Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

ww

Ponoć TEVA właśnie "wypluwa" połkniętą żabę w postaci Actavisu ... omal nie pociągnęli na dno takiego giganta jak TEVA... widać kto " pracował " w Actavisie.... S-Labu też o mało nie pociągnęli na dno... chyba w porę firma odrzuciła "raka"

@ww

ojojoj Panie Wojtku, ale Pan bzdury pisze, przecież Pan Jarek przekonywał we wrześniu 2016, że to są fantastyczni handlowcy, a teraz pisze Pan, że Tevę chcieli utopić, jakoś własną opinię ratować trzeba, " my zrobiliśmy czystkę wcześniej niżTeva" :) Brawo !!!

@ww

Firma musi pomyśleć żeby zacząć szanować pracowników. Zachęcać realnymi premiami to wtedy nie trzeba ludzi pilnować szpiegować i szykanować bo sami będą chcieć pracować sprzedawać i tym samym tworzyć majątek firmy.. To jest klucz do sukcesu Panowie

ZEUS
@ww

Otóż to! Cała prawda o flegmach z Actavisu. Pensyjkę dać, autko dać i nie sprawdzać :) Do roboty się zabrać, jazda w teren i rzeczywiste wizyty odbywać!

Mnb
@ww

ACTAVIS POZAMIATANY NA CAŁY RYNEK JUŻ PODOBNO. ..W BRANŻY.

B.
@ww

Ale ludzie głupoty piszecie ! Teva zwolniła zarówno ludzi z Tevy jak i z Actavisu. Sporo ludzi z Actavisu zostało. Jak wytłumaczyc to, że kierownik z Act pracuje, a stara wyga, szycha Tevy nie? Że z całego zespołu ludzie Actavisu zostali, a Tevy polecieli na bruk? Nie miało znaczenia kto skąd pochodzi, traktowanie było równe. PS lepiej się nie wypowiadać jak się ma małe pojęcie o sprawie. Przyczyną upadku Tevy na pewno nie byli handlowcy Actavisu.

Jeszcze się zdziwią...

Panie prezesino takie bzdury pisać naprawdę aż żal czytać. Każdy kto umie liczyć i ma troche rozumu dawno już policzył by sobie że nie ma opłacalności w takiej strukturze jak zrobiła to teva. Na terenie jednego przedstawiciela z actavisu w tevie promuje te same leki czterech przedstawicieli, więc normalne że to nie było od początku opłacalne. Więc niech pan nie zrzuca winy na przedstawicieli z actavisu, bo jak widać nie umie pan liczyć i myśleć dlugofalowo tylko na krótką metę. Teraz i tu jak najwięcej zarobić jak najmniejszym nakładem i nie podzielić się z ludźmi chociaż wcześniej im się obiecało- żenujące podejście maluczkich dorobkiewiczów. Ktoś z tak znikomą wiedzą na temat promocji leków u lekarzy jak pan nie powinien wogule się wypowiadać, ktoś dla kogo jedynie wymiana w aptekach jest sensowna. Pan prezes lub jeszcze inteligentniejszy pan dyrektor do spraw rozwoju pożal się Boże HAHA Już nie długo sami będziecie jeździć i promować bo nikt nie jest głupi tak jak wy to sobie wyobrażacie i nie będzie chciał tu pracować u ludzi którzy nie potrafią dotrzymać słowa....

ZEUS
@Jeszcze się zdziwią...

Teva sięgnęła po rozum, i na szczęście S-lab również w porę się zorientował, że wydmuszka w postaci nieudaczników z Actavisu, ciągnie statek na dno! Nareszcie nastały czasy porządku i dyscypliny. Dyrektor spełnia pokładane w nim nadzieje!

.....
@ZEUS

Haha te Zusss no dyrektor spełnia chyba siebie, ciekawe czemu dzwonią po ludziach którzy masowo sami się zaczęli zwalniać po waszych popisach -czystkach - i nikt już w nic nie wierzy co tu się obiecuje. Jakoś nagle umowy się zaczęło przedłużać bez kontrolnych wizyt w polu bo nagle się okazuje że nie długo nie będzie kim orać w polu. No to znów rok popisów nowych ludzi i później czystke pan prezes zrobi bo się nie będzie zgadzać wizja farmaprom.

as
@Jeszcze się zdziwią...

