Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Zastanawiam się

Warto przyjść do Neuca do Utrzymania Ruchu? Dużo awarii? Sprzęt stary czy nowy?

IT_on

Stanowisko do działu IT. O ile samo spotkanie ok, chociaż bez pytań merytorycznych, raczej ocena Ciebie jako osoby. Kompletny brak informacji zwrotnej. Już zmieniłem prace, ale wielki minus za brak elementarnego procesu feedbacku.

Jola

Właściciele i zarząd Neuci chwalą się wielkimi, dotychczas niespotykanymi wynikami. Osiągnęli to dzięki ciężkiej pracy wszystkich pracowników. Praca ludzi przełożyła się na dywidendę akcjonariuszy, ponad trzykrotny wzrost wartości akcji. Podwyżki płacy dla wybranych. Niestety Ci, którzy zapracowali na wynik firmy w bardzo dużej części nie zasłużyli zdaniem zarządu i kierownictwa na podwyższenie płacy. Jeżeli takie traktowanie pracowników nie jest niewolnictwem i poniżaniem, To co jest? Jak mówią, jaką płacą taka praca. Nadtepny rok nie będzie już taki dobry, a być może będziemy wreszcie strajkowali. Pieści same się zaciskają na takie traktowanie

neucus
@Jola

Nas tez juz nie obchodza ich wyniki, nie oczekuje zeby sie tym dzielili, jaka placa taka praca. To, ze dobrzy pracownicy zaczeli udawac leniwych to jest ich zasluga. Bo wedlug nich motywacje powinien przekazac brygadzista, ktory sam zarabia ponizej sredniej brygadzisty, po to mamy szkolenia by ladowac wam w glowe (usunięte przez administratora) Nie jest tajemnica, ze zarobki zaleza od tego jak blisko jestes sredniej placy w tej firmie. Za chwile swiezak moze wiecej od ciebie i to jest wporzadku.

Jaro
@neucus

W radio mówili, że budżetówka w przyszłym roku nie dostanie podwyżek i z zazdrością patrzą na kolegów, którzy otrzymali 10% podwyżki w tym roku. NEUCI to nie dotyczy. Tu podwyżka wyniosła 3% brutto i to dla niektórych, bo wielomilionowym zyskiem podzielili się właściciele, mając gdzieś tych, którzy na to zapracowali. Pracownicy magazynu praktycznie mają zarobki na poziomie obowiązkowego minimum. Neuca to kapitalizm w najgorszym wydaniu. Ciekawe, że nikogo w tej firmie nie dziwi, że praktycznie Polacy nie chcą tu pracować. Bez Ukrainców na podstawowych stanowiskach, firmy by nie było. Wstyd, że w polskiej przestrzeni gospodarczej istnieje taki twór, Frankenstein gospodarki.

baran
@neucus

Widać to w Szczecinie . Największa podwyżka dla wiecznie na L4 koleżanki .

jo*
@baran

Rozgwiazdy rządzą ale Elżbieta też myślała że niezatapialna

@szc
@baran

Innym zabrać , dać koleżance i szafa gra

@Jola

Witam, Jola tak już jest w każdej firmie.Nie ma się wyboru. Dzieje się tak, bo pracodawcy nie świecą przykładem.Pracownicy między sobą nie są lepsi.A pracować trzeba. Pozdrawiam i powodzenia.

@szczec
@@szc

Koleżanka tak samo załatwi jak ona załatwiła swoją poprzedniczke. Nosił wilk razy kilka ponieśli i A.

@B
@jo*

Rozgwiazdy (Asteroidea) – gromada morskich drapieżników z typu szkarłupni. Rozgonić po całym zachodniopomorskim.

Rasputin

Hej Neukusie? jak tam sytuacja we firmie? cokolwiek się polepszyło? Były jakieś konkretne podwyżki czy firma dalej sobie leci w kulki?

Katarzyna
@Rasputin

A coś ty taki ciekawy? Masz jakiś interes?

@Katarzyna

Jakiś mam, ale na takie wiadro to i afroamerykański może nie starczyć... Zapytać nie można?? Chociaż po odpowiedzi widzę że szału nie ma.

