Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Były pracownik .

Takie udogodnienia zrobili że nikt się nie wyrabia . Maszyn dodali ..ludzie muszą biegać żeby linka nie stanęła. Co z (usunięte przez administratora) to wymyślił. Żeby tak chętnie podwyzszke dawali jak dodają operatora maszyn . A o temperaturze nie wspomnę. Nie idzie wyrobić . Zwykły wyzysk i wykorzystywanie biednych ludzi . Pracowałem miesiąc i nie polecam nikomu najgorsze miejsce w jakim kiedy kolwiek mogłem pracować. Wstyd żeby na te czasy zarabiać 3 tys . Za taki zajazd . Życzę tym którzy tak ludziom dowalają aby sami skończyli na tych maszynach. Pierwszy raz spotkałem się z takim syfem i nie organizacja.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z NSK? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bla bla bla
@Barbara

Prawda jest taka że praca jak w każdym innym zakładzie w naszej okolicy. Duża część osób pracuje 10-15 lat. Ci bardziej sprytni (pomijam jak...) awansowali, czy to ex, czy to lider, inżynier. Lekko nie jest ale gdzie jest teraz lekko. Toyota? Też mobbing produkcja od gongu do gongu, Faurecia to samo, Quin szycie za chwilę operacja cieśli Cię czeka. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jakieś tam podwyżki są, bony na święta są, na wakacje też coś człowiek dostanie. Dofinansowanie na stołówkę jest. Ludzie pamiętajcie dobrze to już było ????

WORKI Nowy wpis

Tragedia ludzie bez kultury i bez szkoły po zawodówce niby na stanowiskach kierowniczych widzą tylko swój czubek nosa, mają zbyt duże mniemanie o sobie a dla pieniędzy wydłubią Ci oczy, Czy też.... przyjaciela . Czy ktoś zainteresuje się i zrobi pożadek z Agnieszka W i Krzysiem W , bo to co wyprawia to małżeństwo w NSK to jakiś cyrk a firma traci na reputacji przez takich obiboków na pokładzie...

Mike Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie? Z opinii można wywnioskować że na prawdę spora...

Anna G.

Cześć, witam, dzień dobry.... Dla zainteresowanych i chętnych.... Właśnie NSK Wałbrzych wpłaciło mi na konto ładną i przyzwoitą sumkę (xxxxx zł) za nabytą w NSK chorobę zawodową - kontaktowe, alergiczne zapalenie skóry ;) Wygrałam też dla Was !!! żebyście wiedzieli, że można wygrać... Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu - pomogę wygrać !!!

Stary Nowy wpis
@Anna G.

Anka - w ciula waliłaś jeszcze za Pana X. Japończyka, który wrócił do siebie za czasu wielkich zwolnień. To że wygrałaś /OK/ masz szczęście... W "firmie" NIE MA stanowisk uciążliwych/szkodliwych. Parafrazując Ty/My bardziej ogarnięci - jesteśmy szkodliwi. Dla pOLACZKÓW.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia NSK? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracuje 6 lat ze stawki brakuje mi kilka zł do najniższej krajowej, związki nieistnieją, jestem załamana, szukam innej pracy, starciłam 6 lat

Praca prawie za najniższą krajową po 6 latach, atmosfera?, jak wszędzie jak trafisz na (usunięte przez administratora) których nie brakuję to można się pośmiać. (usunięte przez administratora), rozstania, jeden wielki cyrk. Nadgodziny, nadgodziny.........., brak ludzi i brak ludzi............

Anna G.

@Anna G.

Jaka umowa obowiązuje w NSK podczas okresu próbnego?

Tadeusz

20.11.2023 miałem podjąć pracę 21.11.2023 do lekarza laryngologa i ogólnego 22.11.2023 szkolenie i 23.11.2023 szkolenie 26.11.2023 do pracy ale zrezygnowałem po obejrzeniu miejsca pracy stawki minimum pracy maximum wolę za granicą dalej pracować.

Aha

Na zlecenie, najpierw 2 tygodnie a potem miesięczne i tak przez pół roku pod agencją

Były pracownik .

Kierowca

Paranoja! Od godz 12 do 23 czekałem na załadunek. Ok, załadowali. Okazuje się, że system nie wygenerował faktury na towar i muszę czekać do 8 rano. 23 godz! Menager, który jest za to odpowiedzialny nie odbiera tel. Omijać szerokim łukiem!

Czy NSK ma ściśle ustalone godziny pracy?

