Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Zadowolona

pracowałam w Neuce 10 lat-sama jestem zdziwiona, że tak długo wytrzymałam. nie ma mnie tam już kilka lat dlatego jestem Zadowolona. pod koniec mojej kariery w tej firmie był totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to co może być kilka lat później ? faworyzacja Ukrainy- we własnym kraju czułam się gorsza, oszukiwanie na kasie za nadgodziny no bo kto się doliczy po 6 miesiącach ile ma do wypłacenia a ile odebrał niby dobrowolnie. Święta w pracy, długie łikendy w pracy bo przecież urlop to tylko dla lizusów, niedziele w pracy- już lepiej mają w marketach. Ludzie uciekajcie z tej firmy, bo firma wykorzysta wyssie z was całą energie i siłe a potem zastąpi was Ukraincami. nigdzie nie pomiatają tak pracownikami jak w tej firmie. Teraz mam niedziele wolne z pracy wychodzę po 8 godzinach nadgodziny owszem są ale co miesiąc wypłacane długie łikendy wolne. pozdrawiam Gądki i Polaków którzy tam jeszcze wytrzymują

TinTinati

Nie ma co się oszukiwać, od dłuższego czasu widać jak kierownictwo, brygadziści i reszta czopków wybranych na stanowisko przez M.H w Katowicach przymykają oko na ukraińców. Brak szacunku dla Polaka za tyle lat pracy i nawet głupiego dziękuję nikt nie usłyszy. ukraina stoi w regałach, słychać tylko jazgot ich głupiego gadania i nikt nie zwróci im uwagi. Wszyscy których wymieniłam mają klapki na oczach wmawiając wszystkim żeby nie zwracać im uwagi bo się obrażą na nas i nie będą chcieli pracować. Brawo Michał!!! Róbcie tak dalej. Miejcie nas dalej w (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że dojdzie tyo do torunia i zobaczą jak jest. Chyba że każą wam tak działać ??

Kato katy
@TinTinati

Spokojnie za chwilę dużo się zmieni w firmie wszystkie czerwoniaki będą płakać

ważniak
@TinTinati

M.H nie ma za bardzo dużo do powiedzenia bo o wszystkim decyduje góra. Tutaj chodzi tylko o koszta a że jakoś to się kręci to już duży sukces. Ja między innymi dlatego opuściłem neukę ponad rok temu. Miałem dość dyskryminacji Polaków w firmie.

Kochanka Twojego starego
@Kato katy

O a co za zmiany idą ,nic nie słyszałam czyżby firma zrezygnowała z liderów?? Można prosić o uchylenie rąbka tajemnicy , jakich zmian należy się spodziewać.

I love Neuca Gadki
@Kochanka Twojego starego

Podobno funkcyjnych maja zastapic tresowanymi szympansami. Slyszalem, ze lepiej radza sobie z praca, a do tego firma zaoszczedzi na wynagrodzeniach.(usunięte przez administratora)

Love Neuca Szczecin

U nas na pewno nie się nie odczuje .

Kato
@TinTinati

Oo widać że jeszcze pozostał w Katowicach jakiś niezwolniony pisarz który lubi pisać bajki forum.Gdzie indziej szukaj pracy może jak lubisz pisać to jakaś posadka w gazecie czy coś.

Totutotam
@Kato

Może odniesiesz się do tego co napisał TinTinati. Przedstawisz swoje zdanie na temat firmy, zarobków, atmosfery ludzi itd. Może dzięki Twojej wypowiedzi ja zmienię zdanie o Neuce.

MS Gadki

Dlaczego sa usuwane posty, ktore w zaden sposób nie lamia regulaminu? Pracownicy maja chyba prawo wiedziec, ze Neuca wydaje setki milionow zlotych na swoj palac, a pracownikom opowiada bajki, ze nie ma pieniedzy na godne podwyzki. Niech sie firma pochwali gdzie tnie koszty i na kim oszczedza najwieksze pieniadze. A to, ze Ukraina nie pracuje, tylko sciemnia to dla nas tez zadna tajemnica bo widzimy to na co dzien. Siedza po 12 godzin z tego przepracowane uczciwie jest moze z 5, a reszta to papierosek, stolowka i pogaduchy miedzy regalami. Co pol godziny 5 minut przerwy przy dystrybutorze z woda i jakos caly dzien zleci. Funkcyjni udaja, ze tego nie widza, bo tak im wygodnie. Polacy sa rozliczani z wydajnosci, a w tym czasie Ukraina ma same przywileje, zadnej odpowiedzialnosci, zadnej oceny pracownika i konsekwencji za sciemnianie. Do tego grafik jak im pasuje i wszystkie nadgodziny do zaplaty, a w tym czasie my dostajemy odbiory. Przychodza, pala glupa, ze cos robia, a w tym czasie Polacy musza zasuwac za dwoch. A jak ktos napisze prawde na forum to zaraz sa usuwane wpisy. Niech wszyscy chetni do pracy w tej firmie wiedza jak wyglada praca w Neuce. Możecie usuwac posty, ale to nic wam nie da, bo tak czy inaczej bedziemy pisac jak jest naprawde.