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Beti

Normy normy normy czyli ciężka praca za najniższą krajową, jeden pracuje a trzech sprawdza jego wydajność i popędza. Pracownik magazynowy jest traktowany jak śmieć w tym obozie . Firma o dużym wzroście sprzedaży a zapomniała o tych na samym dole czyli ludkach od najcięższej roboty . Dla tych co szukają pracy to zdecydowanie omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem...najnizsze wynagrodzenie w tym rejonie i ciężka praca a premia to fikcja ...pozdrawiam

Pracownik magazynu
@Beti

Dodam jeszcze. Chodzę łikendy do pracy a Wy mi dajecie wolne w tygodniu. setka za pięćdziesiąt dobre dile robicie ale nie dla mnie i części pracowników. Bądźcie w porządku do ludzi a takich wpisów tu nie będzie.

@Pracownik magazynu

Najpierw to naucz się poprawnie pisać.

Głos Rozsądku

KoronaWIRUS Neuca PILNE !!! Dlaczego firma, która rozwozi leki do aptek i szpitali nie zabezpiecza swoich pracowników przed szalejącą epidemią koronawirusa ? Nie ma dosłownie nic, żadnej ochrony przed zagrożeniem ! To jest tylko kwestia czasu, aż ktoś zachoruje. To jawne narażanie życia i zdrowia nie tylko pracowników magazynu, ale również klientów, aptek, szpitali i ich pacjentów. Renomowana firma, czołowy dostawca produktów i usług na rynku zdrowia, oraz lider dystrybucji leków w Polsce, który poprzedni rok kapitałowy kończy z zyskiem pod 100 milionów zł. i buduje sobie biurowiec w Toruniu za 91 milionów zł. nie stać, aby zapewnić pracownikom środki ochrony osobistej w trakcie pandemii ? Co najbardziej przerażające firma posiada własne produkty takie jak maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, termometry itd. i nie zgadniecie Państwo... wszystko jest sprzedawane. Nic nie trafia do pracowników magazynów, którzy tak ciężko teraz pracują (nawet po 12 godzin), narażając własne życie i zdrowie, aby zabezpieczyć pacjentów w trakcie epidemii. Neuca ma teraz „żniwa” i rok 2020 zamknie z rekordowym zyskiem, przez korona wirusa, a nijak dba o swoich pracowników, ponieważ liczy się zysk. Firma posiada również fundację, która nazywa się o ironio ,,Fundacja NEUCA dla zdrowia” - poczytajcie Państwo sobie na ich stronie główniej w zakładce o fundacji co jest ich celem i jak to się ma do obecnej sytuacji w stosunku do pracowników. Prezes firmy na czas pandemii ogłosił możliwość pracy zdalnej w domach, dla pracowników biurowych – zarząd firmy, a co z pracownikami logistyki magazynowej, którzy są najbardziej narażeni ? Zatrudnimy nowych... Aby przybliżyć Państwu skalę zagrożenia w magazynach NEUCA: zatrudnionych jest około 2 tysiące osób, w tym z różnych stron Świata ludzi, począwszy od Ukrainców, Hindusów, kończąc na Kazach i Nepalczykach. Osoby o różnej narodowości zatrudnione są przez agencję, która dosłownie „upycha” pracowników w mieszkaniach – klatkach. Przykładem są mieszkania 2 osobowe, w których zamieszkuje po 10 osób z jedną łazienką. Nie ciężko tu o jakąś chorobę. Brakuje jeszcze tego, aby firma zatrudniała pracowników spoza Polski bez 2 tygodniowej kwarantanny... Na jednym z kilku magazynów rozsianych po całej Polsce pracuje na jednej zmianie 200 osób. Wprowadzony zakaz zgromadzeń przez Premiera powyżej 50 osób, nie jest w żaden sposób rozpatrywany przez firmę i nie chodzi tu o zamykanie magazynu, a o pewne działania „izolujące”. W toaletach brud, brak papieru, mydła i środków dezynfekujących, a suszarki do rąk w trakcie pandemii to chyba nie jest dobry pomysł. Prawie każdy z pracowników pracuje na skanerach, które przekazywane są kolejnym osobom z rąk do rąk. Nikt nie ma rękawiczek jednorazowych. Sprzęt taki jak skanery, klawiatury, myszki itp. nie jest odkażany. A pojemniki z lekami, które trafiają do szpitali i aptek to siedlisko bakterii, tak są brudne. Dla przypomnienia koronawirus utrzymuje się na przedmiotach nawet do 3 dni. Nie dość, że Neuca w żaden sposób nie chroni swoich pracowników przed zarażeniem, to na dodatek zagraża życiu i zdrowiu swoich klientów rozsiewając ewentualną zarazę. Przecież zdrowie, to drugie motto tej firmy i można: - mierzyć temperaturę (trwa to 2 sekundy) WSZYSTKICH osób, które przychodzą do pracy, przed samym wejściem do budynku, po czym KAŻDY musiałby zdezynfekować swoje ręce, następnie mógłby zostać wpuszczony, - każdy pracownik miałby dostęp do nielimitowanych rękawiczek jednorazowych i maseczek ochronnych, - w różnych miejscach na magazynie ustawić punkty do dezynfekcji np. toalety, wejście do różnych pomieszczeń itp. Drogi zarządzie, dyrektorzy, prezesie, jeżeli już tak bardzo nie zależy Wam na tym przysłowiowym zdrowiu, to zastanówcie się ile będziecie stratni, jeżeli zamknięty zostanie na 2 tygodnie jeden z magazynów .

