logo FSM POLSKA Sp. z o. o.

FSM POLSKA Sp. z o. o.

Siedlce

Opinie o FSM POLSKA Sp. z o. o.

tobbi 2010-10-11 12:48:13
pracuja tam dzieci w wieku 19-24 lat , a menager chodzi po korytarzu i non stop tel odbiera od swojego prezesa i chyba jest z tego dumny [usunięte przez moderatora]
Co do zarobków to kokosów nie ma wynagrodzenie prowizyjne , miesieczna wypł. 700 zl wynosi zalezy ilu klijentów wkrecisz i namówisz
Gall Anonim 2010-11-15 23:03:58
Ja pracuję tam na drugą ligę ( kto miał styczność wie w czym rzecz) i nie mogę złego słowa powiedzieć. Zarobki, hmm, wszystko zależy od "Ciebie". Chcesz zarobić, pracuj. Nie chcesz zarobić nie pracuj. A na stałej posadzie narobi się człowiek dużo dużo więcej za dużo dużo mniej kasy. Tu jesteś sobie sam szefem. Chcesz zarobić pracuj. Myślisz że prywaciarz sobie siedzi i kasę trzepie za siedzenie. Stare przysłowie mówi: czas to pieniądz. Poświecisz swój czas na pracę zarobisz. Czy ktoś za darmo teraz coś dostaje?
klient sdl 2015-09-16 01:15:16
FSM Polska w Siedlcach to naciągacze .Tak nazywa się ludzi którzy stosują chwyty psychologiczne w celu podpisania umowy.W moim przypadku plan inwestycyjny w Axa .Podali błędne informacje :że po 5 latach można wycofać pieniądze bez strat. W rzeczywistości po 10 latach.Nikt nie opiekuje się inwestorem i nie można go zmieniś na opiekuna z Axa.
meg 2015-10-06 21:26:13
Ciekawa teoria, chodzi mi o chwyty psychologiczne, skoro tak bardzo się na tym znasz to powinieneś być na to gotowy i nie powinieneś się na to złapać, nie mówię, że nie masz racji, bo nie wiem osobiście jak się dogadywaliście ale ta cała sytuacja brzmi co najmniej niedorzecznie jak tak ją czytam drugi raz.
vbjm 2016-04-19 23:14:40
hej. Posuzkuję pracy od jakiegoś czasu i natknęłam się na ogłoszenie FSM POLSKA Sp. z o. o., które dość szybko zniknęło. Ktoś wie kiedy firma bedzie rekrutować?
Zostaw swoją opinię o FSM POLSKA Sp. z o. o. - Siedlce
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM POLSKA Sp. z o. o.