Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

SilverSepti

Czy prawdą jest, że po dużym sukcesie płynu do ronk, firma w swoich podziemnych laboratoriach intensywnie pracuje nad szczepionką na koronawirusa?

Zaczęły sie zwolnienia.

Sa
@1234

To świadczy tylko o tym jak słaba to była firma.

Imperator i Władca Wojtek
@1234

Leasingi na Merce się skończyły...dofinansowanie z Krakowa i Ameryki również..do tego covid...trzeba jak co 2 - 3 lata wymienić trochę (usunięte przez administratora) i leni. Tych co mieli umowy trzeba było puścić tak pro forma do aptek , żeby im szybko dac przed końcem kwietnia wypowiedzenia i przy minimalnej załodze wytrzymać te 2 - 5 miesięcy.Po tym wszystkim dalej będziemy udawać że szanujemy ludzi i jesteśmy rodzinną firmą , zatrudnimy kilka spadów z innych firm i jakoś to będzie. Głowa do góry wypowiedzenie na stół!

Szach mat

Wysylac ludzi w teren kiedy w aptekach zabro ione jest wpuszczanie PF.... narazanie pracownikow Wstyd panowie wstyd !!! Wszystkie firmy home office ale bracia twierdza ze ostatni schodzimy z placu broni i pierwsi na njego wchodzimy !! Przepracuje jeszcze w samochodzie pod apteka te 6h posciemniam ze pracuje i kosztow narobie tylko ! O to chodzi? W aptekach jak mnie zobaczyli to poszlo kilka niecenzuralnych slow na firme i wole juz nie wchodzic by nie popsuc sobie relacji gdy bede mogl pracowac dla innej firmy, ktora ma chociaz odrobine przyzwoitosci... Ludzie nie skladajcie tutaj cv... niby praca jak wszedzie... niby fajne samochody i wysokie wynagrodzenie... ale kadra zarzadzajaca bez umiejetnosci, bez przyzwoitosci, ciagle malo chociaz w tym trudnym okresie plan wykonalem.... kaza pisac po urzedach innych hurtach by sprzedaqac jakies dziadostqo do rak ( utleniona woda niby ze srebrem... ) po tej akcji otwarly mi sie oczy, ze ludzi maja tutaj za nic...(usunięte przez administratora) Jeali nie macie noza na gardle by lapac cokolwiek to omijajcie S-lab !!!

Arci

My od dzisiaj w terenie. W Polsce Odmrażanie Etap I, a My już Etap 5. Pracownik jest tutaj najważniejszy. Super firma, polecam.

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Dania

Jak firma pracuje wobec obecnej sytuacji pandemii w Europie? Czy wszyscy pracują z domu jak w innych firmach?

£££
@Dania

ciekawe? właśnie?

Stivi
@Dania

Po pierwsze pandemia panuje na całym świecie. Po drugie co to za pytanie? Wedle przyjętych przepisów w Polsce jeśli pracownik terenowy może pracować zdalnie to pracuje - obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpieczeństwa i organizacji pracy pracownikowi. Jeśli tego nie zrobi co w S-Labie mnie nie zdziwi może liczyć na proces. Przepraszam a jakie Firmy porównujesz do S-Lab?

Erni

To zaczyna się fala zwolnień?

Hochlik

a jak kamy? dalej zrzynaja z grup zakupowych i wkrecaja ze im rośnie?

Aaaa
@Hochlik

A z których grup zakupowych? Skoro jest zarzut to podaj konkret.

Max
@Aaaa

Ze wszystkich grup. Szefowie przymykają oko bo jest cyfra

Aaaa
@Max

Trolujesz.. tylko po co.... Jak widać masz małą wiedzę . Szkoda czasu na odpowiedzi.