ważniak
@Głos Rozsądku

Jak trafi się zarażenie to taki ważny i strategiczny punkt którym jest hurtownia farmaceutyczna, miejsce niezbędne do tego by do aptek czy szpitali trafiały leki i środki ochrony zdrowia, zostanie zamknięta w całości to dopiero będzie koszmar. WSZYSTKO DLA ZYSKU!! Zamiast ograniczyć sprzedaż do leków i np. opatrunków to robi się WSZYSTKO DLA ZYSKU!!!

@Głos Rozsądku

W sytuacji zagrożenia jakie stwarza koronawirus nigdy za dużo działań zapobiegawczych. Prezentuję listę podjętych przez Grupę NEUCA działań. Wystąpiło poważne ryzyko zakłócenia ciągłości dostaw leków dla pacjentów. W tym trudnym czasie staramy się jednocześnie zwiększać bezpieczeństwo i utrzymać ciągłość procesów. Sytuacja zagrożenia epidemią koronawirusa spowodowała radykalny wzrost zapotrzebowania na środki dezynfekcyjne i środki ochrony. W pierwszej kolejności musieliśmy zaopatrzyć w takie środki osoby najbardziej narażone na kontakty zewnętrzne, czyli kierowców i pracowników magazynowych mających z nimi kontakt. Kierowcy odwiedzają codziennie wiele aptek i najczęściej nie mają możliwości skorzystania z wody i mydła po każdej wizycie. Dlatego otrzymali żele dezynfekcyjne i rękawiczki. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia osoby zdrowe nie powinny korzystać z maseczek. Kierowcy zostali w nie wyposażeni by w zależności od sytuacji w rejonie w którym operują samodzielnie mogli podjąć decyzję o ich zakładaniu lub nie. W pierwszym okresie wystąpienia zagrożenia szansa na kontakt z osobą zarażoną koronawirusem była w Polsce bardzo niska. Zgodnie z wytycznymi WHO są to sytuacje takie jak: 1.Zamieszkiwanie z przypadkiem COVID‐19 2.Bezpośredni kontakt fizyczny z przypadkiem COVID‐19 (np. podanie ręki) 3.Bezpośredni kontakt bez zabezpieczenia z wydzielinami osoby z COVID‐19 (np. dotykanie zużytej chusteczki higienicznej, narażenie na kaszel osoby chorej) 4.Przebywanie w bezpośredniej bliskości ( twarzą w twarz) osoby chorej, w odległości mniejszej niż 2m przez ponad 15 minut, 5.Przebywanie w tym samym pomieszczeniu co chory z COVID‐19 w odległości mniejszej niż 2m przez co najmniej 15 minut (np. w klasie, poczekalni szpitala/przychodni, sali konferencyjnej) 6.Personel medyczny lub inna osoba bezpośrednio opiekująca się chorym lub osoba pracująca w laboratorium bezpośrednio z próbkami osób z COVID-19 bez odpowiedniego zabezpieczenia lub w przypadku gdy doszło do uszkodzenia stosowanych środków ochrony osobistej lub jeśli istnieje ryzyko ich nieprawidłowego zastosowania. Zwiększyliśmy izolację załóg magazynów tak by wyeliminować lub maksymalnie ograniczyć kontakty magazynu ze światem zewnętrznym. Wprowadziliśmy zmiany w organizacji pracy radykalnie ograniczając kontakty z kierowcami i wyeliminowaliśmy