Opinie o Emalia Olkusz S.A. w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Emalia Olkusz S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Emalia Olkusz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emalia Olkusz S.A. w Olkusz

Czy zdarzają się nadgodziny w Emalia Olkusz S.A.?

były pracownik Nowy wpis

Ciężko o nadgodziny w firmie, której już nie ma, bo ogłosiła upadłość...

Tadek Nowy wpis

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Emalista

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy, Sędzia Komisarz w postępowaniu upadłościowym dłużnika Emalia Olkusz S.A. w upadłości likwidacyjnej - sygn. akt X GUp 22/14/1 - podaje do publicznej wiadomości, iż syndyk masy upadłości sporządził i złożył Sędziemu Komisarzowi w dniu 1 lutego 2019 r. ostateczny plan podziału funduszu masy upadłości. Plan podziału można przeglądać w sekretariacie Wydziału X Gospodarczego Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach, przy ul. Lompy 14 w Katowicach, i w ciągu dwóch tygodni od daty publikacji obwieszczenia wnieść przeciwko planowi podziału zarzuty.

@Emalista

Potwierdzone info z sądu: postanowieniem z dnia 04.03.2019 roku zatwierdzono ostateczny plan podziału. Czekamy teraz na pieniądze, zaglądajcie na konta!

aga
@Emalista

witam i gdzie ten przelew??? miał być początkiem marca a tu dziś 13marca i nic nie widać i nic nie słychać?? prysło jak emalia z bańki mydlanej?

@aga

Dostałem dzisiaj informację, że podobno pierwsza część wypłat już poszła. Ja też osobiście jeszcze nie dostałem. Musimy zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość i zaglądać na konta...

Emalista Nowy wpis
@aga

Potwierdzam: pieniądze wpływają już na konta.

Zuza

Dla mnie to jednak bardzo smutne,że taka firmą z taką tradycją nie poradziła sobie w nowej rzeczywistości.

Leszno
Emalista

Potwierdzone info od syndyka: do sądu została skierowana lista wierzycieli (w tym byłych pracowników), którym mają zostać wypłacone W JAKIMŚ PROCENCIE pieniądze (jeśli jeszcze Emalia im z czymś zalegała). Daj Boże do końca lutego powinno się wszystko wyjaśnić...

zzz

szkoda

miałem nieprzyjemność pracować

Wielki Szanowny Pan Prezes nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi i rozkłada tym firmę na łopatki. Człowieka ma za nic, zwalnia bez podania powodu. Nikogo w tej firmie nie dziwią zwolnienia dyscyplinarne bez podania powodu. Nikomu nie polecam. Uciekać z daleka.

ssss
@miałem nieprzyjemność pracować

bez podania powodu?

Misiek

Muszę powiedziec, że naprawdę fajna firma i fajne rzeczy można poznać jeśli się tutaj pracuje i okej

szeldon

sklep jak najbardziej w dalszym ciągu działa. Oczywiście nie jest on może jakoś specjalnie popularny w sieci i rzeczywistości , ale swoje sprzedaje. Niewiele osób się tu zatrudnia przy sprzedaży naczynń emaliowych i może dlatego tak rzadko ludzie tutaj piszą. Obecnie sklep też nikogo nie szuka nowego :/

ludnik

skoro tak długa cisza tu jest to pewnie niestety już nie funkcjonują. A szkoda ich by było jak każdej firmy, bo na rynku pracy miejsc coraz mniej, coraz trudniej o jakąkolwiek robotę, a firmy zamiast się otwierać to się zamykają. Szkoda że nikt jeszcze nie wymyślił żadnej pomocy którą moża by udzielać upadającej firmie żebysie utrzyamała

tomek

no to oni już na pewno nie funkcjonują? czy jak to wygląda wszystko dokładnie? bo nie wiem czy nie byłoby bez sensu wysyłać do nich swojego CV, gdzie wiemy, że firma nie fukcjonuje? mam nadzieje, ze jednak działają, bo byliby idealną firmą,w której mozna byłoby odbyć praktyki (oczywiście o ile się zgodzą)

cuda wianki

ja to dokłądnej sytuacji nie znam i dokłądnej odpowiedzi na pytania typu. dlaczego wszystko peklo jak banka mydlana nie znam odpowiedzi, ale chetnie sie dowiem. mam nadzieje, ze to wszystko jakos dobrze sie roziwaze i bedzie jakas praca, szkoda ze juz tutaj z tym slabo.... ale coz zrobic takie zycie.

Bieda

Podejrzewam, że sprawa będzie się ciągnęła jeszcze kilkanaście ładnych miesięcy - może lat. Jakby nie było Emalia Olkusz długo na rynku się utrzymywała i potrafiła w czasach swojej świetności osiągać naprawdę przyzwoite wyniki. Ciekawe dlaczego to wszystko runęło i pękło jak bańka mydlana - ktoś to może wytłumaczyć?

alicja

Gdybyście pracowali w EMALII Rybnik, to dopiero nie ma wypłat. Prezes nie robi sobie nic z tego. Grunt,że on ma na wszystko.

zwolniłem sie stamtąd w trybie natychmiastowym. firma zalegała z wypłatami po wiele miesięcy! wypłacali po 300zł na miesiąc, a zdarzało się że po kilku miesiacach zalegali pracownikom po całe trzy wypłaty - z resztą tak jest do teraz bo to tam na porządku dziennym. pełne tiry z garnkami wyjeżdżają cały czas a pieniędzy jak nie było tak nie ma kolega który się nie zwolnił mówi, że tydzień temu dostał pierwszą ratę (około 300zł) za luty, za żaden miesiąc po lutym nie otrzymał jeszcze nic

do wszystkich

Emalia w tym tyg złożyła wniosek o upadłość do sadu w Katowicach.... każdy możne tam zadzwonić i zaczerpnąć informacji...

mały

firma już istnieje chyba tylko w wyobrazni ....straszna szkoda kiedyś taka firma,taka tradycja,rozpoznawalność.Bardzo mi żal że nie dane mi było pracować tam w lepszych czasach.Ludzie przesympatyczni ale cóż z tego jak wszyscy albo sami się pozwalniali albo zostali zwolnieni.Doprowadzone do ruiny-totalnej.Nie wiem jak tak dobrze prosperujący biznes można tak zaprzepaścić?

kaka

i co tam z tą firmą

bibi

a skąd te wiadomości ze firma w piach pójdzie? co kani

aaaa

uciekajcie z tej firmy!!!!za chwile to wszystko pójdzie w piach!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Emalia Olkusz S.A. - Olkusz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emalia Olkusz S.A.?

Kandydaci do pracy w Emalia Olkusz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emalia Olkusz S.A.