Obserwwujący

Co do kakursu dziecięcego niektóre obrazki to nagroda dla rodziców, a nie ich dzieci chyba że takie talenty niesamowite są w 5 latkach i wogule

Jurek

Obozowisko . Pracy nie polecam szczególnie WTS, wszystko robione za expertow którzy nie potrafią podejść do alarmu .. czekasz 10 minut jak łaskawie podejdzie i wyłączy alarm .. jeszcze zrobi minę jak (usunięte przez administratora) kot . A oczekują od ciebie żebyś zrobił plan jeszcze trzeba samemu sobie z Lini przewozić części co należy do obowiązków experta . Maszyny rozwalone na zmianę ma się po 40 alarmow .. ale plan masz zrobić. A expert ciągle siedzi na telefonie . Rzucają z działu na dział podpierdalaja do liderów jak dłużej nie wrócisz z kibla . Góra powina się zainteresować co się tam odwala ale widocznie mają plecy przez lizanie (usunięte przez administratora) lidera i menadżerowi.

Olaf
@Jurek

Górze najwidoczniej chyba o to chodzi. Jak dasz na stanowisko rozgarniętego człowieka, który ma odwagę postawić się górze i będzie za zespołem, to długo nie popracuje na tym stanowisku. Powie co jest nie tak i co powinno być zrobione aby był plan. A jak weźmiesz osobę pasującą pracodawcy, to powie wiesz tak ma być tak było i tak będzie. Chyba w tym sprawa że ludzie nie potrafią postawić się jako cała zbiorowość, tylko sobie tak rozmawiają i wylewają żale między sobą jak my czy ja tutaj. Niestety ale w większości prac tak to wygląda, ludzie siedzą na zabetonowanych posadach po 5 czy 10 lat brygdzistach mistrzach zmiany managerach, gdyby zmienić im pracę z tak zabetonowanego stanowiska na inną, to dla jakieś części z nich okazało by się się że nie się w stanie tak szybko nauczyć nowego stanowiska, jak karzą swoim zespołom.

Czy MŠK będą likwidować?

Nk

Zwalniają pracowników sami. Za to że wyrazisz swoje zdanie jesteś już na czarnej liście. Nie ważne ile lat będziesz pracować. Musisz byś posłuszna liderom a co niektórzy eksperci h..a umieją nic nie robią. Jeden ekspert ???? lider go kryje .Firma rodzinna .żona mąż syn brat siostra..Ogólnie klimat na lini ok tylko trzeba wymieć co nie których Liderów

Marzena
@Nk

Serio? Myślałam że mają jakiś dobry powód do zwalniania a nie z powodu takiego, że ktoś chce wyrazić swoje zdanie...

...
@Nk

Zgadzam się z Tobą. Znam jednego lidera który w innej firmie został zwolniony za alkohol a teraz decyduje o lpracy innych i ich zwolnieniu - sugerując się nie uczciwością do pracy a gotowością do imprez.,towarzystwa i balowaniu u niego.

@...

No ale to, że w jednej firmie przeskrobał też nie powinno go z automatu przekreślać na całe życie. A tu jak ostro ludzie wyrażają swoje opinie, że wylatują za to? Bo to raczej nie jest delikatne zwrócenie uwagi skoro taka reakcja?

1987
@Nk

To jest normalka. Po prostu.

@1987

Skoro tak... To ile osób obecnie tu pracuje i jaka część z tego jest rotująca?

Bla bla bla

Być może pracownik

Czy w NSK pracują także kobiety ?

Potencjalny pracownik

Cześć wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda obecnie praca w NSK. Czy coś zmieniło się na gorsze, może lepsze? Jakie do obecnie nastroje w firmie? Czy może jednak odpuścić?

Jedyna firma na naszej strefie która ma tak niesprecyzowany układ zarządzania. Zwalniają Cię po wykonanej pracy przez smsa że od jutra już nie pracujesz i masz się wynieść!!! Naspepnie nie mają tupetu i po 4 m-cach dzwonią do Ciebie że Cię zatrudnią z powrotem-a dlaczego??? Praca ciężka od gonga do gonka porównalna do (usunięte przez administratora) w Oświęcimu i każdy nowy ucieka po 3 dniach.Zażądzanie-0,Szacunek dla pracownika - 1,Nie polecam tego zakładu!!!

Paulina

Piszesz, że praca od gonga do gonga... To po ile godzin się pracuje ?

No tak

Barbara

Czyli na zleceniu się tu jest po prostu? Ludzie często wracają?

...
@Barbara

Praca na produkcji tylko na umowę o pracę / umowę o pracę tymczasową. Wraca dużo osób i taka jest prawda.

Stary pracownik
@Barbara

Serio.....?! Nikt nie wraca do tego zakładu pracy.

EX
@Stary pracownik

Prawda nie dla nSS

Marzena
@Stary pracownik

Jak to? To kto mówi prawdę w takim razie? Może sie wypowie jakaś osoba która wróciła bądź nie?

Ktoś coś wie o podwyżkach?

Bartosz

To jakieś będą? Chodzą jakieś plotki?

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

NSK