kontakty z personelem biurowym. Ograniczyliśmy wszystkie prace konserwatorskie do blokując dostęp dla jakichkolwiek pracowników zewnętrznych. W magazynach były i są dostępne środki czystości w postaci mydła i wody. Zastąpiliśmy suszarki do rąk ręcznikami jednorazowymi. Rękawice ochronne są dostępne dla pracowników w punktach styków magazynu ze światem zewnętrznym. Płyny do dezynfekcji zostały udostępnione w dużych dozownikach, a także rozdane w małych pojemnikach dla każdego pracownika. Nabyliśmy i zainstalowaliśmy maty dezynfekcyjne nasączone specjalnym płynem. Wprowadziliśmy dezynfekcję co 1h elementów najczęściej dotykanych: drzwi i klamki, koszy na odpady, dozowniki na mydła, umywalki i armatura sanitarna, muszle, szczotki klozetowe, uchwyty, biurka, poręcze od krzeseł, poręcze schodów, przyciski, włączniki. Zalecamy dezynfekcję skanerów przed rozpoczęciem pracy. Przygotowana została "linia dezynfekcji" przy wejściu na magazyn - pracownik przechodzi przez matę dezynfekcyjną, korzysta z płynu do dezynfekcji i dopiero wchodzi na magazyn. Wprowadzamy pomiar temperatury pracowników - załatwiamy formalności i gogle ochronne, które są wymogiem by realizować to działanie. Kierownicy w sposób elastyczny podchodzą do kwestii rozpoczęcia pracy i przerw, tak aby zminimalizować liczbę pracowników jednocześnie przebywających w szatni i na stołówce. Wszyscy pracownicy, którzy przybędą do Polski spoza jej granic są kierowani na obowiązkową kwarantannę. Mamy przygotowane odrębne pomieszczenia do przeprowadzenia takiego procesu. Wyjątkowa sytuacja w jakiej obecnie pracujemy spowodowała ponadnormatywne obciążenie pracowników magazynu, przewoźników oraz kierowców, dlatego zdecydowaliśmy przeznaczyć kilkaset tysięcy złotych na fundusz, który pozwoli nam z wynagrodzeniem za marzec wypłacić każdemu z nich dodatkową premię. Dzielimy się też z pracownikami wyjątkowymi wynikami wypracowanymi w zeszłym roku. Niezależnie od funduszy przeznaczonych na coroczny proces regulacji wynagrodzeń, wzrost kosztów funduszu wynagrodzeń związanych ze zmianą w minimalnym wynagrodzeniu czy wprowadzeniu PPK, przyznaliśmy wszystkim pracownikom i współpracownikom którzy przepracowali z nami cały 2019 rok specjalne, dodatkowe nagrody. Zachęcam wszystkie osoby do śledzenia informacji zamieszczanych w intranecie – dżem oraz na witrynach korporacyjnych a także do bezpośredniego kontaktu. Umożliwi to realny, oparty o fakty, dialog i zwiększa szanse na konstruktywne działania dla naszych pracowników. Z poważaniem Paweł Bernat, dyrektor departamentu komunikacji i public affairs NEUCA S.A.

sandał
@Neuca

Wszystko ładnie pięknie ale jak ktoś nie daj boże nagra filmik jak wygląda sytuacja na MS i jak stłoczeni są ludzie i wrzuci na yt to będzie kino

