EMALIA OLKUSZ S.A.

Olkusz

Opinie o EMALIA OLKUSZ S.A.

mark 2009-07-10 12:16:38
Kiedyś praca w Emalii Olkusz była czystą przyjemnością.. Niestety odkąd pojawił się niezrównoważony Prezes panuje [usunięte przez moderatora], zastraszanie, gnębienie pracowników, zwolnienia dyscyplinarne z byle powodu..
kociara 2009-10-06 13:46:43
czy ktos może powiedzieć cos więcej na temat pracy w emali sa w olkuszu? jakie są warunki, zarobki, atmosfera? naprawde jest aż tak fatalnie z nowym prezesie? bardzo prosze o wszelkie informacje??
joza 2010-03-03 22:42:03
Widać, że firma ma czasy swojej świetności za sobą, a teraz jedynie odcina kupony od wypracowanej wcześniej renomy. Fajni ludzie w składzie i całkiem mila atmosfera, tragiczne zarządzanie personelem przez prezesa nieco psuje dobre wrażenia. Kasa słaba, zależy od humoru [usunięte przez moderatora]
xxx 2012-01-05 12:13:43
FIRMA KRZAK!!!!!!!! BIDASY!
mariia 2013-05-29 19:25:47
Na początku jest umowa o dzieło bez ubezpieczenia bez niczego, teraz zaproponowano mi umowę o prace na 3 miesiące. Atmosfera jest miła ludzie życzliwi ale opóźnienia w wypłatach, Poza tym nie ma jednoznacznego stanowiska trzeba iść gdzie każą. Ogólnie nie polecam.
aaa 2013-11-03 19:29:40
BYŁAM NA ROZMOWIE W SPRAWIE PRACY PANI KIEROWNIK ROZBROIŁA MNIE SWOJĄ SZCZEROSCIĄ (usunięte przez administratora)POWODZENIA DLA PRACOWNIKÓW . JAK NAS TAM BYŁO OK 12 OSÓB TO WSZYSTKIE WYSZŁY PO TYCH SŁOWACH .
pracownik 2013-11-23 10:02:39
(usunięte przez administratora) kto tylko zdecyduje sie wyslac CV napewno dostanie propozycje pracy, gdyz wiele osob zwolnilo sie przez te zaleglosci, pytanie tylko czy warto.
antek 2013-11-24 15:50:14
a co takiego powiedziala pani kierownik? nie zalezalo jej aby zatrudnic ludzi?opoznienia w wyplatach? a ile trzeba czekac na kase? i jak z atmosferą bo to wazne...
major 2014-01-29 15:41:51
Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy. Nie dziwię sie ze na trzech dużych halach widziałem moze 10 osób. Przyjmują na miesiąc, potem jeżeli ktoś się sprawdzi to przedłużają na trzy a potem na dwa lata. Jest tylko jeden problem, a mianowicie pierwszy miesiąc pracujemy bez wypłaty :) czyli pierwsza wypłata po dwóch miesiącach pracy. Na pytanie co jeżeli po miesiącu pracownik sie nie sprawdzi i co z pieniędzmi dostałem odpowiedź powinienem
major 2014-01-29 15:46:37
dostać ale pewnosci w głosie nie było. Ogòlnie mówiąc nie wiem czy ktokolwiek sie zdecyduje się na takie warunki. Ja dziękuję.
kandydatka 2014-02-20 10:46:03
Witam. Czy byl ktos dzisiaj na rozmowie o prace? Czy zmienila sie sytuacja dotyczaca wyplat? Jest szansa na to ze beda placic regularnie?
aaaa 2014-03-17 14:34:35
uciekajcie z tej firmy!!!!za chwile to wszystko pójdzie w piach!!!!
bibi 2014-04-02 18:02:54
a skąd te wiadomości ze firma w piach pójdzie? co kani
kaka 2014-04-23 19:16:19
i co tam z tą firmą
mały 2014-04-25 13:59:19
firma już istnieje chyba tylko w wyobrazni ....straszna szkoda kiedyś taka firma,taka tradycja,rozpoznawalność.Bardzo mi żal że nie dane mi było pracować tam w lepszych czasach.Ludzie przesympatyczni ale cóż z tego jak wszyscy albo sami się pozwalniali albo zostali zwolnieni.Doprowadzone do ruiny-totalnej.Nie wiem jak tak dobrze prosperujący biznes można tak zaprzepaścić?
do wszystkich 2014-05-23 10:44:13
Emalia w tym tyg złożyła wniosek o upadłość do sadu w Katowicach.... każdy możne tam zadzwonić i zaczerpnąć informacji...
były pracownik 2014-06-25 18:33:59
zwolniłem sie stamtąd w trybie natychmiastowym. firma zalegała z wypłatami po wiele miesięcy! wypłacali po 300zł na miesiąc, a zdarzało się że po kilku miesiacach zalegali pracownikom po całe trzy wypłaty - z resztą tak jest do teraz bo to tam na porządku dziennym.

pełne tiry z garnkami wyjeżdżają cały czas a pieniędzy jak nie było tak nie ma

kolega który się nie zwolnił mówi, że tydzień temu dostał pierwszą ratę (około 300zł) za luty, za żaden miesiąc po lutym nie otrzymał jeszcze nic
alicja 2014-06-26 17:19:05
Gdybyście pracowali w EMALII Rybnik, to dopiero nie ma wypłat.
Prezes nie robi sobie nic z tego. Grunt,że on ma na wszystko.
Bieda 2014-11-11 13:28:31
Podejrzewam, że sprawa będzie się ciągnęła jeszcze kilkanaście ładnych miesięcy - może lat. Jakby nie było Emalia Olkusz długo na rynku się utrzymywała i potrafiła w czasach swojej świetności osiągać naprawdę przyzwoite wyniki. Ciekawe dlaczego to wszystko runęło i pękło jak bańka mydlana - ktoś to może wytłumaczyć?
cuda wianki 2014-11-25 18:26:00
ja to dokłądnej sytuacji nie znam i dokłądnej odpowiedzi na pytania typu. dlaczego wszystko peklo jak banka mydlana nie znam odpowiedzi, ale chetnie sie dowiem. mam nadzieje, ze to wszystko jakos dobrze sie roziwaze i bedzie jakas praca, szkoda ze juz tutaj z tym slabo.... ale coz zrobic takie zycie.
tomek 2014-11-25 18:32:42
no to oni już na pewno nie funkcjonują? czy jak to wygląda wszystko dokładnie? bo nie wiem czy nie byłoby bez sensu wysyłać do nich swojego CV, gdzie wiemy, że firma nie fukcjonuje? mam nadzieje, ze jednak działają, bo byliby idealną firmą,w której mozna byłoby odbyć praktyki (oczywiście o ile się zgodzą)
ludnik 2015-01-24 19:44:26
skoro tak długa cisza tu jest to pewnie niestety już nie funkcjonują. A szkoda ich by było jak każdej firmy, bo na rynku pracy miejsc coraz mniej, coraz trudniej o jakąkolwiek robotę, a firmy zamiast się otwierać to się zamykają. Szkoda że nikt jeszcze nie wymyślił żadnej pomocy którą moża by udzielać upadającej firmie żebysie utrzyamała
szeldon 2015-02-08 12:39:03
sklep jak najbardziej w dalszym ciągu działa. Oczywiście nie jest on może jakoś specjalnie popularny w sieci i rzeczywistości , ale swoje sprzedaje. Niewiele osób się tu zatrudnia przy sprzedaży naczynń emaliowych i może dlatego tak rzadko ludzie tutaj piszą. Obecnie sklep też nikogo nie szuka nowego :/
Misiek 2016-05-11 19:33:26
Muszę powiedziec, że naprawdę fajna firma i fajne rzeczy można poznać jeśli się tutaj pracuje i okej
Zostaw swoją opinię o EMALIA OLKUSZ S.A. - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMALIA OLKUSZ S.A.