Opinie o Browary Łódzkie w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Browary Łódzkie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Browary Łódzkie o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browary Łódzkie w Łódź

Samodzielna ksiegowa

Czy moge liczyc na 12000 brutto jezeli bede odpowiedzialna za pelna ksiegowosc spolki?

Wyrobić? Tam były sprawy sprzed kilku miesięcy do załatwienia...sprawy sądowe jedna za drugą, wezwania do zapłaty codziennie po kilka sztuk, obieg faktur? Żaden, to leży i kwiczy, lecz Pani Prezes uważa, że wszystko idealnie działa...jeżeli Pani Prezes mówiła Ci o porządku, fantastycznym obiegu dokumentów i świetlanej przyszłości po prostu nie wierz jej...może ktoś to uporządkował choć wątpię, jeszcze jakby przyszedł element podpisania się pod czymkolwiek...szczerze odradzam, bo nie wiadomo w jaki (usunięte przez administratora) się wpadnie...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Browary Łódzkie?

Dopiero co była w sieci oferta pracy dla specjalisty ds. administracyjnych. W ogłoszeniu była informacja że jest możliwość aplikacji w trakcie pracy na inne stanowisko. Chodzi o awans? To znaczy że można tu zmienić stanowisko na wyższe jak kierownik widzi zaangażowanie pracownika?

Pracowałeś tu jak dobrze płacili? Jak tak było to teraz nie powinno być teraz chyba gorzej, nie? Na jakiej umowie byłeś? Robota była na trzy zmiany czy czterobrygadówka?

Real anty ft Nowy wpis

Ok przyznam się... pracuje dla konkurencji i jestem troszke zazdrosny. świetne miejsce. polecam. Najlepsze jeszcze przed browarami! Jeff Washington

Samodzielna ksiegowa

@Samodzielna ksiegowa

Nie ma opcji na zarobek w wysokości 12000 zł brutto. Chyba, że chodzi o najwyższą czwórkę w tej spółce ;]

Artur
@Anonim

Zarobki są sporo niższe nawet na tak odpowiedzialnym stanowisku jak główny księgowy? Czytałem w komentarzach że były jakieś problemy z finansami. To zostało rozwiązane? Jak teraz firma stoi finansowo wobec pracowników?

@Artur

Trudno mi określić jak teraz jest, bo całe szczęście już tam nie pracuję. Czy problemy finansowe zostały rozwiązane? Szczerze wątpię, ale to już powinni wypowiedzieć się aktualni pracownicy. Kwestia wynagrodzenia, to najlepiej żeby pracować w tej firmie za darmo. Może uda Ci się coś wynegocjować z Dyrektorem Generalnym, ale...nie wiem czy jest sens tam się pakować. Cała świta na górze zawsze ma rację, będzie patrzyła cały czas na twoje ręce, brak jakiegokolwiek zaufania.

Don
@Anonim

Ale ty negocjowałeś na rekrutacji czy jeszcze można w trakcie zatrudnienia dostać podwyżkę? A co z tym monitorowaniem pracy? Aż taka kontrola przez kierownictwo co się robi podczas pracy? Rozliczają z każdej minuty?

@Don

Negocjacja podczas rekrutacji. Późniejsza podwyżka, trudno powiedzieć, bo dość szybko została rozwiązana umowa przeze mnie. Monitorowanie pracy? Tak jak już zostało to wspomniane niżej, główną osobą monitorującą jest Pani Dyrektor Generalna (brak jakiegokolwiek zaufania, jeżeli jest coś do wysłania np. jakaś wiadomość do kontrahenta, to Ty tego nie wyślesz sam tylko w asyście minimum 2 osób, ciągłe teksty to jest niemożliwe, jak to w ogóle mogło być zrobione i na wzór stawiane poprzednie osoby pracujące tu mimo powszechnego rozgardiaszu wprowadzonego do ksiąg). Dodatkowo w kontaktach między księgowością a górą jest Pan Prawocha. Nie chcę już wspominać, że jest to kierownik produkcji, którego miejsce jest na produkcji, a nie usługiwanie Pani Dyrektor Generalnemu, ale cóż każdy swoje miejsce wypracowuje latami, a jego to chyba jest wypracowane poprzez usługiwanie.