Pandemia
@Neuca

Co to w ogóle za bełkot? Rękawiczki zostały wystawione bardzo późno. Nie ma żadnych dozowników bezdotykowych. Pomiar temperatury? Będzie kiedyś, póki co Neuca ma to gdzieś. Zamiast minimalizacji ryzyka, jest jego zwiększenie. Człowiek na człowieku, kierowcy praktycznie nie używają rękawiczek, chodzą po całym magazynie. Neuca dała (usunięte przez administratora) na całej linii. Przynajmniej teraz widać czarno na białym, co tak naprawdę jest dla Was istotne, tylko i wyłącznie pieniądze. Hurtownia farmaceutyczna powinna być pionierem w kwestii bezpieczeństwa pracowników, a jest komedią. Komedią, która może kosztować zdrowie, a nawet, życie części pracowników.

oki
@Pandemia

W bardzo prężnie działającym facebooku grupy neuca o pracownikach magazynowych jest jeden wpis "Jesteśmy gotowi na wypadek zarażenia któregoś z naszych pracowników – mamy procedury awaryjne, które zapewnią ciągłość w obsłudze zamówień" Procedura awaryjna czyli ? przepięcie sprzedaży na inne magazyny i jeszcze większe nagromadzenie się ludzi. Pewnie też delegacje.

Magazynier
@Neuca

Co to ma znaczy cytat ,, przyznaliśmy wszystkim pracownikom i współpracownikom którzy przepracowali z nami cały 2019 rok specjalne, dodatkowe nagrody." Jakie nagrody nic nie dostaliśmy kto sieje taką propagandę Nie było żadnych nagród no chyba że nie dotyczyły one pracowników najniższego szczebla

Pela
@Głos Rozsądku

Ciekawe, czy po tym ciężkim czasie pracy w nadgodzinach stać będzie Zarząd i właścicieli firmy na dodatkowe, godne wynagrodzenie pracowników, szczególnie tych pracujących w magazynach, czy też wzorem lat poprzednich zysk firmy przeznaczą na własną wielomilionową dywidendę? To będzie prawdziwy test na ich podejście do ludzi na nich i dla nich pracujących.

Mag Gądki
@Neuca

No właśnie na (usunięte przez administratora)ma żadnej dezynfekcji w toaletach czy gdzie indziej. Po co kłamiecie ludzi. Wszystko okaże się przy wypłacie, jak zostaną docenieni pracownicy firmy. Za te wszystkie nadgodziny, które mają być zapłacone plus premia za weekendy powinien być jeszcze jakiś dodatek. Narażamy swoje zdrowie, życie... Maty są wprowadzone od poniedziałku lub wtorku. Środek dezynfekujący pojawił się w sobote. A Płyny dla pracowników były rozdawane w poniedziałek. Szybka reakcja...

hipster
@Neuca

Jestem pracownikiem magazynu lokalnego i przedstawię kilka spraw jak to u nas wygląda. 1. Płyn do dezynfekcji dla pracowników. Były dwie butelki litrowe które skończyły się na początku tego tygodnia. Z centrali mają nam dosłać większą ilość, ale na tą chwilę nie mamy ich, więc płynów brak. 2. Maty dezynfekcyjne. To już jest jakaś abstrakcja. Nikt w lokalnym nawet nie słyszał o takim pomyśle i nie mówił o nim. 3. Linia dezynfekcyjna. Jak powyżej. Nikt nic nie mówił na ten temat. 4. Pomiar temperatury. Jak w punkcie drugim. Nie ma czegoś takiego. 5. Przerwy dla pracowników. Wszyscy wychodzimy o tej samej godzinie, siedzimy w jednym pomieszczeniu łokieć przy łokciu. Co do maseczek dla pracowników. Nie mamy ich do dnia dzisiejszego. Mają być dla osób które mają bezpośrednią styczność z kierowcami. Czy ktoś się zastanowił nad tym, że taka osoba później wraca na magazyn? Ma kontakt z osobami ze sprzedaży. Je posiłki w tym samym pomieszczeniu co inni pracownicy. Myślę że to jest warte przemyślenia. Oprócz magazynów centralnych istnieją również lokalne. Warto o tym pamiętać.

