Centrostal Kielce

Kielce

Opinie o Centrostal Kielce

Pracownik roku 2009-12-03 20:06:24
Jeżeli nie chcesz umrzeć z głodowej pensji, to omijaj i nie daj się nabrać na pracę w Centrostal kielce.W każdym z oddziałów oczywiście .
Pensja pracowników w tym wymieniam, fizycznych t.j. spawaczy, upalaczy, elektryków,kierowców wynosi 1100 zł. netto. Proszę nie pomyśleć ze to żart. to głęboki [usunięte przez moderatora] nie obrażając [usunięte przez moderatora].
Ania 2010-02-18 20:22:19
Dokładnie tak jest jak opisuje kolega wyżej,większość pracowników którzy pracują już w tej firmie po 30 lat i ci którzy pracują od niedawna dostają 1100 zł na rękę Śmiech, to prawda że kiedyś było dobrze , były premię kwartalne , miesięczne ale od ok ponad roku ich nie ma , czysta pensja 1100 zł i gdzie tu żyć ??? Gdzie poszanowanie dla pracownika za tyle lat pracy!!!!!!! Ale dobrze jest pierdzieć w stołek i liczyć pieniądze a towar sam się wyda!!!!![usunięte przez moderatora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiający na ludzkiej krzywdzie.Odradzam pracę w Centrostalu, nawet na posadzie w biurze.
Anna P. 2010-03-01 11:20:00
W Centrostal S.A. Kielce zatrudnione są dwie Anie. Jedna w oddziale w Radomiu a druga w Kielcach. Ja pracuję w siedzibie Spółki w Kielcach i mam na imię Ania. Oczywiście "nie jednemu psu Burek" ale na moje nieszczęście ktoś wybrał sobie Nick Ania. Wyjaśniam, że to nie ja! Nie chcę brać odpowiedzialności za te słowa!
Wyzysk 2010-03-13 12:09:54
60 lat historii istnienia na rynku nie wystarczy by firma miała stabilne fundamenty finansowe gdy na potęge kredytuje się tworzenie kolejnych oddziałów w większosci z mizernymi dochodami a gdy następuje okres słabszej koniunktury przeżuca sie koszty ryzyka inwestycyjnego na biedną i tak w zarobkach ogółem załoge tłumaczać wszem i wobec że to wina kryzysu. Czas pomyslec o prawdziwej restrukturyzacji i likwidacji nierentownych przedsiewzięć.
anonim 2010-04-09 14:32:05
Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie i z góry odradzam jeżeli chcecie zachować choć odrobinę spokoju i godności. Szefostwo czyli [usunięte przez moderatora] uważam za oszustów krętaczy i złodziei, do tego dorzucam całą śmietankę dyrektorską z Kielc i innych oddziałów. Szefowie - bogowie okradają swoich pracowników mydląc im oczy premiami za wykonanie planu, który i tak w trakcie trwania kwartału zostaje zmieniony - oczywiście podwyższony, no i znów gdy pracownikom uda się wypracować dla siebie jakieś sensowne pieniądze, Państwo [usunięte przez moderatora] i znów owy plan sprzedaży podnoszą, oczywiście po to by napchać własne kiesy a nie wynagrodzić ludzi którzy dla nich te pieniądze zarabiają. Panowie w garniturkach, zakasać rękawy i zapieprzać na magazynie za 1100 netto i cieszyć się że się pracuje w Centrostalu z 60 letnią tradycją i jeszcze do tego utrzymać swoje rodziny.
Robal 2010-11-13 20:26:16
Pracuję tam. Nikt nie pracuje tam dla zarobków ani dla tego że to lubi! Większość pracuje bo musi, jak znajdą inną lepiej płatną ale nie koniecznie lżejszą prace od raza uciekają! Chyba że się ma już korzenie w tej firmie i wiek nie pozwala na znalezienie pracy! I to prawda że zarabia się 1100 netto! Z dłuższym stażem 1400 netto! !!!!!!!!!!Zbyt mało [usunięte przez moderatora] choć firma na zbyt nie narzeka !!!!!!!!!!!!!!! Praca ,zależy gdzie: plac ciężka (przerąbane ), magazyny (chociaż nie pada) ale też ciężka! Warunki pracy kiepskie, posiłki regeneracyjne da się zjeść, raz lepsze raz gorsze. Kierownik magazynów pan S. uważam że ok.
jordan 2011-11-13 14:24:14
Witam
Mam pyt. jak wygląda praca na produkcji zbrojeń oraz jak się kształtują zarobki.
Przy składaniu cv kierownik powiedział że płaca jest akordowa stawka od 10zł/h dla mnie to bardzo dobre zarobki.
Niestety już przyjął paru nowych także narazie z pracy nici ale chciałbym wiedzieć na przyszłość.
Ania 2012-02-08 11:03:42
Nie dość, że ludzie pracują za głodowe stawki to są traktowani jak śmieci - jest zakaz wszystkiego. Brakuje tylko licznika wejść i wyjść do toalety. Naprawdę marność...Marna kasa, marne zarządzanie, marna kultura pracy, marne kompetencje zarządzających i właścicieli...Sukces tej firmy jest wątpliwy.