@Anonim

Czyli samodzielna praca jest mało realna skoro wszyscy się do wszystkiego wtrącają. A jak oceniasz? Pracy było dużo? Trzeba było czasem zostawać dłużej żeby się ze wszystkim wyrobić czy niekoniecznie?

I następna rekrutacja z dn. 22.06.2023 na Samodzielnego Księgowego. Czy następne osoby zrezygnowały z pracy w dziale księgowości? Jaki jest stan na teraz w księgowości? Ponownie w ilości 0 osób?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Browary Łódzkie? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Księgowość

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracy w księgowości. Czy ktoś mógłby napisać ile osób pracuje w tym dziale, jakie są zarobki, jaka atmosfera?

Co wchodzi w socjal Browary Łódzkie?

Odpowiedź

"Mikołaj" na koniec roku, pod warunkiem przepracowania określonego czasu w firmie.

Alicja
@Odpowiedź

To jak ktoś pracuje krótko to nie dostaje nic na święta? O jakim okresie czasu pracy mówimy?

Donald Trump

Make Kustosz Great Again

Pazurek
@Donald Trump

Jak wyglada sytuacja w ksiegowosci w browarach łódzkich :) ?

Skarbnik
@Pazurek

Jak to zwykle: kasy brakuje, a piwo sie produkuje.

Do końca kwietnia nie było żadnego pracownika. Pytanie do obecnych pracowników czy cokolwiek zmieniło się w strukturze zatrudnienia.

@Anonim

Totalnie żadnego? To jak firma działała, bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałam?

Brolle
@Pazurek

Brak zapłaty za usługi transportowe

@Brolle

I są na to dowody? Zgłaszaliście to już?

@Agnieszka

Tak, totalnie żadnego pracownika w księgowości nie było. Firma działała na zasadzie prognoz Dyrektora Generalnego Izabelli, która do końca nawet nie wiedziała jaki koszt wytworzenia danego piwa był - pewnie wróżenie z fusów lub kuli było adekwatne do tej sytuacji. Potwierdzam, większość kontrahentów za usługi transportowe miała zaległości nawet za 3 miesiące, a wszelkie odpowiedzi na prośby o zapłaty były wręcz śmieszne. To samo tyczy się zapłat za materiały przeznaczone do produkcji.

@Skarbnik

Kasy brakuje na wypłaty dla pracowników? :D czy nie o to ci chodziło?

@Anna

W granicach 10 każdego miesiąca jest akcja pod tytułem wypłaty i ściąganie swoich należności ;) oczywiście wtedy Dyrektor Generalna nie mówi, że ktoś szuka pieniędzy ;)

@Anonim

No to słabo, że tego typu cykliczne akcje się tutaj pojawiają... Ale z tego co idzie zrozumieć inny chyba to zaakceptowali skoro jest stałe przyzwolenie na takie działanie? :/

@Agnieszka

Agnieszka, Ci którzy zaakceptowali to pewnie na pewien moment pracowali, reszta przy pierwszej lepszej okazji odchodziła z tego miejsca.

autentyk

nie polecam. szkoda nawet czasu żeby udac sie na rozmowe kwalifikacyjna. na drugi dzien po rozmowie otrzymalem informacje ze odpowiedz jest pozytywna i zaproszono mnie na dzien następny rano na "dogadanie szczegółów wynagrodzenia". kiedy przyszedłem, niestety przyjęła mnie inna osoba (dyrektor nie wiem czego?) mając propozycję "nie do odrzucenia" zupełnie na inne stanowisko i za inną płacę. oczywiscie około 10 razy zapewniono mnie, ze rekrutacja nadal jest prowadzona i orzymam telefon TAK lub NIE. jak panstwo myslicie, dostałem taki telefon? ;)

@autentyk

Już nie rycz. Firma jest (usunięte przez administratora) Zarabiam 8000 na rękę a na święta mamy indyka. Musialas być niewkwalifikowany..