BRACIA SAD

Witamy Wszystkich który chcą pracować na Naszej znakomitej firmie. Nasze produkty to unikalne na skalę światową leki najwyższej jakości. Nasza podstawową wartością w firmie są ludzie i w ich inwestujemy. Ludzie którzy z nami współpracują są z nami już przeszło 15 lat i są to sprawdzeni i uczciwi pracownicy. Trzymamy się zasady "ufaj i nie sprawdzaj" gdyż uważamy że każdy człowiek jest uczciwy od narodzenia aż po grób. Atmosfera w firmie jest znakomita, ponieważ każdy pracownik musi być zadowolony aby był produktywny, dlatego mamy wolne środy, a weekend zaczynamy od godziny 12 w piątek. Kadra managerska to ludzie, których przyłoży się do rany to ta rana się goi w natychmiastowym tempie. Przedstawiciele mają do dyspozycji Jaguary bez limitu kilometrów i bez limitu tankowania ponieważ zaufanie to nasza najwyższa wartość. Jeżeli przekonała Cię ta informacja to aplikuj..czekamy właśnie na Ciebie w drzwiach z chlebem i solą i sercem dłoni. Kochamy Was.

ODJAZDOWO KOLOROWO
@BRACIA SAD

Jestem przeszczęśliwa odkąd tutaj pracuję. Zero stresu, kasa większa niż na rozmowie kwalifikacyjnej. Benefity takie, że nie nadążam wykorzystywać. Premie kosmiczne i wypłacane przed końcem kwartału. Po prostu wierzą, że i tak wykonam plan. Żadnych GPSów, pełne zaufanie do pracowników. Auto służbowe nawet do Austrii na narty mnie wiozło. Oczywiście S-klasa na wyczesie, bo nieprawdą jest, że tutaj się jeździ gołymi Mesiami. Atmosfera bajkowa. Pan Tomek kłania się w pas (swoją drogą, tak cudownego mistrza w relacjach międzyludzkich dawno nie poznałam). Pan szef KAMów codziennie upewnia się, czy jest wystarczająco pomocny ze swoim zespołem dla linii medycznej, zawsze w gotowości, aby swoją kulturą bycia podnosić poziom w relacjach między liniami. Dziękuję za możliwość zdobywania tutaj doświadczenia i poszerzania swoich kompetencji. Klikajcie i aplikujcie!

Kevin
@ODJAZDOWO KOLOROWO

Widać ze komuś spadł sufit na głowę .... Towarzystwo wzajemnej adoracji a jak się odwróci to nóż w plecy wbijają ....

Czesława

Ta firma ma już 1154 opinii.

Sara Meluci
@Czesława

O to duża firma musi być

ciekawa

Witajcie) Czy ktoś z pracujących w S-lab bądź były pracownik byłby wstanie napisać mi jakie produkty są do promocji w linii internistyczno -kardiologicznej?

Medyczna
@ciekawa

Atorwastatyna, nebivolol, omeprazol. Składaj aplikację. Świetne produkty, super kierownicy, mega auta i rewelacyjne budżety. W podstawie dawają dobre 5.000 netto. Premie z palcem w nosie osiągasz co kwartał. Ja jestem bardzo zadowolona.

Rzeczywistość

Jak sie po znajomości ładuje towar do aptek i nie generuje sie recept to każdy by chciał tak pracować

Rzeczywistość
@Medyczna

Chyba dają widać jaki jest poziom medycznych

R16

Krka nie znam ludzi z tej firmy, ale irytują mnie pseudo menago, którzy nawijają makaron na uszy swoim szefom, a mają mizerne pojęcie o zarządzaniu i spososobach motywowania ludzi do pracy.. u mnie w PRACY i po takich wypocinach to taki "ZEUS" mógłby iść do kadr po obiegówkę. Prawdziwy menager szanuje swój zespół i nie wali kupy w swoje gniazdo na forum publicum.

@R16

Jak się ma małego to w pracy trzeba pokazać swoją wyższość. Żal tylko Moniki, to była najlepsza RKS a nowy Mareczek spadkowicz nawet nie wie po co jeździ z ludźmi. Szkoda czasu paliwa i pensji Panowie Prezesi.....

Lato
@Mona

Żal Moniki? ....No tak dobrze się pracowało bo ona nie bywala w terenie... Monika jako nasza przelożona nie za wiele robiła, czasem zastanawiałem się czy ona jest czy jej nie ma. Każdy z Nas ma przynieść określoną wartość do firmy. Tak jest w każdej firmie farmaceutycznej jak i każdej firmie handlowej. Rozliczani jesteśmy z $$$ ile firma zarobi. Otc idzie do przodu, kam robią wynik w każdym miesiącu. Myślę że wszyscy chcielibyśmy aby jeszcze medyczni zaczęli pracować i wypracować recepty, ponieważ to jest nasz największy problem.

