Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Wiedzma

Pracusie w Ołtarzewie dostali malutką ( marcheweczke ) brutto, zobaczymy czy bardziej się sprawdzi niż kij. A jak inne magazyny?

@Wiedzma

Oo jakieś pieniążki oferują?

Wiedzma

A takie malutkie co nieco za bycie grzecznym, wzorowy usmarkanym po pas pracownikiem w miesiącu styczniu. MOŻNA PANOWIE DYREKTOROWIE? MOŻNA!!!

Balibinka
@Wiedzma

A może by tak ten dodatek za styczeń wprowadzić na stałe jako premię za frekwencję, co wy na to, wtedy ograniczyły by się l4 . Jak widać firme stać... tylko pracownik jak coś potrzebuje to jest wielki problem .

@Balibinka

Nie dadzą więcej niz muszą . Powinna być osobno premia uznaniowa i osobno premia obecnosciowa. Zawsze można zrobić włoski strajk. Ale zaraz będzie dywanik czemu taka słaba wydajność. To już nawet nie jest wyrabiania normy tylko praca akordowa

@Wiedzma

Skromne pieniążki. Urlopów brak, do tego oddac odbiory....

SKROMNE A ZŁOTE ????

@Hahaha

To jest wymysł na zmianie B z tymi odbiorami, oj ludzie żal mi was albo zmieńcie zmianę albo firmę

Zm b

Ukraina dostala info na zebtaniu ze nie musza robic 12h a i tak dostana dodatek a my dostaniemy jak nie bedziemy oddawac odb ?

Es
@Zm b

My mamy chodzić zgodnie z grafikiem .,jak masz odbiór to go poprostu masz .Natomiast na B nie wiadomo bo tam jest wszystko dziwnie.

@Es

Bo zmiana B to MORDOR i zamieszkują tam słudzy SAURONA albo( SAURONK) :D

Sauronka
@Wiedzma

Zeby jeszcze ta atmosfera przekladala sie na wyniki a my ledwo ciagniemy sekcje zawalone odezwac sie nie mozna jak masz jakis pomysl to cie dadza na 20 i przerzucasz szare masakra

Laik
@Sauronka

Tam na zmianie B jak widać sami do rządzenia a nie do myślenia wyników niema i nie będzie bo trzeba mieć pomysł na zmianę a nie jak się coś nie podoba funkcyjnym to tylko potrafią człowieka opieprzyć albo ukarać żeby nie miał już więcej nic do powiedzenia.

@Laik

Ludzie ze zmiany B szybciej na inną planetę polecą niż sami będą prosić o przeniesienie gdzie indziej (no przecież bo tam są od zawsze) . No chyba że funkcyjni sami okażą litość i doprowadzą do deportacji kolejnej grupy bidulek. Ale mogę zapewnić po za zmianą B też jest świat . :D. Z moich informacji wiem że osoby które przeszły cieszą się lepszym zdrowiem (psychicznym) wykonują swoje obowiązki jak wcześniej z różnicą że nikt się ich nie czepia.

@Wiedzma

dokładnie. Każdy sobie spokojnie pracuje. Ma swoje miejsce i nie jest rzucany tam gdzie seee władza wymyśli :D

MS 67
@pracownik

Czas może zmienić taką władzę

Pach pach
@MS 67

Boski do wymiany

@Pach pach

Nie on podejmuje decyzję, on tylko się pod tymi decyzjami podpisuje!!! Tam na zmianie B rządzi kto inny!!!

Ołtarzew
@Wiedzma

Święte słowa Mar** trzęsie całą zmianą jak ktoś się nie podoba to zmiana stanowiska . Ludzie żeby liderami tak pomiatać jak starą szmatką, nie ładnie . Ale może ktoś pomoże zmianie B i tak jak ona przesuwa ludzi bez pytania to może będzie zrobiona roszada osób funkcyjnych między zmianami. Bo to jest chore co się tam dzieje na ŻADNEJ zmianie tak nie ma jak na B.

@Ołtarzew

Niestety. Każdy za bardzo sie panoszy????

karol
@Pach pach

Do wymiany, bo tyle osób on też przesunął miał z tego satysfakcję, że dobrzy ludzie odeszli.

nikt

chcesz luknąć na panoszenie dawaj na Szczecin.

@nikt

Można zauważyć w większości przypadków że jak ktoś dostanie limitowany kolor kamizelki prędzej czy później zaczyna uważać że jest bezwzględnym władcą mórz i ziem wszelkich oraz każdej żywej istoty którą ma w zasięgu swego wladczego wzroku. Zapominając że wszyscy jesteśmy pracownikami wykonujący i tylko inne przydzielone nam zadania. Ale karma czesto lubi wrócić że zdwojoną siłą i kiedyś taka ważna osoba może stać się podwładnym takiego szaraka którego teraz nie szanuje.

Była
@nikt

Narzekaja ludzie ze zmiany b na atmosferę brak możliwości do gadania się o urlopy odbiory .

Bartek
@Ołtarzew

A kiedyś było tak dobrze na zmianie B ale byli inni funkcyjni a teraz to już nawet roszada między zmianami nic nie da, bo to są ludzie nieodpowiedni na tych stanowiskach. Może ktoś przejrzy na oczy zobaczy co tam się dzieje. A ten kto nie ma szacunku do ludzi też nie dostanie szacunku od innych.

B
@Była

każda zmiana ma jakieś minuty - a też musi mieć

nnnnnnnnnnnnnn

nnnnnnnnnnnnnnnnn

fasola

lipa na maksa. zatrudniaja bez umowy i jak zrezygnujesz to nie placa.

@fasola

Gdzie??? Wiele lat tu już robię mogę powiedzieć wiele złego i troszkę dobrego ale o czymś takim pierwsze słyszę. Mogą wywalić z dnia na dzień nie przedłużyć umowy ale nie to!

Wiedzma

Aaaa.... przepraszam ze zapytam!!! W którym magazynie podejrzewali odre???

Zmowa milczenia?

@Wiedzma

Siemano kalafiory Odry nie ma i nie będzie. Który gość ze wschodu będzie chorował jak pracuje bez płatnego L4 i po prostu nie stać jednego z drugim by być chorym. Jakoś się przekicha i przekaszle te 300h miesięcznie :)

Aminek
@ważniak

Dobre. No tak bo oni ci z Ukrainy mają umowę zlecenie. Czas jechać do domu albo do Niemiec.

Wełna
@Aminek

Przecież Ukraina ma święta po nas ciekawe jak wtedy sobie firma poradzi jak będą chcieli jechać do domu na święta.

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Dolary na bary

U nas w Olt nadgodziny dla PL się skończyły jak przyjechała bandera i w sumie dobrze bo wychodzimy po 8 a kasa za nic nie robienie też jest fajna

Dolary na bary

Dlaczego nie narzekacie że dostaliscie bony na święta ?

Nera
@Dolary na bary

Bony? Lepiej sprawdź dywidendę. Może wtedy przejżysz na oczy

Wroclove

Ciekawe czy na nowy rok będziemy znowu patrzeć na wręczanie prezencikow ziomkom. Może jakaś zrzute zrobimy i przebierzemy za renifera naszego szliczniusia

Pach pach

Pisałem już o tym wcześniej że dojdzie do epidemii. Jak tylko ktoś zachowuje w magazynie to od razu jazda

Kler

Dlaczego został usunięty wpis o epidemii Odry z Ukrainy czy administracja tego serwisu zamiast wszystko pod dywan niczym temat molestowania w kościele

@Kler

Mówi się trudno :) Dobrze już było. Ciekawe jakie niespodzianki ma dla nas nowa partia "pracowników" z Kazachstanu którzy do Katowic trafią za niecały tydzień.

Tibiasz
@Kler

Ukraina jest Putina. Ukraina to dno.

Loszka/ wiedzma

Oj zarządzie neucy, ockniecie sie z ręką w nocniku!!!

Zniesmaczony

Pracowałem na Spedycji w magazynie w Toruniu przez jakiś czas.(usunięte przez administratora)Patrząc na ludzi, z którymi pracowałem to robiłem za dwóch. Dwa razy więcej wbić, więcej obowiązków, a jeden sobie ogląda leki w workach i czyta etykietki, drugi znika pogadać do brygadzisty czy kierownika zmiany, po czym idą sobie zapalić bramą dla kierowców co jest zabronione, a Ty zasuwasz na tych sorterach, bo już się wysypuje taki jest ruch. Patrząc na takie zachowanie, to nie chce się dla nich pracować. Bo przyszedłem zarobić na siebie, a nie jakiegoś dziadka, który nie wyrabia w takim tempie pracy. Ciągają nowych pracowników do pracy a reszta ma jakieś dziwne zezwolenie na obijanie się. (usunięte przez administratora)I gdzie tu szacunek do siebie? (usunięte przez administratora) Wyleciałem, bo postawiłem się brygadziście z Ukrainy(usunięte przez administratora) Bardzo współczuję pracownikom, że muszą się męczyć z karierowiczami, którzy potrafią tylko latać do przełożonych i skarżyć, że komuś coś się nie podoba w firmie. Prawda jest taka, że jeżeli byłoby ułożone kierownictwo i dogadywało się z pracownikami to ta praca nie była by taka zła. Nie jest ani fizyczna, ani umysłowa. Przy takim stopniu automatyzacji po prostu przychodzi się zrobić swoje i idzie się do domu. Chociaż i te mądre głowy nie potrafią logicznie ustawić tej automatyki i kierowcy i tak czekają za wyjazdami. Reasumując to nie polecam. Będzie jeszcze gorzej jak pracownicy z Ukrainy odejdą w styczniu, bo całą pracę zrzucą na Polaków, którzy odchodzą po tygodniu pracy, bo mają swój honor. Firma ma do zatrudnienia 150 osób, ale jakoś nie widziałem zbyt dużo chętnych do pracy w takich warunkach. Pozdrawiam

Normalnejpracy

Katowice proponuje założyć wam związek zawodowy. W końcu zrobiłby sie porządek pracy i finansowy .

kato
@Normalnejpracy

zwiazek zawodowy już jest... wystarczy przewodniczącego powołać. ..

Normalnejpracy
@kato

Ciekawe jaki związek macie niby

Katosy

Hejo-co z benefitami? Ciągle coś innego gadają...Będą w tym tyg?

C.hój
@Katosy

No na pewno dostaniesz jak se narysujesz. Nikt nie dostanie.

@C.hój

Chodziło mi o bony na święta...

@Katosy

Nam mówili że w tym tyg. Ale jakos nie widać....

Gądki
@Katosy

Myślałam że na Mikołajki dadzą, a jak nie to jutro przynajmniej takie plotki chodzą po magazynie. A jak myślicie będzie jutro wypłata???

@Gądki

wypłatka w poniedziałek

ważniak

50pln za półroczną obecność w pracy pozbawionej zwolnień lekarskich. Nie wiem co bierze ten kto to wymyślił ale sugeruję zmniejszenie dawki albo jak ma takie poczucie humoru i go bawi rzucanie żałosnych ochłapów to tylko współczuć Wpadliście mózgi wielkie na pomysł żeby taką kwotę, większą przyznawać cyklicznie i odliczać po prostu od bazowej kwoty nieobecność a nie z grubej rury gdzie osoba lecząca przeziębienie tydzień zostaje z niczym. Po prostu szkoda słów.

Dżolero
@ważniak

Nie marudź. Ja se kupie chusteczki za te pół stówy i kolejne pół roku będę mógł chodzić z cieknącym nosem, rozsiewając syfy po magazynie i ludziach. A w lesie tak ciasno między panienkami, hie hie.

Jakieś podwyżki były?

5dych
@Hahaha

W jakie spółce / magazynie taki benefit hehe co za dziady

@5dych

Katowice

ciekawski
@ważniak

To 50zl miesiecznie , czy raz na pol roku ?

@ciekawski

Okazjonalnie. To dobrodziejstwo spadło na nas jak manna i przepiórki, prosto z nieba niczym z Biblijnych opowieści

@ważniak

Tylko Katowice? Co to za okazja?

ciekawski
@ważniak

To rzczywiscie groteska . No plus taki ze ci ktorzy pracuja bo nie choruja zarobia czasem wiecej ale nie liczylbym na spadek ilosci l4 . Wystarczy poczytac jak i w jakich wartosciach funkcjonuja takie benefity w innych firmach. ps. pomyslodawcy moze przeliczcie to na hrywny , bedzie wygladalo bardziej imponujaco hihi

Katowice
@ciekawski

Jak jesteśmy w temacie to może by tak wprowadzić premię ze frekwencję wtedy nikt by nie chodził na l4 ,a tak ludzie chodzą a kasa wcale nie dużo mniejsza,wtedy była by duża frekwencja. Tylko żeby ta premię nie była 50 czy też 100 zł

Maxis
@ważniak

Niech te 50 zł wsadzą(usunięte przez administratora) Oni chcą ze ludzie się nie spóźniali,albo zostawali po godzinach najlepiej za fryty,nie brali L4. Gdzie są paczki na święta. Gdzie są bony na święta. Chore zasady.

@ważniak

Jeszcze jedna uwaga mi się nasunęła. Co roku rozdawano po bonie bez okazji czy tam w związku z dużą sprzedażą etc. a teraz postanowiono po prostu obciąć koszta i nie przyznawać bonów każdemu pod pozorem dodatku za frekwencje co z automatu wykluczy te kilkadziesiąt procent. Błazenada. Czas po prostu samemu się zmobilizować i zwijać manatki stąd pomimo tego że poznało się tu wiele dobrych osób. Z resztą i tak niedługo pewnie pozbędą się nas wszystkich jak już nawet na KP wpuszcza się osoby ledwo mówiące po Polsku.

Sos Seczuański
@ważniak

Chodzi ci o te bony co zapomnieli rozdać i naglę sobie o nich przypomnieli? Dziwne bo nie byłem na L4 od dawna a na liście mnie nie było. Myślę że dali losowo+kryterium L4. Widocznie mnie ktoś nie lubi bo na listę nie trafiłem.

Dominiką

Matko masakra jakaś, chciałam przeczytać informacje o firmie ale się nie da bo urządzają sobie jakieś głupie pogaduchy. Wydaje mi się ze ten portal nie służy do tego. Ktoś chce się dowiedzieć i się nie dowie bo stos bzdurnych komentarzy. Załóżcie jakieś forum czy coś i tam sobie plotkujcie

Samu
@Dominiką

Goń się. To co tu ludzie piszą to w 90 % jest prawdą.

Katosy

Czy ktoś orientuje się kiedy mozna spodziewać się kasy na święta na beneficie? Jak nastroje po otrzymanych,bądź zerwanych umowach? W Kato chyba ok.z tego co widzę.

Sos seczuański
@Katosy

Pewnie dadzą na parę* dni przed świętami :) Co do umów to wiadome że zwolnić wszystkich nie mogą, trzeba zostawić parę jeleni w stadzie. Ogólnie Ukraina nie narzeka a cała reszta się nie liczy. A teraz trochę z innej beczki, co to za wał z dmuchawami na spedycji? co roku ten sam problem. Jednej zimy działa połowa... ale działa... drugiej działa jedna ale przynajmniej dmucha ogniem, a teraz ,,Mercedesy" grzeją tylko przy zamkniętych bramach. To już nawet ogrzewanie robi się pod Ukraińców?? I jeszcze te głupie docinki z innych działów "ohhh jak tu macie zimno hehehe" nosz (usunięte przez administratora)

@Sos seczuański

Ogolnie na calym magazynie jest zimno i trzeba ubierac sie na cebulke

Sos seczuański

Czy ja wiem, ale tu chodzi o różnice temperatur. Jestem na początku spedycji biorę paczkę (jest ciepło) idę z paczką na koniec spedycji (pizga niemiłosiernie) pomnóż to przez kilkaset razy + dodaj człowiek spoci się jak przyciśnie na taśmie, więc się rozbiera... zrobi 15 metrów i musi się ubierać bo wali po nerach zimnem.... Jak przyjdą mrozy po -20 to nie wykluczam że spedycja odmówi pracy. Kiedyś jeszcze mogliśmy wnosić w tym okresie ciepłe napoje/kawę w termosie itp. a teraz nic... ważne tylko aby automat nie zamarzł =] ale ludzie... pff jacy ludzie. Btw. czemu ocenzurowano mi słowo "kur"? ... to teraz gowork nienawidzi drobiu? Rasizm!

Ważniak
@Sos seczuański

Nie rozumiesz że jesteśmy sprowadzeni do poziomu cyferki w excel. Nikt u góry nie bawi się w sentymenty i wszystko ma balansować na granicy prawa z jak największą maksymalizacją zysków. Gorzej będzie jak w łeb weźmie malowanie trawy na zielono i pudrowanie magazynu przed audytem GIF. Otwarcie rynków pracy w Niemczech do pracowników z Ukrainy sprawi że będzie gorąco w tą zimę. Szkoda że GIF nie sprawdza też stanu technicznego skanerów, paleciaków czy porządków na regałach gdzie leżą płyny żrące pod stertą innych leków albo na magazynie rezerw gdzie już panuje na tych paletach istny Meksyk. Już nie mówię o stanie sanitariatów czy pomieszczeń socjalnych. No ale by się słupki w excel zgadzały i wywalono więcej monitorów z aktualną wydajnością.

B*

W warzymicach byłam gównem póltora roku a teraz dostane podwyzke do wypłaty .

Dawid

100% się zgadzam. Istnieje cicha zasada że Ukraina jest tylko do stycznia a potem go to germany. I dobrze ciekawe co zrobi pan wielki masłysz? Chyba sam będzie skakał po półkach z lekami jak jego imiennik z nazwiska ADam skakał że skoczni. He he. Walić ten (usunięte przez administratora)

Dawid
@B*

No ile dostaniesz tej podwyżki? Pewnie walisz na innych z ucha do kierowników. I za to dostaniesz podwyżkę. I tak będziesz gównem.

Loszka

A moze z innej beczki. Może boskie Vipy czasem mogli by zerknąć swym laskawym okiem na problemy zwyklych śmiertelników na magazynie np w Ołtarzewie. Żeby wymagać w miarę efektywnej pracy czy to pracownika polskiego czy ukraińskiego , trzeba zapewnić im narzędzia do pracy. Skanery porażka ( ale co sie dziwic pracują 24h na dobe przez 5 dni w tygodniu na male przerwy w weekend), baterie które laduja sie osiem godzin a wytrzymują max półtorej no i wisienka na torcie ładowarki do baterii na cztery gniazda ladujace dziala jedno czy dwa. Drogie osoby NAD FUNKCYJNE( V ) ale wydajnosci i linijek sie oczekuje, i jakies durne wykresy sie tworzy.

10%
@Loszka

Naładowania bateria w oltarzewie to jak 6 w totka porażka ze podstawowych rzeczy nie ma A wymagacie bog wie czego

Potencjalny pracownik

Czy możecie napisać coś o pracy na stanowisku Reprezentanta Handlowego? Jakie zarobki, auto (Czy oklejone?) i ile wizyt dziennie?

Specjalista

Duze możliwości rozwoju to niewątpliwy atut, ale zarobki niestety niewspółmierne do zadań i zaangażowania. Specjalista podstawy ma mniej niż 2 tys. Szkoda, bo to fajna firma, ale ludzie zatrzymują się w niej na chwilę, a następnie szukają lepiej płatnej pracy. Moje sugestie dla NEUCA SA: Zarobki adekwatne do wykonywanych zadań i umiejętności Lubię atmosferę w NEUCA SA za: Przyjazna atmosfera

@Specjalista

Proszę Cię o więcej informacji na temat możliwości rozwoju zawodowego, jakie oferuje NEUCA. Czy firma organizuje szkolenia, dzięki którym pracownik może podnieść swoje kwalifikacje? Dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem do tej firmy swoich dokumentów aplikacyjnych z pewnością będzie to istotna wskazówka.

MR

Zwolnienia otrzymaly osoby ktore byly dlugo na L4. Ciekawi mnie to dlaczego osoby ktore pracuja w dziale ZOOM np. Karolina Sz. i Przemyslaw P . nie dostali wypowiedzien umowy bo u nich L4 to jest co 2 tygodnie . Panie Michale dlaczego Pan sie tym nie zainteresuje Arleta O ładnie Panu mydli oczy . W tym dziale sa wszyscy do wymiany za wyjatkiem Ł.Sz , Ł.D , A.J i nowicjuszki J .K . Reszta przeniesienie na zmiany dla pokazania innym ze nie ma sielanki w tym zakladzie pracy .

Pseudo nick pracownika MR Kat
@MR

E tam gadasz głupoty. Po pierwsze miało nie być używania inicjałów. Jak jesteś taki mądry to używaj własnych. Po drugie, widać, że nie wiesz w ogóle czym się Ci ludzie zajmują.

ważniak

No widzisz dzbanie to tobie obraźliwe określenia usuwa admin a nie mi. Tak jak mówiłem. Regulamin jest, forum jest silnie moderowane i każdy w ramach regulaminu może się wypowiedzieć.

Rozwaga.
@ważniak

Wypowiedzieć owszem, ale w sposób pragmatyczny.

SamaPrawda
@ważniak

Ciekawe czy admin da ci wypłatę jak Cię zwolnią dzbanie , jeżeli myślisz że się na długo ukryjesz za swoim Nickiem który zapewnie jest przedłużeniem twoich małych jajeczek to się mylisz i masz rację każdy w ramach regulaminu może się wypowiedzieć o firmie ,ale w regulaminie niema mowy o obrażaniu innych !! Ciekawe czy będziesz taki mądry jak w końcu ktoś odda sprawę do sądu, bo w świetle nowego prawa o ochronie danych osobowych nikt bez zgody na publikację nie może zamieszczać żadnych danych w tym imion i nazwisk. Zastanów się bo możesz za niedługo zmienić swój Nick na "Popłakany" . Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.