Tenczłowiek
@Kasztelan

Tak, "synuś mamusi" może tyle zarabia, a może nawet i więcej. Reszta nie ma na to szans. Co do drobiu ze Złotej Kaczki, to raczej dla pracowników było to śmieszne, żenujące. Korzystne może dla znajomych, którzy tę restaurację prowadzą. Poza tym finansowanie restauracji z ZFŚS jest co najmniej nie na miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, że pracownicy nie mieli wpływu na decyzję p. prezes co do wykorzystania środków z ZFŚS.

Nowa
@Kasztelan

Czy firma zatrudnia obecnie pracowników niewykfalifikowanych? Bezpośrednio czy przez agencje?

Rysiek
@autentyk

Kiedyś Prezes dbał o firmę, teraz kasę trzyma Prezesowa, a raczej wydaje na ciuchy.

Ajzabella P.
@Rysiek

..i na kawę

Pani prezes odpowiedziała?

Sterownik/Kierownik
@autentyk

Rekrutacja na stanowiska takie jak: księgowa, logistyk jest tam prowadzona 7/24 - 365 dni w roku bo, ktoś kto ma choć trochę oleju w głowie, wiedzi i praktyki ucieknie stamtąd przy pierwszej lepszej okazji, szkoda jedynie młodych osób które nie daj Boże zaczynają swoją przygodę z pracą i tam się dostaną.

Prawocha
@autentyk

No i znów rekrutacja na logistyka na Olexie.

@Prawocha

I co, mają już kogoś?

Barbara
@Prawocha

Znów, czyli co jaki czas taka rekrutacja się pojawia?

Kasztelan

Trzymajcie się ten kryzys to kolejne wyzwanie. Jak przyjdzie odpływ zobaczymy kto pływa nago i nie będzie to Browar Łódzki Ole Ole a na święta znów będzie kurczak na wigilijnych stołach.

Kasztelan

Zawsze gdy płonie konar wraca sentyment do browarów łódzkich. Gdy Elon przyjechał oglądać zakład wiedzieliśmy że spadła na nas wszystkich łaska boska i że sklep odzyska swój blask a każda partia piwa będzie z prawdziwego słodu z błyszczących kadzi. Mało kto wie że browar zbudowano na starym żydowsko niemieckim cmentarzu a Anstadt rzekł niech to miejsce będzie przeklete udlawil sie chlebem i padl. Od tamtej pory sytuacja browarów styl zarzadzania zalezy od rytuałów i ofiar wyrzeczeń skladanych przez kolejnych P.Prezes. klątwa pozera kolejnych ambitnych pracownikow. Niektorzy odchodza niektorzy nie sa w stanie i snuja sie po bydynku w półśnie tak juz musi być. Ambitni i Ci co widzieli duchy starych kadziowych czesto znikaja w dziwnych okolicznosciach a dana partia piwa ma gorzki smak. Ostatni incydent drobiowy oczyścił energie ale zlo powrocilo szybko ze zdwojoną siłą. Kto dostał kurę powinien odczytać przepowiednie. Zakręć kustoszem szukaj odpowiedzi.

Jak szefostwo w Browary Łódzkie traktuje ludzi?

Renata

oho jakże szczegółowo, ale że aż tak źle czy dobrze? Wzdychasz bo konkretnie jakie to szefostwo jest?

