Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

@Przedstawiciele!!! @Go regulamin Gowork zabrania podawania w komentarzach imion, inicjałów oraz innych informacji, które pozwalają na identyfikację konkretnej osoby w firmie. Wpisy, które łamią ten zakaz, zgłaszane są do administratora, który może je usunąć zgodnie z panującymi tu zasadami. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link: https://www.gowork.pl/regulamin @Let's proszę Cię o unikanie wulgaryzmów w Twoich kolejnych wpisach na forum.

J

Czy ktoś mógłby mi napisać jak wygląda praca w Toruniu jako Młodszy Specjalista ds. Cen Detalicznych? I jakich zarobków można się spodziewać?

Neuca . Najbardziej złodziejska firma w Polsce w dodatku pracują w niej sami kapusie

Twoje Sumienie
@Anonim

Kapusie ,którzy w dodatku za (usunięte przez administratora) dostają premie :)

Przedstawiciele!!!

Uwaga! Nie dajcie sie zwieść!!! Praca jako medyczny w pseudo firmie farmaceutycznej Synoptis Pharma należącej do Neuca to pomyłka. Bałagan, zamordyzm,obłuda,kolesiostwo i niekompetentni przełożeni... Sami sobie tworzą nowe stanowiska i awanse nie mając kompetencji. Uwaga na Sz.L. i jego koleżankę M.Sz. która wszystko przykrywa kapeluszem...

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

ważniak

Ciekawym przypadkiem jest osoba która dostała koszulkę SM a zawdzięcza to temu że w delegacji w Pabianicach odznaczyła się wzorowym przewodzeniem informacji do kierowników :) potem już z górki. Bez żadnego doświadczenia choćby na funkcji PO czy stazu na tym dziale została ta osoba liderem MS :)

mrówka
@ważniak

Trzeba było jeździć na każdą delegację jak On, być na każdą nadgodzinę jak On, wykazać się dyspozycyjnością, spełniać pokładane oczekiwania i dreptać za nym i dreptać i dreptać. Też byś zmienił koszulkę.

SamaPrawda

Hmm myślę że nie tylko niemasz wiedzy na temat spedycji ,ale twoja wiedza jest zbyt uboga na wyrażanie jakiejkolwiek opinii na temat. Myślę że nie dała byś rady zastąpić w najmniejszym stopniu żadnej z wymienionych w twoim wpisie osób więc pytanie po co piszesz takie durne teksty ?? Ale spoko możemy Patr.....pogadać na ten temat jak wrucisz z L4

Ok

Ja chciałbym tylko dodać od siebie, że wszyscy jesteście ład(usunięte przez administratora)nięci. Pozdrawiam

@mrówka

W taki sposób to wyrastają tylko miernoty które łażą za swoim opiekunem albo potrafią się tylko drzeć a nie zarządzać grupą ludzi. Chyba że to była ironia ale wątpię

mrówka
@ważniak

W taki sposób wyrastają tacy, którzy trafią w "target" swojego opiekuna. I to była prawda a nie ironia. Myślę, że "życzliwe" lotusy z delegacji były tylko tym języczkiem u zadka, oj przepraszam, u wagi.

Dobrze poinformowany
@mrówka

Ale Wy jesteście świadomi tego, że osoba o której mówicie nie posiada nawet lotusa? Skąd macie takie info? :)

lotusowy
@Dobrze poinformowany

Za to Ty nie jesteś świadomy, że słowo "lotus" w pewnych kręgach to synonim dla innego słowa.

Tulu

Praca w telemarketingu to jakas porazka. 4-5 zmian w miesiacu na rano. Telefon dzwoni non stop. Ciagly opr od kiero za statusy. Jednym slowem PORAZKA

telemele
@Tulu

małego szmergielka mozna dostac po kilku dniach 10 godzinnych pod rząd nie wiesz kim jestes

annnn
@telemele

to nara na kase w biedrze badz lidlu, kto wam kaze pracowac?

amela
@telemele

dość ciekawe z tym grafikiem? zapoznaj się z nim jeszcze raz i przyznaj szczerze tu na forum jak to jest ze zmianami 10h. Oj ty kłamczuszku :-))

Anonim123

Bardzo proszę o informacje dotyczące pracy telemarketera w Katowicach. Czy faktycznie przyjmuje on zamówienia i reklamacje, czy tylko informuje o promocjach ? Dostałam informacje, ze praca 17-21 lub 18-22+ jeden weekend w miesiącu - czy tak faktycznie ro wyglada ?

telemele
@Anonim123

hahaha......to chyba godziny na pół etatu a jeden weekend to troche za mało

@telemele

Tak, to praca na pół etatu :)

kekereke
@Anonim123

Praca na pół etatu, średnio 1 weekend w mc. Odbieranie połączeń i przyjmowanie zamowień i informowanie o promocjach.

