Opinie o Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. w Warszawa

zdziwiony

Jeżeli to prawda co pisali ludzie poniżej, to wiele się od tego czasu zmieniło. Bardzo przyjaznie nastawieni ludzie, bardzo ciekawe projekty i rynkowe wynagrodzenie. W przeciwieństwie do pracy w big4, zarząd oczekuje jednak od współpracowników czegoś więcej niż merytorycznej pracy. Jeżeli zatem słuchasz uwag co do swojej pracy i chcesz się rozwijać nie tylko merytorycznie, ale również sprzedażowo, to jest to miejsce dla Ciebie. Polecam zwłaszcza pracę w zespole planowania podatkowego, fajna i niekorporacyjna atmosfera bez sztywnego zacięcia i wieloszczeblowej hierarchii.

Łukasz
@zdziwiony

Fajnie, że znalazła się osoba, która ma najświeższe informacje o tym, jak wygląda obecnie praca w firmie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy. Byłbyś tak uprzejmy i przedstawił, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Ciekawi mnie, czy od początku firma oferuje umowę o pracę? Zachęcam do odpowiedzi.

zdziwiony
@Łukasz

Łukasz, Warunki są rynkowe, ale pamiętaj że to od Ciebie zależy ile uda Ci się wynegocjować :) Kancelaria liczy na wsparcie merytoryczne, ale także istotne są dodatkowe elementy, zwłaszcza dotyczy to osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym (zarządzanie pracą młodszych osób, podejście do sprzedaży usług itp.). Trzeba się zastanowić jaki wkład jesteście w stanie wnieść do Kancelarii i na ile wasze doświadczenie może być przydatne do codziennej pracy zespołu. Poza standardowym wynagrodzeniem Kancelaria oferuje systemy premiowe za zdobycie klientów, od stycznia ma zostać wprowadzony także dodatkowy system motywacyjny. Forma umowy jest do uzgodnienia i do negocjacji :)

Zorro Nowy wpis
@zdziwiony

Ha, ha, jak czytam wpisy "zdziwionego", to od razu wiem, że to HR-owiec z firmy Ożóg. No cóż, tyle ofert zatrudnienia na stronie i jakoś nie ma chętnych. A wszystkie podobno w związku z "dynamicznym rozwojem" spółki.

zdziwiony Nowy wpis
@Zorro

Zorro, I tu się mylisz, współpracuję z Kancelarią i bardzo sobie chwalę. Obecnie jest duże zapotrzebowanie na usługi doradcze, więc różne podmioty konkurują ze sobą i podkupują całe zespoły lub ich większą część (rekruterzy osiądają rekordowe przychody). Z tego co wiem, to chętni są, ale nawet w erze rynku pracownika pracodawca chce zatrudnić ludzi pasujących do profilu jej działalności. Władze Kancelarii starają się wsłuchiwać w głos swoich podopiecznych i wprowadzać dla nich różne systemy motywacyjne. Zdaję sobie sprawę, że do Kancelarii przylgnęła nienajlepsza łatka, ale swoimi wpisami chciałem jedynie uświadomić potencjalnym kandydatom, że te opinie są niesprawiedliwe i krzywdzące.

Zorro Nowy wpis
@zdziwiony

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Wesołych Świąt "zdziwiony" ! Zorro

b Nowy wpis
@Łukasz

od początku do końca nie oferuje uop ;)

Julita

@Jeronimo, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej sytuacji? Jak obecnie wygląda praca w Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy? Już dawno nie były zamieszczane żadne komentarze na wątku. Czy w związku z migracją pracowników są teraz prowadzone jakieś rekrutacje? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Jeronimo

Niecałe pół roku zespół CIT uciekł do konkurencji (Martini i Wspólnicy).

Martyna

Czy cos dzieje się w firmie? Czy są szanse na pracę w firmie? Tak dawno nikt nie pisał , że zastanawiam się z jakiego powodu.

Michael
@Martyna

na ich stronie są trzy ogłoszenia. Zajrzyj, może któreś będzie dla ciebie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ben

Ogólnie w tym momencie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. w tym momencie nie zatrudnia, ale mam nadzieję, że jakieś ogłoszenia się pojawią, wydaje mi się, że warto spróbować u nich

PAT

Grobowa....

Patryk Kowalski

Widać, że koleżanki i koledzy nie pracowali w innych kancelariach. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić, a czepiają się frustraci którzy nie sprawdziliby się nawet w McDonaldzie.

