ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice

Lublin

Opinie o ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice

anonim 2009-02-28 15:02:27
Zakład wypłaca pieniążki na czas. Praca w porządku, ale pieniądze marne.
anonim 2009-05-16 11:39:12
Praca ok, zakład wypaca pieniążki na czas, ale jak poprzednik napisał pieniądze żadne. (Jaka płaca taka praca, nie masz gdzie idź do Z.R.E.)
młody 2010-01-31 19:56:02
w zre są tak do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki że szkoda gadać.Tylko patrzeć jak większość młodych odejdzie na wiosne.Młodych to maja za chłopców na posyłki taka jest prawda.
anonim 2010-02-17 22:35:05
Praca małopłatna,stres,[usunięte przez moderatora],[usunięte przez moderatora] to pajace.
hoop 2010-07-23 23:47:51
dóże zróżnicowanie zarobkowe stanowisko pracownicze 1400 do 3200zł/mc brutto, warunki naogół uciążliwe lato w gorących pomieszczeniach a zimą na zewnątrz, gdzie pył, hałas, wibracje itp. [usunięte przez moderatora], prywata, przerost biurokracji, zła organizacja, częste delegacje. Pozytywne pieniądze wypłacane w terminie.
dasia 2016-04-19 16:19:14
czy można w ZRE odbyć letnią praktykę studencką @hoop? Czy takie praktyki, jeżeli są oczywiście , bywają płatne?
Zostaw swoją opinię o ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE Lublin S. A. Zakład Kozienice