@Renata

Może warto napisać coś więcej. Szefostwo? Należy użyć słowa rodzina - bo jak już z komentarzy pewnie wyczytałaś całym tym "ośrodkiem" kieruje trio "Żona-Mąż-Syn". Pani Prezes - bądź Dyrektor Generalny (zaleciałości z (usunięte przez administratora) pozostały i nie tylko w nazwie) jest najważniejszą osobą i udającą, że zna się na wszystkim (Prezes, Główna Kadrowa, Główna Księgowa itd. itp.) Pan Prezes, Mąż? Jego pozycja/obowiązki są wręcz nieodgadnięte - trudno określić czym się zajmuje, albo czym tak na prawdę powinien się zajmować. Ostatnim elementem jest Syn - tu to można byłoby wróżyć ze szklanej kuli czym tak naprawdę się zajmuje - podobno logistyką, lecz jak coś należy w tym temacie wykonać nigdy go nie ma/nie odbiera telefonów. Podobno jest też częścią informatyczną? Tu to można chyba legendy głosić bo jeżeli jest informatykiem bądź zajmuje się jakąś częścią to w cale nie dziwię się, że pewne rzeczy w tej firmie leżą. Przechodząc do sedna. Pani Prezes wie wszystko najlepiej, mimo, że masz rację to i tak jej słowo jest ostateczne - jej ulubionym zwrotem słowami są: "To jest niemożliwe, moim zdaniem..., to jest niewiarygodne, tylko szukają pieniędzy". Pan Prezes? Hmmm...osoba stwarzająca pozory, że coś robi, ale raczej bez większych efektów - ulubione słowa? To jest katastrofa..porażka? Syn...hmmmm...nic pozytywnego raczej nie można napisać - osoba, która jest cały czas pod kloszem matki, która wręcz musi stać przy nim i kontrolować czy poprawnie wysłowi się i przekaże swój tok myślenia. Szacunek do osób pracujących? Zerowy - pracownik jest zerem, a jak zrobi jakiś błąd jest wypominany przy każdej okazji, a co najgorsze jest obgadywany przy innych pracownikach i ukazujący jak on to źle daną rzecz wykonał (błędy czasami nie wynikają z niewiedzy pracownika, a z braku informacji, bądź źle przekazanej informacji przez "Kierownika" jak należy daną rzecz zrobić/wykonać - oczywiście nikt później nie przyznaje się, że źle przekazał daną rzecz). Poboczne osoby, które są ważne w tej układance? Kierownik Produkcji, Kierownik Laboratorium oraz byli pracownicy - od których często zależy szereg decyzji pod tytułem "Od zawsze tu się tak robi". Myślę, że można napisać, że Kierownik Produkcji biega za każdą rzeczą, którą Pani Prezes mu zleci i nie ważne że jest to (usunięte przez administratora) to potrafi "przybiec" na każde jej zawołanie z końca obiektu - najważniejsze, że poza pracą biega, to może szybko reagować ;) Atmosfera? Jeżeli jest kontakt z górą, to jest mega fatalny - wszyscy na Pan/Pani bez skracania dystansu, trzeba pokazać kto ma pozycję, a jeżeli ktoś użyje słowa Pan/Pani zamiast Pan/Pani Prezes/Kierownik może dostać burę, że spoufala się z daną osobą. Sprawy techniczne? W zależności od stanowiska, jeżeli jakaś funkcja administracyjna/księgowa/logistyczna to brak dostępu do maila - maile pisane pod nadzorem Pani Prezes, a w skrajnych przypadkach wysyłane z podpisem innej osoby - często zdarzało się, że już ta osoba tu nie pracowała (Jeżeli ktoś chciałby zgłosić gdzieś dalej takie zdarzenie to niestety tego typu sprawy na policji nie są brane pod uwagę za niską szkodliwość czynu). Płaca? Nie jest wysoka, choć pewnie Pani Prezes będzie musiała podnieść płace, bo nikt za chwilę nie będzie chciał tu pracować. Rozwój? Często jest napisane, że samodzielność wymagana przy danym stanowisku? O jakiej samodzielności w ogóle mówimy, jak każdy krok jest kontrolowany, a jak zwróci się uwagę, bądź chce się wykonać dane zadanie inaczej to człowiek jest wręcz przygnieciony do podłogi - bo zawsze robiło się to w ten sposób. Ogólna opinia? Jeżeli jesteś osobą, która ma już jakieś doświadczenie to z całym szacunkiem, ale proszę szukaj pracy gdzie indziej. Szkoda nerwów i patrzenia na to co się tam wyrabia. Jeżeli jesteś osobą po studiach? Zagryziesz zęby i będziesz pracować aby zdobyć doświadczenie, lecz wiele przypadków wskazuje, że będziesz chciała jak najszybciej znaleźć gdzie indziej miejsce zatrudnienia z zupełnie inną kulturą pracy, bądź przyzwyczaisz się do tego z powodu braku doświadczenia i oglądu sytuacji z innych miejsce pracy. Podsumowując? Szkoda tego miejsca, bo są fajni ludzie z których można na prawdę wiele wykrzesać, lecz niestety "góra" tego nie widzi i nic z tym nie robi. Jak będziesz miała jeszcze pytania daj znać :)

HRowiec
@Anonim

Bardzo fajnie wszystko ujęłaś. Wszystko, o czym piszesz to prawda. Ja miałem również identyczne doświadczenia oraz identyczne odczucia wobec zachowań tych ludzi.