Tymek
@MS Gadki

Popieram za jeden wpis usunięty pojawią się dwa nowe, to i kierownicy będą mieli w między czasie co czytać jak już zobaczą naszą wydajność, szkoda tylko że nie patrzą na wydajność ukraińców oraz jak mają zebrania w regałach lub przy dystrybutorze z wodą, no tak w końcu darmowa podobnie jak kawa na stołówce z ekspresu dla tak zacofanego narodu to normalnie rarytas , a jak zadzwonią do domu że są liderem lub tyle zarabiają to dopiero rodzice mają co mówić u siebie na wsi, że córka/ syn pracują w Polsce i tyle to pieniędzy zarabiają

Gil

Osobiście odradzam. Nie znajduje w tej firmie nic pozytywnego..zarobki tragiczne.. godziny pracy tragiczne... Warunki pracy też.. tylko ludzie fajni

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Senior

Jestem Ukraińcem i pracuję w Toruniu! Bardzo mi przykro, że wśród Ukraińców są ludzie, którzy odwiedzają i zamiast wdzięczności oblewają Polaków błotem! Nie ma różnicy w zależności od narodowości, ludzie powinni odnosić się do siebie w ludzki sposób! Praca jest ciężka, 12 godzin nieprzerwanie na moich stopach, a tempo zależy od linii montażowej, ale zawsze możesz rozwiązać problem z odpoczynkiem z kierownikem!

Juh
@Senior

Hehe ale propaganda. To musiał pisać jakis kieras albo brygadzina. Każdy wie co się dzieje firma zarabia kolosalne pieniądze a na każdym kroku kierownicy mówią że nie ma pieniędzy w firmie

Niezadowolona

Pracowałam w tej firmie pół roku i moim zdaniem i tak długo wytrzymałam. Ludzie zwalniają się po miesiącu a nawet i szybciej. Zatrudniłam się w tej firmie mimo czytanych negatywnych opinii. Wizja pracy od poniedziałku do piątku od 8 do 16 mnie przekonała. Niestety nie dość, że długo zajmowały dojazdy, bo magazyn kawałek za Gdańskiem głównym to zarobki w żadnym stopniu nie równają się z wykonywaną pracą. Kiedy kierownictwo widzi, że potrafisz ciężko pracować to dorzuci Ci drugi raz tyle pracy a inni którzy do niczego się nie nadają dostaną o wiele wiele mniej zadań. Fajnie? A zarabiacie tyle samo. Poza tym to miejsce to jedna wielka wylęgarnia plotek nie tylko przez pracowników ale i kierownictwo. Jest tak ciężko, że czasem nie ma szans wyjść do toalety czy napić się wody. Odradzam tam prace.

Zbyszek

Wszystkim naszym pracownikom dziękuję ogromnie za dotychczasowe wyniki, wsparcie i zaangażowanie w tych trudnych dla nas wszystkich dniach.  Chciałbym podkreślić, że żadnych oficjalnych skarg na spotkaniach nikt nie zgłaszał, jeżeli ktoś chce porozmawiać, zapraszam serdecznie - jestem do Waszej dyspozycji.  Warto podkreślić, że badanie satysfakcji pokazuje, że zdecydowana większość pracowników jest zadowolona z warunków zatrudnienia, niestety zawsze znajdą się osoby, ktore wolą pisać anonimowo na forum zamiast przyjść i porozmawiać osobiście.  Ze swojej strony zapewniam, że robimy wszystko, żeby poprawić warunki pracy, ale musimy też pamiętać , że nie może się to odbywać kosztem naszych klientów.

terefere
@Zbyszek

smieszny jestes :) nawet bardzo. Na dodatek chyba Ci cos w kroku nie uroslo.

