Pachnąca Szafa

Toruń

Opinie o Pachnąca Szafa

mc2 2010-09-14 15:01:17
Fajny asrtyment, nistety własciciele nie wiedzą czego chcą, atmosfera poniżej minimum, warunki pracy na granicach minimum. Posady nie warte zachodu.
bulba 2013-01-20 23:32:44
Plus nieustająca rotacja pracowników. A to była tak fajnie zapowiadająca się firma.
ertr 2014-10-25 19:41:13
czy ktos pracuje w tej firmie i moglby cos wiecej powiedziec na ten temat? dostalam propozycje pracy jako laborant w dziale r&d ale znajduje wiele negatywnych opinii o pracy w NOWE pachnacej szafie. wiecie ile mozna wyciagnac maksymaklnie na stanowisku laboranta w dziale r&d? mam teraz dobra prace i nie wiem czy ryzykowac i zmieniac na cos gorszego albo gdzies gdzie mnie wywala szybko bo maja takie widzimisie. bardzo prosze o odpowiedz
byly pracownik 2015-06-18 10:44:43
Tam właścicielką jest zadufana i niezrównoważana Kobieta, która ten biznes odziedziczyła po zmarłym partnerze. Czuje się wielką Panią prezes, a przy prezesie to ona nawet nie stała. Placi ponizej krytyki, nie szanuje ludzi to mało powiedziane, pomiata, wrzeszczy. Wszyscy są ta zestresowani i zmobingowani, . Poza tym ta pani ma kilka juz przewodow sądowych z byłymi pracownikami.
xyz 2015-12-10 15:26:04
Witam a może ktoś napisać jakie warunki płacy są oferowane w kontroli jakości i czy to jest praca na zmiany?
flexi 2015-12-10 15:32:46
hej szukam pracy jako kontroler jakości,możesz coś podpowiedzieć?jakie firmy można odwiedzić?
mariusz 2016-09-28 12:45:58
Nowy Zarząd jest przyjazny pracownikom, warunki super, atmosfera sprzyjająca rozwojowi zawodowemu. super firma!
bym 2016-10-02 12:06:13
Hej, wiecie jakich średnich zarobków mozna się teraz spodziewać będać początkowym pracownikiem? W końcu ważne jest to, że każdy dba o to, żeby warunki finansowe odpowiadały każdemu. Dzięki za odpowiedź
NICK 2016-10-24 13:39:59
w tej firmie w obecnej sytuacji raczej możesz się spodziewać, że pensji nie dostaniesz, obojętnie jakiej wysokości będzie :(
Zostaw swoją opinię o Pachnąca Szafa - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pachnąca Szafa