kamikaze 2012-09-25 09:29:54
Odradzam!!! [usunięte przez moderatora] jak diabli. Na magazynach robią w deszcz, w gorąc czy mróz na otwartej przestrzeni i 1100zł na rękę szok!!! Na zbrojarni robią 3 zmiany po 8h lub 2 zmiany po 10h lub 12h plus niekiedy co druga sobota po 10h i co? 2800 na rękę plus minus 200zł, chyba że zima to się weźmie po 1600zł na rękę a za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taki że w [usunięte przez moderatora] to ludzie mieli wczasy :D biuro WPZ traktuje ludzi jak jakiś plebs a kierownik to cham. ODRADZAM!
kandydat 2012-12-14 07:26:51
Tak bardzo chciałem pracować w tej firmie, aż w końcu stało się, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Od tego momentu czar prysnął. Poziom prowadzenia rozmowy, merytoryka, chęć pozyskania wiedzy o kandydacie to porażka. Miałem przeświadczenie, że komisja nie wie o co pyta (czyta pytania testowe) a moje odpowiedzi poparte fachową literaturą są nierozumiane. Pytanie - po co zadawać takie pytania jak samemu nie zna się odpowiedzi? Pytanie o wysokość zarobków bez przedstawienia obowiązków jakie czekają kandydata to skrajna ignorancja. Zapytacie dlaczego ja nie zadałem pytania o obowiązki? - bo nie było takich możliwości. Po skończonej rozmowie, a właściwie odczytaniu pytań testowych (100% znałem już wcześniej ze szkoleń te pytania i odpowiedzi) podziękowano mi i praktycznie wyproszono bez standardowego "czy ma pan jakieś pytania".
Czy to tylko moje subiektywne odczucie, czy tak traktuje się pracowników w tej firmie?
BYŁY 1406 2014-09-18 15:12:07
pracowałem tam długo, a znajomi mówili zmień pracę bo się wykończysz, zwykły szary pracownik to traktowany jest źle, a praca w jednym z oddziałów pozostawia wiele do życzenia i nie chodzi mi o zwykłych pracowników ( bo to fantastyczni ludzie i normalni i kochani) ale o tzw. "elitę" :) przed osoba tą jeszcze dużo pracy nad samym sobą!!! ale czy ta osoba potrafi wyciągać wnioski z lekcji - po kilku latach pracy z tą osoba stwierdzam,że chyba nie:) ale cóż każdy jest kowalem swojego losu. szkoda tylko, że CENTRALA nie widzi pewnych rzeczy a może nie chce widzieć bo tak łatwiej - po co się martwić jest to jest! żyj chwilą :)
PAMIĘTAJMY FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE A NIE LOGO I OSOBY Z TZW. ŻŻK
Anonim 2014-11-25 20:45:10
W Centrostalu w Pabianicach niedawno tak w Październiku zrobiono ogrzewanie gazowe które ponoć do Stycznia nie będzie działać (w budynku jest zimno) a dyr.tego oddziału w ogóle nie reaguje na tego typu skargi od pracowników i klientów.
Skandal!!!!
Dyrektor oddziału Pabianice 2015-01-27 08:52:33
Nowa instalacja grzewcza została zainstalowana w naszym oddziale w październiku. Z przyczyn leżących po stronie gazowni uruchomienie ogrzewania przeciągnęło się do końca listopada. Zapraszam do współpracy i ogrzania się w naszych skromnych progach.
elwis 11 2015-02-16 14:35:07
Witam mam pytanie ide na rozmowe w sprawie pracy w centrostal kielce jako kierowca.Czego oczekiwać?jak z placą.
kiero 2015-02-17 09:00:00
siema elwis 11 i jak tam rozmowa w sprawie pracy bo tez sie wybieram?
elwis 11 2015-02-17 13:09:46
no siema jutro ide
kiero 2015-02-17 15:24:24
no to tak jak ja heh na którą godz masz?
elwis 11 2015-02-17 18:12:17
jak dzwonili do mnie to między 7 a 15 a ja ide na 10godz
kiero 2015-02-24 17:26:04
tak tak luźna pogadanka o warunkach pracy płacy w moim przypadku nic z tego nie wynikło do tej pory telefon milczy, wynagrodzenie +/- 1500zł była mowa
Kaaa223 2015-03-13 19:23:19
Teraz to już tam ludzi kontrolują jak wychodzą do toalety, pić też nie można. Wielka szkoda, że w cywilizowanym świecie ludzi traktuje się jak niewolników i żeruje na tym, że mają małe szanse znaleźć inna pracę, bo jej po prostu nie ma. Naprawdę żenada, że grupka bezczelnych, niedouczonych pseudomenedżerów jeszcze dociska tych ludzi, bo im pewnie właściciel rzucił jakiś ochłap w postaci skromnej podwyżki. Wiocha!Swoją drogą to dziwię się, że zarząd jeszcze nie znalazł na wycieraczce końskiego łba...
menadżer (po studiach) 2015-03-23 15:05:21
