gospodarczy bank wielkopolski sa

Gdynia

Opinie o gospodarczy bank wielkopolski sa

anonim 2010-04-08 21:35:47
fatalny bank, dyrektor dziwak,[usunięte przez moderatora] folwark, oszczednosci na każdym kroku, zimno, ciemno, praca ciagle po godzinach, stara kadra nie nastawiona na nowosci, system komputerowy fatalny, bardzo niskie pensje, nie warto tam isc do pracy, czlowiek sie nie rozwija, tylko cofa, nic tylko uciekac
stop 2010-04-11 14:38:16
podzielam opinie powyżej, bank kilkanaście lat z techniką w tyle w stosunku do poprzednich, bank pokroju banku spółdzielczego, kadra wiekowa niedouczona pracujaca wiele lat nie dopuszczająca nowych osób do swojego środowiska, penjse na poziomie Biedronki,oszczędności na każdym kroku, w budynku zimno po 15 st w pokojach, rozliczanie z każdych 5 minut, dyrektor bez kultury, choleryk, bez zadnego wiekszego doswiadczenia bankowego, bank bez przyszlości, przekładanie dokumentów z miejsca na miejsce, jesli jestes mlodym człowiekime majacym swoje zdanie nie idz tam, bo zaraz uciekniesz,
Zostaw swoją opinię o gospodarczy bank wielkopolski sa - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gospodarczy bank wielkopolski sa