WKG Sp. z o.o.

Opinie o WKG Sp. z o.o.

Ale zawsze przynajmniej wiesz jak maszynę obsłużyć? Pisali kiedyś tutaj normalnie, że szkolenia są organizowane, to nawet może nie trzeba będzie przez wszystkie przejść w takim przypadku? ja to wcale jeszcze żadnego doświadczenia nie mam, dopiero firmy oglądam. Tą dlaczego warto się interesować, że pytasz? Liczę na dłuższą współpracę

Czy WKG Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik2 Nowy wpis

Tak, są ustalone godziny pracy.

Nowy Nowy wpis

Witam, operatora na maszyny budowlane szukacie ? Np koparki

Kati

Witam,mam pytanie czy jest jakaś szansa na pracę dla kobiety że średnim wykształceniem?piszecie ze organizujecie kursy doszkalające ,byłabym chętna żeby się doszkalać, lub pójść nawet do szkoły zaocznie, jeżeli bym miała pewność zatrudnienia. Praca na zmiany mi nie przeszkadza.

@Kati

Proponuję złożyć CV i określić, do którego zakładu aplikujesz i jak będą wolne miejsca to być może się odezwą

@Kati

KATI prosimy o złożenie CV na adres rekrutacja@wkg.pl. Pozdrawiamy!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WKG Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Na jakie benefity można liczyć w WKG Sp. z o.o.?

Aaa

Im niższe wymagania pieniężne podasz tym masz większe szanse na zatrudnienie bynajmniej w moim odczuciu???? po wysłaniu CV otrzymałam telefon później rozmowa i kolejny telefon z informacją o pozytywnym wyniku i zatrudnieniu. Ogólnie nie polecam. Pozdrawiam

@Aaa

Nie polecasz bo Cię przyjęli? Ja już nie ogarniam zazwyczaj ludzie narzekają na brak feedbacku

@Honorata

Nie polecam za atmosferę w pracy i ocenianie. Pracując tam można zauważyć że jesteś gorzej traktowany przez innych jak nie masz np. odpowiednio firmowych ubrań czy nawet perfum... (Mam na myśli tutaj szczególnie jedna Panią z biurowca, która uważa się za nie wiadomo co a większość swoich obowiązków przerzuca na swoich "podwładnych" )

Abi
@Aaa

Chyba logiczne, że im mniej żądasz to szybciej cie zatrudnią, nie wiem co cie tak dziwi. Każda firma tak robi.

@Aaaa

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy zaskoczeni i zaniepokojeni tymi słowami. Dokładamy wszelkich starań aby w firmie była dobra atmosfera a pracownicy mogli realizować zadania zgodne ze swoimi aspiracjami, mieli szansę na rozwój zawodowy i stale podnosili swoje kompetencje. Jeśli chodzi o zarzut gorszego traktowania przez współpracowników np. z powodu ubioru, zdecydowanie potępiamy takie zachowania, jednak wiemy również, że czasem można wyciągnąć pochopne wnioski, dlatego chcielibyśmy dokładnie przyjrzeć się i wyjaśnić całą sytuację. W tym celu prosimy o rozmowę z bezpośrednim przełożonym lub działem kadr. Pozdrawiamy serdecznie.

@Aaa

Dziękujemy za Twoją opinię, choć nie możemy się z nią zgodzić. W procesie rekrutacji przede wszystkim sprawdzamy czy dany kandydat posiada odpowiednie umiejętności oraz wiedzę do prawidłowego wykonywania obowiązków na danym stanowisku. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym czynnikiem są zarobki zarówno dla nowych jak i obecnych pracowników firmy, dlatego oprócz wynagrodzenia podstawowego wprowadziliśmy przejrzysty system premiowy, bonusy świąteczne oraz "wczasy pod gruszą". Pozdrawiamy.

Agawa
@Aaaa

Uważam że bzdury piszesz. Pracowałem tam wiele lat i uważam ze atmosfera to akurat jest bardzo dobra, nie ma problemu z urlopem, urwaniem się na pół godzinki, szefowie zawsze byli ludzcy i wyrozumiali. Nie kojarze osoby, ktora mialaby jakies fobie w sprawie markowych ubrań. Miałaś/eś pewnie spięcia z przełożonym to takie bzdury wypisujesz.

@Agawa

Nie trzeba mieć spięcia żeby tak uważać... Każdy może mieć swoje zdanie i je wyrażać... Ja na temat tego zakładu mam takie zdanie a nie inne... Pozdrawiam

@Agawa

Zgadzam, się ze atmosfera jest bardzo fajna, bardzo dobrze się pracuje i nie spotkałam się z sytuacjami traktowania przez pryzmat ubrań lub perfum. @Aaaa być może była konfliktowa i nie potrafiła pracować w zespole.

Aaaa

Tak jak napisałam wyżej każdy ma swoją opinię i prawo jej wyrażania. Ja niestety trafiłam na taką osobą która tak postrzegała innych...

Asio
@WKG Sp. z o.o.

Witam czy są jakieś przyjęcia dla kobiet

Honorata

Jeśli nawet trafiłby się konfliktowy współpracownik to firma nie pomaga żeby jakoś się dogadać? nie ma tu jeszcze kogoś od takich umiejętności miękkich, kto dba o relacje w zespołach? ilu tu różnych przełożonych jest, że tutaj ta Pani mogła na kogoś pod swoim względem niefortunnie trafić?

AugerArray
@WKG Sp. z o.o.

Z tym rozwojem zawodowym i podnoszeniem kwalifikacji to dokonaliście samozaorania. Może w biurze "szychy" takie możliwości mają bo zwykły pracownik, że się tak wyrażę zaszeregowany do najniższej grupy nie ma takiej możliwości. Więc skończcie takie banialuki opowiadać bo spadłem że śmiechu z dywanu na podłogę

@AugerArray

AUGERARRAY mamy nadzieję, że sobie nie zrobiłeś krzywdy upadając a śmiechu nigdy za wiele, więc życzymy go jak najwięcej:-) Dziękujemy za Twoją opinię choć nie możemy się z nią zgodzić. Finansujemy kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, więc nie rozumiemy co masz na myśli. Jeśli domówiono Tobie wykonania jakiegoś szkolenia, które przyczyniłoby się do podniesienia kwalifikacji a tym samym pozytywnie wpłynęło na Twoją pracę i działalność operacyjną spółki, prosimy napisz nam o tym lub zgłoś się do przełożonego. Niezależnie mamy wiele przykładów pracowników, którzy zaczynali u nas pracę od tzw. "najniższego szczebla" a dzięki pracowitości, podwyższaniu kwalifikacji oraz kompetencji - awansowali (niejednokrotnie kilka razy) i rozwijają się dalej. Serdecznie pozdrawiamy.

@AugerArray

Co za bzdury wypisujesz? Firma sfinansowała mi kurs na ładowarkę i na koparkę. Wystarczy mieć chęci do podnoszenia kwalifikacji i zgłosić to kierownikowi.

Honorata

Ciekawe czemu w jego sytuacji tak wyszło. Przytoczył, że w biurze kursy także organizują. Wiadomo jakie przykładowe są dostępne od ręki? Które pracownicy biurowi najczęściej realizują? To dużo kosztuje?

@Honorata

HONORATA dziękujemy za zainteresowanie tematem. Kursy są różne w zależności od stanowiska i wymaganych kompetencji. Finansujemy np. szkolenia na operatora suwnicy, wózków widłowych, ładowarek, spycharek czy koparek. Finansujemy również szkolenia i kursy m.in. z fakturowania, zarządzania gospodarką magazynową, reklamacji czy zmian w przepisach prawnych. Zakres jest szeroki i zróżnicowany, podobnie jak koszty???? Serdecznie pozdrawiamy!

Młody

Fajna praca fajna atmosfera ale jeżeli chodzi o premie to 4miesiac i dalej nic nie dostałem niby po 3daja i dalej nic ...

@Młody

a jakie są zasady tych premii tak właściwie? jesteście pewni, że wszystkie warunki zostały spełnione? I tak ogólnie to jak firma się do tego tematu odnosi, podejmowaliście już rozmowę o tym?

Pracownik e
@Młody

Sprawdź u kierownika czy podał twoją punktację, albo czy nie skończył ci okres próbny w trakcie miesiąca. Podejrzewam, że to zwykłe nieporozumienie.

@Pracownik e

wyjaśniło się to może? pytam, bo ciekawa jestem jak kierownictwo reaguje na tego typu sprawy. oni zazwyczaj idą na rękę?

Witam serdecznie, chciałabym pracować u państwa w firmie na stanowisku, którym pracuje pani Edyta Błach moze potrzebna jest osoba dodatkowa?jezeli tak to jakie są wymagania?Jestem dyspozycyjna praca na zmiany mi nie przeszkadza.

gtx

w jakich godzinach pracuje biuro w WKG?

Kierowca
@gtx

Od 8 do 16, handel w Raciszynie od 6 chyba do 22

Wanda
@Kierowca

A orientujesz się czy jest możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej w tych biurach? Ktoś tak pracuje tutaj?