KierowcaB

Co się tam u was dzieje na produkcji? Od kilku miesięcy jest tragedia, nigdy nie musiałem tyle czekać na załadunek a jeżdżę do was już kilka lat.

Znerwicowany derektor
@KierowcaB

Jak to? od zawsze czeka się na załadunek, bo derektor dopiero zaczyna produkcję.

Dociekliwy
@KierowcaB

Panie Idiocha, kto odpowiada za palety w Browarach? Logistyk, czy osoba która decyduje o zakupie? Czyli Izabell. Skoro nie wyraża zgody na zakup, to skąd palety mają się znaleźć na produkcji. Jeżeli z centrów logistycznych logistycy już ściągnęli. Niech pan odpowie na forum. Powtarza pan, że logistyk i zaraz pan ucieka. Więc skąd ten logistyk ma brać palety. Na odpowiedź czekam tydzień.

Dociekliwy
@KierowcaB

Albo dopiero rozpoczyna produkcję, albo prezeska przyparta do muru, wyraża zgodę na zakup palet i dopiero jest szukana firma, która jeszcze chce sprzedać Browarom palety.

Artur
@Dociekliwy

To wcześniej nie można tego załatwić tylko wszystko w ostatniej chwili? Czemu jest taki problem z paletami? Powiesz mi?

Magister

Witam Jak wyglada sytuacja w dziale logistyki, stanowisko specjalista ds logistyki, jest sens brać udział w rekrutacji, jakie zarobki? Proszę o info.

Doktór
@Magister

Zarobki niskie. ok 75% względem innych firm. Jedyny plus to, to że płacone są regularnie. Żadnych profitów ogólnie dostępnych w innych firmach. Rotacje na tym stanowisku, średnio co 3 m-ce. Na innych też nie lepiej. Poza "zaufanymi". Ciągłe straszenie notami obciążeniowymi na podstawie ciągle zmieniających się zasad, które są tylko w głowie p. prezes. Do obowiązków logistyka należy jazda samochodem służbowym np. po kawę dla p prezes (ale nie do sklepu tylko ponad 100 km). Za nadgodziny nie będziesz miał zapłacone. Bo w Browarach nie ma nadgodzin. Samochód ten nie posiada ważnego przeglądu. Nie posiada trójkąta, koła zapasowego. Posiada za to wycieki oleju.

Docent
@Doktór

Najpierw zbieraliśmy na nowe kadzie. Teraz IT pracuje nad programem autonomicznych pojazdów z Teslą. Tesla Porter. Absolwenci logistyki po browarze zarządzają rewolucją AI. Firma pozwala wyjść poza ramy odbijania karty i czekania do 16. Ogranicza nas tylko kosmos... i wysoka akcyza. Polecam prace a poza tym na święta jest porcja drobiu.

Tygrys
@Docent

Wyobraźnia to fajna rzecz. Ale przecież w browarach do napisania i wysłania maila potrzeba 5 osób. Tak,"P" chcieliby, żeby nie ograniczała ich pracowników 16:00. No cóż każdy właściciel firmy chciałby, żeby pracownicy pracowali po godzinach za darmo. W niektórych firmach karta Multisport a w browarach kura raz w roku.

Docent
@Tygrys

Chyba nie pracujemy w tym samym zakładzie. I think it is possible for ordinary people to choose to be extraordinary. Nikt nikogo nie zmusza ;) to pasja stary. When something is important enough, you do it even if the odds are not in your favor. Można narzekać my robimy dalej swoje. #teamporter

@Tygrys

Tak, Iza dyktuje, a potem podpisują się nazwiskiem logistyka, asystentki - często bez wiedzy tej osoby.

Czy Pan Dyrektor Tomasz zabrał się w końcu do pracy, czy przesiaduje dalej na tinderze? Bo mam dosyć robienia za niego pracy…

Robert

A rozumiem że dyrektor to nie człowiek i nie może siedzieć na takich portalach? : )

K.
@Robert

Eeee... chyba nie w trakcie pracy??

Alicja
@K.

Co Ty mu w telefon zaglądasz w pracy?

Sprawiedliwy

Niestety praca w tym miejscu to najgorsze moje doświadczenie życiowe. Ciągle krzyki, upokarzanie i poniżanie pracownika to norma w tej pracy ... Brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka! A jeśli coś się dzieje, a dzieje się zawsze bo to prąd chcą odłączyć bo FV nieoplacona, a to dostawa niedostarczona to zawsze, ale to zawsze jest to wina pracownika! (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi niestety ... Brak kadrowej, brak księgowej, brak sprzątaczek ... Niestety biedna Pani Prezes ogarnia to wszystko sama a pozostała ułomna część jej załogi stoi z tyłu i przytakuje jak takie baranki na wszystko co mówi :) zarobki meeega niskie, psychika zniszczona i wieczne niespłacone nadgodziny. Jeszcze (usunięte przez administratora) w papierach i ZUSie bo nie ma Pani kadrowej ... Nie polecam!

HRowiec
@Sprawiedliwy

Jeżeli chodzi o innych współpracowników, czy dostawców usług przewozowych, to współpracę oceniam na najwyższym poziomie. Jednak osoby zarządzające BŁ i produkcją to jakaś porażka. Tak jak piszesz, złośliwości, krzyki, zrzucanie na pracowników własnych niekompetencji. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że pani prezes wszystko próbuje ogarnąć. Jakie zarządzanie takie funkcjonowanie firmy. To, że nie ma kadrowej, że jest wieczna rekrutacja na logistyka itd, to tylko JEJ WINA.

Sprawiedliwy
@HRowiec

O tym, że ogarnia Pani Prezes wszystko sama to ironia :) niestety nikt nie jest do niczego dopuszczany bo każdy w jej opinii jest niekompetentny i ułomny z wyjątkiem Dyrektora Technicznego - mąż, oraz Dyrektora ds. Operacyjnych - synek :)

gall

To wszystko prawda.

Ramzes
@Sprawiedliwy

Ja sie dziwię, że jeszcze ten (usunięte przez administratora) się trzyma jakoś. Życzę aby w końcu ta rudera się zawaliła, bo szkoda tam ludzi, którzy zabłądzili z CV i dostali się tam do pracy. Ludzie zarządzający spółką nie zasługują, aby taką firmę posiadać. Powinni zapierd*** jak szary pracownik to może by ich coś nauczyło. Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. (usunięte przez administratora) totalne.

ano
@Sprawiedliwy

Nic dodać, nic ująć. Ujęte w punkt.

Szansa na sukces

Wspaniale wspominam lata spędzone przy kadziach. Wciąż czuje ten zapach. Pozdrawiam was. Dzięki temu co tam przeżyłem mam teraz kobite, dom, drzewo, psa i syna. Teraz pracuje w Nevada with Elon Musk. Love you Elon please buy browary.

Obserwator

Słuchajcie, czy to prawda, że Browary Łódzkie mają zmienić nazwę na Alternatywy 4?

Ocokaman?

Kupuję u Was piwo. Naprawdę, jedni z najlepszych piw, jakie mozna kupić w naszym kraju. Smak wyborny. Cena super - jestem gotów zapłacić nawet wiecej za taki rarytas. I pytam, o co chodzi w Waszej firmie? Kupic można tylko w sklepie przy browarze. Teren browaru, ktory widac przez płot zaniedbany. (usunięte przez administratora) okropny na placu. Chodnik przy sklepie zarosniety chwastami. Sklep to relikt poprzedniej epoki. Dlaczego? Piwo jest wyborne. Produkt super. Wytlumaczcie mi o co chodzi? Dlaczego firma jest tak zaniedbana? Dlaczego tego piwa nie ma w łódzkich sklepach? O knajpach nawet nie wspominam - da się u Was kupic piwo w kegu?