MS_2018

Jednym słowem porażka. Na hali większa liczba Ukraińców niż Polaków. Najlepiej pozwalniać osoby z wieloletnim stażem które robiły wsystko,jak było trzeba to tez na komorze przyjęć stanęły. A teraz Polaków traktują jak ścierwo.. za duży już mają wybór i zwalniają jak im się podoba. Nie do pomyślenia. Wszyscy od września przechodzą na Neuca bo rezygnują z pośrednika, szkoda tylko ,ze osoby na neuca zarobią mniej niż w DK co to jest 1700 zł na 3 zmiany.. dążą do tego żeby Polacy się sami pozwalniali.. nikt nie jest najlepszy, co jak co ,ale jak Ukraina nas zastąpi to się z reklamacji nie wykopiecie, ponieważ pakują do pojemnika lekarstwa których seri nawet nie sprawdzą. Dużo uszkodzeń, nie zapakowanych szklanych butelek.. i rozerwanych pakietów. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na hali. Z MR jest jeszcze gorzej, nie kładą kartonów na zapas, rzucą pod nogi i wydaje im się ,ze jest dobrze. Są leniwi, ale tylko co niektórzy .. najlepsi już wyjechali. A jak upomnisz,ze tak się nie robi to oni „nie pojumaju” .. i dalej po swojemu zrobić 11 godzin i do domu .. porażka.-Wrocław

@MS_2018

W sedno. U nas to samo w Kato. Łatwo mierzyć wskaźniki wydajności no i powiedzcie jaki ma sens i opłacalność by obcokrajowcy pracowali po 260-300h miesięcznie za swoją mizerną wydajność. Już może nawet nie tylko wydajność co podejście i kultura pracy Nie chcę ich demonizować bo niektórzy potrafią (usunięte przez administratora) ale to mniejszość. Reszta na MS czy MR robi swoim tempem z przestojami, pogadankami i byle jak. Szczytem pazerności albo braku wyobraźni jest zatrudnianie ludzi którzy nie umieją słowa po Polsku i nie znają alfabetu a mają do czynienia z często drogimi bądź żrącymi substancjami. Inna kwestia to skala drobnych kradzieży tzn różnego rodzaju spożywki tych batoników czy odżywek lub gerberów dla dzieci. Wisienką na torcie jest sukcesywne odcinanie Polaków od nadgodzin w weekendy. Za to zapchanie sobotniego lub niedzielnego grafika obcokrajowcami gdy osoby obrotne zrobiłyby 2 razy tyle i 2 razy dokładniej. Dno.

@ważniak

Więc może czas uciec z takiej firmy ? Wrocław jest dużym miastem gdzie można znaleźć lepszą prace za godziwe pieniądze ! Podziwiam Was drodzy pracownicy , że potraficie pracować ciężko po 8h na 3 zmiany !!! za tak małą pensje .... Jak bym miał u Was pracować to by mi na życie nie starczało . Szczerze mówiąc to firma Neuca ma gorsze zarobki niż markety typu Lidl czy Biedronka . Zero poszanowania dla ludzi . Bierzcie się ludzie w garść i uciekajcie z takiego wyzysku !

Pluto
@MS_2018

Na jedno polskie stanowisko daja 3 nieudolnych ukraincow, ktorzy nie wyrabiaja wcale tych pilnych pojemnikow a potem dziwic sie ze sa opoznienia. Na kazdym dziale trzeba poprawiac po nich robote. Firma woli inwestowac w tania sile robocza kosztem terminowosci wyjazdow a z premii nam uwala.. polowa z nich stoi wiecznie w regalach i konwersacje tworzy. Na kontroli w kazdym pojemniku tylko braki albo zle serie.. kiedys tego nie bylo! Czemu polacy pluja na nadgodziny? Skoro dla firmy wazniejszy jest ukrainiec niz mobilizacja dlugoletnio zwiazanych z firma. Prosby podziekowania sa tylko strata czasu... podwyzki owszem ale nie w postaci symbolicznych 5 dyszek bo odechciewa sie pracowac. Firma w tej chwili ma spora konkurencje na rynku pod wzgledem podstawy pensji i warunkow w pracy. Rozejrzyjcie sie

Witam powiem tak praca w ,,Nojce" to drmat przepracowałem 2 lata więc wiem co to za firma , pełniłem funkcję przedstawiciela i wygląda to następująco; -reno clio jak na tą branżę auto jedne z najtańszych wiecznie problemy tym autem to klocki to płyny bo przysługują 2 na miesiąc zetrzesz oony to już problem wielki ale ok -wypłaty podstawy 3000 brutto plus premia jak wyrobisz -masa obowiązków poza pracą w terenie praca w domu trzeba wyspowiadać się c robiłeś przez cały dzień -kierownictwo (usunięte przez administratora)tak jak nawijają makaron na uszy dla Farmaceutów to samo będą robili z tobą , zero profesjonalizmu i kultury zawodowej (usunięte przez administratora) -Firma zwalnia Polaków i w głownej mierze zastępuje ich Ukraińcami A TE POZYTYWNE WYPOWIEDZI TO CHYBA SA PISANE PRZEZ HR ALBO (usunięte przez administratora) KTÓRYCH W FIRMIE SIĘ BRDZO CENI

Różowa

zwalniają Polaków i będą zwalniać do 0 ,nawet tych najlepszych. To już ma być zakład ukrainśki. Tylko kierownictwo polskie. W głowach się nie mieści...