@hipster

Ludzie, zgłosicie to do mediów. Gdy choćby lokalna gazeta się zainteresuje problemem to wówczas otrzymacie pomoc. Wiem z własnego doswiadczenia pracy w innej firmie - dopiero zgłoszenie problemów do lokalnej gazety i maile od dziennikarzy do dyrektora dzialu sprawiły, ze zaczęło sie lepiej dziać. Zgłaszajcie!

oki
@Adam

Wejść na magazyn i zrobić parę zdjęć z MS i wysłać np na Wyborczą Katowice. Jesteśmy dopiero na początku epidemii w Polsce, pewnie za tydzień liczba oficjalnie zarażonych będzie wynosiła tysiąc, tu nie chodzi o zatrzymanie pracy magazynów tylko zmniejszenie obrotów na leki, opatrunki i sprzęt medyczny.

@Neuca

Zero szacunku dla wszystkich pracowników. Premie powinien dostać każdy za zeszły rok. A nie wytyczne że do 10 dni l4, ponieważ pracujemy w święta nie święta i nadgodziny. Każdy powinien coś dostać

@Neuca

Czyli za marzec każdy pracownik dostanie jeszcze dodatkowa premie? No bardzo ciekawe. Za ten marzec to powinna być niezła sumka na koncie. Wszystko się okaże jak będą wypłaty na koncie jak doceniliście ludzi, którzy pracują po tyle godzin.

alien
@Neuca

Brak nagród - zero szacunku, są nagrody - zero szacunku. Nie dogodzisz. Zdrowia życzę.

Yustyna
@oki

Po prostu wyeliminuja wirus z magazynu znaczy zwolnią pracownika i po problemie ,tylko jest jeden warunek to musi być Polak bo ukraińca ruszyć nie można

Rec tv

Dziękuję za info

@Głos Rozsądku

Witam, czytam Forum, niedowierzam! Czy taki jest problem we Wrocławiu ul.,Graniczna 8A? Chciałabym się przyjąć do pracy w magazynie.Trudno uwierzyć, że pracujecie za minimalną, to co jest gorzej niż w Amazonie, za 22,50 zł. A ta sama praca, skaner, komputer,norma 100 procent! Bardzo proszę o zwrotną odpowiedź.Pozdrawiam.

Mata
@Irena

Tak jest pracujemy za najniższa krajową

@Mata

Dziękuję, wolę już pozostać w Amazonie, Bielany Wrocław.Pozdrawiam, bardzo współczuję pracownikom zwłaszcza, że pracodawca jest notowany bardzo wysoko na Giełdzie.

Ko

Zarządzam ludźmi w magazynie, ktoś mi rzucił aneks z podwyżka i nawet słowa nie powiedział, kogo wy zatrudniacie '' Wcześniej czy później przyszłość czy sukces naszej firmy zależy od ludzi których zatrudnisz'' resztę sobie dopowiedzcie

@Ko

Zarządzasz ludźmi?chyba tylko tak ci się wydaje.W tej firmie żadna no może prawie żadna osoba na stanowisku niewiele umie a już zarządzać ludźmi zdecydowanie nie.

Jaki jest wkład kierownictwa Neuca S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aa

Żaden

Ja+

Żaden. Dbają tylko o Ukrainę a Polaków chętnie się pozbywają . Jesteśmy intruzami we własnym kraju. Na małym lokalnym magazynie horror.

Ktoś

Zrobią badanie zaangażowania i potem chwalą się wynikami - że tyle ludzi jest zadowolonych. To jak to właściwie jest?

Juh
@Ktoś

To (usunięte przez administratora) wybrani biorą udział w tym badaniu Ukraina nawet nie wie co wypelnia

JA++
@Juh

Ukrainie pokażą palcem co zaznaczyć .I wynik jest

JA++
@Ja+

oj to musi być Szczecin

MS Gadki
@JA++

W Gadkach to samo

Kolejna gownobuza

Zatrzęsienie ziemi normalnie hah jak by to od dziewczyny te zmiany zależały śmieszne myślenie nie mondrej osoby. Widać że mało znasz plany firmy które są wdrażane na ulepszanie wydajności pracownika. Nie tylko tam są zmiany zmianeczki jeszcze się zdziwisz człowieczku.. W pracy nie ma znajomości układów i ukladzikow więc nie zazdrość tylko (usunięte przez administratora) i pracuj! Jak ci tak źle i Cie w oczy razi to zmień pracę!