Karol
@Zbyszek

Ta firma to jest normalnie jakas komedia!!!

Kondzio288

Witam. Jakie są zarobki od stycznia 2020r? Chodzi o brutto i premie jakie są?? Dziękuję za odpowiedź.

JDM
@Kondzio288

Ciezko powiedziec, dawno nikt nie przychodzil nowy z Polaków, ale podejrzewam, ze po podwyzce pensji minimalnej nie bedzie wiecej niestety...

BoliKicha
@JDM

Nie biorą Polaków do magazynów zresztą prawdopodobnie za najniższa krajowa nikt by nie przyszedł

Sergiej

Nam w Polszy się dobrze rabotajet. Robimy po dziesiat i dwiwnenantcat godzin bo po 8 godzinie mamy lepiej płatne. Jemy kasze z parówką -dużo kaszy i mamy siłe .Nikt nam nic nie mówi a jak już to ni panimaju i jest haraszo. Przerwu sa dla nas ważne ważniejsze niż praca . Każdego miesiąca zarabiamy ponad tri tysiące po odjeciu kosztów za nasze komnaty po waszemu pokoje. To więcej niż wy macie głupie polaczki. Macie fajnych chłopaków już nie jedna nasza kobieta rozbiła wasze związki, w zamian Polacy śpią z naszymi dzwiewoszkami.pieniadze zarobione wymieniamy na dolary i jesteśmy panami życia stać nas na zagraniczne wakacje ale nie nad waszym morzem

Zbyszek

Wszystkim pracownikom magazynu w Gądkach życzę sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2020. P. S. Jak Wam się nie podoba praca nikt Was na siłę nie trzyma. Z niewolnika nie ma pracownika.

Partyzant
@Zbyszek

Mam do Was pytanie... Z kim Wam się kojarzy nasz kierownik Zbiniu wszystkie ręce?? Mi z Kurskim z facjaty podobny, liczą się tylko wyniki i tabelki w exelu a ludzie? Jacy ludzie ?? Ludzie to są do roboty w swiatek i piatek a neuca jest jak TVP tylko ona ma rację propagandę też ładna sieje jak to u nich super i tylko ona ma rację i ogólnie jest najlepsza ... dziwne że żaden pracownik tego nie potwierdza

Cyk
@Partyzant

Praca magazynów to tajemnica wszędzie pokazywane są tylko wyniki nikt nie patrzy na ludzi my też do późna w Sylwka robiliśmy co by się stało jak apteka by dzień później dostała leki, u nas w pojemnikach kondomy i lizaki jeździły takie ważne cito

Partyzant
@Cyk

Kasa kasa kasa... Pan kierownik w domku z rodzinką a robole robić w wigilię w drugie święto w sylwestra i w nowy rok .... JA SIĘ PYTAM GDZIE TA FIRMA MA LUDZI ???

MILY
@Zbyszek

Witam Panie Zbyszku widzę że firma ma podejście do pracownika A co ma się podobać u państwa w firmie siedzenie od rana do nocy za dzień wolny bo nie stać was na zapłacenie pracownikowi za nadgodziny Święta do pracy niedziele do pracy. 3/4 osób pracujących u państwa to ludzie z Ukrainy bo nikt normalny kto ma rodzinę nie da się wykorzystywać u państwa w firmie. Pozdrawiam Pana i mam nadzieje ze oprócz psa w domu kocha ktoś pana jeszcze .

Sprytne

Nie wiem jak to robicie ale negatywne komentarze spadaj na dół na tym forum momentalnie, pierwsze są te z września?

Kato

Jak spedziliscie sylwestra, my do 20 w pracy, paranoja Korea Północna normalnie w przyszłym roku jak mi wypadnie to uż

MS Gadki
@Kato

A czego sie spodziewaliscie po Neuce? Kazde swieta i dlugie weekendy pracownicy Neuci spedzaja w pracy...