Rr
@Różowa

To pewna informacja ???

MS_2018

Ile jeszcze Ukrainy ma przyjechać?? -Wrocław

Breslau

Podobno cztery autokary.

Sasha
@MS_2018

Я НЕ ЗНАЮ ! але завдяки нам ця рослина працює :)

Duża
@Sasha

Dyskryminacja w własnym kraju.

Dyspo

Hej. Pojawiła się oferta pracy jako dyspozytor w Katowicach, może ktoś o tym stanowisku się wypowiedzieć

Oltarze

Myślę że pora na kz na b juz tyle dobrych osób zwolnił i dalej się zwalniają przez niego a wystarczy przejrzeć raporty ale Toruń tego nie widzi co się dzieje

ST
@Oltarze

Chyba nie ma kz w ołtarzewie na b .

@Oltarze

Na b??

Pach pach

Oczywiście że jest, boski pogromca szparek

Majka
@Pach pach

Już teraz wszystko jasne.......tak to prawda że dużo dobrych osób przez z niego wyleciało i nadal wyleci, ale za to jak dobrze mają małolatki, może powinien sobie zostawić na zmianie tylko takie dziewuszki

Hahaha
@Majka

Kz?

Neuca
@Majka

Może wyrzucił sporo osób ale nie wyrywa szparek.. bez przesady

Prezes

T.K

r40
@Neuca

To chyba mało wiesz......

Witam na jakim poziomie można się spodziewać zarobków na stanowisku koordynatora w marketingu? Pojawiło się ogłoszenie i nie wiem czy warto aplikować? W Internecie piszą że zarobki średnie.

Olo

widze same wpisy o magazynach. A jak pracuje sie w centrali w Toruniu? Warto składac cv?

Anka

Ktoś może przejrzy w końcu na oczy i jeszcze nie jedna z osób funkcyjnych poleci bo ta karuzela w Ołtarzewie nie może trwać wiecznie.

M
@Anka

A jak myślicie kto następny?

Polski polak
@M

Najpierw powinien wylecieć ten co rączki w kieszonkach trzyma i traktuje ludzi jak śmieci. Przyjrzyjcie mu się jak już robicie porządki.

Olo
@Polski polak

To chyba każdy tam ręce w kieszeni trzyma i nie ma szacunku dla pracowników.

karol
@Olo

Tu jest 3 co trzyma ręce w kieszeni nic nie robią i tylko zajmują stanowiska, ale na wszystkich przyjdzie pora. Oni nie wiedzą co to jest szacunek dla pracowników nawet nie znają takiego słowa.

Kama

Ludzie z Ołtarzewa zawsze mogą się już teraz przenieść do nowo otwartego magazynu na Konotopie Phoenix taki plus że 2 zmiany i weekendy wolne a i zarobki większe Konkurencja jest teraz już wszędzie.

Elo pampero
@Kama

Tam chyba kierownikiem jest pampers u nas kiedyś był ciekawe ile płacą ale na pewno więcej niż u nas

On
@Elo pampero

Kto ????

Pach pach
@On

Jesteś za młody szczaw żebyś się dowiedział

Ciach Ciach
@Pach pach

Tylko "szczaw" jak Ty pisze takie komentarze...Kultura na poziomie zarządzających w Neuca...?????

Kama

Wiesz co jest tam plusem już bardzo dużym wolne weekendy i praca tylko na 2 zmiany i kasa też lepsza. A nigdzie Cię nie posadzą chyba że jesteś kz to wtedy siedzisz i jeszcze neta przeglądasz żeby 8h zleciało a magazynier musi zapieprzać ostro przez 8h lub dłużej

Aga
@Kama

To widać że duże masz ambicje jeśli chodzi tylko o to zeby mieć więcej czasu i się nie przemęczyć

Kato Wrocek i Toruń rozpisuje się a Ołtarzew Gądki chyba jest ok pasuje to co się dzieje tam na magazynach niema lizusów ani Ukrainy

07 zgłoś się
@07

Nie ma, wszystko jest ok. 3m się

Polak
@07

W ołtarzewie ok ? Chyba żart jakiś Ukraińców więcej niż Polaków, a może tak mało że już nie ma kto na forum pisać.

@Agata @Ciach Ciach @UWAGA Przypominam, że na forum panuje zakaz podawania inicjałów pracowników firm oraz opisywania go w inny sposób, wskazujący na konkretną osobę. Proszę Was również o powstrzymywanie się przed używaniem niekulturalnych słów opisując kogokolwiek. Zachęcam do zapoznania się i przestrzegania regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Reps

Potwierdzam UWAGA!

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.