Jo

(usunięte przez administratora) No i zostawi narzeczonego dla kolegi wysokiego..... ????

Ms

Już 2 w zaawansowanej ciąży na lekkim stanowisku już pracują wiesz kto to?

P

ZMIENIŁO SIĘ KIEROWNICTWO TO I ZMIANY BĘDĄ NOWE WSPANIAŁE POMYSŁY WDRANZANE NA LEPSZE KU LEPSZEJ WYDAJNOŚCI CZŁOWIEKA I ULEPSZENIU PRACY.

On

Myślę że tu chodzi o to że wróciło takie małe chucherko o diabelskich oczach no i wadzi.. widocznie gdzie diabeł szumu nie narobi tam diaboline Monikę wstawi Hahaha może dziś za Twoimi plecami stanie hahahaha

Hahaha
@On

To gdzie teraz będzie o niej głośno ?gdzie trafila?

alex
@Kolejna gownobuza

Piszemy mądrej.

Gal

Proszę zająć się sobą bo jak widać wiele nauki czeka.

Ołtarzew

Już 1 czerwiec, aneksów nie widać w oltarzewie W tym roku ich nie będzie?

Eh
@Ołtarzew

Właśnie. W poprzednim roku w maju były. Halooo Ołtarzew

@Ołtarzew

Nie martw się. twoje dodatkowe 50 PLN brutto już na ciebie czeka.

@Ołtarzew

Czekasz na te marne grosze? Zenujace

ważniak

Akcje grupy Neuca biją następne rekordy i teraz sięgają prawie 800 złoty. Spółka jest w doskonałej kondycji finansowej. Akcje w czasie pandemii urosły czterokrotnie!! Akcjonariusze dostaną pewnie sute dywidendy a pion managerski i zarządzający sute premie.... Szeregowym pracownikom dostanie się pewnie kilkadziesiąt złotych na rękę. Tak wygląda rzeczywistość w kraju gdzie za najsłabszymi nikt się nie wstawi i nie walczy o ich prawa do godnej pensji.

Rec tv
@ważniak

Na grubym kurczak sos mieszany na wynos

PanB

Drugiej pensji na tym nie zarobisz, nie na tym polega piramida finansowa, zeby wstawiac link gdzie sie da i szukac (usunięte przez administratora). Biznesman sie znalazl :D

Olo

A co to Klaudia W. W ołtarzewie tak mało zarabia że jeszcze na fotografowaniu musi zarobiać , dołóżcie jej trochę grosza bo ona zawsze taka nieszczęśliwa z miną srającego kota na płocie.

Szoszon
@Olo

A może nie żyje samą pracą I ma pasję...nie żaden zarobek ???? Czysta zazdrość.....

Ps oltarzew
@Szoszon

Wypominanie komus innych zrodel zarobku i pasji to zwykla zazdrosc ludzi bez ambicji pracujacych za miske ryzu. Zawsze mozesz podjac prace lepiej platna na innym magazynie, zakumplowac sie z gora albo dorobic sobie w inny sposob, boisz sie ze ktos Ci wypomni tak samo czy po prostu nic innego nie potrafisz tylko fizycznie pracowac?

@Olo

Mam nadzieję że firma neuca pomoże znaleźć Cię anonimowy cwaniaczku lub cwaniaczko. Obrażasz nie tylko osobę prywatna ale również firmę pod względem płatności. Czekam na ten moment że wyłapią te osoby które czują się tu bezkarnie i szybko dowiemy się kto taki mądry.

@Oltarzew

Obraża firme?Żart .Firma nie szanuje pracowników, płaci im grosze ,a ja czejam na moment jak ci wszyscy donosiciele i ci wzywając się na innych za stanowisko skończą tam gdzie ich miejsce. Awansuja ludzie bez szkół ,bez wiedzy. (usunięte przez administratora)

@Gal

Co ma szkoła do tej pracy?? Trzeba mieć głowę i trochę wiedzy jak nią zarządać. Nie jeden tłumok po szkole a nie potrafi nic prócz wykucia wiedzy na pamięć żeby zdać egzamin.