Oddział WROCŁAW

Pracowałam w tej formie 3 lata. Zakład został pogrążony po odejściu Pana (usunięte przez administratora) Zostały wprowadzone tak drastyczne zmiany, że ludzie tego nie udziwgneli. Kierownikiem został niedoszły zięć kierowniczko, który na te chwile wyżej ma duże niż nią sra. Podziwiam nadal tam pracujące osoby. Naprawdę dużo zdrowia dla Was. Podziwiam też że nadal jest trzymane stanowisko dla młodej Pani trenerski. Każdy w firmie wie jak fikcyjne za jej obowiązki i firma woli na nią dawać pieniądze niż zatrudniać ludzi na taśmę. Ukraina wam tej dziury nigdy nie zalata. Czekam aż ta firma we Wrocławiu padnie i Ci wszyscy kierownicy, brygadzsci z wyjątkiem (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)skończą swoje udawanie stanowiska za dobry hajs :)

Zart
@Oddział WROCŁAW

Możecie go sobie zabrać spowrotem do siebie u nas nawet sprzątaczki wiedzą że sobie nie radzi i jego 2 kolezkow rowniez

Oddział WROCŁAW
@Zart

To zapakujcie go paczka i wyślijcie bo ja użyłam mózgu i uciekam z (usunięte przez administratora) jako zafundowali dwa lata temu :)

Tomasz
@Zart

Uważasz, że przełożony nie radzi sobie z obowiązkami. Czy odbija się to bezpośrednio na pracownikach? Jeżeli masz jakieś pomysły, żeby to poprawić to wyjdź z inicjatywą i spróbuj je przedstawić. Taka inwencja może zostać doceniona, a dzięki temu warunki zatrudnienia będą korzystniejsze. Co o tym myślisz?

.........
@Oddział WROCŁAW

To są opinie o pracodawcy czy wylewanie żali jeden na drugiego.Czemu nie startowałeś na KZ czy BR skoro to taka fucha "za niezłe pieniądze " może lepiej byś sie nadał.Bardz szybko inaczej byś pisał jak przyszło by Ci pracować joko funkcyjny.Dobrze że już tam Cię nie ma .Pozdrowienia dla mag Wrocław.Trzymajcie tak dalej:):):)

Walić neuke!
@.........

Czemu nie sywrtowałem? Z prostej przyczyny :) tylko lizodupy miały szansę na awans :) jedyna kompetentna osoba na stanowisku kierownika jeżeli się nie mylę jest hyly brugadzista MP! Zawsze zainteresowany pracownikami i wynikami. Reszta osób na stanowiskach ma je albo dzięki rodzinie albo dzięki dobtze wylizanej (usunięte przez administratora) kierownicze i temu pożal się Boże kierownikowi operacyjnemu :)

..............
@Walić neuke!

Żal mi Ciebie ,ja mam inne zdanie.wystarczy mieć coś w głowie i chęci do pracy,pokazać od siebie coś sensowneo.Tylko na tym forum wszyscy o lizaniu (usunięte przez administratora) piszą a to bzdury.Współczuję Ci,ze tak skrzywdziło Cię życie nie nażekaj tylko uśmiechnij sie do ludzi to może wtedy coś osiągniesz,powodzenia(i pamiętaj lizanie d....w tym Ci nie pomoże tylko rozum)

Walić neuke!!
@..............

Jestem osobą szczęśliwa i uśmiecham się o wiele częściej niż jak się szło na nockę do neuci nie wiedząc kiedy wyjdę z tego zakładu pracy. Neucia nie była zła firma bo pracowało mi się tam dobrze do czasu zmian. Kto teraz jest na kierowniczych stanowiskach? Tyran Adam :) Niedoszły zięć kierowniczki - był fajnym gościem do czasu wyższego stolika. Córeczka kierowniczki została brygadsistka więc gdzie tutaj logika że można awansować? A stanowisko trenera? To jest tak fikcyjne stanowisko bo ta dziewczyna nigdy konkretnego nie uczyła. Ulubiony puntk wycieczki po hali : toaleta. Ludzie mówią prawdę czym się stał ten zakład więc nie wiem czemu na siłę ktoś z wyższych stolików pisze i zachwala jaka praca jest cudowna. Ludzie którzy tam zostali maja mały wybór pracy bo pochodza z Bielawy bądź Trzebnicy bo mają dojazd za darmo. Pracowników z Wrocławia została mała garstka bo są już wiekowymi ludźmi i oczywiście Ukraina która robi jak chce no przecież nie paniemaju po polsku. Serio spędziłem w tej firmie fajne lata ale kasa do wykonywanej pracy jest beznadziejna. Godziny pracy są koszmarne i sama praca nie wjst tak przyjemna jak kiedyś. Ja współczuję Wam klamst jakie sewujecie ludzi. I naprawdę jestem szczęśliwym człowiekiem że nie muszę pracować za 2300 netto :) pozdrawiam Was :)

......................
@Walić neuke!!

Zgodzę się z Tobą tylko w kwestii zarobków ,faktycznie są marne.Co do reszty to akurat ten tyran to jeden z KZ który zna się na rzeczy w tej firmie.Mogło Ci się to nie podobać fakt ale co,że nie pozwala sobie wchodzić na głowę ?CHCIAŁABYM ZAWSZE MIEĆ ZA KZ TAKIEGO TYRANA;)A co do reszty kierownictwa we WROCŁAWIU DA SIĘ WYTRZYMAĆ.Ja też już tam nie pracuje ale tylko z powodu kasy i tyle.ale zawsze miło będę wspominać przepracowany tam czas chociaż nieraz było ciężko.jak zarobki wzrosną do średniej krajowej to z chęcią tam wrócę...;))))

zzzz

W jakim mieście?

Sisi
@zzzz

Hmm skoro ktoś ma nick Oddział Wrocław to chyba chodzi o to miasto. Mogę się mylić ale chyba i osoba o tym nicku i reszta komentarzy nawiązuje do firmy z oddziałem we Wrocławiu.

Haha
@Oddział WROCŁAW

Jeszcze ulubiony punkt osób funkcyjnych oczywiście nie wszystkich (usunięte przez administratora) ;) no w końcu ktoś się odważył napisać o „sympatycznym” kierowniku ;) myśle ze wszyscy którzy dzięki nim odeszli , lub zostali zwolnieni powinni podziękować mu kwiatkami przynajmniej nie marnują się już w tej firmie za 2 tys zł ????

Aneta
@Haha

To świetnie, że tak aktywnie dyskutujecie o NEUCA. Dlatego też mam nadzieję, iż zechcecie udzielić mi pewnych informacji. Firma szuka teraz pracowników działu marketingu i jestem ciekawa, czy nowi pracownicy mogą tam liczyć na jakieś szkolenia wdrażające. Co powiecie mi na ten temat?

xxxx
@Aneta

Jest takie powiedzenie - przykład idzie z góry i centrala jest tego dowodem. Wszystko czego doświadczają pracownicy na magazynach tutaj również występuje. Jeśli lubisz być sygnalizatorem i do tego mieć niekompetentnego i aroganckiego szefa to zapraszam. Pensja oczywiście jak to w neuca głodowa. W tym roku aby nie zwiększać wynagrodzenia w związku z podwyższającą się pensją minimalną przeniesiono część premii na podstawę, tylko dziwnym sposobem przy tym przenoszeniu zniknęła część wynagrodzenia. Oczywiście wszystko w trosce o bezpieczeństwo pracownika....

Rasputin
@Tomasz

Neuca i docenianie pracownika XD. Przez ciebie muszę czyścić monitor. Pracowałem w tym Ołtarzewskim bałaganie parę ładnych lat, i najlepsze co może cię spotkać ze strony kierownictwa to wypowiedzenie. kiedy pójdziesz do w miarę normalnego miejsca, dopiero wtedy widać jakim miejscem Neuca naprawdę jest.

Wrocławianka
@Oddział WROCŁAW

Co do wynagrodzenia względem wykonywanej pracy... To jakiś śmiech na sali . Pracowałam kilka miesięcy i odeszłam . Znalazłam fajna pracę , na jedną zmianę, za ponad 1000zl netto więcej ... lekka praca przed komputerem . Także da się ;) szkoda się męczyć , pracy jest pełno...

Ggg

Tragiczna to malo powiedziane, sami donosiciele na stanowiskach, nie możesz stanąć na chwilę bo rozmawiasz

Olo
@Ggg

Tylko jak oni stali i rozmawiali to było dobrze . Co zapomniał wół jak cielęciem był ?? pANOWIE i pAnie SM i BR (tak specjalnie napisane z małej litery z braku szacunku , ale wy tez nie macie go dla Nas)

Szczepan z Gadek

Hej :) Jak Wam sie podoba nowa siedziba Neuci w Toruniu? Mysle, ze jest naprawde imponujaca i mozemy byc dumni, ze jestesmy czescia tej firmy i dolozylismy swoj wklad w budowe. Ciesze sie, ze firma sie rozwija pomimo problemow jakie miala, tzn. wielu procesow i podejrzen o niejasne interesy. Szczesliwie udalo sie zmniejszyc zatrudnienie, zredukowac koszty wynagrodzen dla pracownikow i dzieki dobrym decyzjom zarzadu akcjonariusze dostana odpowiednio wysoka dywidende :) No i jeszcze wystarczyło na nowy biurowiec, zeby ciezko pracujacy pracownicy biurowi pracowali w komforcie. Neuca dba o komfort pracownikow, i pewnie tez doczekamy sie za pare lat, ze zima nie bedziemy marznac na magazynie w 15 st., a latem nie beda nas gryzly komary :) Trzymam kciuki za nasza kochana Neuce i zycze wszystkim wesolych swiat :)

Hak
@Szczepan z Gadek

Dzięki za słowa uznania. Jeżeli dalej tak pójdzie i wszyscy będą zaangażowani firma będzie mogła postawić kolejny obiekt i zaprosić do kraju kolejna grupę obcokrajowców. Starajmy się o to ponieważ zarabiamy zbyt dużo i zaczynamy tracić szacunek do pieniądza.

Kacper
@Hak

Takie zarobki sa niebezpieczne, dostalem 100 zlotych wakacyjnego i poniosl mnie melanz...

GOŚĆ

Witam, Interesuje mnie czy aktualnie są może przyjęcia na magazyn?? Czy ma ktoś informację czy będzie otwierany odział w Teresinie?

O ile wiem to jedzenie w magazynie posiadającym asortyment farmaceutyczny jest zabronione, a wigila co roku wygląda tak, że rozstawiają stoły z jedzeniem na hali..(usunięte przez administratora)

Hak
@Gość

W wigilię jest ścisły post, jeżeli gif stwierdzi że jedzone jest mięso w tym dniu może cofnąć koncesję.

Olo
@Gość

Nie ma co sie zastanawiac, w Gadkach sprawdzimy co na to GIF ;)

Dg
@Gość

Z tym jedzeniem to jest różnie:))) Czasami nie ma czasu żeby zjeść czasami nie ma co :))

Niezły z ciebie donosiciel

Masz mentalność warchoła

@Gość

A ty konfidenta zmień nick na konfitura

Konfitura

Nie rozumiesz po co sa przepisy i dlaczego nalezy ich przestrzegac? Typ cwaniaczka, ktory mysli, ze wszystko mu wolno i jest najmadrzejszy...

@Konfitura

Drogi lub droga konfituro. Zapoznaj się dobrze z przepisami bhp i sprawdź co mówią o planowanych uroczystościach okolicznościowych w placówkach państwowych i obiektach prywatnych. Myślę że jestes bezmyślną konfiturą aha i uprzedzam twoje pytanie, nie pokaże ci tego przepisu chociaż raz w roku będziesz zmuszony do myślenia

Konfitura

Chyba ty!

Co wchodzi w socjal NEUCA SA?

alien

Świadczenia świąteczne na Boże Narodzenie, tzw. "wczasy pod gruszą", pożyczki mieszkaniowe, wyprawki z tyt. urodzenia dziecka, paczki mikołajkowe, wyprawka szkolna. Wymieniłem najważniejsze. Pozdrawiam

Kakl
@alien

Nie zapomnij o bonach świątecznych w wysokości nawet 700 zł.

Juh
@Kakl

A właśnie czy zatwardziali wrogowie firmy zrezygnowali że swoich bonów?

Ale beka
@Juh

Widze, ze Neuca rozpoczela kmpanie marketingowa na forum. Nalezaloby napisac, ze jezeli przekraczasz dochod nieco ponad 2 tys. to wakacyjnego jest 100 zlotych, a na swieta 450 zlotych. Bardzo szczodrze jak na firme, ktora wypracowuje roczny zysk na pzoiomie 120 mlm. zl. Nie rezygnujemy ze swiadczen, bo sa nam nalezne. Co to za idiotyczne pytanie?

ważniak
@alien

widzę że alien, kaki i Juh to jedno i to samo konto. Te dwa ostatnie to nawet nie pozorują bo pisze w odstępie minuty. Wymienione świadczenia to absolutne minimum i standard gdziekolwiek się pracuje. Jak wymienił najważniejsze to zapomniał o tej paczce którą dostawali pracownicy na święta czyli herbatce, pomadce do ust i witaminek a i to w 2017 zlikwidowali. "Nie zapomnij o bonach.....nawet 700 zł" cud purymowy uderzył do głowy!!!! jw. to standard i tak większość dostanie 350 bo przekroczyć dochód jest banalnie łatwo. 350 minus podatek to wyjdzie te 300. "Zatwardziali wrogowie" łaskawco, jeżeli ktoś raczył napisać o firmie w negatywnym kontekście to nie jest wrogiem lecz po prostu skomentował co mu nie pasuje, oczywiście są wpisy złośliwe czy zbędne ale większość jaka jest widać. (usunięte przez administratora)

Poland

Nie zapominajcie o jednym najtańszym pączku z marketu na tłusty czwartek wydawanym w biurze kierownika ...

Ex
@Poland

I te cudowne klimatyczne wigilie na hali, gdzie po pol godziny BR kazal wozkowym ruszac do pracy i rozproszyli tlum wozkami, zeby wigilia nie trwala dluzej niz 30 minut.

Poland
@Ex

Te cudowne wigilię na magazynie .... brak słów i traktowanie ludzi jak bydło - do koryta. A potem nadgodziny bo przecież trzeba odrobić ten czas... A było co jeść?:))))

ewce
@Ex

Ale chociaż są wszyscy u nas zmianowa , brygadzistka , koleżanki ( ze 3 ) i Ukraina . Ale jak komentują bedzie wiecej dla nich

@Ale beka

Dodam, że zatrudniając się nikt Ci nie przekażę informacji, że trzeba wypełnić zaświadczenie o dochodach za poprzedni rok, po to aby otrzymać benefity, w przeciwnym wypadku, większość ludzi otrzymuje bony świąteczne, a Ty się zastanawiasz, dlaczego Ty nie otrzymales świadczenia i pieniądze przechodzą obok nosa. Wiem to na swoim przykładzie. Także taka sugestia, gdyby się ktoś wybierał..

@Poland

8,99 zł za 10 pączków.

Parowczak
@Gość

Bo dla Neuci pracownik nie jest wazny, ważne zeby sie kasa zgadzala, a my jestesmy tylko po to zeby wypracowywac im zyski. Neuca pokazuje na kazdym kroku, ze pracownicy nie maja dla nich większej wartosci...

Magazyn Gadki

Neuca jest fatalna firma, gdzie wymagania wobec pracownika sa wysokie, atmosfera jest tragiczna, przelozeni sa ludzmi z przypadku, a zarobki sa bardzo niskie. Kazdy kto tego nie widzi i to neguje jest zwyczajnie glupi. Obecnie Neuca nie ma zadnych atutow w porownaniu z konkurencja. Nie ma absolutnie zadnego powodu, zeby wybrać Neuce jako swojego pracodawce. Wszelka dyskusja mila sie z celem, kazdy kto tutaj pracowal i pracuje wie, ze ten post to prawda. A Wam obroncy Neuci powiem krotko, zamiast ublizac pracownikom wymiencie jakiekolwiek zalety tej firmy. Wszyscy czekamy z niecierpliwoscia.

Magazyn Gadki
@Magazyn Gadki

Za kazdy usuniety komentarz dodamy dwa nowe, tak zeby ludzie wiedzieli jaka to jest firma i jak traktuje swoich pracownikow.

Szczęśliwiec.
@Magazyn Gadki

Tak, popieram Cię w 100 %,ja już w tym (usunięte przez administratora) nie pracuję kilka lat, a mimo wszystko co jakiś czas koszmary dręczą mnie po nocach, śni mi się praca na magazynie. Kochani naprawdę nie martwcie się jeśli stracicie tam pracę, zapewniam Was gorzej na pewno nie można trafić. Pozdrawiam Wszystkich pracujących, a Kadrze życzę chociaż odrobinę serca.

Xx
@Magazyn Gadki

Jest jedna zaleta tej firmy! Mianowicie jeszcze rury odpływowe drożne, bo o czystych miskach nie ma co marzyć... Kamień, to niczym wizytówka firmy...

Gadki

Praca fizyczna z pracujacymi weekendami i na trzy zmiany za nieco ponad 2000 zlotych na reke to jakis niesmieszny zart. Trzymajcie sie z daleka od Neuci.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.