Możesz rozwinąć swój wątek? co konkretnie kontrolują przy wejściu do toalety?? czas, ilość wejść czy co się wnosi?? Pić to chyba wszędzie jest zakaz?? zależy co ! Bawią mnie ludzie niedouczeni, którzy nie podając konkretów swoimi marnymi wypowiedziami schowani za monitorem obrażają innych. Może w końcu zaczęło się w tej firmie wymagać i dawać ludziom zadani do wykonania? A teraz szok że coś się od nich chce ??
pracownik 2015-05-05 15:57:40
Co rozumiesz przez stałe zatrudnienie? 90% pracowników ma umowę o pracę (z czego większość na czas nieokreślony). Zdarzają się zatrudnienia na umowy - zlecenia w zależności od potrzeb. Aplikuj a się dowiesz.
Pabianiczanka 2016-07-02 20:37:34
Od wielu lat jestem najemcą w oddziale Centrostalu w Pabianicach. Ostatnio zmienił się tu dyrektor i zaczęły się kłopoty. Widać, że nigdy nie miał do czynienia z zarządzaniem dużymi powierzchniami i nie umie współpracować z innymi ludźmi. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją i brakiem szacunku dla najemców. Przykre, że po tylu latach trzeba będzie poszukać mi innego miejsca do wynajmu.
pabianiczanin 2016-07-19 22:34:18
I bardzo dobrze że nareszcie ktoś obcy zabrał się za rozliczanie Pani Pabianiczanki z tego za co płaci a właściwie z tego za co nie płaci. A to są nasze pieniądze których nikt nam za darmo nie daje
Klient 2016-07-29 09:29:03
Po ostatnich deszczach na terenie było tyle wody, ze nie dało się dojechać na magazyn. Kiedyś takie sytuacje były naprawiane od razu, a teraz to trwało prawie tydzień!!! Do tego widać duży bałagan i zamieszanie na magazynie, a pracownicy prywatnie mówią, że nowa władza kompletnie nie zna się na magazynie i próbuje poprawiać coś co dobrze funkcjonowało...Kiedy próbowałem spytać o te tematy dyrektora oddziału to tylko nerwowo się uśmiechał...Jakaś dziwna atmosfera się zrobiła, co potwierdzają inni znajomi klienci centrostalu. Sam jestem ciekaw jak to się skończy.
on 2016-08-01 12:34:35
Oddział w Pabianicach upada!!! Szukamy roboty!!!
Klient 2016-08-18 23:11:16
Co się dzieje w Centrostalu w Pabianicach? Przyjechałem tam po stal po kilkumiesięcznej przerwie, w dziale handlowym pogrzebowa atmosfera, na magazynie pytali czy nie szukam pracowników. W prywatnej rozmowie powiedzieli mi, ze zmienił się dyrektor - podobno jakiś znajomek ze Śląska i oddział zaczął się sypać od środka. Ma ktoś jakieś informacje jak do tego doszło?
obserwujacy 2016-09-28 12:11:03
Z tego co mowia pracownicy w Pabianicach to poprzedni dyrektor pojechal na urlop i oni wtedy za jego plecami wstawili jakiegos swojego ziomka. Pamietam jak kiedys wygladal ten oddzial i ten mlody dyrektor postawil go na nogi, a oni mu takie swinstwo wywineli." Dobra zmiana" jest wszedzie.
Aneta 2016-10-03 04:58:08
Jestem klientem Centrostalu Radom od kilku lat
W firmie tej kupuję różną stal od wałków po blachę
W tym oddziale atmosfera rodzinna pomimo braków personalnych jakie tam chyba są , osoby pracujące bardzo fajnie w sposób zorganizowany a także od jakiegoś czasu widać profesjonalizm po zatrudnieniu płci brzydkiej w dziale handlowym. Bez problemu mogę się dodzwonić na tel kom ,jestem obsługiwana należycie i terminowo w związku z tym kupuję coraz więcej towaru co przekłada się natomiast w mojej firmie na większy zysk i szybsze wykonanie zleceń z czego jestem zadowolona
Pozdrawiam i życzę sukcesów
Aneta
Marek 2016-10-11 20:52:27
Faktycznie w Radomiu ostatnio się bardzo poprawiło od kiedy obsługuje mnie Pan Rafał, oferty spływają bardzo szybko , a także dostawy są szybciej realizowane dla naszej firmy

Życzę Centrostalowi tylko takich handlowców

Pozdrawiam
Marek
Marek 2016-10-14 14:27:50
Na pewno masz rację , mam nadzieję iż chłopak popracuje tam dłuższy czas bo znów będzie trzeba szukać dostawcy rzetelnego a jak wiemy z tym jest bardzo ciężko .....
eks\ 2016-10-17 20:12:50
z twgo co widac to faktycznie handlowiec musi miec to cos , co przyciegnie klienta, jak w tym przypadku opisanym powyżej,własciwi ludzie na wlasciwym miejscu
Zostaw swoją opinię o Centrostal Kielce - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrostal Kielce