyna itp. itd.tylko wtedy masz spokój) tak wygląda ta firma , żałuję każdego przepracowanego tam dnia ( 2 lata z mojego życia) niczego wartościowego się tam nie nauczyłem (chodź obiecywali złote góry) . Jeśli ktoś poszukuje pracy a ma nóż na gardle może pokusić się o przetestowanie tego zakładu ale ostrzegam będziesz potrzebował stalowych nerwów(Bądź dobrego dilera z środkami relaksującymi) , końskiego zdrowia i wytrzymałości (latem temperatura na odlewni dochodzi przy załadunku pieca do 75 stopni przy założonym ubraniu ochronnym, sprawdzali to odlewnicy na własną rękę bo BHP-wka Pani Lidia Orłowska stwierdziła , że na piecu jest 24 stopnie.). Nie jeden raz widziałem gości z odlewni jak na szatni nie mogli odpiąć guzików od koszul bo skurcz wykręcał im ręce i prosili innych o pomoc. Więc jeśli to przeczytałeś i nadal chcesz tam pracować to albo jesteś idiotą i nieuleczalnym optymistą( co wychodzi na jedno i to samo) albo jesteś w wielkiej desperacji.( I w takiej sytuacji po prostu mi cie żal). Pozdrawiam was Chłopaki nie dajcie się Markielom i idźcie po rozum do głowy i znajdźcie sobie inną pracę. Wielu z was to naprawdę w porządku ludzie szkoda żebyście zmarnowali sobie zdrowie i życie w tym burdelu .

rock

Zapoznałam się z zawartością, panowie/panie wszędzie dobrze tam gdzie Nas nie ma, nie jest to EDEN dla pracownika, odlewnicy, szlifierzy, operatorzy CNC, wózkowi ect... ciężko tyrają panowie/panie szacunek za waszą pracę. Rzeczywiście w zakładzie brakuje szacunku dla ludzi i ludzkiej pracy. To powinno wyjść wpierw od wodza M.J a potam szczebelek po szczebelku w dół. Każdemu by się dużo lepiej pracowało niezależnie od stanowiska. Mam nadzieję, że i to kiedyś nastąpi amerykańskie standardy pracy są jednymi z lepszych w przemyśle. Tego sobie i Wam życzę. :-))

cennik

Panowie to po ile te Kebaby może razem by my zamówili ?hehe

ciapaty

"Racja jest jak (usunięte przez administratora) każdy ma swoją" - J. Piłsudzki i jeszcze cos od wodza dla najwyższych władz firmy:"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić". A do tych co tak ujadają na "wykształconych" kierowników (domyślam sie, że chodzi o kierowników zmianowych)to popatrzcie tak obiektywnie do kogo te chłopaki raportują. Gwarantuję, że jedna moralizująca rozmowa z ich przełożonym i każdemu bluzgającemu by rura zmiękła. Tyle w temacie.

Alejandro

Mobbing prowadzony przez "wykształconych" kierowników co tu więcej dodać.

cin

Czy ktos moze sie obiektywnie wypowiedziec na temat pracy i placy w tym zakladzie? Warto sie starac o prace w tej firmie?

ast

LOL - poszukują STAŻYSTY: - Parowanie dokumentów (WZ, delivery note) z fakturami - Sprawdzanie zgodności cen na dokumentach ( faktura) z IFS, opisywanie faktur - Pomoc we wdrażaniu systemu ERP - Szkolenie pracowników/ operatorów w trakcie trwania projektu wdrożenia systemu MRP - Nauka struktury modułów IFS oraz pomoc we wprowadzaniu danych do IFS - Weryfikacja stanów magazynowych półwyrobów i wyrobów gotowych ( inwentaryzacje wybiórczo) Wymagania: •Bardzo dobra obsługa komputera, a w szczególności: MS Office – poziom min 5/6 (6 maksymalnie) Znajomość obsługi innych narzędzi informatycznych np.: programu do fakturowania, znajomość obsługi kasy fiskalnej, itp. Mile widziane doświadczenia z pracą w Systemie MRP lub np. pisanie aplikacji pod środowisko programowania (Java, Windows, Android, lub inne)

x

Widze że niezły tam macie (usunięte przez administratora) dajcie się dalej tak robić w (usunięte przez administratora) a to na pewno będzie dobrze w tym kraju

Sewer

powiedzcie mi jedno, to z innej beczki, kto bierze za utrzymanie tych ciuchów o nas... bo to już można do łba dostać!!! to som już kompletne jaja i tyle, kiedyś w kalesonach wejde na halę i niech mnie ktoś w...li !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Finnveden Metal Structure - Bielsko-Biała

Finnveden Metal Structure