Ciekawe - lamentujesz a jak sądzę pensję sporą zawsze dostawałeś na 100 % - a czy pracowałeś zawsze na 100% ...? sam sobie odpowiedz...

Medyczna

Cześć wszystkim. Mam ofertę pracy w S-Labie do działu medycznego. Czy możecie mi podpowiedzieć jakie są premie, flota i bonusy?

@Medyczna

Poczytaj niżej i masz wszystkie odpowiedzi, nic się nie zmieni, bo panowie s się nie zmienią :)

Medyczna
@wszechwiedzący

A możesz odpowiedzieć na pytanie? Nie interesują mnie plotki.

Były... na całe szczęscie
@Medyczna

Jeszcze kilka miesiecy temu powiedzialbym idź a teraz mòwie omijaj szerokim łukiem!!!! Linią kierują "menagerowie" z KRKA...warunki pracy fatalne. Leki bardzo trudne a oczekiwania z kosmosu. Brak jakichkolwiek narzędzi. Firma rezygnuje z IMS-u. Słyszałem, że zatrudnią wróżkę, ktora będzie ustalać wyniki sprzedaży. Ja na szczescie jestem juz poza tym a Ty lepiej nie ryzykuj, szkoda psuc sobie CV.

aktualny S-Lab
@Medyczna

Witaj - najlepiej sam się przekonaj na rozmowie - warunki finansowe są OK, samochody nowe, leki z popularnie stosowanych. Pracować trzeba jak wszędzie - byłam w różnych firmach. Sporo zmian teraz, ale realnie koniecznych, bo było sporo patologii... niestety taka prawda. Żadne forum nie da Ci odpowiedzi

@Medyczna

jeśli uważasz, że tu są plotki, to zapytaj właścicieli firmy :):):)

Były...na całe szczęscie
@Medyczna

ps. popytaj ludzi w terenie o stan rzeczywisty!!!!...dobre opinie o firmie na tym forum wychodzą tylko spod klawiatury prezesów firmy. "AMENT"

Polecam
@Medyczna

Jak nie masz gdzie się zaczepić to na rok jest praca w s labie,średnio teraz po roku wymieniają flotę ludzi ,dobra firma na szukanie porządnej firmy choć takich coraz mniej. Nawet najlepszych zwalniają przykład chłopaka ,który robił zamówienia na setki tysięcy po wyeksploatowaniu i odcieciu od sieci podziękowali z dnia na dzień. Wybór należy do Ciebie

ww
@Medyczna

Tu są tylko plotki i subiektywne opinie, najczęściej obrażonych - jak zresztą na innych forach firmowych - tylko tacy piszą ....

ROCCO Spencer

Nosił Wilk razy kilka i z Biofarmu juz pogonili wilka. HUAAAAA WILKI ROCCO o Was pamięta!

WILK DI CAPRIO
@ROCCO Spencer

Rocco cieniasie, wilczy bilet masz już oprawiony w ramkę? :)

@ROCCO Spencer

To był idiota xxl.

Scyzoryk
@Tomek

Ciekawie czy pamiętajcie jego wspaniałą akcję promocyjna z Kinder niespodzianką ;) :) to był przypał....

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

ubolewam jednak że jak określano tu na forum actavisowcow zwerbowano do firmy, gdyby nie s-labowe obiecanki , mieliby w tevie jak u Pana Boga za piecem (pod warunkiem uczciwej pracy ) . niesety jednak obiecanki cacanki a głupiemu radość.

@ja

no proszę Cię, obiecanki obiecankami, ale to raczej są duże dziewczynki i duzi chłopcy, i chyba powinni swój rozum mieć. Skoro z wcześniejszymi ludźmi, tzn. ogórkowymi panowie S. zrobili, co zrobili, to dlaczego w przypadku actavisowców miało by być inaczej? Przecież Sa...kiego już dłuższą chwilę nie ma, więc to, co było obiecane w 2017 już nieaktualne :) Moi znajomi z różnych firm dostawali propozycję przejścia do S-labu pod skrzydła p. Saw.....go, nikt się nie zdecydował, mimo, a może właśnie dlatego, że te propozycje były fantastyczne...Pracując na tym rynku można sporo info z terenu wyciągnąć...a czy teraz leci patologia? zaufani Saw...iego polecą pierwsi, generalnie cała grupa jest nierentowna, bo jak można mieć plan mniejszy od kosztów własnego utrzymania (pensja premia samochód paliwo zus oraz wszelkiego rodzaju podatki) i to ma się spinać finansowo? Takie sytuacje tylko w S-lab i to na krótko :)

Lililaj
@wszechwiedzący

Wszechwiedzący. Brawo. Nareszcie pisze ktoś jak jest.

realista
@ja

Kto uczciwie pracuje wszędzie ma spokój - a tu to niby za darmo pracował ktoś??? Jeśli ktoś jest nieefektywny to, nie ma znaczenia w jakiej firmie, nie bedzie mile widziany. Zatrudnił by ktoś z Was takiego w swojej firmie?

NOWY ROK

Komu kończy się umowa w styczniu z linii K2? Czy otrzyma wyróżnienie w postaci kolejnej? Czy 3 lub 4 stycznia ktoś otrzyma "podziękowanie" za dotychczasową współpracę? Tego i wielu innych ciekawostek dowiecie się wkrótce :) Do Siego.

OMNIWIEDZĄCY
@NOWY ROK

Wyroki zapadły. W środę będzie wiadomo.

Gutek

Czy możecie cos więcej o tym 'oczyszczaniu"?

@Gutek

do końca roku ponad 20 sztuk poleci...

Zaangażowana
@Gutek

Czyj region jest najbardziej narażony?

@Zaangażowana

Każdy, w tej firmie zawsze była jest i będzie loteria..na to spotkanie świąteczne, to trochę strach jechać :) albo ze zwolnieniem w kieszeni, to też jednak ryzykowne...

KOŃ TROJAŃSKI
@wszechwiedzący

To nie jest i nie była loteria. Trwa czyszczenie z patologii. Byłaś/byłeś osobą udającą, że pracuje? No to lecisz :)

Bogowie Olimpu

Bogowie Olimpu wszystko widzą. Proces oczyszczania z patologii jeszcze się nie zakończył. Wesołych...

Mistrz JEDI

K2 nie ma się czego obawiać, tzn. Ci którzy uczciwie i ciężko pracują, mogą czuć się bezpieczni! Osoby będące statystami i udające, że pracują mogą spodziewać się weryfikacji. Niech moc będzie z Wami :)

PrawieOptymista
@Mistrz JEDI

Dokładnie! Niestety znalazła się grupka takich, którzy myśleli, że się samo zrobi!!! Mocno "popsuli" atmosferę i niestety trzeba będzie włożyć duuużo pracy, żeby to odbudować... Wierze jednak, że sie uda ;)

Ponoć teraz K2 wycinają????

Zaangażowana
@*

Było do przewidzenia. Żadna niespodzianka. Są w ogóle ciekawe oferty pracy na rynku?

Farmaceuta

Kurczaki, szkoda że zwolnili tego śmiesznego Bartka z Lubuskiego, zawsze jak do nas przyjeżdżał to dziewczyny mogły u niego kupić tanio proszki i płyny z Niemiec, kawy Jacobsa po 10zł, dobry był herbatnik jeden ;).

Farmaceutka
@Farmaceuta

I tego R.S. ze śląskiego :( Taki był miły.

RS
@Farmaceutka

Ten RS to się sam zwolnił ;)

RS
@Farmaceutka

Ten RS to się sam zwolnił ;)

Razny
@Farmaceuta

Za 10zł to i ja bym kawke kupił, pewnie te co za budżet kupował żenił na lewo...Obrotny chlopak z niego jest ;)

GZ
@Razny

Z budżetu to by dużo kawy nie kupił ani proszków bo 125zl na miesiąc dają :)

@GZ

Na niemieckiej chemii to drugą pensje sobie krecił ;),

Delfinek

S-lab to fajna firma ale sądzę, że niektórzy nie powinni tu pracować.

to ty

A co z ogórkami ?

Titi

Żart prezesa " że niby w S labie praca do emerytury"???chyba na magazynie :D:D to się uśmiałem:D żart tysiąclecia :D

do Titi
@Titi

nie, magazyn to zamknie pierwsza kontrola, która zobaczy jak się walają sterylne opakowania do kropli zumy w tym syfie :):):) do emerytury to chyba bezpieczny tylko flotowiec, nic nie ujmując P., bardzo miły gość :)

Edek z kraju kredek.
@do Titi

Emerytura z wlasnej dz.g. to chyba głodowa...Nikt Ci tyle nie da , co Ci S- lab obieca. Pozdrawiam Edek

WOW

dokładnie tak. Wywalił ludzi którzy budowali od zera sprzedaż, panwie prezesi mówili o firmie rodzinnej i pracy do emerytury (HAHAHA) o czym wszystkich ludzi potraktowali jak śmieci (wywalili wszystkich) mówiąc że sory ale takie czasy firma na zakręcie i inne takie pierdoły. Moim zdaniem ludzi nie traktuje się jak szmaty, ale w tej firmie to już standard. Jak się dostaniesz to usłyszysz tekst "To jest POLSKA firma rodzinna i każdy kto w niej pracuje to ma pracę do EMERYTURY. Powiem tak szkoda czasu i wątpliwego znaku w CV, że pracowało się tam. Jeśli chodzi o mnie to nie polecam

@WOW

To najgorsze co można zrobić ludziom którzy zbudowali sprzedaż...ale wiadomo że jak chodzi o kasę to nie ma żadnych skrupułów.W mojej firmie było parę lat temu podobnie więc to chyba standard u "panów prezesów".

Pan jest moim pasterzem
@WOW

Ponownie frustraci zabierają głos. Wszyscy, którzy zasługują, zostają wynagradzani bardzo dobrymi pieniędzmi! Warunki pracy wzorcowe. Wystarczy chcieć. S-LAB wkracza na nowe ścieżki rozwoju. Wprowadza unikalne rozwiązania w sprzedaży oraz leki najwyższej jakości do obrotu. Firma stawia na ambitnych, głodnych sukcesu ludzi, którzy nie boją się zaangażować w misję tworzenia rzeczy wielkich.

@Pan jest moim pasterzem

O pan prezes się odezwał. Prawda w oczy kole. Panie prezesie ci frustraci dali panu kasę. Proszę pamiętać że na szacunek pracuje się latami a traci się go w jednej chwili. Pan szacunek ludzi którzy pracowali u pana stracił, a ci co obecnie są w tej pseudo firmie są tylko dla kasy. Kasa się skończy i kopną pana tam gdzie kopnął pan ludzi którzy budowali firmę od zera. Tak od zera bo bez nich nic pan by nie zrobił. Spojrzy pan w lustro i przestanie sam siebie oszukiwać. Bo w pana naturze jest plucie w twarz i mówienie, że to tylko deszcz pada

Delfinek

Czy praca przedstawiciela farmaceutycznego jest dobrze wynagradzana?

Doradca
@Delfinek

Jak masz doświadczenie to dobrze firma zapłaci! Aplikuj.

Justyna

Dostałam zaproszenie na drugi etap na przedstawiciela medycznego. Powiedzcie proszę jak wygląda sprawa zarobków i czas pracy?

Schoolgirl
@Justyna

Justyna, realnie możesz uzyskać od 3500-4500 netto, w zależności od doświadczenia. Samochody do Opel ASTRA. Czas pracy to standardowe 8 godzin, na pewno nic ponad. Wizyty lekarskie plus apteczne. Premie realne, chociaż wszystko zależy od szczęścia, czyli dobrego terenu :) Umowa o pracę. Kierownicy np. w centralnej i zachodniej części Polski, są w porządku. Południowe tereny też dobre opinie mają. Tereny olsztyńskie ogarnia, a może nie ogarnia lalka barbie. Ale to drobiazg. Ogólnie WARTO! Daj mocy na II etapie.

były cudotwórca nazywany przez właścicieli "Gwiazd
@Justyna

jak nie musisz , to się nie pchaj, brak szacunku dla tych, którzy przez lata harowali w tym syfie....ale jedno trzeba przyznać, bajki świetnie opowiadają, nie wiem co biorą, ale dobrze daje...po tym g..nie trudno o dobrą pracę

Wielki Szu
@były cudotwórca nazywany przez właścicieli "Gwiazd

Jak to mowi pewna pani kierownik z dużą warstwą tynku na sobie, " Twój czas minął "...

@Wielki Szu

nie miałam możliwości poznać, ale nie żałuję, brak kompetencji, oraz czegokolwiek, jeśli chodzi o sprzedaż, tylko tynku ponoć baaardzo mnóstwo :) pozdrawiamy p. K

@Schoolgirl

Dzięki za konkrety.Wiadomo że nigdzie nie jest kolorowo...o prawie wszystkich firmach pisze się na forum źle. Zmieniam pracę po 5 latach i jak czytam opinie o mojej firmie to włosy mi się jeżą na głowie bo połowa tych informacji to bzdury pisane przez osoby które ciągle kombinowaly jak tu robić żeby się nie narobić;) Rzuciłam w S-lab dosyć wysoką podstawę i byłam ciekawa czy ta kwota w ogóle jest dla nich realna. A możesz mi powiedzieć co się dzieje kiedy planowaną ilość wizyt zrobi się w krótszym czasie niż wymagane 8 godzin? Jak wygląda sprawa prywatnego użytkowania samochodu? Z góry dziękuję:)

Schoolgirl
@Justyna

Jeśli masz wyniki, to masz spokój :) Auto w granicach rozsądku możesz użytkować :)

@Schoolgirl

Praca dla naiwnych. Jeśli ktoś myśli o poszanowaniu przez firmę to grubo się myli. To prawda, że mało kto pisze dobrze o swojej firmie ale w przypadku S-lab to są fakty. Raczej w żadnej firmie panowie Prezesi nie mówią o tym że zespół jest super, a następnie go kasują a przez cały czas ludzi poniżają. Jeśli wam to pasuje warto, dla osób które lubią takie klimaty faktycznie to jest super miejsce.

@WOW

Możesz napisać o co konkretnie chodzi?Bo już wiele komentarzy na ten temat padło... S-lab wyrzucił swoich przedstawicieli i tworzy nowy zespół czy jak?

Dzidek

Jesteście przekonani, że o S-lab-ie nie można napisać coś pozytywnego? Każdy przecież jest świadom tego, że nie ma idealnych firm. Może trzeba poprawić pewne tematy?

kolega z terenu
@Dzidek

zastanów się, czy znasz w Polsce firmę farmaceutyczną, bądź farmaceutyczno-medyczną, gdzie w przeciągu 9-ciu lat na każdym terenie jest wielokrotna rotacja, nie na jednym, dwóch, ale na każdym. pokaż jedną firmę, gdzie kierownicy krajowi zmieniają się raz na rok, maksymalnie na dwa. Pozytywnie myślisz, jak przychodzisz do tej firmy i panowie s opowiadają bajki, o rozwoju i świetlanej przyszłości, a potem masz brutalne zderzenie z rzeczywistością.... pracuję na tym rynku długo i mogę wymienić mnóstwo osób, które w jednej firmie pracują powyżej 10 lat, pokaż mi taką osobę w tym badziewiu, która pracuje od 2008, kiedy byli przyjmowani pierwsi ludzie na teren, oni byli naprawdę mocni i wprowadzili ponad 100 nowości do aptek, będąc na gównianej działalności, traktowani jak złodzieje, rozliczani z każdej gównianej próbki podrobionych perfum, które firma dokładała do pakietów... np na małopolskim od tego czasu jest już bodajże 7 bądź 8 osoba, to policz sobie, po jakim czasie jest wymiana repa? Nie ma takich ludzi... i jeszcze jedno, kiedyś w slabie można było dobrze zarobić, teraz jedna wielka lipa... a zaraz skończy się program z dofinansowania i pójdzie masowe zwolnienie K2, bo po dofinansowaniu miejsca pracy muszą utrzymać 12 m-cy...pierwszy odpłynął sawicki, pozostali z jego grupy już w blokach startowych, aby ruszyć za swoim guru. temat rzeka, szkoda czasu na takie g..no

Lolo

Przecież cały ten actavis poszedł do s labu na przeczekanie dostali odprawy w actavisie i w slabie mieli czas znaleźć porządną firme dziwne tylko że góra się na ich bajki o sukcesie nabrała tacy są naiwni szefowie tam?

@Lolo

nie, nie są naiwni są idiotami i myślą , że pozostali też są :)

Po rozmowie kwalifikacyjnej

HAHAHA szukacie nowych pracowników bo już wiecie, że 70% ludzi rozsyłało już cv do innych firm :> fajnie widzieć jak łapiecie się brzytwy :> aha i pozdrowienia dla rekrutującej Pani, chyba się Pani pomyliła, że ktoś zgodzi się na takie warunki xD

zainteresowana
@Po rozmowie kwalifikacyjnej

Która Cię rekrutowała? Jakie dawali warunki? Właśnie mam iść na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków