Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Pojawiło się ogłoszenie na PH woj łódzkie . Czy ktoś może opisać pracę Jakie zarobki ,podstawą? Ile godzin w terenie Jakie targety ? Do zrobienia targety ? Premie ? Auto do celów prywatnych Czy na GPS ?

Maryśka
@Nowy

No i wiecie jeszcze może, czy taki PH ma opcje awansowania na jakąś lepszą posadę? Np. jakieś koordynatora/managera PH? Albo starszego PH? Cokolwiek?

@Nowy

Cześć, praca typowa dla PH, jednak na specyficznym rynku (ograniczenia ustawowe w funkcjonowaniu i powstawaniu nowych aptek). Najprościej mówiąc - dostajesz portfel aptek (rynek tradycyjny), który musisz rozwijać i dbać o jego jakość. Apteki towar zamawiają w hurtowni i Twoja głowa, aby Neuca była dla nich tą wiodącą, dlatego na bieżąco reagujesz na to co robi konkurencja, a w zasadzie wyprzedzasz jej kroki. W pracy pojawiają się oczywiście dodatkowe zadania (marka własna, akcje marketingowe, itp.). Warto zauważyć, że Neuca duży nacisk kładzie na relacje i jakość obsługi (co kwartał badanie opinii kontrahentów współpracujących). Dobra oferta i serwis dają jej pozycję lidera z największym udziałem w rynku, jednak trzeba walczyć o utrzymanie udziałów, bo rynek jest konkurencyjny. Zarobki na poziomie rynkowym. Podstawa i premia co miesiąc. Jak się spinasz w planach i dodatkowych aktywnościach to wychodzi całkiem przyzwoicie. Jest też ranking roczny i kilkunastu najlepszych PH jedzie na tygodniową wycieczkę w jakiś egzotyk. Do tego budżet kafeteryjny, paczki na święta, wczasy pod gruszą, dzień wolny w dniu urodzin dziecka. Do zrobienia jest 9 wizyt dziennie, pracę wykonujesz w godzinach roboczych, mniej więcej 8-16. Targety do ogarnięcia, jeśli pilnujesz terenu. Premie zgarniasz w każdym miesiącu, raz większą, raz mniejszą, chyba że coś się stanie na rynku, np. odejdzie duży klient. Auto również do celów prywatnych, karta flotowa, nie tankujesz w weekendy i święta. Samochód segment C (Cee'd kombi, i30 kombi, Octavia), bez gps.

A do benefitów nie jest przypadkiem jakis próg zarobków wyznaczony??

A wiesz ile na początek dostaje się tych aptek i czy po jakimś czasie ta liczba wzrasta? Za te dodatkowe obowiązki, o których piszesz dostaje się jakąś ekstra kasę i nie mówię tutaj o premii? Z tego co piszesz to sporo plusów pracy, a czy mógłbyś jaśniej napisać ile tak średnio wychodzi się z wypłatą miesięcznie? Czy dzień wolny w dniu urodzin też przysługuje?

Na jaką podstawę na start można liczyć,?

Jakie warunki pracy są w Neuca S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Business Intelligence?

Nie ma dopłat za dojazdy. Szafki z wieszakami są po rozmieszczane w kilku miejscach w każdym skrzydle. Jest kantyna z śniadaniami i obiadami w dobrych cenach.

Koszmar

Mnóstwo opinii o firmie z perspektywy pracy na magazynie, to może dodam coś o pracy projektowobiurowej, z cudownej siedziby! Nie idźcie tą drogą! Firma z dobrym PR, w dobrej branży, z bardzo ładnym biurem - być może przyda się jakiemuś studentowi jako wpis do CV. Tyle z pozytywów. Zarobki i ''podwyżki'' poniżej godności, z drugiej strony wiecznie niekończący się proces dokładania nowych rzeczy ''w ramach rozwoju i poszerzania horyzontów''. Więc nawet jeśli ''wygracie życie'' i zrobicie ''karierę'' to jedyne co z tego będziecie mieć to PTSD i może po wielu latach +300 zł brutto na pasku. Nigdy nie przyszło mi wcześniej pracować w firmie tak bardzo ''kolesiowskiej'' bynajmniej nie pod względem tego, że panują w niej koleżeńskie relacje. Wysokie stanowiska obsadzane bardzo często po znajomości, przez ludzi z zerowymi kompetencjami, za to z selfmarketingiem rozwiniętym do granic możliwości. Można tak wymieniać bez końca, firma posiada wszystkie wady typowo polskiego januszexowskiego biznesu, któremu kiedyś się jakimś cudem udało bo był pierwszy, ale mentalnie pod względem zarządzania i podejścia do ludzi został jeszcze w poprzednim wieku. Z całego serca odradzam i pozdrawiam.

@Koszmar

Chyba najlepsza diagnoza tej firmy. Pracowałem tam ponad 4 lata temu, a wszelkie patologie dalej się pogłębiają. Pozdrawiam i szerokości.

Koszmar*
@Koszmar

Chcesz zobaczyć " kolesiostwo " ''bynajmniej nie pod względem tego, że panują koleżeńskie relacje to zaglądnij na magazyn Szczecin albo może lepiej nie .

Zuzanna
@Koszmar

Dlaczego piszesz, że zarobki poniżej godności ? Dla mnie dobre 3 tysiące... Idzie tyle dostać ?

Mierny, bierny ale wierny !!!

Lala
@Zuzanna

Zapomnij. Tutaj ludzie po kilkunastu latach pracy na umowie 3tys do reki nie odbieraja.

@Lala

To znaczy, że nie ma sensu się wysilać podczas pracy? Nieważne czy się starasz czy nie i tak tyle samo wleci?

#
@Grażyna

Jak nie masz koleżanki zmianowej to tak bynajmniej w Szczecinie

@#

Czyli serio z reguły ludzie starają się robić jak najmniej w takiej sytuacji?

@Zuzanna

Dzisiaj trzy koła to nie pieniądz.. Sam kredyt/najem mieszkania to niewyjęte prawie 3 koła w Pruszkowie czy Ożarowie albo blisko 4 w Warszawie.

@Rasputin

no tak, to też zależy kto na co aspiruje a chciałam dopytać czy są tu stanowiska, na których spokojne zgarnie się więcej?

@Grażyna

Zebrać więcej po głowie to pewnie zawsze i na każdym stanowisku. Ogólnie w neuce zarabia się słabo, i to na każdy stanowisku. Jeżeli chcesz tam pójść po doświadczenie to ok, jeżeli po coś więcej to odradzam.

@Koszmar*

Nasza Asia jest WELKA , zawsze ma na ploty czas. Zwykle Asia mówi o nas ale kiedyś posłucha nas :)

@Rasputin

i będzie to w razie czego adekwatne? chodzi mi o to doświadczenie czy w innej firmie otrzymam to samo za więcej kasy? czego konkretnie się tu idzie tak w praktyce nauczyć?

4 lata temu "anonimus

czyli kiedy ?

@Koszmar

ponieważ to szczera prawda, pracowałem (!) przez lata w firmie na telemarketingu i nie mogę pojąć jak można tak traktować ludzi - brak szacunku, (usunięte przez administratora) a "góra" nie widzi problemu, bo wyniki są ok. Nie ważne, że ludzie pracują ponad siły, wyniki są bardzo dobre, ale trzeba im wytykać wymyślone błędy i straszyć tylko po to, żeby było co napisać w ocenach półrocznych. Dlaczego sądzę, że "góra" nic nie robi w kierunku polepszenia atmosfery/komfortu psychicznego pracowników? Oceny kierowników są co roku i z roku na roku gorsze, ale nic z tego nie wynika, po co w ogóle jest w takim razie taka ocena? Bo taka jest moda w korporacjach? Mało tego, pozniej trzeba się tłumaczyć co się wpisało w "anonimowej" ankiecie, Warto dodać, że są kierownicy, którzy przed taką oceną "motywują" pracowników do wypełnienia ankiety po ich myśli, słowami - spróbuj tylko coś zle ocenić... SZKODA, bo jeszcze kilka lat wstecz, mimo umiarkowanych zarobków, pracowało się całkiem niezle. Jedyne pozytywne słowa w swoim kierunku można przeczytać na plakatach, naklejkach itp szkoda, że to puste słowa.

Gall Anonim
@pracownik

100% racji. To miejsce pracy i atmosfera sprawią, że po pół roku będziesz dziękował kierownikowi że możesz pracować za przysłowiową (usunięte przez administratora) z upodleniem gratis. Te całe certyfikaty, akcje ze śmiesznymi naklejkami typu „jesteś super” to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż. Praca w biurowcu jest po prostu niezdrowa i nie dziw, że co mądrzejsi po chwili stamtąd uciekają.

@Gall Anonim

Hej, a czy wszystkie "działy" spotyka taka sama atmosfera jak piszecie, czy macie na myśli tylko konkretny? Wyżej ktoś wspominał o marketingu, ja się zastanawiam czy jako opiekun klienta też sie jest narażonym na jakieś niezdrowe traktowanie etc. No i czy jeśli to i tak praca głównie na słuchawce to czy częściowo można to robić z domu czy codziennie trzeba się stawić w biurze? Mieszkam pod Toruniem więc dla mnie to mega istotne, bo z pracą tutaj słabo,a gdzieś się trzeba łapać doświadczenie :)

Rozwiniesz te swoje skróty myślowe? Piszesz o jakimś towarzystwie wzajemnej adoracji, a na koniec wypowiedzi, tak jakbyś sam do niego należał. Jakie są korzyści tych kółek wzajemnej adoracji, jeśli faktycznie takie istnieją? Można nic nie robić, a kasa będzie co miesiąc wpływać?

A to co teraz robisz, to nie jest czasem plotka? Co do pracy natomiast to zainteresowało mnie ogłoszenie na automatyka w Katowicach. Podano w zakładce kariera, że est to jednozmianowy system pracy, z możliwością jej rozpoczęcia od 7:00 do 9:00, zapewniając przy okazji o nowoczesnych warunkach pracy i przyjaznej atmosferze. Szczerze, to jakie ludzie mają tu do siebie podejście, jest z kim porozmawiać o czymś więcej, niż tylko pracy i aktualnej pogodzie? Jest od kogo uzyskać pomoc? I ile płacą, jeśli można wiedzieć? Ktoś pomoże poznać szczegóły i podjąć decyzję o aplikowaniu?

"Nie możemy wyświetlić tej strony" tyle mi się pokazało, jak wszedłem w ogłoszenie Analityk Business Intelligence. Pomyślałem, że tu może coś jest o tym stanowisku, ale też nie widzę. No a ogólnie przybliży ktoś wymogi? Jakie programy trzeba znać, na czym pracujecie, etc?

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy ktoś pracuje bądź orientuje się w temacie stanowiska specjalisty ds. operacyjnych? Jaka atmosfera panuje w biurze? Czy rzeczywiście jest możliwość pracy hybrydowej? Jak z zarobkami? Czy jest to kwota większa od 6500 brutto?

Szukająca pracy

Hej, Na jakie zarobki może liczyć analityk business intelligence? Czy z pracuj.pl jest szansa dostać się do firmy, czy te ogłoszenia to jakaś ściema?

qerty

Ile można dostać na stażu w badaniach klinicznych w Neuce?

@qerty

O, no właśnie. Jaka jest ta kasa? I wiecie co potem? Po takim stażu jest możliwość dostania normalnego etatu? I czy badania kliniczne to praca stacjonarna czy jest opcja zdalna lub hybrydowa? Dzięki z góry.

Sqlelemelek

Witam, zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy na stanowisko programisty jednak trudno znaleźć opinie na temat pracy tutaj w dziale IT. Czy ktoś z działu IT mógłby się wypowiedzieć na temat pracy? Szczególnie interesują mnie praktyczne możliwości rozwoju i jaki jest ewentualny wzrost wynagrodzenia w czasie ? Zdarzają się nadgodziny ? Projekty są raczej spokojne czy terminy napięte ? Jak ogólnie atmosfera w dziale IT ? Pozdrawiam :)

ITTI
@Sqlelemelek

W IT jest spoko, ale nie oczekuj pensji jak w firmach typowo IT. Podwyżki zazwyczaj są co roku.

Gabi
@ITTI

Ale te podwyżki co roku, to jaki rząd wielkości? To jest kilkaset zł? Tysiące? Juniorzy tez mają co roku podwyżki, czy tylko wyższe stanowiska?

IT
@Gabi

Około 10-20%. Jak awansujesz to więcej, jak tylko podwyżka na tym samym stanowisku to mniej.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Neuca S.A.?

Emilia

Hej, widziałam że oferta jest aktywna na pielęgniarkę na ich stronie. Wspominają o tym, że jest praca zmianowa, poda mi ktoś godziny tych zmian, jak pracujecie?

Chętny

Cześć Mogę prosić o informacje na temat warunków pracy pH farmaceutycznego Jaka plus minus postawa Ile można zrobić Jakiś auto itp Dziękuje

Klejnot Nilu

Przyszedłem z innej dużej firmy i z ręką na sercu mówię Wam - NEUCA to jest dobry pracodawca. Rozumiem frustracje, które opisane są w komentarzach pod tym pracodawcą, ale są to pojedyncze przypadki, które można wytłumaczyć bardzo szybko i okażą się nie warte uwagi. Patrząc na tę firmę, jako osoba nadal świeża w organizacji, jestem zadowolony z tego, że zmieniłem pracę. Rozbudowany pakiet socjalny, uczciwe premie i wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy. Wiem, że nie każdy jest z tego ostatniego zadowolony, co udało mi się już kilkukrotnie usłyszeć, ale tutaj sprawdza się powiedzenie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ola

Jakie stanowisko?

Prawdziwy pracownik
@Klejnot Nilu

Dlaczego kłamiesz? Departament Propagandy znowu rusza do ofensywy?

MS Gadki
@Klejnot Nilu

'pojedyncze przypadki, które można wytłumaczyć bardzo szybko i okażą się nie warte uwagi' ? Człowieku, ponad 1000 opinii i srednia z ocen 2/10 XD Ile Ci placa zebys wypisywal takie brednie? Miejcie tam troche przyzwoitosci bo o rozumie juz nawet nie mowie. Siermiężna propaganda najgorszego sortu!

Kopytko
@Klejnot Nilu

Znowu szukacie naiwniakow do pracy w Neuce, ze tak zachwalacie firme? Niestety w okolicy wszyscy wiedza, ze tej firmy trzeba za wszelka cene unikac. Nie pomoze wasze zaklinanie rzeczywistosci i chwaliposty. Sama Ukraina i gluptaski jako funkcyjni. Ta firma to dramat.

Leon
@Klejnot Nilu

Żartowniś się znalazł. Nieludzka firma , typowy janpol reprezentujący wszystko co najgorsze na rynku pracy, Dziwne że PIP tego nie zamknął. Gdyby nie zdesperowani (usunięte przez administratora) to coś dawno by padło. Epitety tylko to mi przychodzi na myśl gdy myślę o pracy w tym czymś. Omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora)

Helena

Wiecie może czy można jeszcze aplikować na stanowisko Specjalistka ds. Marketingu Handlowego? Bo na stronie firmy jest taka oferta i jestem zainteresowana. W ogóle to jak z atmosferą w dziale marketingu? Wszystko ok? I jak wygląda praca hybrydowa, bo czytałam że to stanowisko jest w takim trybie? Więcej pracy z domu czy z biura? Pomoże ktoś? :)

Emilia

To znaczy, że można aplikować? Ja bym chciała tylko się spytać jeszcze, jak właśnie ta rekrutacja wygląda. Długo trwają rozmowy, trzeba jeździć do siedziby czy można przez telefon np. porozmawiać?

Tamten

Obecnie w firmie panuje akcja Różnorodność, bo pewno HRy muszą sobie wyrobić jakiś bzdurny certyfikat "pracodawca roku" czy inny suchar. A jak tam związki zawodowe i wywalanie założycieli, czy byli oni zbyt mało różnorodni?

Ciekawska
@Tamten

O co chodzi z tą akcją?

@Tamten

Hmmm a co dla pracownika wynika z posiadania przez firmę takich certyfikatów? To jakoś realnie przekłada się np. na warunki pracy w firmie czy wysokość pensji, benefity itd.? Ma to znaczenie jakiekolwiek? Ciekawi mnie szczególnie czy np. z racji tego certyfikatu wprowadzono elastyczne formy zatrudnienia lub dodatki dla dzieci pracowników?

@Maria

Ten certyfikat się kupuje :) firma to potrzebuje, aby zachęcać ludzi do zatrudnienia się za najniższe krajowe. Rotacja jest ogromna, rekrutację non stop

Helena

Tylko przez zarobki ludzie tak rotują? Czy o coś jeszcze chodzi? Jak taka rekrutacja wygląda, mają jakieś wymagania co do kandydatów?

@Helena

Zarobki specjalistów najniższe krajowe lub nieco wyższe, jak już się dostaniesz droga do awansu dluga i watpliwa, niejasne zasady. Kierownicy bywają (usunięte przez administratora)choć zdarzają się dobrzy liderzy. Na rekrutacji standardowe pytania o doświadczenie, plany, zainteresowania plus jakieś scenki/casy do rozwiązania

Emilia

„Nieco wyższe” to znaczy jakie w praktyce? Nie zarzucam ci, że zaniżasz czy coś, ale chciałabym mieć dokładne informacje. A co do tego awansu, to jak on wygląda i średnio po jakim czasie można się nastawiać na niego?

Aneta

Jakie obecnie są zarobki w biurze w księgowości na stanowisku specjalisty? Czy były jakieś podwyżki?

@Aneta

Najniższe krajowe

Helena

Macie do tego jakis system premiowy żeby móc dorobić do podstawy? Albo może jakiś wypasiony pakiet socjalny za to?

Kandydat oltarzew

Cześć, Jutro mam rozmowę o pracę w neuca w oltarzewie, proszę szczerze napiszcie jak wygląda tam np praca od strony magazynu?na stanowisku lidera np? Warto rozpoczynać rozmowę? Wielkie dzięki tylko i wyłącznie za szczere i prawdziwe opinie

Uciekaj
@Kandydat oltarzew

Nie rób tego pisze szczerze. Wszyscy Polacy odchodzą, kierowniczki magazynu są w stanie zrobić wszystko dla wyników. Nikt nie chce tam pracować przezylam tam dramat omijaj to miejsce poważnie zostali tylko desperaci i emeryci

Kandydat oltarzew
@Uciekaj

To w takim magazynie jak wszędzie więcej kierowników jak ludzi do pracy!? Przeraża mnie multun negatywów o tej firmie.e każdym komentarzu jest ziarno prawdy, sami Ukraińcy tam pracują? Jest taśm jakąś współpraca? Hierarchia???

@Uciekaj

To sytuacja analogiczna jak w Szczecinie

Wi
@Kandydat oltarzew

Omijaj szerokim łukiem. Nie ma gorszej firmy w okolicy

Witek
@Wi

Nawet Ukraińcy się zwalniają próbowali z Hindusami ale nawet oni nie są tak zdesperowani. Mobbing praca po 12 godzin bez nadgodzin i umowy zlecienia pomimo pracy na pełny etat. W okolicach Ożarowa to chyba najgorsza firma.

Premiera
@Witek

...praca po 12h bez nadgodzin?! ????????????????

ano ni me
@Premiera

12 godzin bez nadgodzin ?

Magda
@Kandydat oltarzew

Ile czekałeś od złożenia dokumentów na odzew i zaproszenie na rozmowę

nveuiv321effe

Pani rekruterka z Krakowa miała czas, żeby zadzwonić z pytaniem, czy chcę wziąć udział w teście sprawdzającym znajomość angielskiego, miała czas wysłać test i przejrzeć wyniki testu językowego, miała czas zadzwonić z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną, miała czas taką rozmowę przeprowadzić, ale już nie miała czasu wysłać e-maila z feedbackiem i odmowa :) Po rozmowie zadzwoniono do mnie z pozytywnym odzewem myląc moje dane :) (usunięte przez administratora)

@nveuiv321effe

Jak mowa o rekrutacji, to ja się dopytam. Interesuje mnie ten test z angielskiego. Czy to był test ABC, esej, zadania z czytania ze zrozumieniem? Jak on wyglądał? Jakie pytania? Był podział na czytanie, pisanie i słuchanie?

Emilia

Hejka, interesuje mnie stanowisko Copywriter i nie ukrywam, że zależy mi na znalezieniu pracy jak najszybciej po stracie poprzedniego zlecenia. Widziałam ofertę na ich stronie, bo weszłam tam, ile tego doświadczenia w sumie potrzebują i o co pytają na rozmowie?

CK

Witam.. W tak trudnym okresie wysokiego zagrożenia gdzie w pocie czoła pracowaliśmy po 10 h i byliśmy na każde wezwanie aby Polacy mogli dostać w aptekach lekarstwa i spokojnie poddać się kwarantannie nie wychodząc z domu nie potrzebnie , zarząd ogłasza wszem i wobec że ludzie którzy byli na zwolnieniu lekarskim powyżej 10 dni nie dostaną ani złotówki dodatkowej premii wydaje się daleko nie sprawiedliwe i krzywdzące gdyż niekiedy przechodzili operacje opiekowali się chorymi dziećmi itp.Człowiek ryzykował zarażeniem w styczności z pojemnikami które wracały z aptek, przychodni i były potencjalnym źródłem wirusa.. Zabezpieczenie pracownika przez NEUCE było żadne a teraz nawet brak docenienia pracownika jest delikatnie mówiąc hipokryzją żeby nie powiedzieć podłością. Myślę że media powinny się tym zająć i odsłonić prawdziwe oblicze firmy dla której ważny jest tylko zysk a człowiek to tylko numerek na kamizelce.

@CK

Ze łzami w oczach pisze ten post . Kryteria tej premii są ironiczne. 10 dni ?? To cios dla kogoś kto robił nadgodziny a opieka na dzieci czy umierających rodziców to przekreśla. Nie ważne przepracowane dodatkowo weekendy i odbiory. To powinno być rozpatrzone indywidualnie

Owieczka

Pracownik ty już swoje zrobiłeś siedź cicho teraz daj innym

Ms

Dokładnie ta premia powinna być rozpatrzona indywidualnie. !!! Nie każdy idzie na l4 od tak bo się robić nie chce !!! I jest wrzucony do wora z ludźmi którzy raz w miesiącu co najmniej na l4 chodza A teraz nagle cudowne ozdrowienie Na to patrzcie!!!! Człowiek robi nadgodziny oddaje wolne ZAWSZE NIE TYLKO TERAZ!!!!!! Serio to jest sprawiedliwe???

PanMS
@CK

Trochę śmieszne płakać z tego powodu. Była to premia DODATKOWA wynikająca z wysokich zysków firmy w 2019 (przed pandemią i nie była w żaden sposób związana z obecną sytuacją). Postanowiono podzielić się z pracownikami, którzy poza urlopem wypoczynkowym byli nieobecni max 10 dni. Później chyba ten próg był jeszcze zwiększony. Przez takich jak Ty nie będzie więcej takich premii. Nie dogodzisz...

Rasputin

Z tego co pamiętam sytuację z Neuci, to rozpatrywanie indywidualne mogłoby wyjść jeszcze gorzej niż te pato-kryteria.

Tuptuś
@CK

Przecież jak narzekacie możecie się zwolnić. Poszukać czegoś innego albo wrócić do siebie.

Kapusta
@Tuptuś

No i to właśnie prawie cała załoga zrobiła. Zostaly tylko takie osoby jak Ty

Adam Molde
@PanMS

Pieski z centrali już popiskują.

farmaceutka z apteki
@CK

Ryzykował "dotykanie pojemników które wracały z aptek..." A pracownicy aptek to co mają powiedzieć?

Wi
@Ms

Kiedyś pracowałem. Co mądrzejsi sami sobie wypłacili premie w drogich lekach. 2 majty i poszedł przez ochronę. Jak firma nie umie uczciwie zapłacić to radźcie sobie

potwierdzam

to święta prawda

potwierdzam
@Tuptuś

jak zaczynasz narzekać to sami cie zwalniają bo wprowadzasz zamęt

Wiki444
@CK

Sama jestem jedną z byłych pracowników tej firmy potraktowali mnie i 4 inne pracownice jak jakiegos.smiecia.za.co.za bycie na każde skinienie,za nadgodziny za pracę po kilka godzin w sobotę i niedzielę że nie mogłeś odmówić bycia w pracy.Gdzie inni pracownicy są mile widziani z po.za.polski a ty za bycie Polakiem wykazujesz i za powiedzenie prawdy w oczy też.

@Wiki444

A płacili chociaż dodatkowo za te nadgodziny?? No i za prace w weekendy?

@CK

Firma dno i kupa mułu. Ludzie z Ukrainy nawet się zwalniają. Omijać szerokim łukiem razem z ich agencją.

@Tuptuś

Trzeba ostrzegać innych przed nieuczciwymi słabymi pracodawcami.

Wolna od wyzysku
@CK

Bo pracowałam w tej firmie

Pięknie nas wysterowaliscie z tą premią. Polowa premi zabrana tak? Czyli nasze nadgodziny wam sie wyrownaja tak?! Jak mozna tak postępować z ludźmi z którymi wiąże sie wspolprace. Skoro nie jestesmy w stanie przerobić pracy w normalnych godzinach i musimy zostawać to jak mamy ogarniać całą reszte do okola??!!! Koniec z wyzyskiwaniem!!!! Sami sobie przyjdziecie do pracy

Roman

Jaki powód, że pół premii przyznali? Co do nadgodzin zaś, to skąd one się biorą, rąk do pracy brakuje? Dobrze, jakbyś też napisał coś o kasie. Ile tej premii z podstawą normalnie wychodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.