Kozak
@Ocokaman?

Chyba można kupić w sklepie niektóre piwa w KEG-u, ale musiałby Pan dopytać.

Kozak
@Ocokaman?

A co do piw z BŁ, to są też dostępne np. w Carrefourze na ul. Szparagowej (nie wiem, czy w innych sklepach tej sieci również), więc nie jest aż tak źle, choć też uważam, że taki Porter Łódzki powinien być dostępny z KEG-a w każdym łódzkim pubie.

@Ocokaman?

Porter świetny. Nowe nutki smakowe. To te nowe kadzie? To bedzie nowa moda. Nie puby nie restauracje żadne festiwale czy żabki. Nim sie obejrzymy bedzie kolejka hipsterów do tego jednego sklepu z duszą.

Mądra Ilona
@Kozak

Czy z klimakterium będę miała szanse w dziale księgowości? Jak coś to umiem pomawiać. Do kogo wysłać SiWi?

Piwomann
@Kozak

Tak, w carrefourze jest piwo z browaruf uckich. Szczególnie polecam tygrysa i roztocze.

Ócki Portjer
@Kozak

Oj, lepiej żeby piwa z BŁ nie były nigdzie dostępne. Sama Monika nie poleca tego piwa. A jak ktoś ze znajomych chce zamówić na specjalne okazje, to się przygotowuje dopiero tak jak trzeba, bez chrzczenia.

Beas
@Ocokaman?

Tną koszty na czym się da. Na ludziach, wyciskając z nich ostatnie soki. Budynki też kasy nie dają, więc nie ma problemu, że wygląda to jak ruina. Grunt, że to jeszcze sie nie zawaliło. Jedynie nie tną (aż tak) kosztów to na piwie, bo w końcu na tym jest zarobek. Praca tam to był największy koszmar, ale jako studzienciak nie miałem wtedy jeszcze porównania.

Rudolf
@Ocokaman?

Nikt nie chce tego pić. Piwo leżakuje 2tyg. Max. Ale z Ciebie koneser.... Masakra. Kiedyś pytałem ich czemu nie chcą robić lepszego piwa to powiedzieli że masówka się bardziej opłaca. Da radę wypić to żółte i rabarbar

Isia

Jaki pan, taki kram

Jaka jest kultura pracy w Browary Łódzkie?

Kultura? Trudno powiedzieć o jakiejkolwiek kulturze pracy, organizacji pracy i przedsiębiorstwa.

Były

Całkowity brak kultury organizacji, chamstwo, poniżanie, zrzucanie odpowiedzialności na pracowników. Nie polecam. UWAGA! jest praca w Łodzi. Nie trzeba pracować w Browarach.

Lb

Na jakie można liczyć zarobki na logistyka oraz czy polecacie te stanowisko w browarach łódzkich

@Lb

2800, i to wszystko. Urlop Ci zaplanuje p. prezes z dnia na dzień, nie zapłacą za odbieranie telefonów w domu, a Główny Idiocha będzie zrzucał na Ciebie swoje błędy wynikające z własnych niekompetencji. Praca na podobnych stanowiskach w Łodzi jest płatna od ok 3000 + premie.

Lb
@Były

2800 już z premią?

Tak, to wszystko

@Lb

..byłbym zapomniał, codziennie będziesz straszony notami obciążeniowymi. Za co? , za wszystko. Pani prezes będzie wymyślać zasady na bieżąco. (Nie podpisuj żadnej odpowiedzialności, za samochód, magazyn, sprzęt bo się wpakujesz w długi.).

Elon Musk
@Lb

Jakaś zadyma jest w tym dziale ostatnio. Ostra rotacja. Od kolegi słyszałem. Opowie ktoś jak tam 2022 w logistyce? Tęsknie.

Zostaw merytoryczną opinię o Browary Łódzkie - Łódź

• Jak się pracuje w Browary Łódzkie?

Zobacz opinie na temat firmy Browary Łódzkie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browary Łódzkie?

Browary Łódzkie