Rep
@Lato

KAM wynik w każdym miesiącu? Wolne żarty. Ich pseudo szef, a raczej folwarczny poganiacz, już z gorszej strony się nie może pokazać. Z niego taki szef, jak z Moni gazela sprzedaży.

Zbyszek

A ja myśle ze to jest idealne miejsce na tego typu rozmowy i należy to tutaj poruszać .... a prawda boli

Wwrrty

Jaki wysiłek? Nie wiem jak jest u Kam, ale my z otc jak jesteśmy w aptekach to najczęściej słyszymy że Nasze preparaty nie są wspierane u lekarzy ponieważ nie ma żadnych recept!!! Tak jest w 95% aptek. Jak mniemam skoro jest tak w moich aptekach to jest tak też w innych. Pracuje w farmacji od 2 lat.

ZEUS

Mam nadzieję, że po wczorajszych działaniach motywacyjnych, wszyscy będą dzielnie się spisywać w terenie. Firma liczy na każdego. Warunki są bardzo dobre. Firma się rozwija i daje doskonałe narzędzia pracy. Kadra zarządzająca jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądała jak obecnie. Zatem wszystko jest zgodne, aby osiągnąć sukces. Podstawy wynagrodzeń, auta premium i zadowolenie pracowników jest na najwyższym poziomie. DO DZIEŁA. WESOŁYCH ŚWIĄT

Mario
@ZEUS

Chyba Ty bez ambicji nawet nie umiesz z ludźmi rozmawiać . Słaby wyjazd zorganizowałeś

hihihi
@ZEUS

tak kadra zarządzająca -DM z dyscyplinarką w poprzedniej firmie

Sama prawda

Ludzie... napewno to co napisze to zaraz będą komentowane boleśnie .... Ale szukając opini obojętnie na jaka firmę to niestety 90% zawsze są negatywne .... O KRKA można dużo powiedzieć złego, ale tak samo o S-Lab, ADAMADZIE, POLFARMIE itd A jednak ludzie pracują tam .... moim zdaniem jeśli nie znacie człowieka osobiście to nie wypowiadajcie się.... bo wiadro pomyj można wylać na każdego i co będzie zawsze sprawiedliwie..? Można kogoś skrzywdzić.... A jakieś dziwne mam przeczucie , że osoba krytykujaca Zeusa to jest ktoś z KRKI .... boli że sobie Zeus radzi .... A wracając do spraw mobbingu to trzeba dłużej pracować żeby komuś coś udowodnić....

@Sama prawda

Dokładnie, sama prawda. Zawsze boli nieudaczników, gdy innym się układa. Firma jest prężna, ma świetne preparaty, doskonałą flotę i narzędzia. Wystarczy chcieć dać z siebie wszystko. Dotyczy wszystkich linii.

@ZEUS

Ja myśle inaczej. Ze firmę tworzą ludzie, to co prezentuje sobą ostatnie 2 miesiące to jest śmiech. Dopadła się banda do koryta i tylko umie pisać głupie maile . Wsiądź Tomasz w auto i zapraszam . Zza biurka pisanie maili nic nie da. A nam potrzeba dobrej oferty a nie gadania. Sama prawda masz racje wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale tutaj zaraz Tomek i Marek będą sami jeździć jeszcze chwila

była pracownica
@ZEUS

jakie narzędzia Drogi Zeusie >>>!!!!????kiepski budzet ,brak zaliczek - bo te 400 pln ma się nijak do potrzeb w terenie ,brak możliwoi opłacenia w całości konferencji-fee plus hotel- dla klienta,brak uczestnictwa firmy w konferencjach takich jak np PTK ,Kasproswisko etc flota - pozal się Boże gołe mercedesy nie dla wszystkich ,oczywiście ....nędza i bryndza i oczywiśie 15 wakatów ...pozdrawiam

Zosia

Prawda, ze przedstawiciele nie otrzymali zwrotów za własne wydatki w listopadzie i ze trzeba sie o to prosić. Takie informacje słyszałam w terenie?