@Oltarzew

Tak tylko powie ten co sam nie ma wykształcenia. No cóż teraz czas miernot.

@Gal

Nie mam i nie narzekam na pracę. Ty masz wykształcenie a siedzisz na magazynie???? i jedyne co potrafisz to żalić się tutaj oraz pruć. Idź do Policji może Twoja szkoła nie pójdzie na marne

@Oltarzew

Widać ,ze nie masz do czynienia z wykształconym ludzi. Ale cóż twoja wypiwiedz świadczy o braku ambicji .Najgorszerokość jest to ,ze mlodzi ludzie w XXI wieku nie mają żadnych aspiracji ,tylko praca fizyczna.

@Oltarzew

Na magazynie się nie siedzi to raz a dwa nie narzekasz, bo nie masz ambicji. A ja nie pracuje w tej firmie juz.Nigdzie się nie zalilem opisuje co dxieje się w neuce i kto tam pracuje. Ludzie bez żadnych perspektyw.

@Gal

Jak czytam Twoje wypowiedzi to aż mam chęć wysłać SMS Pomagam. Błędów masa nie będę wspominać o znakach i przecinkach ????Człowieku z wykształceniem ????????????????

@Oltarzew

Ha,ha ,może czasem pomyślisz zanim napiszesz .Mnie pomoc nie jest potrzebna,raczej tobie .Musisz dostawać niezłe profity ,jak tak bronisz firmy.Ciekawe czy podobnego zdania będzie GIP i co zrobicie jak stracicie stanowiska?Wtedy dopiero dostaniesz SMS .Pomagam

hahahaha

Wyplakales sie juz?

Gal

To firma w której przełożonymi są ludzie bez żadnej wiedzy i umiejętności, dobierani według klucza.Im mniej wiesz a więcej nadajesz tym jesteś na wyższym stanowisku. Nie ceni się ambitnych,pracowitych z własnym zdaniem (bo okazaloby się ,ze przewyższają kierownictwo wiedzą ,nie wspomnę o inteligencji) tylko docenia się donosicieli. Wyższa się pracowników z Ukrainy a Polaków pozbywa, i deprecjonuje się ich na każdym kroku. Kierownictwo nie zwraca uwagi na to,iż niektórzy przychodzą pod wpływem tylko dlatego, że za takimi osobami stoi ktoś na górze. Oj dużo pracy miałaby tu inspekcja pracy.

Kp
@Gal

Przestań już lamentować EDYTA S. No nie wybrali Cię na br.

@Kp

Za mądry jestem na to stanowisko Wiąże sie tylko z jednym z donoszeniem na innych za marne grosze. Zostają nimi ludzie, którzy nawet dobrze wyslowic się nie potrafią. Wydaje wam się ,ze macie władze ? Nie macie.Jesteście marionetkami w rękach góry i godzicie się na to ,bo władza uderza wam do głowy. .Wszyscy się z was smieja.

Gal

A ty dalej właz w (usunięte przez administratora) tylko na to cie stac.

Yyy

A ja czekam az przestaniecie pieprzyc glupoty, obgadywac na tym forum i podszywac pod inne osoby.

Antek

A jak tam praca w IT? Warto aplikować?

Dr

Jak wyglądają zarobki netto na stanowisku Specjalista Kontroli Jakości w Laboratorium dla osoby z doświadczeniem w analizach instrumentalnych? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Ołtarzew

Mobbing nic więcej oczywiście ukraińskich liderów, brygadzistów w stosunku do Polaków, swoim nic nie powiedzą a nad nami pokazują swoją wyższość kim to oni nie są. Banda nieużytków

Ludzie Synoptis

Łudziliśmy się, że praca w spółce należącej do Neuca S.A. (Synoptis Pharma) będzie wartościowym i ambitnym zajęciem, ale kierownictwo ma gdzieś jakiekolwiek zasady. Oczekiwania wobec pracownika: zasuwaj od rana do nocy na cyfrę, olewając swoje życie prywatne, lekceważąc zdrowie („covid to ściema”), łamiąc prawo, a jak się nie podoba, to możesz przecież odejść. Żenada. Uważajcie na siebie.

Juras

T nie jest firma dla ambitnych i inteligentnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.