brak logo

Ares-Service - Agencja Ochrony

Gdańsk

Opinie o Ares-Service - Agencja Ochrony

alex 2013-01-27 13:44:19
Pracuję w tej firmie od roku czasu. W umowie mają napisane że jest premia oraz płacone godziny nocne. W rzeczywistości jest inaczej. Nie są płacone godziny nocne, nie ma żadnej premii, oraz nawet nie dają nic na święta. Nie obchodzi ich pracowników, z biura dbają tylko o swój tyłek. Ci z biura jeżdzą mercedesami, a zwykły pracownik jest traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
1
anonim 2013-07-09 22:28:25
alex, a nie zgłaszałes nigdzie tego? Skoro masz podpisane na umowie z Ares-Service to chyba można jakos to wywalczyć? Wszystkim nie wypłacają premii? Ani nie płaca więcej za nocki?
Kotlet schabowy VIP 2015-06-11 16:23:26
Pamięta dawno temu jak byliśmy z kolegą ze swoimi CV w tej firmie to pewien koleś z kałdunem jak beczka piwa wziął od nas je kładąc na stole i postawił sobie na nich obiad z KOTLETEM SCHAOBOWYM I PYRAMI Z MIZERIĄ i powiedział że nie zarobi na nas bo jesteśmy za młodzi i zdrowi hahaha stare czasy po tym zdarzenbiu wylecieliśmy za granice i żyjemy jak pączki w maśle w polsce wydaje się kase tyko na wakacje i świeta dzięki ARES !!!
wert4 2015-10-11 22:27:16
firma specjalizuje się głównie w profesjonalnej fizycznej ochronie osób i mienia, konwojowaniu wartości pieniężnych ,przedmiotów wartościowych i transportów samochodowych, zabezpieczeniu imprez masowych,analizach potencjalnych zagrożeń i ich eliminacji, doradztwie i opracowywaniu planów ochrony, są raczej polecani na rynku jeśli chodzi o usługi..
glac 2016-04-23 10:51:04
wert, z tym się zgodzę. Problem polega jednak na tym, że stawki panujące u nich to średnio 6-7 zł za g odzine.
Zostaw swoją opinię o Ares-Service - Agencja Ochrony - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ares-Service - Agencja Ochrony