Opinie o PIP OIP Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIP OIP Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PIP OIP Katowice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIP OIP Katowice w Katowice

Paula Nowy wpis

Przed otrzymaniem umowy stałej na koniec 3 miesięcznych na u-z, pochwaliłam się koleżance o zajściu w ciążę, zostałam zwolniona. Na piśmie z dowodami w tym książeczki o ciąży, wszystko zgłosiłam do PIP w Katowicach. Ani jakiejkolwiek odpowiedzi: o wszczęciu i przeprowadzeniu kontroli, oraz po moim upomnieniu się o wyniki: "0" reakcji. Nic!!! Po co ta instytucja istnieje?

Kandydat Nowy wpis

Śmiechu warte człowiek wysyła wszystkie dokumenty do podjęcia pracy a PIP nie raczy telefonicznie czy na maila wysłać wiadomość czy wszystkie dokumenty są ok i czy się nadaje czy nie.

Marcin Nowy wpis
@Kandydat

Szkoda sobie zawracać głowy z dokumentami o pracę.

Mariusz

Chciałem zapytać jak wyglada praca oraz jakie są zarobki na stanowisku kierowca samochodu osobowego w sekcji organizacji ? Ktoś może pracował i może podzielić się opinia ?

@Mariusz

Praca po 10 - 12 godzin dziennie w sekcji organizacji, więcej obowiązków niż w ogłoszeniu. Zarobek nie odpowiedni co do zakresu obowiązków.

Julia Nowy wpis
@Piotr

O, to jakie jeszcze dochodzą obowiązki poza tym, co w ogłoszeniu? I jestem też ciekawa, ile czasu przypada przerwy, jak się pracuje te 10-12 godzin na dobę?

Maja

kiedyś był tu poruszony wątek odnośnie kontroli przez jedną z pracownic biura. Ciekawa byłabym ostatecznych efektów, które miałyby one przynieść, faktycznie są teraz widoczne? Odnośnie pracy w biurze można dopytać jak ona przebiega? Ile osób pracuje, jest to tryb samodzielny czy raczej w zespołach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PIP OIP Katowice odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Magda

@pracownik No a jak w ogóle radzicie sobie z covidem?

Na badania mnie wysłano w poniedziałek ale badania zostały odwołane z powodu wirusa . No i dziś mi zastępca kierownika powiedział że była tele koferecja z kierownikiem i kierownik pozwolił pracować . Tym co nie mają badań ważnych .

Czy pracodawca może dopuścić pracownika do pracy bez badań okresowych i wziąć odpowiedzialność za dopuszczenie pracownika do pracy bez badań okresowych z

Mirosław

Pracownik nie może wykonywać pracy bez aktualnych badań lekarskich. Firma przed końcem ważności poprzedniego orzeczenia lekarskiego powinna Cię wysłać na badania. Czy rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą? Napisz coś więcej.

wszystkich ludzi mają w czterch literach o to przykład http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45581

ssssss
@23456

Gdy pip robi kontrole to pracodawca wie juz pare dni wczesniej kiedy ona bedzie i jest przygotowany do niej normalna kpina

pracownik biura
@ssssss

miałam tak samo od swojego szefa dowiedzialam sie ze bedzie kontrola, data kontroli w protokole zgodna z dniem kiedy był inspektor w firmie, zatem ktoś dzwonił albo był w miedzy czasie uprzejmie uprzedzić.... kontrola miała miejsce w I półroczu 2017 roku...no comment.. jak zglosze to sprawa bedzie umożona, weź tu normalnie jakiś układ jest?

rih

A wiadomo jaki to jest wakat? Też chciałbym znaleźć zatrudnienie bo oprócz dobrych zarobków mam jeszcze szanse tutaj na jakieś socjale w tym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o PIP OIP Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w PIP OIP Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy PIP OIP Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PIP OIP Katowice
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

PIP OIP Katowice