Ponker

Łatwiej będzie znaleźć pracę w mc niż zostać zatrudnionym po praktykach w ożóg : D

zamor

Słyszałem, że można odbywać praktyki w Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy w Warszawie. Może był ktoś tam na praktykach albo zna kogoś kto był na praktykach i mógłby powiedzieć na czym polegał praktyki, czy coś się robiła, czy się siedziało ? a no i nie wiecie czy po odbytych praktykach w tej firmie łątwiej mi bedzie o prace w niej ?

maja

@wafel, jak kruche pytania to nick idelny, haha. A poza tym wydaje mi się, ze spółka ma kilka ofert, wiesz co, no wejdz sobie na oferty pracy np tutaj w goworku i zobaczysz czy coś aktalnie mają. Na pewno rekrutują, bo w kazdej firmie jest mniejsza lub większa rotacja, więc trzeba być po prostu czujnym z tego co widze.

wafel

jeżeli już poruszamy kruchy temat kadr to czy Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. obecnie prowadzi jakiekolwiek rekrutacje lub też czy ma może jakiekolwiek potrzeby kadrowe w tym momencie? bardzo by mi zależało żeby akurat do tej firmy ze względów osobistych dostać się do pracy, jest nadzieja i szansa?

niedawny współpracownik

Firma bardzo specyficzna. Prawdą jest kult Pani dr i sądzenie, że jest ona w stanie wszystko załatwić - nic bardziej mylnego. Ludzie bardzo sympatyczni, ale zmieniające się zasady pracy nie do przeskoczenia. Rozliczenia konsultantów z budżetu przesadzona, nie mówiąc o rozliczaniu managerów. Zarząd nie wspomagający sprzedaży produktów prócz M&A. Dodatkowo przerost formy nad treścią - uważanie przez Zarząd że Spółką ma conajmniej poziom taki jak Big 4 i powinna takie też pieniądze generować - tj. tak ustalane były budżety. Od czasów moich początków do dzisiaj odeszło 45 osób tj. kadra zmieniła się prawie w 100%. Szczerze odradzam.

były współpracownik

Wiele by mówić, ale jeśli chodzi o pozytywy niestety brak. Potwierdzam nimb kultu do Pani dr oraz jakże zacną osobę grubaska z VAT-u który przeturlał się do Crido szerzyć zamęt. Rotacja ogromna. Polecam jedynie desperatom i tym którzy sadzą, że w pracy mieli źle u "Pani dr" poznacie życie ;-).

aktualnie

Skoro w ciągu pół roku praktycznie wszyscy z firmy odeszli, to może kogoś po praktykach postanowili wreszcie zatrudnić. Do niedawna jednak i atmosfera i płace były godne pożałowania

obiektywny
@aktualnie

Uważam, że negatywne opinie są mocno przesadzone. Atmosfera w firmie może nie jest rodzinna, ale nie odbiega specjalnie od średniej krajowej. Od odejścia kilku osób nawet znacznie się poprawiła.

Poinformowany

Aa i nie dajcie się wkręcić w żadne praktyki bo po 3 m-c i tak wyrzucają - taka jest polityka w Ożóg.

X
@Poinformowany

Ciekawe, bo jest wiele osób, które właśnie po praktykach zostało. Więc nie wiem skąd posiadasz te informacje.

Poinformowany

Umowy są zawierane wyłącznie na działalność gospodarczą z tego co wiem. Dla Praktykantów 1000 pln brutto na zlecenie. Juniorzy na działalności 2200 -2400. Później może jest coś więcej ale dalej nie wytrwałem. Generalnie płacą bardzo mało jak na warunki rynkowe.

mm

co to znaczy marne zarobki ? za minimum krajowe ? bo ja nie mam zamiaru zasuwać, jak osioł za 1200zł netto. Jutro mam rozmowę. bardzo proszę o info.

mm

witajcie jutro mam rozmowę. Jak wyglądają finanse? Praca za minimum krajowe ? czyli za jakieś 1200 zł ? bo moje minimum to 1700 zł netto.

haha co do grubasa z Działu VAT potwierdzam w zupełności .... :D

Gosia

Pracowałam w kancelarii przez ostatnie 6 miesięcy. Atmosfera pracy była bardzo nieprzyjemna do tego wszyscy pracownicy zastraszeni. Zarobki mierne no i ten arogancki manager VAT. Z całego serca nie polecam !!! Trzymajcie się z dala.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. - Warszawa

Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.