Opinie o Koleje Mazowieckie w Warszawa Lubelska 26

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Koleje Mazowieckie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleje Mazowieckie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Mazowieckie w Warszawa Lubelska 26

Jak długo trwa proces awansu w Koleje Mazowieckie?

FikuMiku

Latami i pewnie nie dostaniesz. Omijaj z daleka Koleje Mazowieckie i szukaj pracy gdzieś indziej tylko nie tam. Firma to tragedia. Wszyscy wykwalifikowani długoletni pracownicy uciekają. Firma musi zatrudniać studentów bo nikt tam nie chce pracować.

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis

Wszyscy pracownicy muszą byc traktowani na jednakowych zasadach. Jesli chcesz to opisz problem i zgłosimy to do odpowiednich instytucji. Jest już szykowane doniesienie w sprawie braku szatni dla obsługi trakcyjnej. Mozemy dołaczyc również kwestie rozrózniania pracowników, jeśli takie wystepuje

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis

Czy to oznacza ze w tej firmie występuje nepotyzm?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Koleje Mazowieckie?

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis

Jakim członkiem zespołu chcesz zostać. Pytasz jakoś dziwnie. Jest wiele stanowisk i są różne wymagania i predyspozycje. Może powiedz czego dokładnie szukasz w tej firmie.

Zwyczaje

Widzę, że w okresie zimowym wracamy do zwyczaju, że na tracie Łowicz - kutno pociągi maja 30 minutowe opóźnienia. Dzięki temu na stacji Ursus, Gołąbki, Ożarów mazowiecki (budynek otwarty, ale czy ja mam biec aby zdążyć na pociąg który zatrzyma się na 4 minuty?) ludzie marzną na zewnątrz oczekując na pociąg. Robicie modernizacje non stop, kujecie a problemy jak były tak są dalej. Jeszcze zrozumiałbym w lecie ale w zimę to szczyt głupoty i zero planowania.

Czy w Koleje Mazowieckie poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mazowieckie@poczta.fm

Tak. Jest premia, dodatek za wyslugę lat. Dodatek kilometrowy itp. Te dodatki troszke podnosza wysokość pensji ponieważ sama podstawa po odjęciu podatku to moim zdaniem jakaś kpina.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Koleje Mazowieckie na prywatną opiekę medyczną?

mazowieckie@poczta.fm

Na prywatną opiekę medyczną przecież możesz liczyć nie będąc pracownikiem tej firmy. Czy cos Cię ogranicza aby w życiu prywatnym skorzystać z prywatnego gabinetu lekarskiego??

Jak długo trwa proces awansu w Koleje Mazowieckie?

Były...

Zalezy kogo znasz i czy jesteś w ZZ.

OCHOTA

oooo awansować można szybciutko, z magazyniera na koordynatora zmiany w tydzień, bez umiejętności i bez doświadczenia, zależy komu się w ..... wchodzi.

@OCHOTA

Tak to tu wygląda, poważnie? ;/ Czy jednak da się też awansować po prostu robiąc swoje i nie patrząc na innych?

Pracuś
@Adam

Da się, spokojnie.

Urszula
@Pracuś

No i tak średnio jak długo taki awans tutaj trwa? I jaka jest ewentualna ścieżka po kolejnych stanowiskach?

Ochociak
@Adam

Czy mówisz o drodze kariery " karierowiczów" przyniesionych w koszyczku obsadzonych na byle jakich stanowiskach wcale nie związanych z wiedzą i doświadczeniem a następnie w szybkim tępie awansowanych nie wiadomo dlaczego, na prestiżowe dobrze opłacane stanowiska?

FikuMiku

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Koleje Mazowieckie?

Lidia

Chciałabym aplikować na stanowisko Konduktora. Jakie muszę spełniać wymagania? Czy są potrzebne jakieś szkolenia? Czy może firma je finansuje?

@Lidia

Zdzierstwo

Dzień dobry dzisiejszy dzień mnie zaskoczył tym że kupując bilet u kontrolera ze stacji Halinów do Sulejówek miłosna zapłaciłam 10zl uwaga żebyście widzieli że to była tylko jedyn pszystanek. Bardzo mi przykro że u niektórych osób można kupić za normalną cenę a tu nie. Poprostu zdzierstwo....... Km god 9:03 02.12.2012

kierownik
@Zdzierstwo

W Halinowie jest czynna kasa. Gdy jest czynna, pobieramy opłatę 6zł. Nic w tym dziwnego.

Karol

niebywały brak szacunku do klienta. pociągi spóźniają się notorycznie bez względu a dzień porę dnia porę roku pogodą. Jak pociąg KM spóźni się mniej niż 10 min to jest święto. pracownicy pociągu nie widzą żadnego problemu bo cytuję " tak jest przecież zawsze". jest to wręcz żałosne. za to kupując bilety w pociągu co czasami mi się zdarza pracownicy potrafią doliczyć sobie 10 zł opłaty serwisowej. hieny. jeżeli ktoś ma wybór i nie jest zmuszony jeździć tymi gratami to niech wybierze SKM które praktycznie się nie spóźniają a komfort jazdy jest o niebo lepszy.

Km
@Karol

Człowieku te opuznienia to przez SKM bo się wlecze a my za nią dokładamy po 15 min bo oni ecodraving mają

kierownik
@Karol

Bzdury wypisujesz. W tej chwili doliczana jest opłata 6zł za wydanie biletu tam, gdzie jest czynna kasa. A przy kasach tłoku nie ma. Oprócz Zachodniej, gdzie jest remont. Często tak jak ktoś tu już napisał wleczemy się za SKM, która stosuje ecodriving. Często również całą trasę jedziemy o czasie, żeby przed Warszawą stanąć na czerwonym np. przed Zachodnią czy Wschodnią.

A żeby was jasny (usunięte przez administratora) trafił. Bilety ciągle drożeją, a w zamian pasażer może liczyć jedynie na opóźnienia. (usunięte przez administratora) kolejowa

Kielbasiarze

No i 21.11.2021 kielbasiarz na zwolnieniu ale do pocztu doznal ozdrowienia durnie i tyle jeszcze się afiszują na zdjęciach gdzie kontrole wstyd dla takiego zwiazku i dla tego amanta co chce się pokazać na zdjęciach bo nie odda tej funkcji młodemu

Mazowieckie@poczta.fm

Czy ktoś wie co się dzieje 2 paniami, które pretendowały na stanowisko maszynisty w tej firmie. Czy uznały że nie warto ? Strasznie coś o nich ucichło.

Anonimowo
@Mazowieckie@poczta.fm

Z dwóch Pań zrobiło się cztery ;)

Czy w Koleje Mazowieckie jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mazowieckie@poczta.fm

Oczywiście że jest. Tutaj funkcjonuje cały aparat do reagownia na problemy pracowników. Zapewne słyszałeś o maszyniście , który upominał się o swoje a zaraz potem zrobili mu postępowanie wyjaśniające za to że zrobił swoją robotę i poleciał na pociąg dopuszczając sie ptzestępstwa w postaci wczesniejszego wyjscia z sekcji , o całe ( uwaga ) osiem minut. Skończyło sie to tym że chłopak nie wytrzymał nerwowo i przeniósł sie do SKM. Więc reagują i to jeszcze jak.

Praca maszynista

Prosze o informacje. Jeśli mielibyście wybierać pracodawcę i pracę na stanowisku maszynisty. To wolicie pracować w SKM czy w Kolejach Mazowieckich. Ps. Dlaczego są dwa fora odnoszące się do tej samej firmy. Czy to są może dwie różne firmy o tej samej nazwie

Mazowieckie@poczta.fm

Czy tym razem znowu otrzymanie podwyżki , o ile wogule do takiej dojdzie, będzie uzależniona od wyrażenia zgody na zmianę miejsca pracy lub miejsca wykonywania czynności zawodowych?

Mazowieckie@poczta.fm

Znowu cos mowią o podwyzkach. Jesli wogule do nich dojdzie , to znowu strach przed przyszłoscią. Ciekawe jakie zmiany znowu przy okazji podwyżekznCzy znowu zmiana zapisów o miejscu pracy? Co tym razem. Ludzie czy wy nie możecie jakoś normalnie. Jak podwyżki to podwyżki , a nie zmieniacie ludziom miejsca pracy. Jak ktoś sie przyjał do pracy w Ostrołęce to prace chce kończyc np w Skierniewicach albo w Sochaczewie i nie miec czym wrócic do domu pracy. Mówie wam jak bedziecie jakos normalniej z ludzmi to i łatwiej będzie znalezć ludzi do pracy. Zastanówcie się nad tym. Polecam uwadze.

Mazowieckie@poczta.fm

Witam. Jakie macie zdanie o firmie. O kadrze zarządzającej . O warunkach pracy?

Mazowieckie@poczta.fm

No i co DB powyciąga wam maszynistów? Oni oferują 18 tysiecy a Wy?

Mazowieckie@poczta.fm

Uwaga na nowe ogloszenie o poszukiwaniu pracownika technicznego. Pracownika technicznego poszukiwali już wczesniej i to ogłoszenie nadal znajduje sie na liście ogłoszeń na samym początku. Z tym że poprzednio do zadań takiego pracownika należało normalne sprzątanie wagonów. Teraz zakres obowiązków jest określony jako inny niż poprzednio , lecz ogłoszenie zawiera pkt. o nazwie " wykonywanie innych, dodatkowych zleconych czynności zgodnie z aktualnymi potrzebami" i w tym miejscu obawiam się że kryje sie właśnie mycie i sprzątanie wagonów. Uważajcie więc żebyście zatrudniając się nie wylądowali na szmacie i miotle. Ja tam nie wiem jak jest ale stać ich na takie różne niespodzianki. Do dzisiaj pamietam jak przy okazji podwyżek zmienili nam w umowach miejsce pracy. Podpisując podwyżkę automatycznie trzeba było podpisać wypowiedzenie zmieniające . I teraz rozpoczecia i zakończenia pracy ustalają sobie w różnych miejscach.

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Mazowieckie - Warszawa

• Jak się pracuje w Koleje Mazowieckie?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Mazowieckie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Mazowieckie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koleje Mazowieckie?

Kandydaci do pracy w Koleje Mazowieckie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koleje Mazowieckie