Czy w WKG Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jaś

Tak

Zapytanie

Czy firma WKG przymuje stażystów z urzędu pracy?

@Zapytanie

Dziękujemy za zainteresowanie. Przyjmujemy stażystów w zależności od potrzeb kadrowych w poszczególnych działach. W przypadku szczegółowych pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres: wkg@wkg.pl Pozdrawiamy serdecznie!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w WKG Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie:-) W naszej firmie rozmowy są jedno lub dwuetapowe w zależności od stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy można liczyć w WKG Trading Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Lipski

Napewno nie.

@Lipski

A skąd to ogromne przekonanie? Jest jakaś ewentualna alternatywa?

@Lipski

Szanowny Panie Lipski, dziękujemy za opinię:-) W WKG nie ma prywatnej opieki medycznej, ale każdy pracownik może wykupić dodatkowy pakiet ubezpieczenia. Niezależnie każda osoba zatrudniona w naszej firmie objęta jest świadczeniem "wczasy pod gruszą" oraz systemem premiowym. Pozdrawiamy serdecznie!

Obserwatorka

Jeden udaje mądrego żeby więcej zarobić. Drugi udaje głupiego żeby mniej się narobić.

Urszula
@Obserwatorka

Niby w jaki sposób to robią? Udaje się im to?:)

@Obserwatorka

Szanowna Obserwatorko, dziękujemy za przesłaną opinię, choć nie za bardzo potrafimy się do niej odnieść. Nie mniej doceniamy umiejętność pisania rymowanek:-) Pozdrawiamy serdecznie!

Retrozgred

Pracodawca dał ogłoszenie dla pracowników że płaci 500zl brutto za każdego nowego pracownika z polecenia. A kto Wam poleci kogoś do tego (usunięte przez administratora)? Jeszcze zatrudniliście tego brodatego Lenina co patrzy cały czas na kamerach na ludzi!!! Ludzie ogarnijcie się w końcu . Wesołych Świąt.

Aktualność
Poszukujemy magazyniera. Zapraszamy do składania aplikacji:-)

Zatrudnimy Operatora Maszyn

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji:-)

Praca Operator Maszyn Wojkowice - GoWork.pl

ZATRUDNIMY MAGAZYNIERA w

Zakładzie Obróbki Kamienia!

Praca Magazynier Wojkowice - GoWork.pl

Podpowiedzcie czy firma normalnie funkcjonuje? Widziałem informacje, że jest zawieszona później, że wykreślona o co chodzi?

@Paweł

Paweł! Dziękujemy za pytanie. Firma normalnie funkcjonuje, nie jest zawieszona ani tym bardziej wykreślona. Działamy! Przyjmujemy zlecenia na cięcie bloków i obróbkę płyt z całego kraju, mamy również w sprzedaży nowe płyty m.in. Multicolor, Lablador, Bengal, Marikana, Shivakashi czy Steel Grey:-) Różne grubości slabów, różne wykończenia. Wszystkie maszyny codziennie pracują, pracownicy są na stanowiskach i dają z siebie wszystko aby zlecenia były wykonywane terminowo:-) Zapraszamy do współpracy!

Joseph

Jakież to jest śmieszne... Pracodawca za każdym razem piszę to samo. ????. W świecie kamieniarstwa WKG nie istnieje. Żadna konkurencja. Chociaż parę lat temu wydawało się, że mogą namieszac. Niestety/stety. Szkoda bo zakład z potencjałem, niestety bez koncepcji kadra wyższa... Pozdrawiam kolega z branży.

@Joseph

Josephie! Śmiech to zdrowie:-) W dzisiejszych czasach jest o niego coraz trudniej, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do poprawy Twojego humoru! Nie rozumiemy Twojej opinii, ale dziękujemy za nią. Nasza firma działa w branży kamieniarskiej od kilku lat, mamy wielu stałych klientów i wciąż zdobywamy nowych. Nie jesteśmy po to aby mieszać, ale dobrze wykonywać swoją pracę. Ciężko jest nam się odnieść do Twoich słów, iż nie jesteśmy dla Ciebie żadną konkurencją, gdyż z niewiadomych przyczyn nie przedstawiasz się z imienia i nazwiska, apelujemy o odwagę:-) Z przyjemnością odniesiemy się konkretów. Kto wie, może zaczniemy współpracować? Pozdrawiamy Cię serdecznie, życzymy sukcesów zawodowych i wielu zleceń.

Zostaw merytoryczną opinię o WKG Sp. z o.o. - Raciszyn

• Jak się pracuje w WKG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WKG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WKG Sp. z o.o.?

WKG Sp. z o.o.