ZEUS

Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeśli ktoś ma dyskomfort, to zawsze może odejść. Nikt nikogo na siłę nie trzyma!

ZEUS

PF PM KAM co się dzieje? Firma nie chce rotacji, ale nie pozostawiacie wyjścia!

Kiedy auta będą napisz

ZEUS

Firma dała wszystkim najlepsze narzędzia na rynku, fantastyczne preparaty i możliwości zdobycia bonusów. A efekty mizerne. Święta i czas wolny to już historia. Firma oczekuje wyników!

Goprazolek
@ZEUS

Brak mi słów. Nie wiem kto kryje się pod pseudonimem zeus ale mam jednak nadzieje ze to nikt z zarządu bo oznaczałoby to ze już sięgnęli (usunięte przez administratora) dna w swoich działaniach ale jeśli to ktoś z kierownictwa to napisze w imieniu wszystkich pracowników - medycznych, okulistycznych i lini otc. Produkty i oferta jest beznadziejna system premiowy nie znany brak jakiego kolwiek wsparcia dla lekarzy jak i aptek. Myślicie ze jak nas nakarmicie nadzieja na lepsze jutro i próbujecie nam wmówić na sile jakie to produkty s lab są niezbędne do być albo nie być to się grubo mylicie !! Posłuchajcie pracowników czego potrzebują czego potrzebują nasi lekarze i farmaceuci żeby produkty się sprzedawały zrezygnujcie z mercedesow na rzecz dofinansowań do konferencji lekarzy czy faktur marketingowych dla farmaceutów. Dajcie nam NORMALNE narzędzia do pracy - nie mam na mysli samochodów czy tabletów ale porządna ofertę !! Normalne rabaty !! Realne plany do zrealizowania a nie z kosmosu wyciągnięte liczby niczym nie poparte. Nie porównujcie się do wielkich graczy bo nam bardzo do nich daleko .... co nam z samochodów jak się z nas śmieją. Zróbcie normalne leki i normalne produkty a nie kolejne krople do promocji które się nie sprzedają kolejny cudowny produkt który staje w szrankach z innymi produktami które się już dawno przebiły na półkach. Nie mamy żadnego produktu który byłby Top of the Top u lekarzy i w aptekach nie mamy tzw konia pociagowego czy samograja. Dlaczego pakujecie pieniadze w nowe produkty zamiast zrobić coś z tymi które już mamy które czasu swojej świetności maja już za sobą. Na historii ani my ani wy nie zarobicie pieniędzy a wymagacie 20% wzrostu .... na czym ?? Oszczędnościach ?? Chyba bo na niczym innym. Dobrze się nam pracuje - chyba nie psujcie tego nieprzemyślanymi akcjami. Prosimy MY PRACOWNICY

znajoma Jarka

No cóż, firma bez strategii, z panią dyrektor otaczającą się aureolą swojej zajefajności. Wszechwiedzącą, wszechumiejącą p.Dorotką, która nie szanuje ludzi..... Mercedesy to tylko mierna zasłona dymna beznadziejności i bylejakości tej firmy (choć muszę przyznać, że potencjał firma ma). Dodatkowo na chwilę obecną nie wypłacono premii za 1kw2019, bez jakiejkolwiek informacji o przyczynach opóźnienia. Aha, premie są UZNANIOWE, więc może uznali że nie wypłacą, ale zapomnieli o tym powiedzieć. Receptometr, którego wyniki różniły się na przełomie roku od tych zeszłorocznych - ta sprawa też nie została wyjaśniona. Budżet - mniej już nie można mieć......;) Strategia - żadnej Dodatkowo podpierdzielanie sobie aptek KM/apteczni, wyścigi - komu się uda w danej aptece sprzedać , czyli wchodzenie sobie w drogę, bez żadnego sensownego podziału aptek i planowania sprzedaży.

Koleżanka znajomej Jarka
@znajoma Jarka

Głos uważam za istotny i ukazujący faktyczny obraz firmy (dyrektorów?), niestety :( Wypłacanie premii z opóźnieniem i w kwocie odbiegającej od tej właściwej (wyższej), można powiedzieć norma. Zgadza się, premie są uznaniowe i zawsze bez tłumaczeń można z nimi zwlekać lub ich nie wypłacać. Wydzieranie sobie aptek przez przedstawicieli, a nawet KAM, norma. Budżet, oczywiście niezrozumiale niski. Naprawdę myślicie, że uśmiechem i sprytem da się wiecznie nadrabiać sprzedaże i recepty? W sytuacji, gdy konkurencja niczym cesarz na białym koniu rzuca budżetami jak złotymi monetami? Strategia? JEST! Po prostu więcej niż było w poprzednim miesiącu. Proponuję firmie zrobić "audyt zewnętrzny" i spotkania fokusowe wśród przedstawicieli K2, OTC, KAM, na temat warunków pracy, atmosfery i przełożonych (od RKS po p. Tomasza). Może to da obraz panom prezesom i będzie łatwiej podejmować decyzje na przyszłość.

realnie
@Koleżanka znajomej Jarka

Audyt przedstawicieli też? Czy to same aniołki:)?

Repka
@znajoma Jarka

Cała prawda. (usunięte przez administratora)z KRKA również psychopatow i to bez jakichkolwiek kompetencji. Wlasnie zatrudnił kolejnego Kierownika z KRKA (usunięte przez administratora). który od czasów KRKA nie moze zagrzac nigdzie miejsca, ostatnio wyleciał z Acord za mobing...

Hiho
@znajoma Jarka

Pani Dorotka... poziom menedżera mizerny. 50 letnia kobieta która próbuje z siebie zrobić 25 latke. Szkoda że nikt nie widzi co to babsko wyprawia.

oooo
@Hiho

oo tak pomarszczona,zakompleksiona 50 -latka robiąca z siebie dzierlatkę bez kompetencji i umiejętności -mizerny menedżer ,jesli wejdzie się jej w drogę z niepomyslną opinią lub nie daj Boże innym stanowiskiem -niszczy ...

Dramat jak ich mało. Jeśli pojawi się ktoś kto powstrzyma tą mistyfikacje to będzie tylko lepiej. Lecz obawiam się że to co się dzieje przez ostatnien2 lata lekko wymyka się z rąk. Firma rodzinna atmosfera rodzinna tak zapewniało. Po kilku latach pracy stwierdzam że jedynymi osobami które nie mają pojęcia o tym jak zarządza się ich dorobkiem są Prezesi. Jednak dzban tak długo wodę nosi aż się ucho nie urwie. Nie polecam tej firmy .Kierownicy zastraszani przedstawiciele wykończeni nerwowo tego chyba nikt nie chce doświadczyć. To jest zamordyzm I cały czas wszystko źle .

Jedna z wielu

Kolega ma zdecydowanie rację. Zamordyzm, permanentna inwigilacja, atmosfera pełna nieufności i podejrzliwości, wywoływana przez przełożonych, zwłaszcza wyższego szczebla, importowanych z Krka. Brak poczucia stabilności. Zarządzanie jak w latach w 90-tych, gdzie nie liczy się pozytywna atmosfera wśród przedstawicieli, tylko presja na nierealne, księżycowe plany i statystyki, które niekiedy wydają się ważniejsze niż rzeczywista efektywność pracy. Mercedesy nie wynagrodzą braku przyjaznego klimatu w pracy. Tzw. uznaniowe premie, wypłacane z wielkim opóźnieniem nigdy nie zmotywują, tak jak przejrzysty, realny system bonusowy. Rzeczywiście dramat.

Repka

@Jedna z wielu

potwierdzam !!!!!

Pracownicy
@Jedna z wielu

Niestety muszę sie z tym zgodzić

Reps

(usunięte przez administratora) A firma naprawdę ma szansę sie rozwijać. Tylko jesli kierownictwo nie pomaga,nie słucha, nie motywuje a tylko teroryzuje swoich podwladnych i gasi w nich zapał do pracy to firma nie będzie sie rozwijać.(usunięte przez administratora)Drodzy Prezesi. Obudźcie sie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków