Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

Dramat

Cześć wszystkim, jeżeli się zastanawiacie nad praca w tej firmie to powiem tak, niestety większość opinii tutaj jest jest prawdziwa. Jeżeli nie macie nic innego i chcecie pojeździć fajnym samochodem to spróbujcie ale jeżeli macie alternatywę to odradzam. Idealnie pasuje tutaj przysłowie „ryba psuje się od głowy” i tutaj tak właśnie jest, pion „menadżerski” totalnie zacofany. Ogólnie w tej firmie musisz codziennie udowadniać, ze nie jesteś (usunięte przez administratora) Ja rozumiem wszystko, rozumiem GPS w samochodzie itd. Ale w tej firmie to jest jakiś koszmar, oczywiście jest Tracker, o 9 najpóźniej musi być pierwsza wizyta, czas dojazdu do lekarza nie liczy się, musisz być 8 godzin w terenie pomimo tego ze praca jest po części zadaniowa, pisanie smsa po pierwszej i ostatniej wizycie, codziennie zamówienia w farmapromie, codziennie tabelki kto ile sprzedał poszczególnego leku. To nie wszystko, pomimo tego ze tankując piszesz podajesz stan licznika to i tak każdy paragon zbierasz i opisujesz oraz prowadzisz ewidencje gdzie dokładnie byłeś ile km dziennie zrobiłeś. A i taki drobiazg ale podwójne z reguły co tydzień lub dwa tygodnie. Leki ciężkie to promowania ale zależy od terenu jak poprzednik wypromował. Jeżeli ktoś lubi taka prace i udowadniać codziennie ze nie „kradniesz” to śmiało spróbuj, niestety fajny samochód to nie wszystko. Powodzenia

@Ktos

Podasz widełki pensji? Za co dostaje się premie, że są one tak wysokie, jak piszesz? O co chodzi z samochodami? Firma oferuje służbowy pojazd? Z góry dziękuję za informację.

Julia

Drodzy przedstawiciele macie flotę nieosigalną dla przeciętnego Kowalskiego, d wozicie w luksusie , premie na czas , dobrą podstawę i co jeszcze , może 3 wizyty dziennie i brak celów. Ludzie ogarnijcie sie , otwórzcie firmę , zatrudnijcie ludzi i utrzymajcie się na rynku . Potraficie tylko narzekać i wypisywać te wszystkie obelgi . Jesli jesteście tacy mocni w buzi to podpiszcie się swoimi danymi zamiast ukrywać się jak szczurki za nickami . Ja bym już dawno Was ścigała prawnie za takie wpisy .

@Czesław

Jakieś brednie , jakie elementy kontroli ???? Tracer ???? Tracer to też (usunięte przez administratora) jakby się coś stało wypadek czy coś byłeś byłaś w pracy chociażby .

Wiecie, czy S-Lab udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ogłoszenie
@Były

współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej - nie jest nowoczesna konkurencyjne warunki zatrudnienia - jakby premie były realne to tak ale nie sama podstawa szkolenia dedykowane do stanowiska - szkolenie na bardzo niskim poziomie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy itp.,) przyjazną atmosferę i warunki pracy - nie ma przyjaznej atmosfery, jest bardzo nerwowo bo nie idzie

Zarząd

Krzys
@Zarząd

Który osioł z zarządu to napisał. Księgowa i kadrowa w jednej osobie jako jedna na całą firmę. Opóźnienia w zwrocie zaliczek. Trzeba mrozić własną kasę. Ludzie traktowani jak smieci. Co tydzień nowy kretyński pomysł na promocję leków. Dyrektor błagający ludzi żeby nie odchodzili bo od stycznia zrotowalo już ponad 50% przy 40 osobowym zespole. Kierownicy bez charakteru bez pomysłu całkowicie podporządkowani idea oderwanych od rzeczywistości dyrektora i naddyrektora. Mercedes to nie wszystko

Mania Nowy wpis

Customer Success Specialist jakie jeszcze może znać języki? Jestem po filologii francuskiej a w ofercie pisali, ze mile widziane osoby z innymi językami, pytanie jakimi - bo nie doprecyzowano. Francuski mój się przyda?

Maciek Pakulski Nowy wpis

Dzień dobry bardzo wszystkim. I tym anonimowym i tym odważniejszym. Od marca dołączyłem do organizacji jako Business Unit Manager Rx i mam zamiar poprawić ją w wielu obszarach. Również reputacji i komunikacji. Zatem jeśli masz pytania w szczególności dotyczące rekrutacji, to śmiało pisz maciej.pakulski@s-lab.pl Odpowiem osobiście lub skieruję do odpowiedniego menadżera. Pozdrawiam serdecznie, Maciek Pakulski

Olo Nowy wpis

Auto to nie wszystko , na koniec zapłacisz za coś co się wydarzyło nie z twojej winy . B

Zarząd

Firma kieruje się zasadą z której słynie Richard Branson „Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.” Będąc pracownikiem Naszej firmy poczujesz się jak Ktoś wyjątkowy. Zapraszamy do złożenia swojego CV. Oferujemy luksusowy samochód, bogate szkolenia wstępne i rozwojowe, elastyczny czas pracy, budżet i narzędzia promocyjne, wysokiej jakości sprzęt komputerowy ułatwiający codzienną prace, wsparcie zespołu (informatycy, HR, flota, dział medyczny, dział marketingu itd.), dodatkowe dni urlopu, atrakcyjne wynagrodzenie plus bardzo wysokie premie.

@Zarząd

Elastyczny czas pracy to znaczy że można zaczynać o późniejszej godzinie albo wcześniej kończyć nie tłumacząc się z tego czy każdorazowo trzeba takie sprawy uzgadniać z przełożonym? Ile jest dodatkowych dni urlopu i z czego one wynikają?

Zuzka
@Zarząd

Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, to w jakich granicach ono oscyluje? I co do premii, to za co w ogóle można ją otrzymać? Jest jakiś regulamin, który trzeba przestrzegać, aby dostać te dodatkowe pieniądze?

@Zarząd

Firma oferuje bogate szkolenia wstępne i rozwojowe. Czy dzięki tym rozwojowym jest szansa, aby awansować na wyższe stanowisko? :-) Poza tym, jeśli chodzi o dodatkowe dni urlopu, to ile się ich dostaje? I właściwie za co? Z góry dziękuję za informacje.

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

racja
@Julia

dokładnie, wpisy są jak podpisy i łatwo namierzyć delikwenta który obraża i zniesławia innych . Ludziom się wydaje że są bezkarni w necie ale tak nie jest . Takie zachowania mają saoj paragraf

@racja

Większość osób które zostawiają tutaj wpisy mogą to samo powiedziec w twarz szefostwu i kierownictwu wiec paragrafy możesz sobie schować w kieszeń

Ryszard

To już lepsze rozwiązanie. A opinie na forum są jak najbardziej potrzebne, zwłaszcza potencjalnym pracownikom by zobaczyć jakich pracodawców na przykład omijać z daleka. I też żeby się przekonać z jakimi potencjalnie osobami przyjdzie współpracować.

@Julia

No i co z tego, że można każdego namierzyć ? Jeżeli kogoś nie obrażasz i wyzywasz, to mi to LOTTO znasz to ? Prawda boli, aż tak ?

@Julia

Julia Skoro uważasz ze firma jest taka idealna i tyle daje to zastanów się dlaczego jest taka rotacja ludzi ? I zaczniesz myśleć wówczas o tym a nie szukać i namierzać …. Ta firma zrobiła niejednym wielka krzywdę i Ministrant M.K największa a tego się nie zapomina ….

Ewelina
@Michał

Ale na czym ta krzywda polegała? Czy brak laptopa do pracy i ewidencjonowanie czynności kwalifikuje się do pojęcia "krzywda"? Chyba masz coś innego na myśli, tylko tego nie opisujesz.

Zbychu
@racja

to nie żadne zniesławianie tylko opinia poparta przykładami. Samochód ( również tej klasy) jest narzędziem pracy i narzędziem hr branding-owym tej organizacji. Przykład pokazują poszczególne elementy kontroli w przykładowym dniu pracy. Mam wrażenie, że nie warto aplikować do tej firmy. Pytanie jak rekrutowani są pracownicy oraz jak wygląda komunikacja i atmosfera w firmie skoro pracownik podlega tylu weryfikacją w ciągu dnia.

Czesław
@Zbychu

O jakiej kontroli piszesz? W samochodach są gps i sprawdza się gdzie i ile czasu spędza pracownik? O to chodzi? Potem jest z tego rozliczny, co?

@Julia

Też mam na imię Julia...ciśniesz po ludziach a takim imieniem może się podpisać każdy... Zresztą nie kojarzę, żeby jakaś Julia pracowała w terenie i odważyła się napisać coś takiego... Jakbyś trochę pomyślała...pomyślał...to niestety wszyscy przedstawiciele muszą sprzedać żeby zarobić na te Mercedesy ... Poza tym samochód to nie wszystko Każdy przyzna mi rację, że wolałby więcej zarobić niż jeździć tej klasy autem...

@Julia

Masz racje że samochód to nie wszystko ale jak się ma dobry do pracy to jak dla mnie całkiem na plus. A jeśli chodzi o zarobki to premie są zawsze do osiągnięcia? Czy trzeba się nagimnastykować żeby zasłużyć? Jak oceniasz?

@Czesław

Marek K szef linii aptecznej poniża pracowników i manipuluje. Jeśli jesteś kobietą omijaj pracę z Markiem K. Jeśli jesteś mężczyzną, zatrzyma się tylko na poniżaniu.

@Karolina

nie jestem tylko do końca pewna czy takie konkretne wskazywanie nie pochodzi pod rodo przypadkiem. co do pracowników jeśli się tak czują to co wobec tego robią tak konkretniej?

@Karolina

Karolina jestes jak (usunięte przez administratora) przedstawiasz inną rzeczywistość. Jestem mężczyzną i nikt mnie nie poniża, kobiety w moim zespole również mają się dobrze. Zanim cos takiego napiszesz, upewnij się że masz rację. Pozdrawiam

Justyna

To ciekawa jestem po co w ogóle takie coś napisała, jakby miało to być nieprawdą... Ale skoro u was w zespole jest w porządku to opowiesz jak pracę macie zorganizowaną? Stały skład od dłuższego czasu czy zdarzają się rotacje?

@Karolina

Co za bzdury ???? Marek poniża kobiety ??? Marek pomaga jak może , wspiera , walczy o każde zamówienie do ostatniej sekundy , nie wprowadza stresującej atmosfery i do tego ma jeszcze poczucie humoru i duży dystans . Chłopaki też nie narzekają . Marek nie lubi odwalania pańszczyzny i jest profesjonalistą w branży wymagający i konkretny więc wszystko działa w dwie strony .

Kandydat PM

Cześć wszystkim, Czy mam szansę na odzew ze strony firmy odnośnie aplikacji na stanowisko PM, jeśli nie mam doświadczenia w branży medycznej? Mam doświadczenie w dużych korporacjach FMCG oraz jestem w trakcie studiów, tu też kolejne pytanie. Wykształcenie wyższe to warunek konieczny, czy pracownik w trakcie studiów również spełnia wymagania rekrutacyjne firmy?

Jak dużo osób pracuje w S-Lab?

Szukają teraz farmaceutę do nadzoru w hurtowni. Ktoś pracował na tym stanowisku? Głównie wypowiadają się osoby pracujące jako przedstawiciel. Warto aplikować? Chce zmienić prace bo aktualna w aptece nie jest dla mnie satysfakcjonujaca pod wieloma względami. Ile można zarobić? Wyglada zachęcająco informacja o możliwości awansu. Jakie wyższe stanowiska są oferowane po czasie? No i przede wszystkim po jakim czasie można liczyć na awans?

Dramat

@Dramat

Jeśli przeszkadza Ci raportowanie, sprzedaż do aptek, praca 8 godzin to zastanawiałeś się czy praca Przedstawiciela jest dla Ciebie ?

CC
@Dramat

Do kiedy pracowałeś, że opisujesz taki "dramat"

Ktos
@Dramat

Tylko dobrze by było żebyś podkreśliła iż tak może jest w dziale medycznym , dział OTC to zupełnie inna bajka i mi się pracuje bardzo dobrze . Wszystko się zgadza i sms z raportem 2 minuty raptem i wizyty ( nie muszą być 8/16 ale 8 godzin pracujesz zgodnie z prawem pracy, paragony zbierasz no faktycznie straszna rzecz z floty, Tracer jest no i co w związku z tym GPS w samochodach nie mamy a większość firm ma i mamy do dyspozycji km prywatne również . Odnoszę wrażenie jakbyś nie wiedziała jak wygląda praca przedstawiciela Mi się pracuje bardzo dobrze i polecam dział OTC . Marek K super szef pomocny wspierający z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie i otoczenia ale wymagający i konkretny . Wszystko działa w dwie strony zawsze . Pensja ok premia drugie tyle albo i więcej o samochodach nie wspomnę nawet jakiej klasy ???? Mamy spokój nie inwigilują nas i spokojnie pracujemy sobie na wynik . Produkty świetne i bardzo lubiane przez farmaceutów i systematycznie zamawiane . Ja polecam pracę w S LAB dział OTC

@Ktos

Zainteresowana

Tak dużo tu pytań się ostatnio pojawiło odnośnie pracy, a feedbacku od was brak:( Mógłby jednak ktoś mi pomóc, i nakreślić obecną sytuację firmy? Szukają Przedstawiciela aż w 16 lokalizacjach. Podobno oferują konkurencyjne warunki na rynku, to prawda? Ile doświadczenia wymagają, dwa lata jako ph w branży medycznej powinno wystarczyć? Jest jakaś ścieżka kariery, np. możliwość awansu na stanowisko kierownika regionalnego, czy to raczej nie wchodzi w grę?

Olgierd

Cześć Jaka wielkość pensji jest na stanowisku PM/PF? jaka flota w firmie na ww stanowisku?

@med

Jak sie pracuje w linii medycznej? Zastanawiam się czy warto startować

.......

Jaki macie zdanie o przedstawicielu o imieniu Beata???

Widzę że jest dużo ofert na różne miasta ale na Mirków na przedstawiciela nic :( szkoda, wiecie kiedy się to zmieni ? Chciałabym pracę mobilną.. ktoś w kwietniu pisał o rotacjach, ale chyba ustało ?

Hary

DEREKTOR N...k zachowuje się jakby to była jego firma, szczególnie widać to w całkowitym braku profesjonalizmu i w nieludzkim podejściu do pracowników Cała " góra " obsadzona kolesiami z KRKA to chyba też o czymś świadczy... Najfajniejsze w tej firmie to są Mercedesy ;)

Tu chyba zatrudnia się więcej niż 10 osób, prawda? Zastanawia mnie ten łańcuszek wrzucony tu na forum i w zasadzie fakt, że od paru miesięcy nikt nie odnosił się do warunków zatrudnienia. po ostatnim wątku zastanawiam się czym przedstawiciele teraz jeżdżą? Jakie auto dostane jeśli przyjmę się od nowego roku? i ile wynosi podstawa?

Sławomir

A to czemu? Możesz napisać o co chodzi? Myślałem o pracy jako przedstawiciel ale widzę że coś atmosfera szwankuje. Czy nie mam racji?

Tn

Uwaga do wszystkich, którzy chcą aplikować. Jak jesteś desperatem albo jak nie masz już co do gara włożyć to przyjdź do nas. Jak szanujesz siebie, swoje zdrowie psychiczne to nie przychodzi, nie aplikuje, nie myśl o tej firmie. Jak lubisz sadzic słoneczniki, kupować babeczki wbijać w nie flagi to przyjdź, będziesz mieć dużo śmiechu i zabawy. Jak nie lubisz akcji typu wszystko na wczoraj, wypełniania nikomu nie potrzebnych tabelek to nie przychodzi. Jak kręci Cię że ludzie będą podziwiać twój samochód przyjdź, jak chcesz szkoleń rozwoju, normalnej atmosfery nie przychodzi. Jak nie przeszkadza Ci że iq zarządzających (nie mówię o właścicielach ) łącznie tylko trochę przekracza iq inteligentnej małpy to przyjdź. Taki to ten S-Lab a miala być taka fajna firma. Akcje promocyjne świadczą tylko i wyłącznie o poziomie kultury, wyczucia smaku, gustu i taktu wymyślających.

Wiecie, czy S-Lab udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie ma laptopa. Kup sobie swój i używaj go do pracy.

Justyna

Czyli praca zdalna normalnie jest dostępna?

Były

Nie. Laptopoów nie ma do pracy zdalnej, nawet w terenie są telefony tylko. Ewentualnie. I najlepsi mają tablety ale i tak innych (usunięte przez administratora) że ich nie mają. Cyrk na kółkach, ujarany suszem. Ale jeździsz mercedesem więc może lepiej nie myśleć o zdalnej tylko o Mercedesie ?

Dominika
@Były

Aha? No to trochę lipa, a co trzeba osiągnąć żeby być tym "najlepszym" co chociaż tablet dostanie? Bo szczerze to średnio mi się widzi używać swojego kompa do pracy. Każdy ma takiego mercedesa czy też tylko dla wybranych? ;p

Kkk
@Były

Jacy najlepsi każdy ma tablet

Ogłoszenie
@Były

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków